Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ya beyler biri sevabına şundan buluversin...ısıdan kaynaklı çatlama oldu...kronik valla...herkesde aynı dert...

bunu nasıl buldunuz...Mekan Etiler Tepecik Yolu...nasıl yapmış bilemiyorum...bulamadım sahabını...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 ytl çok almışlar sadece yağ değiştiyse
    çok ama garantiden çıkmasındiye mecbur gidiyorum,
    98 Beygir.....

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya beyler biri sevabına şundan buluversin...ısıdan kaynaklı çatlama oldu...kronik valla...herkesde aynı dert...

bunu nasıl buldunuz...Mekan Etiler Tepecik Yolu...nasıl yapmış bilemiyorum...bulamadım sahabını...

sanırım sticker çalışması yapmış arkadaş, ama açıkçası benim pek hoşuma gitmedi, sanki yarım bırakmış gibi
    ama değişik tabii, onu kabul ediyorum
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    mete handro benim motorda çatladı o srvise götürdüm garantiden değişçekti ama yokmuş o parça gelecekti bakalım nesaman kimbilir

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaşlar o parça sıcaktan falan çatlamıyor
    vidalar sıkı arka camurluk salınım yapınca sıkı olan vidalar esneyemeyip parçayı çatlatıyo topiğin baş sayfalarını inceleyin biyerlerde baya bi bahsetmiştik ginger varken biraz gevşetin vidaları bişey olmuyor sonucta 3-5 ytl ama sinir bozucu

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaslar dün bi performans operasyonu yaptım egzostu actım motorun çekişi müthiş arttı çok rahatsız etmeyecek şekilde susturucunun son kapagını actırdım içindeki susturucu tünelini çıkartıp boru kaynattım çok tatlı oldu buyrun.

Shot with DMC-FX01 at 2007-07-28

Shot with DMC-FX01 at 2007-07-28

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete abi o motor galiba http://www.motosiklet.net/forum/dige...isbasinda.html bu konuda bahsedilen bilgisayarcıların motoru. onlara iş görüşmesine gitmiştim de oradan biliyorum.

Motosikleti
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete handro benim motorda çatladı o srvise götürdüm garantiden değişçekti ama yokmuş o parça gelecekti bakalım nesaman kimbilir
    bugün yine servise uğradım...hal hatı sormaya...10 tane kadar sipariş verdiler sistemden bakalım ne zaman gelir ...

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar o parça sıcaktan falan çatlamıyor
    vidalar sıkı arka camurluk salınım yapınca sıkı olan vidalar esneyemeyip parçayı çatlatıyo topiğin baş sayfalarını inceleyin biyerlerde baya bi bahsetmiştik ginger varken biraz gevşetin vidaları bişey olmuyor sonucta 3-5 ytl ama sinir bozucu
    ben gevşettim ama yine oldu...benim teorim ampullerin patladığı gibi motor çalıştığı sürece aşırı ısınan arka ampul duyu çatlatıyor...bide egsoz garantiden çkarmazmı aga...

Alıntı Niyet 0070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi o motor galiba http://www.motosiklet.net/forum/dige...isbasinda.html bu konuda bahsedilen bilgisayarcıların motoru. onlara iş görüşmesine gitmiştim de oradan biliyorum.
    enteresan ...zaten özel yapım stıckerlardı...kim uğraşmışsa helal olsun ...demekki bi reklamcı bulsak bizde güzel bi iş çıkartabiliriz...

tek tekerciler coşkuyu veriyor...içimde eziklik bi türlü berecemem...

http://www.youtube.com/watch?v=xVbEw...elated&search=
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    valla güzel kalkmış tekere izlemesi hoşuma gidiyoda kendim hiç denemedim bile kıyamam motoruma ben
    arkadaşlar işin yoğunluğundan dolayı 1650 km.deyim hiç problem çıkarmadı çok şükür almayı düşünen ark.lara tavsiye ederim diğer motorlarla kıyaslarken sadece son hızını kıyaslamayın
    -vibrasyon yok(bence çok çok önemli sırf onun için bile tercih edilir bence)
    -yakıt tüketimi düşük
    -görnüşünden dolayı ışıklarda olsun değişik mekanlarda park halindeyken çektiği dikkat memnun edici
    -bazı arkadaşlar egzoz sesinden hoşlansada benim gibi sessiz seven arkadaşlar içinde çok güzel bi sesi var
    -ayrıca sınıfı için yeterli olan son hızına çıkma süreside tatmin edici
    -uzun yoldada kendini ispatlamış bir motor cbf 150 gezi topiclerine bakarsanız
    herkese selamlar kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bugün yine servise uğradım...hal hatı sormaya...10 tane kadar sipariş verdiler sistemden bakalım ne zaman gelir ...

ben gevşettim ama yine oldu...benim teorim ampullerin patladığı gibi motor çalıştığı sürece aşırı ısınan arka ampul duyu çatlatıyor...bide egsoz garantiden çkarmazmı aga...

enteresan ...zaten özel yapım stıckerlardı...kim uğraşmışsa helal olsun ...demekki bi reklamcı bulsak bizde güzel bi iş çıkartabiliriz...

tek tekerciler coşkuyu veriyor...içimde eziklik bi türlü berecemem...

http://www.youtube.com/watch?v=xVbEw...elated&search=

bende çıkamadım işin içinden abi sonuçta bi şekilde çatlıyor eksoz garantiden çıkar motor çıkmaz .

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çıkamadım işin içinden abi sonuçta bi şekilde çatlıyor eksoz garantiden çıkar motor çıkmaz .
    Aykan bugün radyoda tesadüfen duydum...sizin Muğlada Tr rekoru kırılmış bugün...Dirne rekorunu kıcakmışınız...nem oranıyla birlikte sıcaklık 555 dereceye çıkabilir dedi haberlerde...yani motorun yağ eksiltmesinde napsın abi...

Aykan bugün radyoda tesadüfen duydum...sizin Muğlada TR rekoru kırılmış bugün...Edirne rekorunu kırcakmışınız...nem oranıyla birlikte sıcaklık 55 dereceye çıkabilir dedi haberlerde...yani motorun yağ eksiltmesinde napsın abi...

olarak düzeltiyorum..................

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    siyah cbf'e cant şeridi çeken varmı..?

Motosikleti
    skygo SG250-4
    arkadaşlar bende cbf 150 almak istiyorum performansından herkes memnun benim sormak istediğim birkaç konu var 1.si direksiyonu kitleniyor mu? 2.si lastikler tubless mi? 3.sü far direksiyona bağlı değil ya gece kullanışlarında ben sağa dönerken farın önümü aydınlatması sizce tehlikeli değil mi? şimdilik soracaklarım bu kadar
    Rüzgarın yüzünü okşamasına izin ver ama şeytanın kulağına fısıldamasına asla!

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    direksiyonu kitlenmeyen motor varmı ki neyse varsa da cbf150'ninki kitleniyor
    tubless lastikler, aydınlatma yeterli hadi hayırlısı olsun bakalım

Motosikleti
    skygo SG250-4
    dostum verdiğin bilgiler için teşekkürler hayırlısı bakalım bu ay içinde alacağım inşallah
    Rüzgarın yüzünü okşamasına izin ver ama şeytanın kulağına fısıldamasına asla!

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125

motorumu aldıgım günden iti baren fırça vurmadım hep sünger ile yıkadım ilk günkünden daha farlak ve temiz duruyor,motoru olan arkadaşlar fırça sürmeyiniz motorunuza çiziyor,hem fıça her yere girmiyor ben şahsen sünger ile yıkıyorum.
    98 Beygir.....

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı ayhism adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum verdiğin bilgiler için teşekkürler hayırlısı bakalım bu ay içinde alacağım inşallah
    ben satıorum motorumu istersen al satma nedenim motoru yükseltecem param olsada bunu satmasam ama ilerde mutlaka param olunca bundan alırım dursun kenarda şehir içinde daha iisi yok

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bende bi kere fırca ile yıkadım motorum çizildi güneşte belli oluyo
    gittim 2ytl oto şampuan aldım bide sünger 2ytl fıstık gibi oluyo walla
    bolçada köpürtüyom hemen su tutup bide yumuşak bezle sildimmi parlıyo
    sadece pişman olduğum nokta gecen cross yaptım cbf150 ile lastikler kahferengi olmuş siliyom geçmiyo herhalde lastik spreyi almam gerekiyomuş
    Mustafa Kemal Atatürk

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ne dandik motor muş yaaa ...........Şu cbf 150 cc !!!!!!
    4165 km ye geldim , bir tek somun sıkmadım , bir kere bile yol da kalmadım , daha lastikılerine hava bile basmadım , hayatımda böyle dandik motor görmedim ya motor dediğin yol da kalır somunu orası burası gevşer sigortası atar şöle agız dolusu bile bir kere seni yapanıda montajlayanı da diye küfür edemedim , fıtık etti beni mu motorsiklet yaaaaaaa....

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    plakalık aydınlatması'nın plastiğinin çatlama nedeni vidaların çok sıkı olması ben de de hafif çatlattı vidaları gevşettim sorun çözüldü
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler