Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç boş durmuyorsun he kıskanıyorum, maşallah
    rahmi yarın boşmusun senin o tarafa geleceğim D&B motora görüşmüş oluruz hem tanışmış oluruz =) bide bu d&B motor ikea ya yakın sanırm demi? senden cevap bekliyorum eğer olur dersen cepten mesaj at yada ara olurmu 0538 213 77 85

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahmi yarın boşmusun senin o tarafa geleceğim D&B motora görüşmüş oluruz hem tanışmış oluruz =) bide bu d&B motor ikea ya yakın sanırm demi? senden cevap bekliyorum eğer olur dersen cepten mesaj at yada ara olurmu 0538 213 77 85
    perşembe boşum ne yazık ki ama akşam 7 de çıkıyorum işten. buralarda olursan görüşebiliriz. ikea yakın D&B motor a. çakmak köprüsünü geçince az ileride kalıyor.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    resim çekin beyler.ekleyin forma.kuru kuru buluşma olmasın
    birGarip..

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim çekin beyler.ekleyin forma.kuru kuru buluşma olmasın
    ne yazık ki buluşamıcaz :( ben işteyim geldiği saatlerde. ama illede resim istiyorsan ben atayım
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    12" CBF 150
    evet abi ya malesef bulusamıcaz ama ben tüm istanbul ve çevresindeki gelebilecek cbf çi arkadaşlarla toplaşalım bi karting yada paintball yapalım bişiler yiyip içelim sohbet edelim diyorum ne dersiniz?

Motosikleti
    PCX 125
    ben gelirim..cumartesi pazar olabilir.ama bu hafta sonu havalar daha kötü olacakmış + yagış geliyor.
    birGarip..

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gelirim..cumartesi pazar olabilir.ama bu hafta sonu havalar daha kötü olacakmış + yagış geliyor.
    valla abi bana her hafta uyar soğuk yamur kış farketmez organize olalım 1 ay sonrada olsa gelmek isteyen her arkadaşın gelebileceği bir saat belirleyelim ve bi etkinlik yapalım =) bi mangal yaparız ardından bi karting yaparız =)

http://www.karmakarting.com/giris.html

sürekli gittiğim bi karting pisti istanbul anadolu yakasının en büyük pisti ve en güzel arçları %100 memnun kalacağımız bi yer

pist videosu

http://www.youtube.com/watch?v=Bc1xjBkyNcM
    Garip bunu beğendi.

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    Honda Türkiyeyi arayıp sormuştum cbf 150 nin 2013 te üretimi ve satışı devam edicek mi? diye. bugün beni aradılar ve cevap olumlu. 2013 te üretim ve satışı Türkiye'de devam edicekmiş. 2013 te cbf 150 sini alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    Alıntı ebleksin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Türkiyeyi arayıp sormuştum cbf 150 nin 2013 te üretimi ve satışı devam edicek mi? diye. bugün beni aradılar ve cevap olumlu. 2013 te üretim ve satışı Türkiye'de devam edicekmiş. 2013 te cbf 150 sini alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.
    Hay Allah razi olsun yaw cok sevindim kac zamandir para denklemeye calisiyorum kalan 0 km cbf leri sayiyorum 2013 model alirim artik ins fiyatta da bi durum olmaz
    ne zaman geliyor 2013 modeller ?

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı saqopasha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay Allah razi olsun yaw cok sevindim kac zamandir para denklemeye calisiyorum kalan 0 km cbf leri sayiyorum 2013 model alirim artik ins fiyatta da bi durum olmaz
    ne zaman geliyor 2013 modeller ?
    Cenab ı Allah gönlüne göre kısmet eder inşallah.

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    arkadaşlar benim ampul ile ilgili soruma yanıt verecek yokmu

Motosikleti
    Honda Nc750x
    İlana bakın 2007 model cbf 165,000 km'de dedim bi yanlıslık var heralde 16,500 mu diye sordum gercekten 165,000 km'de ve anahtar degmedi diyor şasırdım paylaşmak istedim buyrun.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98589450/detay
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlana bakın 2007 model cbf 165,000 km'de dedim bi yanlıslık var heralde 16,500 mu diye sordum gercekten 165,000 km'de ve anahtar degmedi diyor şasırdım paylaşmak istedim buyrun.

varmı övülen yağ yakmayan ybr den 165.000 km de satılık 3,100 tl isteyen delikanlı
    blueway2 bunu beğendi.
    birGarip..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun motora anahtar değmemesi mümkün değil, deb. balatası olsun değişmiştir. Karter kapağı olsada sökülmüştür. Veya motoru krank dahil sıfırlamış olabilir. Toplam km yi söylemiş olabilir. Bende daha 24 bindeyim. Maaşallah daha sıfır motora emsal motor durumu. Zaten 70-80 bini göreyim yeter. Sonra kendim güle oynaya krank ta dahil olmak üzere motor sıfırlarım seve seve.

Motosikleti
    12" CBF 150
    arkadaşlar bu gün gidemedim HONDA doğu batı motora

belki haberlere filan çıkmıştır bilmiyorum benim ve yan komşumun arabasını dün gece 01:30-02:00 aralığında kundakladı o...... ç..... ları
    yangın iyice büyümeden söndüre bildik allaha şükür sabah 06:00 a kadar filan onun koşuşturması itfaiyeydi karakoldu filan anca soluklanıyorum

arkadaşlar arabanızı motorunu dışarda kuytuda köşede bırakmayın bu güne kadar kartalda hiç böyle bişi olmamıştı buraya kadar geldi ortalığı kraıştırmak için ellerinden geleni yapıolar dikkat edelim mal önemli değil cana gelmesin

allah korudu yanan iki rabada dizeldi bi patlama yaşamadık büyük ama tüplü yada benzinli bi araba olsa şuan belki burda bile olmaya bilirdik binanın hemen önünde arabalar çünkü

bu sıralara pek aktif olamıcam galiba kalın sağlıcakla...

Motosikleti
    Honda Nc750x
    [QUOTE=cd0345;2804259]arkadaşlar bu gün gidemedim HONDA doğu batı motora

belki haberlere filan çıkmıştır bilmiyorum benim ve yan komşumun arabasını dün gece 01:30-02:00 aralığında kundakladı o...... ç..... ları
    yangın iyice büyümeden söndüre bildik allaha şükür sabah 06:00 a kadar filan onun koşuşturması itfaiyeydi karakoldu filan anca soluklanıyorum

arkadaşlar arabanızı motorunu dışarda kuytuda köşede bırakmayın bu güne kadar kartalda hiç böyle bişi olmamıştı buraya kadar geldi ortalığı kraıştırmak için ellerinden geleni yapıolar dikkat edelim mal önemli değil cana gelmesin

allah korudu yanan iki rabada dizeldi bi patlama yaşamadık büyük ama tüplü yada benzinli bi araba olsa şuan belki burda bile olmaya bilirdik binanın hemen önünde arabalar çünkü

bu sıralara pek aktif olamıcam galiba kalın sağlıcakla...[/QUOTE
    Gecmis olsun kardesim Allah baska keder yasatmasın

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    Cok buyuk gecmis olsun soyledigin gibi serefsizler ortaligi karistirmak icin ellerinden ne geliyosa yapiyo cok sukur kendiniz iyisiniz Allah can sagligi versin mal nasil nasil gene yapilir

Motosikleti
    PCX 125
    Allah belalarını versin şerefsizlerin..ne diyelim....

yarın zonguldaga günübirlik gitmemiz gerekiyor eşimle.havalar soğudu.460 km buraya..motorla gitmek yemedi açıkcası..
    buradan gebzeye kadar motorla, gebzeden sonra arabayla gitmeyi düşünüyoruz.amcamın arabası.
    sabah ilk saatlerde üşüyeceğimiz kesin :(
    birGarip..

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial

geçmiş olsun, o şerefsizler için bu dünyanın birde öbür tarafı var mutlaka hesabı sorulacak
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R

Geçmiş olsun hocam benimde DB hondaya gitmem gerekiyor ama yol iz bilmiyorum nası gidicem bilmiyorum tarif edebilecek olan varmı? izmitten gelicem ama bilmiyorum.Müsait olsaydınız virlikte giderdik.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler