Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Kardeşim koymayın şuraya iştah kabartan resimler )
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Sorma hocam bitiyorum ben bu makinaya..Fotoğraflarına bakmak dahi insana ayrı bi keyif veriyor.Fuarda üzerine oturma şansı buldum da; sözün bittiği yerde bu makina

Kokpitin güzelliğine bakarmısın
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    uçuşa hazır

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Dün yeni kask aldım arkadaşlar.LS 2 Marka, Gümüş renk, çene açılabilir,vizörlü,Üstte ve önde havalandırma delikli karizma bişey

200TL idi nakitte 10 TL indirimle 190TL'ye aldım..Yanlız XL olmasına rağmen kafanın giriş kısmı inanılmaz dar.Kaskı giyiyorum yanaklarım büzüşüyor.Umarım zamanla o yanlardaki süngerler biraz olsun ezilirde rahat rahat takarım ve içinde kalırım.Süngerler çıkarılabiliyor ama ne bileyim pekde çıkarmak istemiyorum.Yanlız vizör işi feci karizma robocop havası katıyo insanaPolis kaskı gibi namıssız

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bizim kuryeler gibi ilave ayna takmış

kaskın resmini isteriz
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim kuryeler gibi ilave ayna takmış

kaskın resmini isteriz
    Ama aynalar çok hoş olmuş.Bende şahsen kendi motorumun aynalarından pek mumnun olduğum söylenemez.Aslında böyle birşey bulma şansım olsa düşünebilirim

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Evet aynalardan bende pek memnun değilim.Ama ne bileyim değiştirymeyi de şimdilik düşünmüyorum.Önce xenon var sırada ,taktım kafayı yaptırıcam bu mereti motoruma

Ayrıca motordaki elcek korumanın tasarımına bayıldım.Süper olmuş.O gps ler aynalar vs vs bi ton zamazingo ne yakışmış makinaya)Süper..Hedefim şunun 10/1'ini yavru enduro'ma uygulayabilmekÇalışmalarım son hızla devam ediyor.Dünde Cihan'dan aldığım elcik korumaları taktım.İş görüyor çok rüzgardan direk temastan koruyor ama tabi bi yere kadar.Ama inceden gideri de var tabi

Kaskımın Fotoğrafları

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün yeni kask aldım arkadaşlar.LS 2 Marka, Gümüş renk, çene açılabilir,vizörlü,Üstte ve önde havalandırma delikli karizma bişey

200TL idi nakitte 10 TL indirimle 190TL'ye aldım..Yanlız XL olmasına rağmen kafanın giriş kısmı inanılmaz dar.Kaskı giyiyorum yanaklarım büzüşüyor.Umarım zamanla o yanlardaki süngerler biraz olsun ezilirde rahat rahat takarım ve içinde kalırım.Süngerler çıkarılabiliyor ama ne bileyim pekde çıkarmak istemiyorum.Yanlız vizör işi feci karizma robocop havası katıyo insanaPolis kaskı gibi namıssız

http://www.motodesign.org/wp-content...reat-price.jpg
    hayırlı olsun...evet o kaskın siyahı var arkadaşımda deneme şansım oldu , çok kullanışlı... aynı şekilde dardı ven de şaşırdım xl olasına rağmen... moralin bozulmasın ama arkadaşım peşin 170 e almıştı, belki pazarlığı biraz abartmıştır güvenlik testlerinde 4 yıldız almış iyi bir kask... kısmet olursa ben de almayı düşünüyorum motor alınca, ama Serhat Kılavuz hocanın dersine katıldım o en güvenli kaskların her zaman full face olanlar dedi, kafam o konuda biraz karışık, aynı fiyattalar aslında...

ayrıca motorcu pantolonu da şart... hatta monttan daha şart gibi... montu ucuz yollu halledip üzerine dirsek koruma sırt koruma takarsan iş görür, ama sıradan bir pantolana istediğin kadar dizlik tak korumaz... 70 km hızla düşen bir motorcu , asfaltta sürünürken 800 derece sıcaklık ortaya çıkıyormuş... siz düşünün bu sıcaklığa hangi sıradan pantolon dayanabilir ?

selamlar...

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Walla dostum bende orada alırken başka bi abimiz bende bu kasktan aldım kredi kartıyla 250 liraya aldım dedi.Artık aldık yapacak bişe yok.10'una 20'sine bakmıyorum.Ayrıca testlerden 4 yıldız almasına sevindim.Ama gerçektende o cırtcırtlı yandaki süngerleri çıkarmadan giymesi çok ama çok zor.Şekilden şekile giriyorum.Az önce onları çıkararak tükana geldim ama biraz lambur lumbur kafada hafif hafif oynuyo tabi..Az da soğuk alıyor o zaman..

Bunlarıda az önce tükanda çektim...

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Kaskın pedleri zamanla ezilip kafanızın şekline göre uyum sağlayacaktır. Benim nolan da ilk başta yanak ve elmacık kemiklerinden sıkıyordu, zamanla ya kafam küçüldü ya da kask bollaştı

Bu arada BMW deki Valentine1 a bakılırsa motor Amerika'dan.

Motosikleti
    Hayırlı olsun @crux2006 fiyatına göre oldukça hoş güzel kalitel bi kask. Kask şakaklardan sıkmadığı sürece problem değil yanakları sıkabilir onlar zamanla azda olsa açılır bendede İXS in kaskı var kaskın ceneliği kaplıyken oldukça zorlanıyorum çeneliğini açıp kenarlarını hafıf kastırıp dısarı doğru takıyorum rahatlıkla çeneliğide kapatınca kafayı komple sarıyor guzelce ancak kenarındakı sungerlerını cıkartman iyi değil kafanda lamburlumbur oldukça tehlikeli..
    Bu arada cbf in ayna açıları yetersiz geliyor bana bi çözümü varmıdır ?

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Teşekkürler arkadaşlar ..Taka çıkara zamanla pedlerin kafama ayak udurmasını bekliycem.Biraz sancılı bi süreç olacak ama en doğru olanı da bu olacak...

@ecocamd : Genelde farklı aynalar takarak bu soruna çözüm buluyorlar.

@zenon arkadaşımız mondial 150 mash aynaları takmış motoruna

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:35 ----------

Birde arkadaşlar kaskla birliklte şöyle parçalar gelmiş.Ne işe yarar bilgisi olan varmı?

Birde arkadaşlar kaskla birliklte şöyle parçalar gelmiş.Ne işe yarar bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    alttaki resim kafanın üzeri için bende takılı. diğerini bilmiyorum.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    diğer parça da burun şekli gibi geldi bana, açılan kısma içten takılıyor olabilir.

Motosikleti
    @ crux2006 çene açılır kaskların çene tarafları açılmayan göre daha uzundur. Buyuzden alttan rüzgar alır çene açma kısmında çıt çıtlar vardır 3 adet o aparatı oraya takacaksın ki yolda alttan rüzgar almasın. 2 parça ise arkadaşların dediği gibi içinden üsttarafa takılyor.. kışın o aparak oldukça faydalı bendeki kaskda onu takma yerı yok bu yuzden araya bandana sıkıstırıyorum ruzarı bu sekılde kesıyorum , yazında çıkarıyorsun püfür püfür rahat ediyorsun

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    o kafa şeysi neden takılı değil de ayrı verilmiş anlamadım?

kaskın rüzgar performansını merak ediyorum. bende ls2 cartoon var, camın arasındaki contalardan deli gibi rüzgar alıyor. bu sese de neden oluyor.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    aynalar çok iyi ya fiyatı veya linki fln varsa yollayabilirmisin ?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    crux2006 kaskı nerden aldın
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    görüş açısını bı görmek lazım çünkü orjinal aynalar yüzünden kaza yapıyordum az kalsın mutlaka değiştireceğim

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Arkadaşlar yardımlar için teşekkür ediyorum.Dediğiniz gibi o süngeri kaskın üstüne yapıştırdım okey de o diğer zımbırtıyı çözemedim ben halen yavÜzerinde çıtçıtları var ama @evocamd dostumun dediği yerde çıtçıtlar bulamadım.Burun kısmını didik didik ettim ama çıt mıt yok yav:(Ne işe yarar bu aparat?En iyisi yolum düştüğünde onlara bi sorayım.Bu kaskı ben orada direk paketinden çıkarıldığı gibi aldım.Ondan dolayı bu aparatları takmaya fırsat bulamamışlardır.

@ jr. : Kaskı test edebileceğim kadar uzun sürüşler yapamadım.İşten güçten fırsat bulupda gezemiyorum bu 2 gündür.Bu akşam eve gidene kadar az buz rüzgar sesine ve izolasyonuna bakar bişeler söylerim.

@sercan2667: Aynlar bana ait değil dostum.O aynalar @zenon nickli arkadaşa ait.Herhalde mondial 150 mash denen bi motordan söküp sibiefine takmış

@ selçuk sezer : Kaskı Bursa Honda Yetkilisi : Honda Duran Kardeşlerden aldım..

Bu arada telefon tutucu vantuzlu aparatım yurtdışından bugün geldi.Motora taktım ama nasıl taktım.Ön cama içten vantuzlatamadım dıştan vantuzlattım ama deli bişe olduHayır çok dikkat çekecek ondan çekiniyorum.Ama çok karizma oluyor yaavvBi önceki sayfadaki bmw gibi oluyo namıssız)Fotolar çekicem en kısa zamanda)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler