Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ya biraz önce avcılardan geldim ampülüm yanmış ne uzunlar ne kısalar yanıodu çok zorlandım gelirken yarın ilk işim ampulü değiştirecem bide bişey soracam dikkat eden oldumu arka freni sıktınızda stoplar yanıomu önü sıkınca yanıoda benim arkayı sıktımı stoplar yanmıyo deneyen varmı hiç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lew242'nin verdiği linkteki videolara bakarsan Çin'de motosiklet kullanıcılarını geçtim neredeyse tüm trafik unsurları Türkiye'den beter. O ne abi, kimsede kask yok, kimin nerden gittiği belli değil (kimin eli kimin cebinde gibi oldu). Hatta videoyu çeken (sanırım bu lew) bile acayip riskli kullanıyor. Videolarda kullandığı müzik keşmekeşi güzel açıklıyor doğrusu. Lew İngiltere'de böyle kullansa bi daha motor kullandırmazlardı herhalde.

lew242, I think about videos, China have got many many traffic problems. No helmet, no rule, no limit. Your music on the videos, explain the China traffic, traffic is terrific.
    abicim çin ne öyle yaa Her yerde insan heryerde insan.Adam 3.vitese geçemedi videoda Heryerden bir bisikletli çıkıyor.Yasanacak ülke değil.Ben bile burda biraz trafik olunca bunalıyorum orda hergün bu kadar trafik çekilmez.Adamda haklı(lew242) deli deli kullanmakda
    Lew242= China is very crowd country Traffic is very bad and you are very fast are you crazy?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    only cbf 150...you fohoto...chına photos...
    Trafik videosu var, yandan buyur
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    CBF 150
    Ben orada oturacam eve kaparım bi dahada çıkmam dışarı..Seyrederken bile başım döndü yaaa

Eleman iyi kullanıyor ama motoru varmı böle kullanan ha

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    arkadaşlar transalp teki gibi yanalara da case takan varmı? cok kalıplı durur ancak taşırmı ?
    uygulayan varsa fotoları bekliyoruz
    :bounce: önemli olan yolda olmaktır

Motosikleti
    Honda CBR 125 R (Siyah)
    Merhabalar...
    Motor gerçekten hoş.
    Dün bende baktım ve kafama yattı.
    Lakin parası biraz ağır geldi.
    Sormak istediğim; acaba kışa yaklaşırken bu CBF150'nin fiyatı düşer mi? Düşerse ne kadar olur tahmininiz?
    Cevaplarsanız memnun olurum.
    Selamlar.

Bu arada ek olarak, yakıt durumu nedir?
    Bir litre ile gittiği mesafe?

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya biraz önce avcılardan geldim ampülüm yanmış ne uzunlar ne kısalar yanıodu çok zorlandım gelirken yarın ilk işim ampulü değiştirecem bide bişey soracam dikkat eden oldumu arka freni sıktınızda stoplar yanıomu önü sıkınca yanıoda benim arkayı sıktımı stoplar yanmıyo deneyen varmı hiç
    Stoplar konusunda ben de sorun yok. Yalnız geçen gün yazmıştım, gösterge panelinin sol tarafının ışığı kesildi. Gece kaç km ile gittiğimi görmekte zorlanıyorum.
    Çok sıkıntı değil ama 4000 bakımı da yaklaştı o zaman garantiden hallolur sanırım.
    Senin dediğin Ampul patlaması olayını başka forumda bir kurye yazmıştı sanırım. Benim yazdığım gösterge ışığını da bir arkadaş başka bir kuryede görmüş. Hadi hayırlısı.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ankebut-57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar...
    Motor gerçekten hoş.
    Dün bende baktım ve kafama yattı.
    Lakin parası biraz ağır geldi.
    Sormak istediğim; acaba kışa yaklaşırken bu CBF150'nin fiyatı düşer mi? Düşerse ne kadar olur tahmininiz?
    Cevaplarsanız memnun olurum.
    Selamlar.

Bu arada ek olarak, yakıt durumu nedir?
    Bir litre ile gittiği mesafe?
    Arkadaşım , ben ce eğer müsaitsen almanı tavsiye ederim.Şu an da fiyatları 3650 + plaka vs vs ... civarında fiyat ta indirim şeklin de bir ayarlama olacagını düşünmüyorum .

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stoplar konusunda ben de sorun yok. Yalnız geçen gün yazmıştım, gösterge panelinin sol tarafının ışığı kesildi. Gece kaç km ile gittiğimi görmekte zorlanıyorum.
    Çok sıkıntı değil ama 4000 bakımı da yaklaştı o zaman garantiden hallolur sanırım.
    Senin dediğin Ampul patlaması olayını başka forumda bir kurye yazmıştı sanırım. Benim yazdığım gösterge ışığını da bir arkadaş başka bir kuryede görmüş. Hadi hayırlısı.
    bugün servise gittim farların hem ampülüm yanmış hemde kablosu kopmuş onu yaptılar arka frene bastımı yanmayan stoplarda frenin orda bişeyi çıkmış ondan yanmıomuş onuda yaptılar arkım motoru sağ düşürmüştü ayak freni yamulmuştu ondan oldu heralde

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün servise gittim farların hem ampülüm yanmış hemde kablosu kopmuş onu yaptılar arka frene bastımı yanmayan stoplarda frenin orda bişeyi çıkmış ondan yanmıomuş onuda yaptılar arkım motoru sağ düşürmüştü ayak freni yamulmuştu ondan oldu heralde
    Valla benim göstergedeki lamba da bir kez fena bir çukura dalmıştım ondan olabilir gibime geliyor. Gerçi o anda olmadı ama şüphem o.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +10000000
    böylece forum hep aynı soruların cevaplandığı, sıkıcı bir forum olmaktan da çıkar
    biz de defalarca aynı soruya cevap vermek zoruında kalmamış oluruz
    ayrıca foruma göz atması öyle günler değil, en çok bir kaç saat sürer
    biz bir emek verip sizin sorularınızı cevaplıyoruz, lütfen sizlerde bir parça zahmet gösterip foruma göz atın...
    Forumda aradığınız birşeyi daha kolay bulmak için sağ üstteki "bu konuda ara" butonunu kullanabilirsiniz....

Alıntı deep3636 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben orada oturacam eve kaparım bi dahada çıkmam dışarı..Seyrederken bile başım döndü yaaa

Eleman iyi kullanıyor ama motoru varmı böle kullanan ha
    Tın tın gidiyor işte... Insan basar biraz...
    Bu arada , kamera arkadaşın kaskına (veya kafasına) bağlı... Bu sıradan bir kamera da olabilir , portable media player'lara takılan bantlı parmak kamera'lardan da olabilir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda aradığınız birşeyi daha kolay bulmak için sağ üstteki "bu konuda ara" butonunu kullanabilirsiniz....

Tın tın gidiyor işte... Insan basar biraz...
    Bu arada , kamera arkadaşın kaskına (veya kafasına) bağlı... Bu sıradan bir kamera da olabilir , portable media player'lara takılan bantlı parmak kamera'lardan da olabilir...
    videolara dikkat ettiysen yazmış lew
    farın tam altındaki boşluğa koymuş sanırım kamerayı
    bir yerde alt yazı olarak yazmış
    ayrıca şu kamera işi çok kafamı kurcalıyor benim
    cep tel için bir sistem düşünüyorum şimdi ama bakalım, belki başarılı olurum
    diğer yandan ginger bir arkadaşında görmüş
    mp4 player+parmak kamera ikilisi şeklinde
    onuda soruşturdun biraz ama fiyatı makul video in li mp4 bulamadım(gingerin arkadaşı sertec marka video in i olan mp4 ve parmak cam kullanmış söylediğine göre)
    yada fiyatı uygun hazır bir sistem bulsam alıcam valla hemen
    almanyadan falan bir şekilde getirme imkanımız olur mu acep?oradakilere de bakmıştım zamanında ama uçuk fiyatlardı valla, kalite ise süperdi ama
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    arka frene basınca benimde stoplar yanmıyo yaa...
    ilk aldığımda yanıyordu...geçen arka fren çok geç tutuyor diye vidasını sıktım biraz sertleştirdim acaba ondan mı kaynaklandı..?bi bilgisi olan varmı?

bu arada 150 km yapmışım 1 haftada işten sonra akşamları geziyorum biraz...ehliyet olayı hallolsun o zaman bol bol binicem...
    grşrz..

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videolara dikkat ettiysen yazmış lew
    farın tam altındaki boşluğa koymuş sanırım kamerayı
    gördüm de , şehir içi videosunda gayet kafasından çekiyor
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka frene basınca benimde stoplar yanmıyo yaa...
    ilk aldığımda yanıyordu...geçen arka fren çok geç tutuyor diye vidasını sıktım biraz sertleştirdim acaba ondan mı kaynaklandı..?bi bilgisi olan varmı?

bu arada 150 km yapmışım 1 haftada işten sonra akşamları geziyorum biraz...ehliyet olayı hallolsun o zaman bol bol binicem...
    grşrz..

bence baktır problem vargi senin motorda birde orta ayaklığında kontrol et arka teker rahat dönüyormu yazık yenı motor sıkmasın
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence baktır problem vargi senin motorda birde orta ayaklığında kontrol et arka teker rahat dönüyormu yazık yenı motor sıkmasın
    sorun yokmuş benim arka stopta...arka freni sertleştirdiğim için ışığın yanması için biraz daha kuvvetli basmam gerekiyor...
    yani ışık müşiri sanırım frene belli bir oranda basınca yanıyor ve ben freni sertleştirdiğim için o seviyeye kadar basmadan fren yapıyorum bu durumda ışıkta geç yanıyor...
    bakalım ışığın hassaslık ayarı varsa onu ayarlamaya çalışcam yoksa freni yine gevşetmeyi düşünüyorum çünkü ışık önemli bir uyarıcı arkamdan gelenin frene bastığımı anlaması lazım...
    bu konuda bilgisi olan varsa cvp bekliyorum...
    bugün direksiyon sınavınıda verdik hafta içi dosyayı alıp ehliyetide halledicem...
    izmirde cbf çiler buluşmuyormusun?
    grşrz...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bu cbf150 lerin 2.elleri daha pahalı
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3986391

İlanlara bakarken gördüm. Bi de ilandaki motorun fotoğrafı benim Konya'da çektiğim fotoğraf. Kendi fotosu gibi koymuş.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cbf150 lerin 2.elleri daha pahalı
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3986391

İlanlara bakarken gördüm. Bi de ilandaki motorun fotoğrafı benim Konya'da çektiğim fotoğraf. Kendi fotosu gibi koymuş.
    huhauhauha halkımız iş bilir işdee bu arada arkadaşlar cbf 150ye saldırı var hemen karşı atağa geçelimalallala
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml#post687974
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

chatkut
    Arka frene bastığınızda stop ışığının yanmasının hassaslık ayarı var... En azından cbrda var , cbf de de vardır muhtemelen...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    slm arkadaslar uzun süredir yazamıyorum benim motor 3000 e geldi su an 3100 km de bazı sorunlarım var hatırlarsanız su eksantrik zinciri sesi vardı gergi degişti ama ses kesilmedi motor ısındıktan sonra cızır cızır bazılarında var bazılarında yok diyor servis gercekten motor ısınınca o hos sesin yerini her gaz verişte cızırtıya bırakıyor bence buda kronik yasayan arkadaslar var burda aynı sorunu sizde durum nasıl?motor 3000 bakımdan dün cıktı titreyen km teli garanti kapsamında degisti hafifte olsa ufak bi titreme var ancak eskisi gibi sapmıyor bugün aksam gösterge panelinin sag tarafındaki yakıt gösterge lambasının yanmadıgını gördüm bikac arkadas daha bahsetmiş bence sepep farlar sürekli acık oldugu için ampuller cabuk gidiyor yaklasık 1 ay öncede aksam kısaların yanmadıgını gördüm yagmurda kalmıstı motor sonra kendiliginden yandı muhtemelen dügmeye su kaçtı son olarak arka bagaj klidini tutan sekman laçka oldu anahtarı atınca kilit anahtarla içeri kaçıyo arada sekmanı sıkıstırıyorum halloluyor fakat değişmesi gerekli bunun haricinde sorunum yok ama su eksantrik zinciri sesi gercekten sinir bozucu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler