Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir ay önce Db motordan 18 tl ye orj. buji, 11 tl ye orj. hava filtresi almıştım. Ankara Honda servis ise muhattap oloduğun servis, servis ve parça fiyatlarının çok kabarık olduğunu söyleyen çok arkadaş oldu geçmişte, Db motordan falan kargo ile alırsan, üzerine kargo versen bile daha ucuza gelebilir. Ben hava filtresi buji yağ aldığımda 5-6 tl de kargo veriyorum olup bitiyor. Senin sadece bujinin fiyatı İstanbul Db nin fiyatından 10 tl pahalı.

Orjinal buji nasıl anlaşılır bilmiyorum. Motoay ın fiyatları uygundur. Fakat ilandaki buji orjinalmidir değilmidir bilemem. Birde piyasada, internette, cr7-e, hatta cr6-e bujiler, cbf 150 buji diye satılmakta, bu konuyada dikkat etmelisin. cr8-e olmalı standart buji. En iyisi yetkili servisten satın almak, en azından orj. olduğuna emin olabiliyorsun ve kargo ile istediğinde de sana olması gereken değerde buji, cr8-e geliyor.
    5-10 tl nin peşinde değilim ama yetkili servislerde fiyat standart olmalı, D&B'yi arayıp fiyat soracağım, geçenlerde bir araba bana arkadan çarptı, arka çamurluk ve arka jant değişti(jant değişmese de olurdu aslında, sadece çok az balans bozukluğu vardı, kazadan sonra 50-60 km kullandım bir sorun göremedim açıkcası ), arka çamurluk 48,98 tl , arka jant ise 333,09 tl + kdv, 100 tl de işçilik. Toplamda kdv dahil 576,56 tl fatura çıkardılar. Demek ki bir de düşüp bir kaç grenaj kırsam, motorun fiyatı kadar fiyat çıkaracaklar. Gerçi ben bu parayı karşı tarafın sigortasından geri alacağım ama CBF 150 için sadece arka jant ve çamurluk için bu kadar kabarık bir fatura çıkması biraz garibime gitti doğrusu.

Eğer D&B'den farklı fiyat alırsam Honda TR'ye ye o da olmazsa Honda'ya bu konu hakkında bir şikayet maili yazacağım.
    ethemm76 bunu beğendi.
    Fight till the end!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı peacetrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-10 tl nin peşinde değilim ama yetkili servislerde fiyat standart olmalı, D&B'yi arayıp fiyat soracağım, geçenlerde bir araba bana arkadan çarptı, arka çamurluk ve arka jant değişti(jant değişmese de olurdu aslında, sadece çok az balans bozukluğu vardı, kazadan sonra 50-60 km kullandım bir sorun göremedim açıkcası ), arka çamurluk 48,98 tl , arka jant ise 333,09 tl + kdv, 100 tl de işçilik. Toplamda kdv dahil 576,56 tl fatura çıkardılar. Demek ki bir de düşüp bir kaç grenaj kırsam, motorun fiyatı kadar fiyat çıkaracaklar. Gerçi ben bu parayı karşı tarafın sigortasından geri alacağım ama CBF 150 için sadece arka jant ve çamurluk için bu kadar kabarık bir fatura çıkması biraz garibime gitti doğrusu.

Eğer D&B'den farklı fiyat alırsam Honda TR'ye ye o da olmazsa Honda'ya bu konu hakkında bir şikayet maili yazacağım.
    Arka jant rialli de orjinal kdv dahil 279 tl. Daha ucuza dahi bulmak söz konusu olabilir. Efe motordu sanırım, fahiş fiyat politikası ile ilgili çok şikayet alan. Çok haklısın, aynı hava filtyresi bi yetkili serviste 11 tl iken diğerinde 10 tl olamaz. Olmamalı. Konunun devamını buraya da yazarsan çok güzle olur.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende alayım o zaman abi =)

abi bedenini nasıl seçtin? ben normalde xl giyiyorum 1,85 boy 80 kilo olmuşum buda ortaya çıkıyo ama =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

rahmi kışın soğukta el rüzgarlığının içine çok iyi olur bundan al bence

http://www.motosikletaksesuarlari.co...ik_1908.html#0
    alıcam hüseyin alıcam, montta pantolon da eldiven de ama zamanını bekliyorum herşeyin. ayrıca bunlar gerçekten işe yarıyormu acaba, yağmurda yalan olmasınlar. ne kadar ısıtıyor? kullanandan dinlemek lazım. bu arada benim devir saatinin 1-2 tane ampülü patladı bugün serviste değiştirtelim [/QUOTE]

fuarda alırsın beklersen =) valla bu şekil değilde komple elcik değişenler var ondan kullanan birini görmüştüm al bundan acayip rahat demişti ama :S bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

Alıntı zilecef2676 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

abi sele altında hava filtresi girişine birşey koymuş olabilirmisin? yada bu motorun altında 2-3 tana hortum var onlardan biri hava çekiyodu sanki öyle duydum o tıkanmış filanda olabilir bunlar bi tahmin ama bende pek tecrübeli değilim tahmin yürütüyorum =)[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------
    hava filtresi onu acik. motor altindaki hortumlarda hava aldigini sanmiyorum. baska binsorun var galiba. arkadaslar yardimci olacak birileri yokmu ?
    tamam arkadaş niye bu tavır yani yeni aldın motorunu diye biliyorum bildiğim kadarıyla mantık yürütüp belki bi yardımım dokunur dedim :S

bu motorla 2 yıldır kuryelik yapıp hava filtresinin koltuk altında olduğunu bilmeyenler var o yüzden söylemiştim

ben teşekkür ederim dinleyip cevap yazdığınız için ;)

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Kışın neremiz üşüyorsa o bölgeye önlem almadan sürmemek lazım. Geçen kış pek önemsemedim, zaman zaman üşüsem de sürüş yaptım, ama bu kış üşümeye hiç cesaretim yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben kardada kullanıyorum,en önemlisi hiçbir şekilde içe rüzgar geçmemesi sonrasında ısınmanız önemli termal içlik şart rüzgar koruması şart boyna 2 parça şart ve ben helmet pelmet kullanıyorum kaskı tamamen kapatıyor astronot gibi oluyorsunuz sıfır rüzgar ve soguk.Yarın ısıtmalı minderimde geliyor onu hem popoma hemde göğsüme kullanmayı düşünüyorum.motorumda kurye bezleride var sıfır üşüyorum hatta yanıyorum.Ama tabi kafamı sağa sola çok zor çeviriyorum hantallaşıyor insan.iş yerim çok uzakta keşke olmasa ama hayat napalım.

slm arkadaslar motorun gozunun cqpagini yeyim. 2 saattir arabamla yoldayim topu topu 3 dakkalik yolu 2 saatte gidiyorum ona yaniyorum. trafikte kaybettigim zamanami yanayim arabam 20 tllik mazotu bitirdi onami yanayim arkadas. sagimdan solumdan motorlar gidiyor birini alikoyup gidecem eve al anahtari ver anahtari diyecem :-)
    Bir anlık dikkatsizlik ömür boyu
    pişmanlık getirir...

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çok güzel..hayırlı ugurlu olsun..sonunda HONDA dedin yani..
    çok sevindim aldığına..geçen gösterdiğin motoru aldın sanırım.özellikler uyuyor sanki.eminim şimdi uzun yollara daha güvenir bir şekilde çıkarsın..inşallah ilerde paran olur daha üst modelini alırsın.. (2012 gibi)

hayırlı olsun arkadaşım..aramıza hoş geldin sende..

ağa süper..eşşekten inip ata binmiş gibi oluyorsun dimi ? ağa sen uzun adamsın boşver ufak motorları..hoşgeldin aramıza tekrar..birdaha satmaman dileği ile..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

hüseyin evet bu gayet güzel duruyor..tam uzun yolluk..bende bacaklar çok üşüyor yaa..üstü koruyoruz rüzgardan ama kalın bi kot um vardı onu giyiyordum.1-2 sefer istanbul dönüşünde (akşam ) çok üşüdük..bu gayet ideal gibi duruyor kullanan varmıki.. hüseyin bu konunun üstünde duralım biraz araştıralım.
    abi valla diz örtüsü görevi görüyor sanırım ve en azından kurye muamelesi yapmazlar bize ama koruma yok sanırım ama fiyat makul denenebilir

ben pantolon düşünüyordum ama TECH 90 termal içlik almayı düşünüyorum bakalım rüzgar geçirmeme konusunda yeterli bulursam pantolon yerine dizlik alırım fuara kadar fuarda pantolon alırım

bu arada Tüm Cbf çi dostlarım allah kaza bela vermesin kimseye herkesi esirgesin allah kazadan beladan hepimizin tekeri düz bassın ama sizden bu genç kardeşinizin ricası şu kan grubu stickerlerine en azından dikkat edelim 3-5 lira birşey yaptıralım can kurtarıcı olabilir

ben kullandığım var hem motorda hem kasklarda artçımınkide benimkide acil bi durumda irtibat numaraları ile birlikte var ama daha dayanıklı bir malzeme olan damla sticker denilen slikonlu yağmurdan filan etkilenmeyen sticker şeklinde yaptıracağım
    resimleri paylaşacağım yakın zamanda eskisi ve yaptırmak istediğimi sizde yaptırın 5-10 lira ufak bişi tutuyor zaten
    almak isteyen olursa grup olarak yaptırırız ama yaptırın size sizden başka kimse değer vermez trafikte ;)
    saygılarımla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı vakvak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kardada kullanıyorum,en önemlisi hiçbir şekilde içe rüzgar geçmemesi sonrasında ısınmanız önemli termal içlik şart rüzgar koruması şart boyna 2 parça şart ve ben helmet pelmet kullanıyorum kaskı tamamen kapatıyor astronot gibi oluyorsunuz sıfır rüzgar ve soguk.Yarın ısıtmalı minderimde geliyor onu hem popoma hemde göğsüme kullanmayı düşünüyorum.motorumda kurye bezleride var sıfır üşüyorum hatta yanıyorum.Ama tabi kafamı sağa sola çok zor çeviriyorum hantallaşıyor insan.iş yerim çok uzakta keşke olmasa ama hayat napalım.
    en iyisini yapıyorsun abi soğuk çok tehlikeli ve sinsi bir düşman

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

bu kaskımdaki sticker

bu motorumun üstünde yapıştırdığım alan

buda yazın yaptığım günübirlik kefken gezisi dönüşü kandıra izmit arası bir benzin istasyonu ihtiyaç molası =) (paylaşım olsun =)

ve artık 5000 km deyim =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

bunlar tabi eski stickerlerim iz bırakmıyor çıkartınca kaç aydır duruyo birini çıkarttım kesinlikle renk farkı filan yok kaliteli bir malzeme bunu dayım yaptırdı maliyetini bilmiyorum ama damla stickere 2 kaska 2 motora 20 istedi forumdan bi arkadaş ancak toplu olursa daha ucuza alabiliriz 10*3 cm boyut hem kask hem motoru için yeterli deneyimle sabit =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...steyenler.html

bu arkadaş fiyat aldığım arkadaş resimlerdeki sticker türü damla sticker sadece tasarım farklı olacak benim kendi tasarımım bu motordakinin aynısı olacak sadece daha dayanıklı =) benimkinde acil durumda irtibat numarası filan var =)
    ancak resimdekilerdekide yeterli ve fiyatta iyi 6 adeti 15 tl 2 motora 2 kaska 2 de yedek =) (not 2 kaska dediğim ben ve artçı için yoksa tek kaska tek sticker yeterli =)

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    nasılsınız abiler, kardeşler bugün hatunun tekini biçiyordum az kala birde akşam eve dönerken boğaz köprüsü girişte bir aracın arkasındaydım, içeriye bir baktım bir çift öpüşüyor süratta 80-90 arası bir yandan gidiyolar bir yandan öpüşüyorlar, selektör yapıcaktım ama rahatsız etmek istemedim :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben kan grubu koymuyorum batıl inanç.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Batıllıktan ziyade siz baygın yatarken isminizi ve kan grubunuzu kolay belirlesinler diye yapıştırılıyor o etiketler. Aslında ihtiyaç ve şart.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yok bana göre batıl inanç yani ben motoruma koymam.Koyarsam kötü şans getiriceğini düşünüyorum.hergün kan grubumu görerek motora binmem

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Yan grenajlar ESKİ ve YENİ kasa olarak ORİNALİ kaç lira, bilen var mı?
    Renkleri fiatını değiştiriyor mu?
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    günaydın herkese..
    bildiginiz üzere 2007 model 15 binde cbf almıştım..istanbul gültepede has motorda (sahibi arkadaşım)güzel ve titiz bi bakım yaptık
    motor biraz yattıgı için beya bi tozlanmıştı..

bütün grenajları söküldü ve yıkanmaya hazır.

yıkandıktan sonra slikon spreyle bakım yapıldı

karbüratör temizlendi

bir kaç eksin şeyi var..koruma demiri paslanma yapmış onlar çıkarılıp boyanacak..cbf sticer yapışacak.ve depo kılıfı takılacak..

buda mercekli xenon..tamirci arkadaşımın hediyesi
    anlattıgıa göre kendi el yapmı ..
    sis farı özellikli sisli havada sisi algılayıp mercegi aşagıya egiyormuş ben tam anlamadım ama dedigi bu ..
    en kısa zamanda taktıracagım bir kaç işi var ..
    ethemm76 ve Garip bunu beğendiler.

Motosikleti
    12" CBF 150
    görüşünüze saygı duyarım ancak inançla bunun ne alakası var anlayamadım :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

yok bana göre batıl inanç yani ben motoruma koymam.Koyarsam kötü şans getiriceğini düşünüyorum.hergün kan grubumu görerek motora binmem
    şahsi görüşünüze saygım var ancak tedbir almak size kötülük getirecekse kask mont hiç birşey giymemek lazım haksızmıyım ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese..
    bildiginiz üzere 2007 model 15 binde cbf almıştım..istanbul gültepede has motorda (sahibi arkadaşım)güzel ve titiz bi bakım yaptık
    motor biraz yattıgı için beya bi tozlanmıştı..
    http://e1211.hizliresim.com/13/k/fzyn8.jpg
    bütün grenajları söküldü ve yıkanmaya hazır.
    http://g1211.hizliresim.com/13/k/fzypy.jpg
    http://f1211.hizliresim.com/13/k/fzyqc.jpg
    yıkandıktan sonra slikon spreyle bakım yapıldı
    http://f1211.hizliresim.com/13/k/fzyqq.jpg
    karbüratör temizlendi
    http://f1211.hizliresim.com/13/k/fzyr6.jpg

bir kaç eksin şeyi var..koruma demiri paslanma yapmış onlar çıkarılıp boyanacak..cbf sticer yapışacak.ve depo kılıfı takılacak..
    http://f1211.hizliresim.com/13/k/fzysg.jpg
    http://f1211.hizliresim.com/13/k/fzysw.jpg
    http://f1211.hizliresim.com/13/k/fzyt2.jpg

buda mercekli xenon..tamirci arkadaşımın hediyesi
    anlattıgıa göre kendi el yapmı ..
    sis farı özellikli sisli havada sisi algılayıp mercegi aşagıya egiyormuş ben tam anlamadım ama dedigi bu ..
    en kısa zamanda taktıracagım bir kaç işi var ..
    http://f1211.hizliresim.com/13/k/fzyuu.jpg
    böyle bi bakım eski yeni her motora gelecektir =)
    kazasız belasız keyifli sürüşler her türlü fotoğraf paylaşımı hem foruma renk veriyor hemde benim gibi bilgisi az öğrenme isteği çok olan genç arkadaşlarınıza yararlı faydalı bilgi niteliğinde oluyor tüm forum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum bu aile ortamı içinde verilen değerli bilgiler için =)

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar nasılsınız Dün uzun bir aradan sonra motora bineyim dedim bu aralar iş vs çok yoğunum malesef stres atayım dedim. Neyse bizim cbf benzin harcamadığından dolduruyorum depoyu sonra arada benzin alıyorum dibini gördüğüm olmamıştı enson nezaman aldım hatırlamıyorum 30km lik yola gidicektim hiç benzine bakmadım 30km cbf için birşey değil zaten benzin göstergeside E de bir duruyor nezaman biteceği muamma neyse gidiyorum hızım herzamanki gibi 80km/h sağ şeritten geliyorum eve varmak üzereyim birden tık etti hız düşmeye başladı gaz kolunu çeviriyorum tepki yok kafada balaklavada var dışarısının sesini duymuyorum tabi ama vitesler geçiyor boşa aldım sağa attım durdum o anı anlatamam 1-2 saniyede aklıma neler geldi bilemezsiniz dedim motor yandı vites kutusu dağıldı subap kesiti düşünüyorum neyse durdum baktım far yanmıyor en son benzine baktım baktım finiş derin bir oh çektim yedeğe aldım marşa bastım o anda dünyanın en mutlu adamı ben oldum sadece benzin bitmiş km sayacıda tam 480 deydi 480kmde yedeğe düşmüşüm başıma ilk defa bu olay geldi benzinliğe girderkende kendimi gülmekten alamadım
    Garip bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

merhaba arkadaşlar honda cbf ile saatte kaç km hız ile maksimum gidebilirim?aydınlatma problemi var mı?2009 ve üstü modellerde ne gibi problemler mevcut aydınlatabilir misiniz?

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar nasılsınız Dün uzun bir aradan sonra motora bineyim dedim bu aralar iş vs çok yoğunum malesef stres atayım dedim. Neyse bizim cbf benzin harcamadığından dolduruyorum depoyu sonra arada benzin alıyorum dibini gördüğüm olmamıştı enson nezaman aldım hatırlamıyorum 30km lik yola gidicektim hiç benzine bakmadım 30km cbf için birşey değil zaten benzin göstergeside E de bir duruyor nezaman biteceği muamma neyse gidiyorum hızım herzamanki gibi 80km/h sağ şeritten geliyorum eve varmak üzereyim birden tık etti hız düşmeye başladı gaz kolunu çeviriyorum tepki yok kafada balaklavada var dışarısının sesini duymuyorum tabi ama vitesler geçiyor boşa aldım sağa attım durdum o anı anlatamam 1-2 saniyede aklıma neler geldi bilemezsiniz dedim motor yandı vites kutusu dağıldı subap kesiti düşünüyorum neyse durdum baktım far yanmıyor en son benzine baktım baktım finiş derin bir oh çektim yedeğe aldım marşa bastım o anda dünyanın en mutlu adamı ben oldum sadece benzin bitmiş km sayacıda tam 480 deydi 480kmde yedeğe düşmüşüm başıma ilk defa bu olay geldi benzinliğe girderkende kendimi gülmekten alamadım
    nihat abi sen yine iyisine ya =)
    ben bu benzin musluğu olayını cbf de tecrübe ettim daha önce çok motor kullandım ama hiç birinin deponun dibini görmedim bi innova vardı oda zaten yedek le depo birlikte düşme filan yoktu yani =)
    daha 100-200 km arası birşey motor daha fullememiştim sahil yolu kaptırdım gidiyorum allah allah gaz kolu sabit ama motor bi güç kaybetti bi tekler gibi oldu aklıma neler geldi neler =) sonra baktım devir ibresi dibe indi stop etti =) allah allah filan diye eğildim bakıyorum motora ama kıpkırmızı oldum bi baktım benzin musluğunu gördüm =) ama ne mutlu oldum =) çikolata gören çocuk gibi açtım usluğu verdim marşı çalıştı =) ilk iş benzinliğe gitmek oldu sonra tabi =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Alıntı serhan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar honda cbf ile saatte kaç km hız ile maksimum gidebilirim?aydınlatma problemi var mı?2009 ve üstü modellerde ne gibi problemler mevcut aydınlatabilir misiniz?
    merhaba
    aydınlatma problemi derken 2011 - 2012 ler hariç (yeni kasalar hariç) diğerleri akımı direk aküden değilde dinamodan alıyormuş ve gaz vermediğin sürece akım azaldığı için aydınlatma zayıflıyormuş ancak yeni kasalar direk aküden alıyor ancak yinede aşırı iyi bi aydınlatması yok ancak xenon la çok güzel performans aldığını söyleyen arkadaşlar var benim daha 5000 kmde motorum 1 yıl olacak şubatta geceleri çok olmasada kullanıyorum çok iyi değil ama berbatta değil iş görür yani

hız olarak bahsettiğin son hız ise 125-130 görenler var
    ancak sabitleyip uzun süre o hızda motoru yormadan gidebileceğin hız 100-110 en fazla
    en ekonomik hız seviyesi ise 80-90 aralığıdır
    saygılarımla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ethem ve diğer kardeşlerim gözleriniz açın okuyun bu mesajımı,bugün motoaksesuardan minder ısıtıcım geldi.Hemen taktım motora offf böyle güzel bir olay yok.2 saat motora bindim cbf değil sanki mercedes s 500.NAsıl popom ısındı anlatamam bir ara yandım allah diyicektim.Bu sogukta gerçekten çok iyi geliyor.Motoaksesuardan koşun alın birer tane.Ben büyük motorada bir tane alıcam hemen.Cbf 150 ye yapacagınız en güzel şey.Suda geçirmiyor ve çokda rahat.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    ethem abi şu far ın duy değiştirme olayını bir yapsanda bizde yapsak anlatımından :D

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan grenajlar ESKİ ve YENİ kasa olarak ORİNALİ kaç lira, bilen var mı?
    Renkleri fiatını değiştiriyor mu?
    Sol Grenajı 5 ay önce 143 Tl ye değiştirdim.İşçilik dahil.Hayır renk farketmiyor.

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

http://www.anesmotor.com/?urun-19-Re...e-Eldiven.html
    Arkadaşlar Revit Score H20 Modelini aldım.Dün itibariyle
    İnanın çok sıcak tutuyor.Mersin çok soğuk bir memleket değil ama çok soğuk bir memlekette bile olsa insanın elini en soğuk günde bile terleteceğinden eminim.
    İçi Müflonlu.Tavsiye ederim.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler