Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    pazar günü biraz gezdik cbf le

image hosting jpg

adult image hosting
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca arkadaşlar @evocamd arkadaşımızın tavsiye ettiği kampanyalı ürün olan Prosev Kışlık Kısa Mont + Kışlık Pantolon + balaklava üçlüsünü seçenekler arasında en mantıklısı olarak buldum.Cepte 250 TL var ve kışlık montu,kışlık pantolonu ve balaklavayı bu fiyata alabiliyorum.Sizce bu fiyata bu ürün nasıl?@evocamd gayet memnunmuş..Umarım bu kış aylarında beni soğuktan ve rüzgardan koruyacak en doğru seçimi yapmışımdır.

Ürün linki: http://www.feyizoglu.com/Kislik-Kisa...e_46972.html#0http://www.feyizoglu.com/images_buyu...ke_46972_4.jpg

Mont ve pantolonunda parasını denkledim bunlarla birlikte birde kışlık eldiven alayım istiyorum.Şöyle 30 TL ye güzel kışlık bi eldiven biliyomusunuz?

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

Eldiven olarak da şu üç seçenekten birini seçmeme yardımcı olurmusunuz?

Seçenek 1:"MTS 6255 Deri Eldiven" http://www.feyizoglu.com/6255-Deri-Eldiven_47008.html#0

http://www.feyizoglu.com/images_buyu...en_47008_2.jpg

Seçenek 2: "Prosev 6310 Korumalı Kışlık Eldiven" http://www.feyizoglu.com/6310-Korumali-Kislik-Eldiven_47009.html#0http://www.feyizoglu.com/images_buyu...en_47009_1.jpg

Seçenek 3: "MTS 6310 Kışlık Motosiklet Eldiveni" http://www.feyizoglu.com/6310-Kislik...i_46502.html#0http://www.feyizoglu.com/images_buyuk/f2/46502Bl.jpg
    hangisini secicen bende merak ediyorum?

bide aklım şuna takıldı özel saklama yeri varmış 13 te iyi yorum var .fiyatıda makul olunca düşünüyorum

http://www.hudsonderi.com/?urun-137-...torsiklet.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:12 ----------

he unutmadan prosev in o montu tek olarak 150 tlye zincirli kuyu mezarlığının arkasındaki has motorda mevcut (tek almak istersen ordan temin edebilirsin)
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    he unutmadan prosev in o montu tek olarak 150 tlye zincirli kuyu mezarlığının arkasındaki has motorda mevcut (tek almak istersen ordan temin edebilirsin)
    Mustafa Kemal Atatürk

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkadaşlar selam,

big 5 show fuarına katıldığımız için dubaideyim

burada bir dolu unicorn var. 1 tanesinin gece fotosunu çektim ama çok net olmadı. daha iyisini çekeceğim. motor ybrden az kalınca. apache ebatlarında geldi bana.

bizim motorun heybetini göremedim, basit görünüyor. ama sağlamsa tadından yenmez.

yarın akşam foto çekebilirsem koyacağım.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    kafayı yiyecem yav... bizdeki cbf heybetli ama eski teknoloji... onlardaki cbf daha ufak ama sağlam ve yeni teknoloji...

Bir abimden tüyo aldım bu fuara yeni cbf gelebilir diye, kendisi honda dünyasının epey bir içinde... yenisi gelince başka bir kafa karışıklığı yaşayacaz anlaşılan, ben ybr apaçi gibi ufak görünen şehir içi motoruna binmek istemiyorum, bizdeki cbf 150 gibi daha bir uzun yol motoruna binmek isterim... enduro havalarında bir motora...

Jr. bence bir tanesine iyice yaklaş ve gizlice sele testi yap

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Daha iyi elimizdeki kasalar degerlenir. Bir taksiciyle konustum, maaslari 2bin liraya geliyor, buna karsilik benzinin litresi 0,75 tl. Alisverislerde hicbir vergi yok. Ama trafik cezalari korkunc. Mesela kirmizida gecersen 1200 tl oduyorsun. Adam dubaiden once turkiyede calismak icin vize istemis vermemisler. Dedim ki vermeyenin elini op

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Uzun araştırmalarım sonucu almak istediğim markalar olan difi,dane,reloff ve venom markalarına ait pantolon ve mont olarak large bedenleri bulamadım.Daha fazla soğuklara dayanamayıp, bu işin fazla uzaması sebebiyle de gittim hudsonderi.com'dan olumlu yorumlara dayanarak kışlık mont ve pantolon aldım.Umarım doğru bi seçim yapmışımdır.Ürünler geldiğinde giyip bakıp testlerini yapıcam.Yorumlarımı sizlerle paylaşırım..

Mont : http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=183
    Pantolon: http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=565

Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

meapa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, Honda CBF 150, Yamaha MT07, Bajaj Box
    merhaba, hava filtresi alırken bir öneriniz var mı? kaliteli, kalitesiz olanlar var mı?

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ucuz olduğu için orjinalini tavsiye ederim. Riske gerek yok.

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    Cuma nız mübarek olsun
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Konu öldü bu hafta valla

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Benim anlamadığım insanlar kesinlikle takmış durumda bu motosiklete. Sorun yaşayan bazı kullanıcıları bile. Çekemediklerindenmidir, diğer motosikletlerin satılamamasındanmıdır anlamadım gitti. İnsanlara problem yok benim motosikletimde diyosun, vardır da görmezden geliyorsun diyorlar şaka gibi.

Bizim konu böyle daha iyi bence yoksa 1200 sayfa okunmayıp tekrar tekrar soruluyor aynı sorular.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    konuyu o zaman benim gibi CBF 150 alacak olan ve şimdiden aksesuar biriktirmeye başlamış olanlara getirelim o zaman

şimdi kaskımı alacağım bu hafta, ya ls2 nin moby kaskını , ya da nitro aikido nun beyaz desenli kaskını... ikisi de aynı para... nitro da üstteki havalandırma ses yapıyormuş sanırım yüksek hızda, ıslık gibi birşey, öyle bir kaç yorum okudum, onun dışında herkes memnun ... ls2 moby de , güneş vizörü girip çıkarken çiziliyormuş ve güneş vizörünün açıp kapama düğmesinin orada uzun yolda rüzzgar alıyormuş... karar veremedim açıkçası...

bir diğer konu da , cbf ye navigasyon... ya piyasadaki piranha veya navking moto navigasyonlarından birin alacağım 250-300 tl civarındalar... ya da ucuz bir navigasyon alıp bir yerlerden gidon aparatı bulup çakmaklıktan enerji alıp bir şeyler uydurmaya çalışacağım, bu da en azından 250 liraya patlar gibi... aslında navking güzel duruyor bluetooth u var... yani kaskıma bluetooth kulaklık taktığımda cihazdan hem yol tarifi alıp hem de müzik dinleyebilirim... bluetooth kulaklıklar var stereo , kask içi kulaklığın 3,5mm çıkışını bu aparata takıyorsun, aparat da boynunda asılı kolye gibi (jabra 3030) ... bilmiyorum nasıl fikir ?

bir de yan çanta meselesi var... givinin sert çantaları malum 300 tl... çok para... uzun yola zaten tek başıma çıkıyorum, şöyle su geçirmez rulo çantalardan alsam, arkaya topcase in önüne bağlasam gergi ipleri ile, daha mantıklı ve ucuz olur değil mi? yan çantalar çok güzel görünüyor ama , pahalı ... soft yan çantalar ise , motoru park ettiğinde taşıması gıcık gibi... rulo çantayı sırtına asıp gideceğin yere rahatlıkla çıkarabilirsin, daha pratik gibi geldi bana... tabi artçımın olmayışı avantaj bu seçimimde...

evet, biraz aksesuar konuşalım , bırakın motor yağ yakıyor deyip duranları, ben de takıldım ilk başta o konulara, ama işin aslını öğrendim ve bir daha açmadım... papağanlığa gerek yok

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu o zaman benim gibi CBF 150 alacak olan ve şimdiden aksesuar biriktirmeye başlamış olanlara getirelim o zaman

şimdi kaskımı alacağım bu hafta, ya ls2 nin moby kaskını , ya da nitro aikido nun beyaz desenli kaskını... ikisi de aynı para... nitro da üstteki havalandırma ses yapıyormuş sanırım yüksek hızda, ıslık gibi birşey, öyle bir kaç yorum okudum, onun dışında herkes memnun ... ls2 moby de , güneş vizörü girip çıkarken çiziliyormuş ve güneş vizörünün açıp kapama düğmesinin orada uzun yolda rüzzgar alıyormuş... karar veremedim açıkçası...

bir diğer konu da , cbf ye navigasyon... ya piyasadaki piranha veya navking moto navigasyonlarından birin alacağım 250-300 tl civarındalar... ya da ucuz bir navigasyon alıp bir yerlerden gidon aparatı bulup çakmaklıktan enerji alıp bir şeyler uydurmaya çalışacağım, bu da en azından 250 liraya patlar gibi... aslında navking güzel duruyor bluetooth u var... yani kaskıma bluetooth kulaklık taktığımda cihazdan hem yol tarifi alıp hem de müzik dinleyebilirim... bluetooth kulaklıklar var stereo , kask içi kulaklığın 3,5mm çıkışını bu aparata takıyorsun, aparat da boynunda asılı kolye gibi (jabra 3030) ... bilmiyorum nasıl fikir ?

bir de yan çanta meselesi var... givinin sert çantaları malum 300 tl... çok para... uzun yola zaten tek başıma çıkıyorum, şöyle su geçirmez rulo çantalardan alsam, arkaya topcase in önüne bağlasam gergi ipleri ile, daha mantıklı ve ucuz olur değil mi? yan çantalar çok güzel görünüyor ama , pahalı ... soft yan çantalar ise , motoru park ettiğinde taşıması gıcık gibi... rulo çantayı sırtına asıp gideceğin yere rahatlıkla çıkarabilirsin, daha pratik gibi geldi bana... tabi artçımın olmayışı avantaj bu seçimimde...

evet, biraz aksesuar konuşalım , bırakın motor yağ yakıyor deyip duranları, ben de takıldım ilk başta o konulara, ama işin aslını öğrendim ve bir daha açmadım... papağanlığa gerek yok
    Yan çantalar harbiden çok para. Ben topcase alıcam daha ona bile karar veremedim 300-400 liralıklar var büyük. Kurye gibide dursun istemiyorum motor bakalım kısmet. Ön sinyallerin içine amerikan park yapıcam evde xenonum var 1 takım ama mercek yok napsam kararsızım. Motorum 325 km oldu depoyu 0'km iken fullemişler. Yarının 1 çizgi altında şuan. Çok az yakıyor maşallahı var.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    10.000

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    aynen benimkide 2 gün önce 10 bini devirdi şuan 10200 lerde :D
    servisten çıktım artık gitmiyorum zaman kaybım çok oluyor
    zincirimi ayarlıyorum yağımı değişiyorum fren kontrol hepsi tamam
    bi depo 13 litre ile 550 km gidiyorum ara ara dip gaz ile
    arka dişlim T 40 dır.. T 43 ü değiştirdim motor çok bağırıyordu..
    12 binde buji değişeceğim tridyum buji bulabilirsem alıcağım 40 50 lira mış galiba
    bide o ring zincir olabilir yolda kalmamak için ;)
    arkaya kappanın 21 litrelik yan çantalarından alacağım fotoları yüklerim
    saygılar kendinize iyi bakın :D
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    @syn022 : Amerikan park diyince birden merak ettim nası bişeymiş diye gugıl amca da fotolara baktım da bu zamazingo süper birşey miş.Bizim motorlara nasıl uygulanır bilmiyorumda bende o sinyal lambalarına led li bişeler yapmak istiyorum.Gerçi verdiği ışık yeterli ama işin fantazisindeyim.Motoru aldığımda hayatta orasıyla burasıyla oynatmam akesusar neyim yaptırmam diyodum ama yapmam diyenden korkacaksın aga)Ben bunu anladımO amerikan park olayını merak ettim.Yaparsan bi gün fotoğrafla da bi görelim.Bende o tarz bişeler düşünüyorum...

Ve altında yazan yazı

BU ÜRÜN 1975 YILINDA ÜRETİLEN AMERİKAN MARKA ARAÇLARDA YANDAN GEÇEN VE KARŞIDAN GELEN ARAÇ VE YAYALARIN ARACI DAHA İYİ FARKEDEBİLMESİ İÇİN KULLANILMAKTAYDI. GÜNÜMÜZDE İSE ÖZELLİKLE GENÇ SÜRÜCÜLER TARAFINDAN TRAFİKTE DİKKAT ÇEKMEK VE FARK YARATABİLMEK AMACIYLA YENİ MODA VE TARZ OLAN BİR ÜRÜN OLARAK KULLANILMAKTADIR.
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

Motosikleti
    cbf çiler yedek parça sıkıntısı çekmeyin işinize yarıcak bir site buldum size
    http://www.rialli.com/urunler/362_honda-cbf-150/
    Mustafa Kemal Atatürk

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yan çantaları pahalı bulan arkadaşlara:

bana göre zaten ince olan motorda sert yan çantalar zaten aşırı şişkin ve büyük durup sırıtıyor. makine büyük olsa iş değişirdi.

dünya kadar para ödemeyin, alın bir çanta demir takımı takın, yanına kumaş çantaları oturtun, çok düzenli ve spor duruyor. temizlemesi takması sökmesi oldukça kolay. 2 senedir kullanıyorum pırıl pırıl duruyorlar. ayrıca körüklerini açarak 2 katına çıkarabiliyorsunuz.

demirsiz kullanmayın hem çantalar deforme olur, hem de motora sürtünen yerlerde boya zımparalanır.

maksimum 180 liraya mis gibi çözün olayı gitsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler