Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    davutdavut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda rebel 250
    slm arkadaslar siteye fotoğraf yükeyemiyorum yardmcı olurmusunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

honda cbf im için kapora yatırmaya giderken bankanın önünde arabama çarpıp kaçtılar lanet olsunn motor hayalim gene yattı anlaşılan bi üç ay daha motorsuzmmm :((

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    @crux2006 depo grenajındaki düğmeler ne işe yarar?
    bu kawasaki bir başka dostummm

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    vallaha benim gibi motor denince yağmurlu soğuk günlerde bile gezi yapmayı düşünen adam bu aralar artan kasaplar yüzünden korkmuş durumda..yavaş gitsen vuruyorlar hızlı gitsen radar+tehlike
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyv dostum çok sağol)En kısa zamanda seninde böyle xenonlu fotoğraflarını bekliyoruz..
    İnşallah ya şuan için ilk yapmak istediğim şey o
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Alıntı gsoguzgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbf im için kapora yatırmaya giderken bankanın önünde arabama çarpıp kaçtılar lanet olsunn motor hayalim gene yattı anlaşılan bi üç ay daha motorsuzmmm :((
    Geçmiş olsun dostum umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun...

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @crux2006 depo grenajındaki düğmeler ne işe yarar?
    O düğmelerden biri çakmaklığın diğeri xenon farların aç kapa düğmesi...
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    2011 öncesi,(şarj dinamosundan elektriği alan) kullanıcı arkadaşlardan xenon takan varsa ;
    -UZUN
    ve
    - Selektör bağlantısını nasıl yaptınız?

malum kısa için aküden direkt hat almak OK. ama farı uzuna yada selektöre alacağınız da tetik işlemini yapmak için gerekli müdahale zor olcak gibi geliyor ama yapan varsa açıklarsa sevinirim.

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Benim ki 2011 olmasına rağmen o selektör olayını bende merak edip ustama sormuştum.Uzun ve kısayı bağlayınca selektör butonu otomatik olarak ayarlanıyor zaten demişti.Gerçekten de sadece uzun kısayı bağladı şimdi selektör tuşuna bastığımda selenoid anlık bi şekilde açılıp kapanıyor.2011model için bile bu kadar yüzeysel bi bilgiye sahibim ya 2011 öncesine hiç değinmiyorum bile
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 öncesi,(şarj dinamosundan elektriği alan) kullanıcı arkadaşlardan xenon takan varsa ;
    -UZUN
    ve
    - Selektör bağlantısını nasıl yaptınız?

malum kısa için aküden direkt hat almak OK. ama farı uzuna yada selektöre alacağınız da tetik işlemini yapmak için gerekli müdahale zor olcak gibi geliyor ama yapan varsa açıklarsa sevinirim.
    merhaba,
    mercekli xenon uygulaması yapmıştık cbf150'me, selektör direk aküden alıyor fakat uzun kısa düğmesi alternatörden alıyor. sol kumanda düğmesini sökerek uzun kısa düğmesinin uzununu selektöre lehimleyerek aştık problemi. işinin ehli bir elektronikçi olması yararınıza olacaktır ;)

edit: konunun linkini buldum: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...l-montaji.html
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    mercekli xenon uygulaması yapmıştık cbf150'me, selektör direk aküden alıyor fakat uzun kısa düğmesi alternatörden alıyor. sol kumanda düğmesini sökerek uzun kısa düğmesinin uzununu selektöre lehimleyerek aştık problemi. işinin ehli bir elektronikçi olması yararınıza olacaktır ;)

edit: konunun linkini buldum: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...l-montaji.html
    çok teşekkürler bilgiler ve yardımın için.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Arkadaşlar motorumu depoya kaldırdım. Artık ilkbahara kadar motor yok.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Şirinevler otoseveri nasıl bilirdiniz? Anes uzak kaldığından artık oraya geçmeyi düşünüyorum
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirinevler otoseveri nasıl bilirdiniz? Anes uzak kaldığından artık oraya geçmeyi düşünüyorum
    ben önermem sen anese kurban ol ben hyosung un servisini görünce anladım :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Otoseverin kötü yanları ne anese göre
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otoseverin kötü yanları ne anese göre
    2kere gitim hem ilgi alaka anesten falan daha berbat hem servisi daha küçük hem yol ustunde sıkış tıkış geldi zevk senin mal senin yaz olsa yol olsun nolcak gez derdimde havalar soğuyor
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    Anes motor servisi müşterilerini çok fazla bekletiyor bu da işçilik ücretine yansıyor...
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    İyi geceler arkadaşlar PS150im vardı ufak bi kaza yapmıştım sonra uzun bi süre parçası gelmeyince yeni gelen PCX i almak için takasa girdim. PCX+ plaka ruhsat masrafına bırakıcaktım benim motoru ama 5 ay geçti ne PSin parçası ne de pcx geldi ben de en sonunda aradım bayiyi o da cbf al üstüne parasını vereyim dedi 800 lira gibi bi para vericek tahminimce ama daha konuşmadık parayı, neyse babamla konuştum o hala pcx daha iyi fln diyo ama ikna edip cbf alıcam siyah almayı düşünüyorum yan sehpa verir zaten motor tarafına koruma taktırcam arkaya 46lık kappa almayı düşünüyorum ama çanta konusunda görüşlerinize ihtiyacım var xenon konusunu bilmiyorum motorun orjinalini bozmak istemiyorum ama PS den sonrada cbfin sarı farının çok zayıf kalıcağını düşünüyorum mercekli xenon da çok güzel ışıtıyo bilmiyorum kararsızım xenon konusunda. Motorun üstündeki lastiklerini alırken direk bırakıp üstüne para verip michelinle değiştirmeyi düşünüyorum ama o konuda da kararsızım sizce ne yapmalıyım? Yeni aldığım cbfimde neler olmalı sizce?

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    pcx de güzel motordur rahattır

cbf alacaksan 46 lık çanta almalısın, mercek zenon kit taktırabilirsin, durolar dan benim bi şikayetim yok ama karar senin 46lık çanta olucaksa yan koruma demirlerini taktırmalısın görsel açıdan iyi olur.demir taktırmıyacaksan k35 lik çanta almalısın.
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

Motosikleti
    Alıntı mstf_gnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx de güzel motordur rahattır

cbf alacaksan 46 lık çanta almalısın, mercek zenon kit taktırabilirsin, durolar dan benim bi şikayetim yok ama karar senin 46lık çanta olucaksa yan koruma demirlerini taktırmalısın görsel açıdan iyi olur.demir taktırmıyacaksan k35 lik çanta almalısın.
    mercekli zenona katılıyorum durolarsa kuru havalarda temiz asfalta iyidir fakat ıslak yollarda berbattır kumlu taşlı yollara girme bile bi frenle atar seni bu arada 46lt çanta bana sorarsan seni iyice kuryeye benzetir motorda kocaman durur güzel göstermez afedersiniz arkasını hayvan gibi yapıyor benim önerim kappa k35tir motora en çok yakısan çanta odur

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    46 lık çanta böyle duruyor ben memnunum motoru park edince her şeyi alıyor

image hosting
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler