Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam benimde DB hondaya gitmem gerekiyor ama yol iz bilmiyorum nası gidicem bilmiyorum tarif edebilecek olan varmı? izmitten gelicem ama bilmiyorum.Müsait olsaydınız virlikte giderdik.
    eğer aceleniz yoksa, izin günüme denk geldiğinde ben sizi götürebilirim. cep ten msj atabilirsin bana 538 264 78 21

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    aziz abi , ramazan abi , nihat abi , saqopasha ve mondial50tt çok teşekkür ediyorum dostlar

olan mala olsun herzaman cana bişi gelmedi o önemli hiç huzur kaçırmaya gerek yok huzurumuz kaçarsa onların istediği olacak yatın arabamı tamir ettirim tekrar yansın yinede hayatımda bişi değişmicek onlar amacına varamıcak korkmucaz ki onlar bizden korksun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Geçmiş olsun hocam benimde DB hondaya gitmem gerekiyor ama yol iz bilmiyorum nası gidicem bilmiyorum tarif edebilecek olan varmı? izmitten gelicem ama bilmiyorum.Müsait olsaydınız virlikte giderdik.
    abi yarından itibaren pazartesiye kadar gidebiliriz yapacak bi işim yok şuan bekliyoruz eksper polis molis iş bizden çıktı gidebliriz ben gideyim diye düşünüyodum yarın ama senden haber bekliyorum sen geleceksen birlikte gidelim nihat abi tanışmış oluruz

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    Alıntı saqopasha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay Allah razi olsun yaw cok sevindim kac zamandir para denklemeye calisiyorum kalan 0 km cbf leri sayiyorum 2013 model alirim artik ins fiyatta da bi durum olmaz
    ne zaman geliyor 2013 modeller ?
    kardeş bende yavaş yavaş para durumunu nisana kadar ayarlıycam 1800 vardı üstüne biriktircem. 2013 model 2012 ile aynı. model değişikliği ile ilgili bilgi yokmuş buradan aynı olacağı çıkabilir.

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    hocam geçmiş olsun üzüldüm. kasko varmıydı? birde hasar durumu nedir? toparlanacakmı perte mi ayrılacak araba?

memleketin iyice çivisi çıktı!!

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aziz abi , ramazan abi , nihat abi , saqopasha ve mondial50tt çok teşekkür ediyorum dostlar

olan mala olsun herzaman cana bişi gelmedi o önemli hiç huzur kaçırmaya gerek yok huzurumuz kaçarsa onların istediği olacak yatın arabamı tamir ettirim tekrar yansın yinede hayatımda bişi değişmicek onlar amacına varamıcak korkmucaz ki onlar bizden korksun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

abi yarından itibaren pazartesiye kadar gidebiliriz yapacak bi işim yok şuan bekliyoruz eksper polis molis iş bizden çıktı gidebliriz ben gideyim diye düşünüyodum yarın ama senden haber bekliyorum sen geleceksen birlikte gidelim nihat abi tanışmış oluruz
    valla yarın gitsek çok iyi olur çünkü motora bakıcaklar parça için muhtemelen c.tesi falan tekrar gelicem. Ben yolu bilmiyorum yani izmitten otobana girerim artık yolda biyerde buluşmamız lazım özel msj attım sana.
    @rahmi saol hocam yarın bir aksilik olursa seninle gideriz
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    http://i1252.photobucket.com/albums/...a/6c085453.jpg.

Forumda bahsi gecen bir konuydu ama gazete de gorunce paylasmak istedim.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    valla yarın gitsek çok iyi olur çünkü motora bakıcaklar parça için muhtemelen c.tesi falan tekrar gelicem. Ben yolu bilmiyorum yani izmitten otobana girerim artık yolda biyerde buluşmamız lazım özel msj attım sana.
    @rahmi saol hocam yarın bir aksilik olursa seninle gideriz
    her zaman bekleriz, yeterki şartlar uysun

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    Merhaba arkadaşlar 2009 cbf 150 motosikletim var epeydir foruma giremiyorum.Benim ricam İzmir Gaziemir yakınlarında iyi bir motorcu arıyorum.Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
    Justice for all.Herkes için adalet.Emmim,dayım,hısımım,akrabam olmasa da.Ha,bizim aşiretten olmasa da...

Motosikleti
    12" CBF 150

arkadaşlar bu gün sabah forumdan chemical (nihat abi) ile buluştuk kartal köprüsünde ve ümraniye d&b motora gittik pekte zor olmadı bulmak ilkkez gitmeme rağmen

kısaca özetlemek gerekirse ben servise bayıldım oldukça ilgili alakalılar ustaları işi bilen işinin ehli insanlar 4000 bakımınını 3700 km civarında yaptırdım tam km faturada yazıoda bakamıcam şimdi =)

sübab ayarı debriyaj telini filan yağlamış yağ değişti 1 litre 10.40 ipone koydular 10.50 istedim ama ellerinde yoktu 2 bin km sonra ben değiştireyim diyorum sonra zincir gerildi yağlandı hava filtresi temizleyelim dedi değiştirttim 8,5 lira civarı bişi toplamda 70 lira tuttu 4 bin bakımı ama motor rahatladı ve sei toklaştı sanki

işin kısası Doğu batı honda %100 müşteri memnuniyeti sıcak kanlı güler yüzlü çalışanlarıyla kesinlikle tavsiye ederim 1 km bile yok aramda güngör motorla 7 km filan konşuk 10-11 km filan mutluhan ama kalktım oraya gittim ve bundan sonra oraya giderim diye düşünürüm...

gelelim nihat abinin sorununa daha önce disk değişmiş yamukmuş ama çözüm olmaış tekrar geldi ve jantta yamukluk olduğu kanısına varıldı ve değişim dediler garantiden ancak ellerinde jant yoktu bekle dediler rica ettik konşukla konuştular konşuğa yönlendirdiler ve konşuğa gittik jant ve disk garantiden değişti onun 4000 bakımını kendisi yapmışmış ancak garanti bozulmaması için tekrar 4000 bakımı yaptılar ve sonuç olarak onuda hallettik ve karnımızı doyurduk ardından nihat abiyle vedalaştık

tatlı muhabbeti ve yaklaşık 1 gün bana katlanan nihat abiye burdan teşekkürlerimi sunuyorum kusurumuz olduysa affola =)
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ) valla cihata çok teşekkür ederim o olmasaydı yollarda perişan olurdum sanırım bir ayağım istanbulda olmasına rağmen bi türlü şu şehrin trafiğini sevemedim alışamadım. Bu gün bir kez daha hondanın kıymetini anladım açıkçasıda çok şaşırdım. Normalde prosedür gidersin motora bakarlar tutanak tutarlar,fabrikaya yollarlar,onay çıkar,parça gelir,seni ararlar,gidersin parçayı takarlar hondada böyle ama biraz farklı yamaha kawa hele hele suzuki olsaydı sanırım 1 ay sürerdi Biraz şans biraz sohbet muhabbet diyelim Allaha şükür işimiz görüldü hemde 1 telefonla daha önce servisteki elemanlarla muhabbet etmenin yarını bugün gördüm yoksa haftaya tekrar gitmek zorunda kalıcaktım. Hondayı aradılar değişim talep ettiler onay geldi ve üstüne üstlük başka bir servise yönlendirdiler Allah razı olsun sorunum haloldu. Komple sıfır jant-disk taktılar garanti dışı olsaydı 250 işçilikle 300 liracık bayılcaktık ama tekrar 4000 bakımı yaptırarak ufakbir maliyetle kurtulduk. Sanırım sırf şu servis,parça ve sorun çözme olayından sonra yine honda tercih ederim. Hatta bugün kuryeyle konuştuktan sonra cbr250 için bir sonraki motorum olur büyük ihtimal adam motoru bitirmek için elinden geleni yapmış fakat motorda en ufak sorun yok kazasından yan yatmasından çamura batmasından tut sanırım 30000km deydi daha fazlada olabilir şaşırdım Tekrar cihata çok teşekkür ederim yardımlarından dolayı. En kısa zamanda kocaeliye bekliyorum Ethem abi seninde kulaklarını çok çınlattık
    Garip bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    heeerkezle bende tanışmak isterim..Ethem abimi gördüm tanıştım ailece.seneye inşallah misafirleri olmayı düşünüyoruzdün sabah 07:00 gibi yola çıktık.baya soguktu :( saat 10:00 gibi gebzedeydik..gebzeden amcamın arabayı alıp zonguldağa gittik.işimizi hallettik döndük.bi yarım saat gebzede oturduk..tekrar yola çıktık..20:00 dı yola çıktığımız..E5 den gidelim dedik..gebzeden direk hareme çıktık.ordan üsküdara geçtil..orta bariyerlere park eden motorları izleyerek geçiyordum.ana bi baktım kız kulesi karsısında arabaları bile park etmişler..tabi bizde durduk..yok böyle bir manzara..eşim izleye izleye gidiyor tabi.e ben..yola bakıyorum indik bir çay..ööf öf..sonra atladık motora...boğazköprüsünden karşıya..tam önümüzede araba vardı..doblo tarzı..baktım polis dikiliyor..oltaya balık arıyor belli.soluna geçtimn arabanın..önümdeki aracı çevirdi..ben kör noktasında kaldım polisin.bastım gittim..biliyorum arka çantaya ceza kesecek...neyse..gittik baya bi..yola yabancıyız..florya civarı ( sonradan öğrendim )akşam saati.saat 22:00 gibi trafik sıkıştı birden.biraz bekledik..resmen duruyoruz..ileri bi gidelim bakalım dedim..trs yönden ambulans gelince anladım ki yolda kaza var..neyse girdik aralardan..ticari taksi gördüm yan duruyor yolda..aman Allah ım öne bi geçtik..ön lastik gidon ile birlikte orta bariyerlere girmiş..öööf..donduk kaldık orda.yakınız lastiğe...2-3 metre.ortada kaza var..biri yatıyor ve biz öylece kala kaldık..inecem eşim beni tutuyor korkuyor..inme diyor..inmedim..10 dk geçmedi izin verdiler 1 araba geçecek yerden geçmeye..baktım yerde yatan yunus polisi :( ooof..bu kaza yapanlar polis..hemde 2-3 motor var hepsi de polis motoru.hepside yatmış...ööf 2. şok..durduk olduğumuz yerde..olanları izliyoruz...neyse bi 2-3 dk afalladık kendime gelince devam ettik..

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21460267.asp

hava soguktu..daha 100 km vardı..yavaş yavaş ilerledik..Eve geldim haberleri gördüm.çok üzüldüm..ordan gitmekle hiç iyi yapmadım..Bi an için eşimle beni o halde düşündüm..öf çok kötü..Dikkatli olmak gerek..bindiğimiz şeytan işi gerçekten..şeytana uymamak gerek..
    birGarip..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Vay Nihat kardeşim benim Bu günde seni gördüm. İş çıkışı hanımı almak için İzmit e giderken 16:15-20 dolaylarında İzmit' ten Gölcük yönüne doğru ilerliyordun Benden kaçmaz. Sensiz günüm geçmiyor bu günlerde

Sorununun çözülmüş olmasına ayrıca sevindim. Honda bu işte, parça istiyorum kargoyla, parça ne olursa olsun ertesi gün kapımda. Garanti kapsamı ne seviyede geniş hepimiz burada zaten paylaşıyor, biliyoruz.

Neler konuştunuz bakim benim hakkımda Hüseyin Cihat kardeşim, sanada selam olsun, Karamürsel' e beklerim inşallah her zaman senide.

Nihat ne oldu, o gün Koray açabildi mi telefonunu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heeerkezle bende tanışmak isterim..Ethem abimi gördüm tanıştım ailece.seneye inşallah misafirleri olmayı düşünüyoruz.
    Ramazan kardeşim, seni ve aileni tanıdığıma çok memnun oldum, ayrıca eşimde öyle. Duyduğum memnuniyeti, kendi çevremde forum dışından olan bir çok arkadaşımla dahi paylaştım. Seneye, bugün veya yarın, zaman kavramının hiç önemi yok, her zaman kapımız açıktır.
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    12" CBF 150
    ) valla cihata çok teşekkür ederim o olmasaydı yollarda perişan olurdum sanırım bir ayağım istanbulda olmasına rağmen bi türlü şu şehrin trafiğini sevemedim alışamadım. Bu gün bir kez daha hondanın kıymetini anladım açıkçasıda çok şaşırdım. Normalde prosedür gidersin motora bakarlar tutanak tutarlar,fabrikaya yollarlar,onay çıkar,parça gelir,seni ararlar,gidersin parçayı takarlar hondada böyle ama biraz farklı yamaha kawa hele hele suzuki olsaydı sanırım 1 ay sürerdi Biraz şans biraz sohbet muhabbet diyelim Allaha şükür işimiz görüldü hemde 1 telefonla daha önce servisteki elemanlarla muhabbet etmenin yarını bugün gördüm yoksa haftaya tekrar gitmek zorunda kalıcaktım. Hondayı aradılar değişim talep ettiler onay geldi ve üstüne üstlük başka bir servise yönlendirdiler Allah razı olsun sorunum haloldu. Komple sıfır jant-disk taktılar garanti dışı olsaydı 250 işçilikle 300 liracık bayılcaktık ama tekrar 4000 bakımı yaptırarak ufakbir maliyetle kurtulduk. Sanırım sırf şu servis,parça ve sorun çözme olayından sonra yine honda tercih ederim. Hatta bugün kuryeyle konuştuktan sonra cbr250 için bir sonraki motorum olur büyük ihtimal adam motoru bitirmek için elinden geleni yapmış fakat motorda en ufak sorun yok kazasından yan yatmasından çamura batmasından tut sanırım 30000km deydi daha fazlada olabilir şaşırdım Tekrar cihata çok teşekkür ederim yardımlarından dolayı. En kısa zamanda kocaeliye bekliyorum Ethem abi seninde kulaklarını çok çınlattık
    abi ne demek her zaman elimden geldikçe yardımcı olurum senin bi telefonuna bakar gelmenede gerek yok yapabileceğim bişise yollarım alıp filan yani

ben teşekkür ederim güzel bi gündü ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay Nihat kardeşim benim Bu günde seni gördüm. İş çıkışı hanımı almak için İzmit e giderken 16:15-20 dolaylarında İzmit' ten Gölcük yönüne doğru ilerliyordun Benden kaçmaz. Sensiz günüm geçmiyor bu günlerde

Sorununun çözülmüş olmasına ayrıca sevindim. Honda bu işte, parça istiyorum kargoyla, parça ne olursa olsun ertesi gün kapımda. Garanti kapsamı ne seviyede geniş hepimiz burada zaten paylaşıyor, biliyoruz.

Neler konuştunuz bakim benim hakkımda Hüseyin Cihat kardeşim, sanada selam olsun, Karamürsel' e beklerim inşallah her zaman senide.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Ramazan kardeşim, seni ve aileni tanıdığıma çok memnun oldum, ayrıca eşimde öyle. Duyduğum memnuniyeti, kendi çevremde forum dışından olan bir çok arkadaşımla dahi paylaştım. Seneye, bugün veya yarın, zaman kavramının hiç önemi yok, her zaman kapımız açıktır.
    abi inşallah bi şu araba olaylarını okul olaylarını bi halledeyim sonra geleceğim inşallah hep aklımda fırsat kolluyorum yani =)

bende bekliyorum abi sizi bu tarafa şu cbf toplaşmasını bi yapalım ya =)
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne demek her zaman elimden geldikçe yardımcı olurum senin bi telefonuna bakar gelmenede gerek yok yapabileceğim bişise yollarım alıp filan yani

ben teşekkür ederim güzel bi gündü ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

abi inşallah bi şu araba olaylarını okul olaylarını bi halledeyim sonra geleceğim inşallah hep aklımda fırsat kolluyorum yani =)

bende bekliyorum abi sizi bu tarafa şu cbf toplaşmasını bi yapalım ya =)
    bende denk gelirsem beraber gideriz

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi o gün korayı baya bi aradım en az 4-5 defa hep kapalıydı sonrada geri dönmedi belki uyudu yada iş falan bilemiyorum görüşemedik. Normalde arardı ama heralde müsait değildi:S

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende denk gelirsem beraber gideriz
    ben vakti ayarlayayım ethem abide buyrun derse sende zamanını ayarlarsın gideriz rahmi =)

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    konu canlansın arkadaşlar..nerelerdesiniz..Ben bugun de gezdim..

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2807378
    birGarip..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Konu başlığı ölmüşte, ağlayanı yok valla Nerde bu devlet, nerde bu insanlar

Motosikleti
    Honda Nc750x
    Millet motordan inmiyor demekki abiDün akşam polis çevirdi beni evrakları kontrol etti ama çantayla ilgili hiç bişey demedi

Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar servislere yolu düşen olursa yada emniyette filan tanıdığı olan varsa sordursun şu olayı lütfen yarından itibaren yağmur yağmadıkça hergün okula gideceğim motorla çevirme olurda bağlarlarsa motoru ceza yazarlarsa filan yanarım

ayrıca motoru bağlamaları demek motorun ölmesi demek hiç iyi muamele uygulamıyorlar

benim500 metre yakınımda polislerin araç çektiği bi yer var motorları üst üste yıkıyolar bildiğin bi ara bi cbr gördüm 2 tane çinmalı motoru yanyana üstüne doğru yaslamışlar motorun anasını ağlatmışlardı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler