Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray' cım, valla çok şaşırdım, hayırlı olur inşallah, ne var kafanda ? Marka model =?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

12 bin bakımında yağ ve hava filtresi haricinde değişen yok, 12 bin bakımımı ben yapayım dersen 30-35 tl sana maliyeti. Ne 120 tl si. Ayrıca buji ömrü kitapçıkta 8000 km yazar, 8000 bakımında bujin değişmeliydi. Lakin 5-6 bin km seviyelerinde buji tırnağı kapkara oluyor. Ben o buji ile 12 bin gitmek istemezdim. 12 bin km de bir kitapçığına göre Suzuki dl-650 buji değiştiriyor. Biz aynı buji ile 12 bin gitmemeliyiz.

Ayrıca temiz asfaltta geziyorsan hava filtrende rahat 8000 km gider. Yani 4000 de söküp temizleme gerekliliği olmadan 8000. km değiştirsende olur. Çok toz toprak yola giriyorsan 4000 de değiştir. Benim hiç toprak yol sürüşüm yok. Şöyle bi periyod yaptım. 7000 km de bir buji ile hava filtresini aynı anda değiştiriyorum. Hava filtresi ve buji için ayrı ayrı km tutmaya gerek yok bence. Buji değişim km sini 1000 km öne aldım. Hava filtresinde de 7000 de bir değişimle hiç sıkıntı yaşamıyorum.

Bence 8000 bakımında bujin ve hava filtren değişmeliydi. Neyse, 12 bin bakımında değişecek diyelim bunlar. Hava filtresi 11 tl. Buji 17,5 tl. Yağın kralını alsan 30 tl. (Hava filtresi ve buji fiyatları güncel DB Motor fiyatlarıdır). Dolayısıyla 12 bin bakımında senin motorun için değişenler: 58,5 tl yapıyor. Bakımını sen yapsan 58,5 tl ye mal olacak. Hangi servis se o çok güzel düdüklüyormuş gerçekten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:13 ----------

Her servisin kendine has uygulaması var. Doğrumu yanlışmı, uygun mu. Ne kadar doğru, sorgulamak lazım.
    ethem abi hava filtresi benim bakım faturasında 7,6 tl yada 8,6 gibi bişi yazıyo değiştirdim bende

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.000 bakımının zamanı geldi arkadaşlar cuma günü 3 te ehliyet i emniyetten alıcam. klasik bir soru olucak ama, 4000 bakımında neler yapılıyor ve tahminen ne kadar tutuyor? güncel olarak yapan varsa bilgim olaraktan gideyim D&B motor a
    hava filtresi temizleniyor ama ben değiştirtdim

subab ayarı yapılıyor

işte zincir debriyaj ayarı filan
    olmazsa olmaz yağ değişimi

fiyat 75 tl (iphone 10-40 yağ ile )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşten geldiğimde motoru babamlar bizim evin önündeki çardağa çekmişler ve başında 4-5 adam duruyordu.. uzaktan görünce şaşırdım ve koşarak gittim.. bide ne göreyim.. çatıdan mermer deponun ortasına düşmüş.. babam nasıl söyleyeceğiz diye konuşurken ben çıka geldim.. motora atladığım gibi doğru yamahaya al sat bunu dedim..navigasyonla led sisleri söktüm.. 3,500 eder falan dedi..satılmasını bekliyorum
    Lan oğlum sen o motoru yaptırsaydında satardın içine sinmezdi kesin motor lazımsa benim motoru vereyim sana kullan düğün arifesi işlerin falan vardır gerekirse arabayıda verebilirim aklında olsun Bu arada inazumayı falan bosverde cbr250 al bende bı deneyim öyle alıyım
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ethem abi Held miydi neydi, o brandadan sipariş verdim dün.bugun gelecek inşallah..brandasız olmaz.dün ilk defa yağmur yedi.içim gitti...
    Branda Held, evet, yalnız senin arka çanta ile motorun tamamını kapatamayacaktır. Held in Tr de L bedeni yok, M bedeni var. M side bizim motorları kıiş kıyamet tam olarak kapatamıyor. Çantayı çıkarttığında Held brandayı çok daha sağlıklı kullanabilirsin.

Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar 2 gün önce salak bi kadına arkadan yapışıyordum

olay şöyle pendik yanyolda gebze yönünde alt geçidi geçince aşağı sallanan bayır bi yol var bilen arkadaşlar bilir bayır aşağı bir yol ve sert bir kasis var kasiste herkes yavaşlıyor dolayısıyla bende normalde hergün geçtiğim bir yol olduğu için her zamanki normal frenlememi yaptım ama salak kadın kasiste yavaşlıyor sandım meğersem kasisin üstünde durdu ve mesaj yazmaya koyulmuş

salak ya yapıştırdım kornayı açtı camdan bide birşey varmı vurdunmu diyo
    2 parmak mesafe kaldı sonra ilerdeki benzinlikte durdum bakayım lastiğe dedim çünki ön arka kaydı yağışıyoduk :S
    lastiğe çivi girdiğini farkettim hemen eski bisiklet tamir yöndemiyle ısladım deliği hava gelmiyor ama çiviyi oynatınca çıkıyordu bende okula geç kalmamak için gittim ve dönüşte güngör motora uğradım 15 tl dedi fitil atmaya bende bu garantiyle ilgili birşey değil diye mahalledeki motorcuya attırdım fitili 10 tl ye

ama kafamda soru işareti bu fitilin dez avantajı varmı bu deliğe başka bi çözüm varmıydı serviste yok dedi ama babam arabalara lastiğin içinden yama yaptırıldığını filan söyledi kafam iyice karıştı daha önce böyle olaylar yaşayan olmuştur
    zararı yararı nedir arkadaşlar?

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ethem abi, önceki bakıma erken gitmiştim yağ eksilttiğinden dolayı biliyorsun, bu bakımda yağ neredeyse tam çıktı. 100-200gr arası eksiltti en fazla 1900km de.
    Bundan sonra ki bakım 6000 de sadece yağ değişimi sanırım.
    100-200 gram eksik yağ ile karşılaşlıldıysa motor yağ eksiltmiş demektir. Elbette çok normal. Sen yağın değiştikten sonra 1000. km de yağ seviyeni kontrol ederek, üstten 100 gram attığında moruna can suyunu vermiş olursun. Cbf ile çok yüksek km lere ulaşmak istiyorsan ve böyle eksik çıkan yağa periyodik bakımlarında ölçtürrek şahit olduğun halde önlem almazsan mevcut olan minimum yağ tüketiminin ilerki km lerde artası söz konusu olabilir. Bence sen yağın değiştikten sonra 1000-1200 km de yağ seviye kontrolü yağ, yağı eksik görürsen max. seviyeye kadar üstten yağ takviyesi yağ. Motorumu en az 40-50 bin kullanırım satmam diyorsan önemli. Veya motorun bundan sonraki sahibide motorunun ekmeğini yesin istiyorsan, hayrını görsün istiyorsanda önemli.

Yağ eksiltmeyen cbf şudur: Kitapçıkta yağ değişim aralığı 4000 km de bir deniliyor, genelde servisler 2000 de bir değişim öneriyor.
    Kitapçığa göre, 4000 km sonra yağ değiştirildiğinde motordan tam 1 lt yağ çıkması durumunda bu motor yağ yakmıyor denilebilir. Haricen 2000 km-100 gram 150 gram yağ yakmış, ise o motor yağ yakmış demektir. Bu miktar çok ufak olarak algılanıyor olsa da özellikle yaz sıcaklarında yüksek performasn, uzun süreli sürüşlerde bu kadar küçük miktarlarda eksik yağa bile motorun ihtiyacı ve bu yağın motora faydası vardır. Toplamda yüksek km lere ulaşılmak isteniliyorsa tabi. Ha böyle kullanılsa bile aslında yine 40-50 bin ortalama gidiyor. Ama böyle kullanıldığı taktirde, 100-200 gram eksik yağın önlemi alınmadan yani, kullanıma göre ortalama 30-50 bin li kmlere doğru bu mevcut yağ yakma artacaktır. Bilginize. Yani o km lerde yağ değiştirdiğinizde artık motordan 100-200 değilde 300-400 gram eksik yağ çıkmaya başlayacak, motorda da çekiş düşecek, bununda suçlusu, zamanında 100-200 gram eksik çıkan yağı önemsemeyen ve önlem almayan kullanıcıdır. Motor değil ne yazık ki.

Ayrıca yağ eksilten cbf 150 lerde (2000 km 100-200 gram dahi eksiltse) buji değişim aralığını 8000 km yi geçermeyin derim. Segmanlardan yanma odasına yağ kaçıran motor bloğu, buji tırnağının, hiç yağ eksiltmeyen bi cbf e göre daha erken kararmasına ve deforme olmasına sebep oluyor.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olay şöyle pendik yanyolda gebze yönünde alt geçidi geçince aşağı sallanan bayır bi yol var bilen arkadaşlar bilir bayır aşağı bir yol ve sert bir kasis var kasiste herkes yavaşlıyor dolayısıyla bende normalde hergün geçtiğim bir yol olduğu için her zamanki normal frenlememi yaptım ama salak kadın kasiste yavaşlıyor sandım meğersem kasisin üstünde durdu ve mesaj yazmaya koyulmuş

2 parmak mesafe kaldı sonra ilerdeki benzinlikte durdum bakayım lastiğe dedim çünki ön arka kaydı yağışıyoduk :S
    lastiğe çivi girdiğini farkettim hemen eski bisiklet tamir yöndemiyle ısladım deliği hava gelmiyor ama çiviyi oynatınca çıkıyordu bende okula geç kalmamak için gittim ve dönüşte güngör motora uğradım 15 tl dedi fitil atmaya bende bu garantiyle ilgili birşey değil diye mahalledeki motorcuya attırdım fitili 10 tl ye

ama kafamda soru işareti bu fitilin dez avantajı varmı bu deliğe başka bi çözüm varmıydı serviste yok dedi ama babam arabalara lastiğin içinden yama yaptırıldığını filan söyledi kafam iyice karıştı daha önce böyle olaylar yaşayan olmuştur
    Fitil için bende bi kere gittiğimde buna fitil atmayalım lastik daha yeni demişlerdi..5 liraya beyaz bişey sıktı üstüne verdi havayı sonra nasıl olduysa kesildi benim çivi küçüktü yalnız 2 cm uzunluğunda ince bişeydi..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Fitilin deligi buyutmekten baska bir zarari yok. Benim arabanin gecen lastigine civi girmis ben de fitil yaptirdim. Balans bozulmasin diye cabuk ve etkili cozum.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    arkadaşlar forumu boydan boya okuyamadım bir soru sormak istiyorum, sizlere daha önce kesin başın dan geçen vardır,,, cbf 150 otobüse dık sığarmı , sığmaz ise ne nasıl sığar ne gibi önlemler almak gerekir bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum sizlerden,,, tahmini olarak otobüsle istanbuldan konyaya kadar gelecek konyadanda bozkıra kadar yaklaşık 700 km yol kat edecek granaj lar nasıl muhafaza edilecek ,,, yağ ve benzin olayları nasıl olur şimdiden tşkler cvp veren arkadaşlara
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar forumu boydan boya okuyamadım bir soru sormak istiyorum, sizlere daha önce kesin başın dan geçen vardır,,, cbf 150 otobüse dık sığarmı , sığmaz ise ne nasıl sığar ne gibi önlemler almak gerekir bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum sizlerden,,, tahmini olarak otobüsle istanbuldan konyaya kadar gelecek konyadanda bozkıra kadar yaklaşık 700 km yol kat edecek granaj lar nasıl muhafaza edilecek ,,, yağ ve benzin olayları nasıl olur şimdiden tşkler cvp veren arkadaşlara
    Dik sığacağını sanmıyorum. Sanırım yatırıyorlar. Zaten benzin deposunu tamamiyle boşaltmadan, firmalar motosikleti bagajlarına almıyorlar diye biliyorum. Yani motor ve karbratörde motor yan yatırıldığında akacak bi damla dahi benzin olmayacak diye biliyorum.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeşim benim michelinleri aldığımın ertesi günü taam ortadan civata girmişti.evet babanın dediği gibi yama yaptırdım bende.ilkinde yama atmış tekrar inmişti.hemde arife günü sabahın 5 inde yola çıkmadan fark etmiştik..neyse, tekrar götürdüm.açtık içini.yama atmış.yamayı da yeni paketten almıştı.dedi mümkün değil atamaz,hiç daha önce karşılaşmadım ben böyle birşeyle dedi.baktık yamalara gercekten fabrika hatası vardı.ortası çizgi gibi kabarmıştı.başka yamadan yaptı.çok da sağlam oldu.ama tam ortaya vurdugu için yamayı ve motorla giderken lastik ezilip büzüldüğü için yamayı yıpratabilir dedi.çok iyi yama yaptı.ve hala sağlam.hiçbirşey olmadı şükür.Demem o ki fitil falan atabilir yolda giderken.yama yaptır bence.ama sağlam yerde yaptır.
    birGarip..

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Forumda daha önce dik taşındığını resimli olarak görmüştüm. Belki otobüsüne göre fark eder ama dik taşınıyor diye biliyorum. Bu arada motoru yan taşımak çok sakıncalı olabilir, başta benzin tabii ki ama aküsü de hasar görür. Ayrıca motor yağı da sibop yaylarının oraya akabilir çok sıkıntı olur. Yan taşıyacaksan mutlaka motor yağını da boşaltıp, aküyü de sökmelisin. Dik koyduğun zaman ise otobüsün fren yaptığı yönde mutlaka yaslanacak bir yeri olsun ve bir kalınca battaniyeye sar ve sıkıca bağla motoru. Ayrıca tabi benzinini boşaltmak yanında aküyü de söksen bence iyi olur. Ne olur ne olmaz, kısa devre yapar bir şey olur, vebal altına girme. Eskilerde depoyu karbüratörün üzerindeki bir vidayı açınca tahliye borusundan boşaltabiliyordun, yeni karbüratörde o vida var mıdır incelemedim. O tahliyeyi açınca karbüratördeki benzin de boşalıyordu.

---------- Post added at 12:57 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

Forumdan bulduğum resim. Koruma demirinden bağlıyorlar. Koruma demirin yoksa işin zor.
    ramizan83 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda daha önce dik taşındığını resimli olarak görmüştüm. Belki otobüsüne göre fark eder ama dik taşınıyor diye biliyorum. Bu arada motoru yan taşımak çok sakıncalı olabilir, başta benzin tabii ki ama aküsü de hasar görür. Ayrıca motor yağı da sibop yaylarının oraya akabilir çok sıkıntı olur. Yan taşıyacaksan mutlaka motor yağını da boşaltıp, aküyü de sökmelisin. Dik koyduğun zaman ise otobüsün fren yaptığı yönde mutlaka yaslanacak bir yeri olsun ve bir kalınca battaniyeye sar ve sıkıca bağla motoru. Ayrıca tabi benzinini boşaltmak yanında aküyü de söksen bence iyi olur. Ne olur ne olmaz, kısa devre yapar bir şey olur, vebal altına girme. Eskilerde depoyu karbüratörün üzerindeki bir vidayı açınca tahliye borusundan boşaltabiliyordun, yeni karbüratörde o vida var mıdır incelemedim. O tahliyeyi açınca karbüratördeki benzin de boşalıyordu.

---------- Post added at 12:57 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

http://img3.imageshack.us/img3/85/20821959.jpg

Forumdan bulduğum resim. Koruma demirinden bağlıyorlar. Koruma demirin yoksa işin zor.
    çok taşıdım böyle motor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    tşk ler tavsiyeleriniz için dik yatmassa hepsini deneyeceğim ,,, ramço sen bu işlerde deneyimlisin girer diyorsan sorun yok sağolun
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar, Koray kardeşimde Ybr sini bugün itibariyle sattı ve yarın hayırlısı ile planımız değişmezse İst' a, Anes motora sıfır cbf 150 almaya gideceğiz.

Bende bu gün swallow marka arka lastik taktırdım. 80 tl lasik, 10 tl de işçilik aldılar. Lastiği 40 km denedim henüz, bir michalenin viraj ve viraja yatma kabiliyeti kesinlikle yok, fakat orjinal durolardan kaliteli. Yol tutuş, viraj ve frenaj kabiliyeti olarak durolardan çok çok iyi diyebilirim. Pirelli mt-65 ayarında bi lastik. Michalen bana 50 tl daha pahalıya geliyor, buralarda yok, kargosuda 10 tl tutuyor, bide bi yere taktırma parası falan derken. Hadi bunları aştık diyelim. Michalen için 50 tl fazla verilirdi ama michalende arka teker 13 binde tam kabak oldu. Swallow ile 18-20 bin km gidebileceğimi düşünüyorum. Bi dahaki maaşta da önü swalow yabilirim. Lastiğin marka yazıları falan orjinal beyaza boyalı, gayet fix duruyor. Bi kaç gün içinde fotoda koyarım inşallah.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    tşk ler tavsiyeleriniz için dik yatmassa hepsini deneyeceğim ,,, ramço sen bu işlerde deneyimlisin girer diyorsan sorun yok sağolun
    ramazan resimdeki motor benim eski düldül, eğer sorma imkanın olursa otobüsün markasını sor şu yeni nesil travegoların bagajı yüksek resimdeki gibi bağlayabilirsin, tabi bagaj boş olursa ama yolcuların eşyası çoksa yer yoksa almıyorlar, yani şansına bagajı fazla dolu olmayan bir travego denkgetirirsen sığar bağlama işi kolay merak etme 3 adet sağlamından bagaj lastiği işini görür
    ramizan83 bunu beğendi.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    [QUOTE=ramizan83;2829696]arkadaşlar forumu boydan boya okuyamadım bir soru sormak istiyorum, sizlere daha önce kesin başın dan geçen vardır,,, cbf 150 otobüse dık sığarmı , sığmaz ise ne nasıl sığar ne gibi önlemler almak gerekir bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum sizlerden,,, tahmini olarak otobüsle istanbuldan konyaya kadar gelecek konyadanda bozkıra kadar yaklaşık 700 km yol kat edecek granaj lar nasıl muhafaza edilecek ,,, yağ ve benzin olayları nasıl olur şimdiden tşkler cvp veren arkadaşlara[/QU

Ben istanbuldan honda cb 125 e aldım yazın telefonla hallettim.önce otobüs firmasını sonra motoru satan firmayla irtibata geçtim ve sivasa kadar travegoda geldi. fakat ne bindirirken yanındaydım ne de indirirken.gittiğimde muavin motoru çıkarmıştı aynalarını sökülmüş paketlenmiş di.marşına bastım eve getirdim.
    ZEMHERİ!

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    Arkadaşlar biliyosunuz ki 0 km bi cbf 150 alacaktim bu gun bir motor denk geldi 2011 model 8000 km de koruma demiri yan ayaklik zenon far cakmaklik kappa 35 lt canta michelin lastik 500 km once takilmis bu ekstralari mevcut ve cok cok bakimli durumda cizigi yok 5000 tl fiyat istiyor bu konuda yorum yapabilecek arkadaslarimiz var mi 4500 falan birakirsa alayim mi 5100 e 0 mi alayim bu ekstralari takinca sifiri bana 6000 e gelecek en az

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fitil için bende bi kere gittiğimde buna fitil atmayalım lastik daha yeni demişlerdi..5 liraya beyaz bişey sıktı üstüne verdi havayı sonra nasıl olduysa kesildi benim çivi küçüktü yalnız 2 cm uzunluğunda ince bişeydi..
    benimkide aynı öyle küçük pazar sandığı çivisi ve lastikte yeni :( 4000 km de daha lastik

bi zararı yoktur umarım ya :S

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Koray kardeşimde Ybr sini bugün itibariyle sattı ve yarın hayırlısı ile planımız değişmezse İst' a, Anes motora sıfır cbf 150 almaya gideceğiz.

Bende bu gün swallow marka arka lastik taktırdım. 80 tl lasik, 10 tl de işçilik aldılar. Lastiği 40 km denedim henüz, bir michalenin viraj ve viraja yatma kabiliyeti kesinlikle yok, fakat orjinal durolardan kaliteli. Yol tutuş, viraj ve frenaj kabiliyeti olarak durolardan çok çok iyi diyebilirim. Pirelli mt-65 ayarında bi lastik. Michalen bana 50 tl daha pahalıya geliyor, buralarda yok, kargosuda 10 tl tutuyor, bide bi yere taktırma parası falan derken. Hadi bunları aştık diyelim. Michalen için 50 tl fazla verilirdi ama michalende arka teker 13 binde tam kabak oldu. Swallow ile 18-20 bin km gidebileceğimi düşünüyorum. Bi dahaki maaşta da önü swalow yabilirim. Lastiğin marka yazıları falan orjinal beyaza boyalı, gayet fix duruyor. Bi kaç gün içinde fotoda koyarım inşallah.
    koray cbf 150 mi alıyorsun???? ethem benim arka michelin 22000 de değiştirdim, diş derinliği 2mm idi daha giderdi. bi durum olursa arayın, istanbula geldiğinizde.

Motosikleti
    12" CBF 150
    dik sığmaz pocket bike değil bu motor :S ancak yan yatıracaksın motor koruma demiri ve arka çanta demiri filan varsa grenajlar zarar görmez diye tahmin ediyorum

ama yinede mnlem alıp köpük filan koymak lazım her yerine ve iyice sabitle derim

çok sevdiğim bir abim antalyadan istanbula otobüsle DERBİ GP1 250 aldı getirdi motorun çamurluğunu kırmışlar ama nasıl olmuş " antalyadan sonra yol üzerinden binen yolculardan birinin eşyalarını sıkıştırmış salak muavin tabi fırlatmıştır kesin böyle şeylere dikkat et bence

ama bence buna harcıyacağın paraya motorla git konyaya toplamda 600-700 km tutmazmı? ya 2 depo benzin harcasan 800-900 km arası yol yaparsın zaten bu benzinde zaten 100 tl yi geçmez

yük parası yol parası filan böylede aynı hesaba gelir sanırım
    ramizan83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler