Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

bu foto nasıl beyler....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Bu pazar motorum la memlektime gitmeyi düşüyorum gidiş dönüş 1000 km civarı eger pazar sabahına kadar bir aksilik çıkmazsa gidecegim allahın izni ile.var mı gelen sabit hızla 100 km hız.
    16 saatte 1000 km yi tamamlamayı düşüyorum.
    sabah 4 de çıkıcam akşam 20 de evde olmayı düşünüyorum.
    98 Beygir.....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pazar motorum la memlektime gitmeyi düşüyorum gidiş dönüş 1000 km civarı eger pazar sabahına kadar bir aksilik çıkmazsa gidecegim allahın izni ile.var mı gelen sabit hızla 100 km hız.
    oooo REkor geliyor desenee 1000km durmadan dilek olayyBu kadar uzun bir yol tehlikeli olmazmı Bence bir daha düşün bu aralar havalarda biraz yağışlı.Hevesini kırmak gibide olmasın ama en azından ikiye üçe bölerek git yolu.Bir yerde konaklamanı tavise ederimhadi hayırlı yolculuklar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence gidiş dönüş ayrı yap, bir gece dinlen. Biliyorsun ticari araç sürücüleri bile durmaksızın beş saat kullanabiliyorlar en fazla. Yorgunluk nedeniyle dikkatin dağılır, Allah korusun...
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi arkadaşlar ben de Demirköy'e gidiyorum... Bu havalar kaçmaz , hava da gayet açık görünüyor Bol bol foto çekerim...

Dün yağmurda bayağı kullandım motoru , lastiklerin yağmurdaki performansı pek iyi değil... Eğer yaz-kış kullanırım motoru diyen varsa , lastikleri değiştirmeyi düşünmesini tavsiye ederim...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi arkadaşlar ben de Demirköy'e gidiyorum... Bu havalar kaçmaz , hava da gayet açık görünüyor Bol bol foto çekerim...

Dün yağmurda bayağı kullandım motoru , lastiklerin yağmurdaki performansı pek iyi değil... Eğer yaz-kış kullanırım motoru diyen varsa , lastikleri değiştirmeyi düşünmesini tavsiye ederim...
    Ben motorumu Ekim ayında aldım ve kışında kullandım ama sadece açık havalarda zaten düzgün kış da olmadı, yani kışın illede kötü havada kullanılacak diye birşey yok. Yağmurda sadece bir kez o da motorumu garaja götürürken yağmura yakalandığım için kullandım. Bir daha da yolda yağmura yakalanmadıkça kullanmam. Ama kışa girerken de lastikleri yenileme niyetim var tabii, soğuk havada yola iyi tutunma açısından. Motoru en azından 20 günde bir kullandım kışın ve illa ki iyi hava denk geliyor, hem de motor fazla yatmamış oluyor.
    Ama gerçekten yağmurda sürüş olayına ben de sıcak bakmıyorum, ben kuru hava motorcusuyum.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    selam arkadaşlar...
    dün teslim aldım motorumu
    havalarda beni bekliyormuş birden kış geldi...kışın yağmayan yağmur 2 gündür izmire yağıyo...15 km yapabildim herşey yolunda şimdilik alışmaya çalışıyorum...aynaları ayarlayamadım bi türlü yağmur kesilirse onlarla uğraşcam...
    görüşürüz

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...
    havalarda beni bekliyormuş birden kış geldi...kışın yağmayan yağmur 2 gündür izmire yağıyo...15 km yapabildim herşey yolunda şimdilik alışmaya çalışıyorum...aynaları ayarlayamadım bi türlü yağmur kesilirse onlarla uğraşcam...
    görüşürüz
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    hayırlı olsun güle güle kullan allah bana da nasip esin

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...
    görüşürüz
    hayırlı olsun...aynalar çok işlevsel değildir söyleyeyim...nedeni açıları ve motora eklendiği noktanın biraz ölü nokta olması...yani ayna demirinin biraz daha uzun olması gerekirdi...aynanın yarısında kendi kolunu omzunu görürsün...çok sağlıklı değiller...ben belki biraz yarmagül olduğum için bana öyle gelebilir tabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    Bugün ben yağmurda bayağı kullandım lastilerle hiç sorun yaşamadım.Hem de büyük su birikintilerine girdim hızlıca birşey olmadı fakat yağmurda asla motoru limitlerinde kullanmam.ÇOK SAKİN !!

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    herkese teşekkürler...
    metehan haklısın aynaların yarısında ben varım :D bide mont iyice kabartıyo insanı aynalarda kollarımı görüyorum...neyse en idealini ayarlamaya çalıştım anahtarla şu ters pasolu vidalarıda gevşetip bişeyler yaptım...buna alışcaz artık napalım :D
    bu arada 25 km oldu hehehhe

Motosikleti
    Alıntı MRYLDZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ben yağmurda bayağı kullandım lastilerle hiç sorun yaşamadım.Hem de büyük su birikintilerine girdim hızlıca birşey olmadı fakat yağmurda asla motoru limitlerinde kullanmam.ÇOK SAKİN !!
    lastiklete güvenmeyin deli kayar...aman ha...ıslak zeminde hepsi kayar ama bu cbf nin lastiği evlere şenlik...virajlara sert girmeyin dönemezsiniz...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynanın yarısında kendi kolunu omzunu görürsün...çok sağlıklı değiller...ben belki biraz yarmagül olduğum için bana öyle gelebilir tabi...
    birazmı olm sen tam bir yarmagülsün... aynalarda kendinden başka kimseyi görememen doğal...fazer'a bile binsen durum değişmezzzz...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Benim sol aynadan yana bir şikayetim yok ama sağ aynayı bir türlü tam istediğim gibi ayarlayamıyorum. Bir ara gevşeyip çıkmıştı yerine sabitlerken konumunda bir değişiklik mi oldu bilmiyorum. Onun dışında omzumu çok az görecek şekilde ayarlıyorum ve hafif başı çevirerek bakınca oldukça geniş bir görüş alanı sağlıyor. Benim derdim hala aynaları yeterince kullanmamam, kimi zaman dibimden bir araba vınn diye geçince tırsıyorum, sonra da yine aynaya bakmadın diye kendime kızıyorum... Aynaları her daim konrol altında tutmakta ve tarama işlemini arka tarafta da iyi yapmakta fayda var.

Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birazmı olm sen tam bir yarmagülsün... aynalarda kendinden başka kimseyi görememen doğal...fazer'a bile binsen durum değişmezzzz...

Hehe, fotoğraflara bakarsan haklısın kanımca...

Motosikleti
    Bilo geyiğe çevirdin cbf 150 topiğimizi he...olmuyor ayıp...

cloud sende hazırsın he...potansiyel bir geyiksin...

cloud sende hazırsın he...potansiyel bir geyiksin...
    üstat kızma şaka + 25 geyik...

Motosikleti
    yok be ne kızcam...sende az değilsin demeye getiriyom...

yok be ne kızcam...sende az değilsin demeye getiriyom...

Eee eski geyiklerden kim kaldı....

cbf150'yi nasıl bilirsinizzz? İyi biliriiiiz! (Konu dışına çıktık da motordan bahsedeyim dedim.)

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ehliyet gelmeden kilometreyi fazla oynatamıcam sanırım...2 gündür geziyorum sokak aralarında 35 km oldu anca...ehliyete kavuşup bi otoyola çıkmak lazıım sokak araları çok yoruyo...
    motordan yanıyomuş gibi koku geliyo normalmidir?eksoz kokusumu o?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler