Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    önder bu anesmotor istanbulda nerdeki..pazar yağış olmazsa geleyim buluşalım hem lastik işini hallederim hemde almak istediğim bi kaç parça şey var onlarıda temin etmiş olurum...Belki kocaeliden cbf funclub ekibimizden bana katılmak isteyenler olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önder bu anesmotor istanbulda nerdeki..pazar yağış olmazsa geleyim buluşalım hem lastik işini hallederim hemde almak istediğim bi kaç parça şey var onlarıda temin etmiş olurum...Belki kocaeliden cbf funclub ekibimizden bana katılmak isteyenler olur
    Usta motorlamı gelcen motorla gelceksen otobandan bas gel otagar ayrımına kadar orada tam otobanın kenarın da tekstilkent var benim dükkan orda ben seni zaten yoldan karşılarım gideriz beraber anes motorda bana 2 km ileride istoç sitesi var oda otobanın kenarında yeri çok basit telefonum aga...: 0535 300 56 44

( 2. köprü yolundan gelmen lazım )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

yaa ben salaklaştım iyice soruya bak tabiki motorla gelcen lastik takcaz yaa

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    kanfiliniz mubarek olsun arkadaşlar ...
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta motorlamı gelcen motorla gelceksen otobandan bas gel otagar ayrımına kadar orada tam otobanın kenarın da tekstilkent var benim dükkan orda ben seni zaten yoldan karşılarım gideriz beraber anes motorda bana 2 km ileride istoç sitesi var oda otobanın kenarında yeri çok basit telefonum aga...: 0535 300 56 44

( 2. köprü yolundan gelmen lazım )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

yaa ben salaklaştım iyice soruya bak tabiki motorla gelcen lastik takcaz yaa
    Yağış olmazsa kesin gelicem...orda işlerimi halledip şirinevlere geçerim,amcamlarda kalıp sabah izmite dönerim.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Tamam kardeşim beklerim başımın üstünde yerin var senin sayende bende michelin lastik taktırırım bu işi böyle halletmiş oluruz.
    beni ara ama mutlaka en yakın benim anes motora

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    aneste montaj dahil 150 lirami michelinler? yok artik
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montaj dahil değil sanmıyorum 20-25 lira alıralar montaja...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben alırsam kargolatıcam yeni tarihliyse tabi lastikler, web sitesinde michelin gözükmüyor sanırım
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihat hoşgeldin ,
    pazar anes açık olursa gidelimmi istanbula.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Nihat hoşgeldin ,
    abi bu hafta isim var gidemem tamda planlar belli degil.. ama eger dogruysa fiyatlar guzel 150 lira iyi rakam.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Nihat hoşgeldin ,
    Aman kaçırmayın oı fiyata, kargoyla falan isteyin gidemesenizde, yolda yakacağınız yakıt masrafların yarsını bi servise işçilik verseniz lastikleri taktırırsınız. 150 tl lastik, ortalama 50 tl yol masrafı aynı hesaba gelecek. Kargoyla istesenizde kargo masrafı, servis işçiliği falan aynı hesaba gelecek, 150 tl lik alışverişe kargo bedavada olabilir. Böyleyse çok daha güzel, bence gitme imkanı yakalayamazsanız kargoyla mutlaka halledin. Fiyat çok iyi.

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    lastiği taktın sonra yol tutuşu nasılmış buraya bilgilendirin

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S150 LX 2012
    prelli motosiklette mic.e göre daha kaliteli otomobilde tamam mic ama.selamlar

baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Motoru ordan almıştım:anes
    AS 150 T, Pars, 100 UKH, Ybr, Cbf150, Fazer, 600F, CB125F, Nmax 155

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Bu sabah işe gelirken baktım, benim ön disk 16T arka 43 (2011)
    6000 devir 80
    6500 devir 87
    7500 devir sabit 100 ile gidebiliyorsunuz

Bu arada bu devir hız ilişkisini lastiklerin havası dışında bir şey değiştiremez. O da bir-iki km değiştirir. Değişen tüketilen yakıttır.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ALINIK CBF 150 =) yok mu arkadaşlar etrafınızda ikinci el temiz ve uygun fiyatlı motorunu satan? en son gidip cb125 e alıcam sıfır :O resmen motor bulamıyorum,adamlar sıfır parasına 2. el satmaya çalışıyorlar
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALINIK CBF 150 =) yok mu arkadaşlar etrafınızda ikinci el temiz ve uygun fiyatlı motorunu satan? en son gidip cb125 e alıcam sıfır :O resmen motor bulamıyorum,adamlar sıfır parasına 2. el satmaya çalışıyorlar
    piyasası yükseldi yükseleli gerçekten böyle, ben kendi adıma konuşıyim, motorumda 1000 tl lik aksesuar olduğunu varsayalım. 15 binde. bakımlı bi motor, temiz, düşmesi yan yatması kesinlikle yok. Michalen lastikleri vs kappa 46 çantası, çanta demiri, ful koruma demirleri, uzun tur camı,4 lüflaşör depo kılıfı, 42 t arka dişlisi, o-ringli zinciri falanı filanı. Ben bu motoru 4 e satarsam yazık olurmu olmazmı sizce. Aynısını bayiden çıkartmaya kaltığında 6200-6300 tl seviyelerinde bu gün. Motor üzerindeki emeğimi hiç saymıyorum bile. Her ay atılan cilasını, incik incik yaptığım yağ takibini, zincir bakımını. Şehir içi kullanım oranı oldukça düşük, zorlanmamış sakin kullanılmış motor. Bence çok yazık olur. Alanda cebine kafadan 2000 tl koymuş olur. Oh ne güzel iş. İkinci el satıcısıda herhalde böyle düşünüyor. Her kez kendi cephesinden olaya baktığından ikinci el alıcısıda elbette kendince haklı ve ikinci el motorlara sıfır motor parası isteniliyor şeklinde olayı yorumluyor. Aksesuarlar zamanla tamamlanır, aksesuara o kadar para vermeyelim şimdi ok de, aksesuarlarlı motor isteniliyorsa bedava değil bu aksesuarlarda. Sıfır aksesur olsa motorum 3500 tl falan tanıdığa bildiğe hadi olsun. İşin ilginci ben motoruma 4000 tl ye ilan versem satılmayadabilir. Satıcıda değilim ama sanırım satılmaz. Gel 4000 tl ye e anlaşalım desem alırmıydın. Sadece yorum almak için soruyorum. Veya olaya nasıl yaklaşırdın Fiyat pahalı, km yüksek vb ? Yorumun ne olurdu ?

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasası yükseldi yükseleli gerçekten böyle, ben kendi adıma konuşıyim, motorumda 1000 tl lik aksesuar olduğunu varsayalım. 15 binde. bakımlı bi motor, temiz, düşmesi yan yatması kesinlikle yok. Michalen lastikleri vs kappa 46 çantası, çanta demiri, ful koruma demirleri, uzun tur camı,4 lüflaşör depo kılıfı, 42 t arka dişlisi, o-ringli zinciri falanı filanı. Ben bu motoru 4 e satarsam yazık olurmu olmazmı sizce. Aynısını bayiden çıkartmaya kaltığında 6200-6300 tl seviyelerinde bu gün. Motor üzerindeki emeğimi hiç saymıyorum bile. Her ay atılan cilasını, incik incik yaptığım yağ takibini, zincir bakımını. Şehir içi kullanım oranı oldukça düşük, zorlanmamış sakin kullanılmış motor. Bence çok yazık olur. Alanda cebine kafadan 2000 tl koymuş olur. Oh ne güzel iş. İkinci el satıcısıda herhalde böyle düşünüyor. Her kez kendi cephesinden olaya baktığından ikinci el alıcısıda elbette kendince haklı ve ikinci el motorlara sıfır motor parası isteniliyor şeklinde olayı yorumluyor. Aksesuarlar zamanla tamamlanır, aksesuara o kadar para vermeyelim şimdi ok de, aksesuarlarlı motor isteniliyorsa bedava değil bu aksesuarlarda. Sıfır aksesur olsa motorum 3500 tl falan tanıdığa bildiğe hadi olsun. İşin ilginci ben motoruma 4000 tl ye ilan versem satılmayadabilir. Satıcıda değilim ama sanırım satılmaz. Gel 4000 tl ye e anlaşalım desem alırmıydın. Sadece yorum almak için soruyorum. Veya olaya nasıl yaklaşırdın Fiyat pahalı, km yüksek vb ? Yorumun ne olurdu ?

Almazdım =) çünkü 2010 model 2011 trafiğe çıkışlı,arka lastik michelin,ön arka koruma demirli cbf aldım,3 tane servise gösterdim mükemmel durumda dediler ve 2750tl ye almıştım.4 bin tl ikinci el cbf ye vermek benim için mantıklı değil.aksesuar olayıda kişiye göre bence.benim motorda tek istediğim sade olacak hiç bi aksesuar istemiyorum.alırsam zaten ön arka michlein lastik 200 tl imiş montaj dahil,gider kendim taktırırım sıfır km,sonrada beli arkaya bi çanta.bukadar.bu yüzden sanırım gidip O km br cb125E alıcam 3500tl ye
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almazdım =) çünkü 2010 model 2011 trafiğe çıkışlı,arka lastik michelin,ön arka koruma demirli cbf aldım,3 tane servise gösterdim mükemmel durumda dediler ve 2750tl ye almıştım.4 bin tl ikinci el cbf ye vermek benim için mantıklı değil.aksesuar olayıda kişiye göre bence.benim motorda tek istediğim sade olacak hiç bi aksesuar istemiyorum.alırsam zaten ön arka michlein lastik 200 tl imiş montaj dahil,gider kendim taktırırım sıfır km,sonrada beli arkaya bi çanta.bukadar.bu yüzden sanırım gidip O km br cb125E alıcam 3500tl ye
    cb 125 e lerde titreşim olduğundan bahsediliyor. Bence bunu sorgulasan iyi olur. Ne seviyede olduğunu bilmiyorum. Ama böyle bişey duymuştum.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb 125 e lerde titreşim olduğundan bahsediliyor. Bence bunu sorgulasan iyi olur. Ne seviyede olduğunu bilmiyorum. Ama böyle bişey duymuştum.
    baya bi araştırdım rahatsız etmeyecek seviyede az bir titreşim olduğunu söylüyor kullanıcılar. Sitede üyeliğide bulunan Eralp nickli abimiz bununda testini yapmış kesinlikle gözü kapalı alınacak bir motor diyor(kendiside almış) ve şuan kampanyalı fiyatta,ilerde zam geldiğinde bende sahibinden.com vampirleri gibi 3500 tl ye aldığım motorumu 4.250 tl ye ilana koyucam =) nihaha yaşasın kötülük =)
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler