Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam çok güzel, yarın ben gidiyorum..erken çıkıp erken dönecem... katılacakmısın... yoksa ben dönüşte sana mı uğrayım.. çok fazla kalmayacağım... bir cevap hakkın var hayır hariç
    kanki valla gelmeyi çok isterim ancak öyle yorgunum ki anlatamam sana bu hafta canım çıktı + oruçluyum + yarın deli gibi trafik olur ben bu halde hayatta 400km yapamam
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanki valla gelmeyi çok isterim ancak öyle yorgunum ki anlatamam sana bu hafta canım çıktı + oruçluyum + yarın deli gibi trafik olur ben bu halde hayatta 400km yapamam
    olum ne 400 km si ya... mudanya bana 120 km... sanada 100 km.. git gel 200..
    yarın sabah ben çıkarım.. eğer kafana yatarsa gel.. yoksa dönüşte uğrarım..ethem abiye haber vermiyorum , adam evli barklı.. sıkıntıya girmesin.. akşam ona çaya gideriz

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

gemlikten sonra 30 km gidicez

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:13 ----------

kanka ben yatıyorum, yarın 08:30 senin oradan geçerim... durumu değerlendir ,gelirsen orada buluşuruz.. ok .. iyi geceler

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Vay kardeşlerim benim Gezin bakalım Valla ekonomik darboğazdayım, istesemde inanın şu aralar gelemem.. Ama akşam beklerim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay kardeşlerim benim Gezin bakalım Valla ekonomik darboğazdayım, istesemde inanın şu aralar gelemem.. Ama akşam beklerim.
    dönüşte ararım seni

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    merhaba arkadaşlar..servisime gittim hava filtrem çok kötüydücdeğiştirttim..shel 10*40 yağ koydu.teklemeyi çözmesi için ufacık bir parça ekledi hortuma ama %80 kesti az da olsa var..onu daha sonra tekrar uğrayacam..

servise gitmeden iş çıkışı hanımı evden almaya gittim neyse bindik çıt çıt ses geliyo.indik baktık vida girmiş lastiğe.Taaam ortadan.öf be dedim..nedir bu..hemen gittik lastikciye.çıkardı, yama yaptı..neyse çorluya gittik servise.gezdik tozduk..geldik eve..biliyorsunuz bugun ankaraya yola çıkacaktık..sabah 5 de eşyaları tamamladık motoru çalıştırdım 4-5 dk ısındı..tam binceez dedim bi lastiklere bakayım öne baktım tamam, arkaya baktım inmiş..aman allahım..herrrşeyi ayarla ehliyet korumalar vs vs..uzun yol yapacam diye lastik al, sen git gir civata yaptır gez toz sabaha gel lastik foosss...eve tekrar çıktık..gece 2 de yatmışım sabah 4 de kalkıp hazırlanmışım uykusuzum tekrar uyuyamadım..sabah 7-8 gibi dedim bi ineyim aşağıya lastiği sökebilecekmiyim..söktüm..vay be dedim kolaymış..araba bulsam da götürsek yaptırsam vs derken o ara kaldırdım jantı..ana..hafif..tuttum götürdüm...yaması üretim hatalıymış...diğerlerine baktık evet aynı..başka paket açtı bunlarda normal..üzerinde çizikler yok..neyse yaptı..taktık..usta geldi taktı da motorla..samimi de olduk..iyi biri..sonra sabah 9:00 da yola çıktık..gebze izmit arası 15 km mesafeyi 1.5 saate gecsekde nihayet vardık..işte resimler..

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    arkadaşlar bugün cox un 52 lt lik çantasını almayı planlıyordum hem büyük hem ucuz diye resimde düzgün durduğu için tercih edicektim fakat canlısı resimde ki gibi çıkmadı tabi ki çok uyduruk yapılmış abuk subuk bir çanta çıktı, bende büyük olacağına küçük olsun bari kaliteli olsun dedim kappa 26 lt lik çanta aldım ve taktırdım. tek kask sığıyor ve oldukça hoş durdu doğrusu

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkadaşlar bir parça soracağım size,

ön çamurluğa fren hidrolik borusunu sabitleyen civata (ya da her neyse) düşmüş. orada civata mı var yoksa özel bir pul falan mı?

üzerinde civata deliği olan metal parça çamurluktan ayrılmış halde duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

arkadaşlar bir parça soracağım,

ön fren hidrolik borusunu çamurluğa sabitleyen civata ya da her ne ise düşmüş,

borunun bağlı olduğu delikli metal parça çamurluktan ayrı duruyor. başına aynısı gelen oldu mu? o deliğe nasıl bir parça girecek, civata mı var normalde?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir parça soracağım size,

ön çamurluğa fren hidrolik borusunu sabitleyen civata (ya da her neyse) düşmüş. orada civata mı var yoksa özel bir pul falan mı?

üzerinde civata deliği olan metal parça çamurluktan ayrılmış halde duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

arkadaşlar bir parça soracağım,

ön fren hidrolik borusunu çamurluğa sabitleyen civata ya da her ne ise düşmüş,

borunun bağlı olduğu delikli metal parça çamurluktan ayrı duruyor. başına aynısı gelen oldu mu? o deliğe nasıl bir parça girecek, civata mı var normalde?
    bahsettiğin parça bu sanırım,

civatadır o

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bilgisayar kafayı yedi. Rahmi teşekkürler. tam aradığım noktanın resmi varmış sende
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    rica ederim, 8lik yada 10luk bi civata o sanırım.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Bayramımız mübarek olsun şimdiden.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Bayramımız mübarek olsun şimdiden.
    sağolasın seninde bayramın mübarek olsun şimdiden. iyiyim şahsen, seni sormalı

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    iyidir teşekkürler. İyi olmayan tek şey trafik ne yazık ki sağ şerit bile 90-100 akıyor bizim motorlar yetmiyor malesef :( en dandik otomobil bile artık çok rahat hızlanıp 170-180 gidebiliyor.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    iyidir teşekkürler. İyi olmayan tek şey trafik ne yazık ki sağ şerit bile 90-100 akıyor bizim motorlar yetmiyor malesef :( en dandik otomobil bile artık çok rahat hızlanıp 170-180 gidebiliyor.
    o zaman alıcaz cbr 250 r akıcaz kanka... bakıyorum kredilere, nasıl ödeme yapsam diye... ınazumadan vazgeçtim.. Neden mi? kanka biz izmitliyiz, bakımıydı yağıydı suyuydu istanbula gidemem..
    honda hayat onda..

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Valla bende sahibindene bakıyodum şimdi millet 9 bin istiyor 1 lira daha verip sıfırını almak lazım. Dediğin gibi servis falan istanbulda var suzukinin hemde gideri fazla olur parça açısından. cbr250 nin bakım maliyeti ve parçası uygun. Grenajı bile 54lira ya daha ne olsun. Yakıt olarakta cbf ten 0.5 litre fazla yakar en fazla. Bizim için ideal 110-120 sabitlersin trafiğe ayak uydurusun. Tri color gider

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Motoru seviyorum, bugün dedim ya sana bursa da çok gördüm.. fena duruyorlar.. iyi de gidiyor.. siyahını alır gazımı açarım

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Motoru seviyorum, bugün dedim ya sana bursa da çok gördüm.. fena duruyorlar.. iyi de gidiyor.. siyahını alır gazımı açarım
    ethem abiyide ikna edip 250cc ye geçelim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ethem abiyide ikna edip 250cc ye geçelim
    kanka ethem abi scooter alacak... ben sana söyleyim ; kasıma kadar cbf e binecek.. sonra satacak.. 4000 TL eder...
    3-4 ay para biriktirip 7000-7500 Tl ye hayalindeki 250cc scooteri alacak.. bizde cıbırlarla arkadan gideriz.. artık 90 a sabitleriz motorları... hain tırlar bizler geliyorz

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    kanka ethem abi scooter alacak... ben sana söyleyim ; kasıma kadar cbf e binecek.. sonra satacak.. 4000 TL eder...
    3-4 ay para biriktirip 7000-7500 Tl ye hayalindeki 250cc scooteri alacak.. bizde cıbırlarla arkadan gideriz.. artık 90 a sabitleriz motorları... hain tırlar bizler geliyorz
    onun gönlü sym gts250 evo da. Ama vitesliden sonra sıkılabilir insan tercih meselesi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    onun gönlü sym gts250 evo da. Ama vitesliden sonra sıkılabilir insan tercih meselesi.
    kanka dur kafamı dağıtma er 5 bakıyorum .. sessiz ol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler