Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ahmet Kardeşim, fazlası ile çok düşük km cbf sahibi olmak konusunda istekli görüyorum seni, ama bence 3900 e şaibeli, soru işaretli, neden bu kadar düşük fiyatı acaba vb gibi bi takım endişelerle ilana yaklaşmanı gerekecek ilanlardan uzak durarak, bu işin ederi olan 3800-3900 tl seviyelerinde çok temiz 10-15 bin km aralığında bi motora gönül rahatlığı ile talip olarak servise göstermek suretiyle almanı tavsiye ederim. Ayrıca almayı düşündüğün motorun plakası veya şasi numarası ile sadece Ankara Efe den değil, diğer yet. servislerden de sorgulaması yapılabiliyor olması lazım. İst. daki ark..larında yardımcı olabilmeleri mümkün olabilir. Sahibinden den biraz sana ilan bakıyim. Senin fiyat aralığında mantıklı bişey denk gelirsem kopyalarım buraya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77371451/detay

Bu motoru al gel bence. Fiyat km. çok iyi. Bi çanta atarsın arkaya olur biter. En üstteki ilandı. Hemen dikkatimi çekti. Kocaliden geliyorum vs 50 tl de ikram iste. Düz 3600 e bağla. İstersden zaten ertesi gün 3700-3800 e satarsın gibime geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet Kardeşim, fazlası ile çok düşük km cbf sahibi olmak konusunda istekli görüyorum seni, ama bence 3900 e şaibeli, soru işaretli, neden bu kadar düşük fiyatı acaba vb gibi bi takım endişelerle ilana yaklaşmanı gerekecek ilanlardan uzak durarak, bu işin ederi olan 3800-3900 tl seviyelerinde çok temiz 10-15 bin km aralığında bi motora gönül rahatlığı ile talip olarak servise göstermek suretiyle almanı tavsiye ederim. Ayrıca almayı düşündüğün motorun plakası veya şasi numarası ile sadece Ankara Efe den değil, diğer yet. servislerden de sorgulaması yapılabiliyor olması lazım. İst. daki ark..larında yardımcı olabilmeleri mümkün olabilir. Sahibinden den biraz sana ilan bakıyim. Senin fiyat aralığında mantıklı bişey denk gelirsem kopyalarım buraya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77371451/detay

Bu motoru al gel bence. Fiyat km. çok iyi. Bi çanta atarsın arkaya olur biter. En üstteki ilandı. Hemen dikkatimi çekti. Kocaliden geliyorum vs 50 tl de ikram iste. Düz 3600 e bağla. İstersden zaten ertesi gün 3700-3800 e satarsın gibime geliyor
    Ethemciğim çok doğru söylüyorsun fakat geçen gün istanbula git gel yaptım,adam telefondan motorun hiçbir sııkıntısı problemi olmadığını resimlerdeki gibi kaymak gibi olduğunu söylüyormotorun başına gidiyorum,motorun resimlerle yakından uzaktan alakası yok,motor garanti dışı kalmış,boya yer yer soyulmuş,egzos pas içinde vs.vs ....insanın hevesi kaçıyor boyle samimiyetsiz ahlaksız insanlarla karşılaştıkça...

ilandaki motoru senin söylediğin fiyatın dahada altında alırım ben inanki,çünkü akşama kadar 50 tane müşteriye satış yapıyorum ,adamın ince bağırsağından girer burnunun deliğinden çıkarım pazarlama-pazarlık yapma konusunda sıkıyımdırama gerçekten istanbula gitmeye değecek temizlikte olmalı o motor...

kocaelide var bitane 2012 model bin km de daha 4 bin istiyorlar.ama renk takıntım var kırmızı olduğu için içim ısınmıyor motora.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

bide şu ilan sahibi ile görüştüm gebzede yarım saatlik yol bana yarın gidip bakıcam..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81688350/detay

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ahmet; Saat kaç gibi gideceksin Gebzeye ? Sabah 08:00 da gece vardiyesinden çıkıcam, Ford ta çalışıyorum. Bu gece işe maturla giderim. Sabah direk İzmite geçebilirim. Normalde 13:00-14:00 a kadar falan uyuyamıyorum. Bu saatlere kadar döneriz dersen ve sabah gitmeyi düşünüyorsan, benim motorla gidip gelebiliriz. Sabah 08:45-09:00 gibi İzmit te olabilirim. istediğin yerden seni alırım. Satıcıda zaten cbf le geldiğimizi görünce tırsar hem Motorada iyice bakarız. Satıcı bunlara katakulli yemez der Bakarsın çift motor döneriz. Yarın ki planını, İzmit ten kaçta çıkacağını işimizin ne kadar süreceğini özele yaz istrersen. Motor 2000 km de sanırım. O motorun yağı 1000 km de değiştiyse ben sana motorun yağ yakıp yakmadığını bile söylerim

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Ahmet; Saat kaç gibi gideceksin Gebzeye ? Sabah 08:00 da gece vardiyesinden çıkıcam, Ford ta çalışıyorum. Bu gece işe maturla giderim. Sabah direk İzmite geçebilirim. Normalde 13:00-14:00 a kadar falan uyuyamıyorum. Bu saatlere kadar döneriz dersen ve sabah gitmeyi düşünüyorsan, benim motorla gidip gelebiliriz. Sabah 08:45-09:00 gibi İzmit te olabilirim. istediğin yerden seni alırım. Satıcıda zaten cbf le geldiğimizi görünce tırsar hem Motorada iyice bakarız. Satıcı bunlara katakulli yemez der Bakarsın çift motor döneriz. Yarın ki planını, İzmit ten kaçta çıkacağını işimizin ne kadar süreceğini özele yaz istrersen. Motor 2000 km de sanırım. O motorun yağı 1000 km de değiştiyse ben sana motorun yağ yakıp yakmadığını bile söylerim
    Gebzedeki satıcı tok gözlü hiç pazarlık yapmadı istanbuldan biri senin verdiğin ilan diğeri 2012 model 3000 de 2 motor için gideceğim...adama şasi nosunu ver deim verdi saolsun yarın ümraniyede doğu batı motorda buluşacaz...2012 için 4 bin istedi büyük ihtimal onunla anlaşacağız.senin verdiğin ilandaki düz yaparız dedi zorlamadım eğer zorlarsam 3,5 ğa düşecek görünüyor yarın koray,yasin ben motorlarla istanbula gidiyoruz eger sende gelirsen süper olur öğlen 11:00 gibi çıkacağız yola...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gebzedeki satıcı tok gözlü hiç pazarlık yapmadı istanbuldan biri senin verdiğin ilan diğeri 2012 model 3000 de 2 motor için gideceğim...adama şasi nosunu ver deim verdi saolsun yarın ümraniyede doğu batı motorda buluşacaz...2012 için 4 bin istedi büyük ihtimal onunla anlaşacağız.senin verdiğin ilandaki düz yaparız dedi zorlamadım eğer zorlarsam 3,5 ğa düşecek görünüyor yarın koray,yasin ben motorlarla istanbula gidiyoruz eger sende gelirsen süper olur öğlen 11:00 gibi çıkacağız yola...
    Yok ya saol, senin plan Gebze' den uzaklaşmış Ben Gebze planı için ve sabah erken gitmeyi düşünüyorsan diyeteklif etmiştim. 11:00 da İzmit ten çıkılarak İstanbul Git gel planınıza dahil olursam geçe kalırım. Akşamı bulur dönmemiz. Sabah işten çıkıp geleceğimden ve gece işe gitmem gerektiğinden uyku problemim olur. Gelmek isterdim, gerçekten güzel olurdu, ama dediğim gibi. Diğer ark..lara da selam söylersin. İnşallah güzel temiz bi cbf le dönmek nasip olur. Hafta sonu Karamürsel toplaşmasına katılırsan motorunu da görmek isterim.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Yok ya saol, senin plan Gebze' den uzaklaşmış Ben Gebze planı için ve sabah erken gitmeyi düşünüyorsan diyeteklif etmiştim. 11:00 da İzmit ten çıkılarak İstanbul Git gel planınıza dahil olursam geçe kalırım. Akşamı bulur dönmemiz. Sabah işten çıkıp geleceğimden ve gece işe gitmem gerektiğinden uyku problemim olur. Gelmek isterdim, gerçekten güzel olurdu, ama dediğim gibi. Diğer ark..lara da selam söylersin. İnşallah güzel temiz bi cbf le dönmek nasip olur. Hafta sonu Karamürsel toplaşmasına katılırsan motorunu da görmek isterim.
    gebzeden en fazla 20 dk uzaklaştık ethemcim ümraniye anadolu yakasında biliyorsun otoban gişelerinden sonra 5 dk ya var ya yok.. .eger programı erkene al dersen 09:30-10:00 nasıl bir saat senin için...korayda sabah saat 08:00 de işten çıkıyor onunda gelebilmesi için ortalam bir saat tuturmamız lazım...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    gebzeden en fazla 20 dk uzaklaştık ethemcim ümraniye anadolu yakasında biliyorsun otoban gişelerinden sonra 5 dk ya var ya yok.. .eger programı erkene al dersen 09:30-10:00 nasıl bir saat senin için...korayda sabah saat 08:00 de işten çıkıyor onunda gelebilmesi için ortalam bir saat tuturmamız lazım...
    hayırlı olsun ahmet abi motoru aldınmı alıcakmısınız tam anlayamadım kocaeli mt olarak gidiceniz sanırım bendede cbf150 var ethem abiyle takılırız peşinize
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ahmet abi motoru aldınmı alıcakmısınız tam anlayamadım kocaeli mt olarak gidiceniz sanırım bendede cbf150 var ethem abiyle takılırız peşinize

Yaaaaa arkadaşlar benim bu cbf sevdam yılan hikayesine döndü
    Bi kaç gün daha almasammı ne? çok keyifli ve yorucu bi süreçmiş meğersem

Yaw bizim metehan servisten baktırmış almak istediğim motoru gidon değişmiş vs. vs. kazalıdır alma dedi serviste olumlu görmemiş..aynı fiyata doğu batı hondadan 2012 sıfır km motor anlaşmış benim adıma..haberim bile yok telefondan sürpriz yaptı ayıcık şok oldum tabiki,100 tl gibi plaka masrafım olacak kendim çıkartacağım onuda...
    yarın saat 14:00 da yasin ve korayla almaya gidecez motoru ümraniyeye

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    nihatta geliyor... yağ yakanlar listesine senide ekliyorum... hala şu motorda ne buluyorsunuz yahu... pis yağcılar sizi..

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Arap yağı bol buldu misali,yağ fazlalığı var hacıııınapak yani bizde sürecek yer bulamıyoz ki cbf alıyoz.

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar 2011 model 15 bin km motorda çizik yok çok temiz arka lastik prelli mt 65 ön orjınal lastiği sahibinden satılık son olur fiyatı 3500 tl ilgileneler 0546 951 24 02 ulaşabilirler

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    s.a

Yeni cbf mi aldık geldik ümraniyeden D-B Motor dan.Koray,ethem,nihat,yasin beraber işyerimde yorgunluk kahvelerimizi yudumlarken bende bu satırları yazıyorum
    Cbf:1 Ybr:0 olarak skoru belirliyorum...yeberecilere sağ gösterip sol vurdum ve bir gol attım cbf camiası adına

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ahmet hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    hayırlı ugurlu olsun..Muradına erdin sonunda.inşallah bi gün bende sahip olacam..
    birGarip..

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    s.a

Yeni cbf mi aldık geldik ümraniyeden D-B Motor dan.Koray,ethem,nihat,yasin beraber işyerimde yorgunluk kahvelerimizi yudumlarken bende bu satırları yazıyorum
    Cbf:1 Ybr:0 olarak skoru belirliyorum...yeberecilere sağ gösterip sol vurdum ve bir gol attım cbf camiası adına
    Hayırlı olsun ,Allah kaza bela vermesin.Yalnız kuyrugu eğri duruyor motorunun,onu bir düzeltir inşallah

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a

hayırlı olsun ybr ye laf atmayı bırakta sen önce arka çamurluğunun yamuğunu düzelt (şaka yapıyorum sakın alınma bu arada gerçektende yamuk ha )

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Bu motor 4550 tl gibi bir rakkamın hakkını vermiyor gerçekten benim gözümde beş para etmez bir motor konforundan başka güzel bir yanı yok bugün cbf apache ybr üçünüde şöyle uzun uzun inceledik bence işçilik olsun parça kalitesi olsun sağlamlık olsun en zayıf motor cbf şu elimdekini bugün yarın vericem daha ilk günden ayna düştü yav manisa servisindeki duvar gibi adamlar cabası adamlara gidiyoruz selam veriyoruz ne halim usta nede orkun artisti slm almıyorlar hele o orkun yokmu sanki ORDU AŞ onun ama honda türkiyeye atabildiğim kadar maıl atıcam şikayetimi dile getirecem bizim burdaki çoğu honda sahibi orkun ve halimle muhattap olmamak için motorlarını akhisar hondaya götürüyorlar birde sadece yağ değişimi için git 3 saat sonra gel demeleri yokmu adamı delirtiyor
    kartalizma07 bunu beğendi.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor 4550 tl gibi bir rakkamın hakkını vermiyor gerçekten benim gözümde beş para etmez bir motor konforundan başka güzel bir yanı yok bugün cbf apache ybr üçünüde şöyle uzun uzun inceledik bence işçilik olsun parça kalitesi olsun sağlamlık olsun en zayıf motor cbf şu elimdekini bugün yarın vericem daha ilk günden ayna düştü yav manisa servisindeki duvar gibi adamlar cabası adamlara gidiyoruz selam veriyoruz ne halim usta nede orkun artisti slm almıyorlar hele o orkun yokmu sanki ORDU AŞ onun ama honda türkiyeye atabildiğim kadar maıl atıcam şikayetimi dile getirecem bizim burdaki çoğu honda sahibi orkun ve halimle muhattap olmamak için motorlarını akhisar hondaya götürüyorlar birde sadece yağ değişimi için git 3 saat sonra gel demeleri yokmu adamı delirtiyor
    Arkadaş yine mi sen diye geçti içimden yazılarını görünce uzak dur şu cbf ten sende kaşıntı yapıyor, alerji yapıyor. Gidip gidip alıyorsun sonra gelip kötülüyorsun. Hayır teknik bir şey söyle bari de yararlanalım boşa kötülemiş olmayasın. Tvs apachen var işte gül gibi daha ne istiyorsun Sen sağ biz selamet geçiniyorduk.
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş yine mi sen diye geçti içimden yazılarını görünce uzak dur şu cbf ten sende kaşıntı yapıyor, alerji yapıyor. Gidip gidip alıyorsun sonra gelip kötülüyorsun. Hayır teknik bir şey söyle bari de yararlanalım boşa kötülemiş olmayasın. Tvs apachen var işte gül gibi daha ne istiyorsun Sen sağ biz selamet geçiniyorduk.
    Yok be yaa benim apacheye vatandaşın biri durduğu yerde gelip vurdu motorun 11 parçası değişti. Ayna gidon gidon topuzu depo grenajı akü kapağı arka yolcu ayaklık bağlantı demiri arka çamurluk arka stop lambası plaka aydınlatması arka amortisör ve sele altı sol kuyruk bu yazdığım tüm parçalar değişti hal böyleyken vatandaşın biri çıkıp geldi takaslayalım motorları dedi sen olsaydın ne yapardın binmek için almadım satmak için aldım bizim milletimiz marka sempatizanlığını sever apacheyi gördüklerinde bune çin malımı derler şimdi hondaya oooo honda güzel motor diyorlar ama neden ? ismi hondada ondan asıl çin malı o ama gelde bunu vatandaşa anlat
    kartalizma07 ve ERROR88 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin...
    Alıntı islambey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ,Allah kaza bela vermesin.Yalnız kuyrugu eğri duruyor motorunun,onu bir düzeltir inşallah
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun..Muradına erdin sonunda.inşallah bi gün bende sahip olacam..
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ybr ye laf atmayı bırakta sen önce arka çamurluğunun yamuğunu düzelt (şaka yapıyorum sakın alınma bu arada gerçektende yamuk ha )
    Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum...İşin şakası bi tarafa gerçekten çok rahat ve konforlu bir motor...ybr ye çamur neden atayım ki,gelirken ybr cilerin en güçlü silahı olan korayla motorları değiştik bi 20 dk yol aldık motoru elinden zor aldım yapıştı kaldı bırakmıyor cbf yiBuyrun burdan yakın size canlı kanıtı onuda cbf ci yapacam az kaldı

Reyizzz benim çamurluk düzgün hiç sorun yok...acaba sizin gözlerde bi kayma falanmı var,göz dokturuna götüreyim sizi masraflar benden olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler