Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf 150 2011 siyah
    Bir depo benzin ile yedeğe geçmeden nekadar gidiyorsunuz ? İlk gün 60tl ye doldurmuştum ben 460 kmde yedeğe geçtim motorum şu anda 475 kmde değerler normal mi? Yedek depo üç aşağı beş yukarı ne kadar gider cevaplar için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011cbf150 ve mr150 vulture.
    önceki sayfalarda bir arkadaşımız D&B ümraniyeden mayıs sipariş verip haziranda almış motorunu.ben 23 nisandan beri bekliyorum.üstelik,ben aramasam bilgi verecekleri de yok.bayiye gittiğimde,tlfnla bilgi veremeyecek kadar yoğun bir faaliyet içinde de görmedim kendilerini.paranın tamamını vermek istedim almadılar.kapora fazla alın dedim ona da yanaşmadılar.şimdi ise 85 tl zam farkını kitlemeye çalışıyorlar.

ikram ettikleri bir fincan kahvenin hatırı olmasa.......

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı cakal45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir depo benzin ile yedeğe geçmeden nekadar gidiyorsunuz ? İlk gün 60tl ye doldurmuştum ben 460 kmde yedeğe geçtim motorum şu anda 475 kmde değerler normal mi? Yedek depo üç aşağı beş yukarı ne kadar gider cevaplar için teşekkürler
    ben en son ki ölçümümde 350 km de yedeğe düştüm. bir önce ki depoda 328 km de yedeğe düşmüştüm. depoyu fulletirken benzinin yatay olan çubuğu geçirttirmiyorum ve km şuan 2300 de. senin yakıt tüketimin hakkında düşüncelerim ; yedekle bu şekilde sakin kullanırsan 120 km gidersin yani toplamda 13 lt ile 580 km= 100 km/2.24lt. bu değerleri yakalayabilmek için nasıl bir kullanımın oldu merak ettim doğrusu.resmen koklamış. benim motorum normal kullanımda şehiriçi 100km de 3lt yakıyor ve bana normal geliyordu şimdi kafam karıştı..
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    OH BE ÇAYANDA MOTOR KALMIŞ AKŞAM 5 TE GİDİP ALIYORUM..YALNIZ PLAKA BİZE AİT OLDUĞUNDAN PLAKAYI ÇIKARTTIKTAN SONRA MOTORU VERECEKLER...YANİ ALDIK SAYILIR BAKALIM..HAYIRLISI...
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OH BE ÇAYANDA MOTOR KALMIŞ AKŞAM 5 TE GİDİP ALIYORUM..YALNIZ PLAKA BİZE AİT OLDUĞUNDAN PLAKAYI ÇIKARTTIKTAN SONRA MOTORU VERECEKLER...YANİ ALDIK SAYILIR BAKALIM..HAYIRLISI...
    kardeş şimdi çayan dan yılmaz beyle görüştüm motoru sana ayırmışlar . gittiğinde benim selamımı söyle . yanlız sanada söylüyorum motorun parasını ver orda kalsın cuma günü yazdır faturanı al yoksa ocak pulunuda ödemek durumunda kalırsın. haberin olsun.

Motosikleti
    biliyorum babam o yüzden geç çıkartacak plakayı..bu arada motoru bana ayırttıklarını nasıl anladın?

Motosikleti
    Cbf 150 2011 siyah
    Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben en son ki ölçümümde 350 km de yedeğe düştüm. bir önce ki depoda 328 km de yedeğe düşmüştüm. depoyu fulletirken benzinin yatay olan çubuğu geçirttirmiyorum ve km şuan 2300 de. senin yakıt tüketimin hakkında düşüncelerim ; yedekle bu şekilde sakin kullanırsan 120 km gidersin yani toplamda 13 lt ile 580 km= 100 km/2.24lt. bu değerleri yakalayabilmek için nasıl bir kullanımın oldu merak ettim doğrusu.resmen koklamış. benim motorum normal kullanımda şehiriçi 100km de 3lt yakıyor ve bana normal geliyordu şimdi kafam karıştı..

Genel olarak şehir içi bindim ilk zamanlar 6-7 binde değiştiryordum vitesi sonra 5-6 binde olması gerektiğini öğrendim ona biraz dikkat ettim sağır olmasın diye biraz seri kullandım ara ara. Birde yaklaşık bi 100 km uzun yola çıktım ara ara bastım bir kez 120 gördüm genelde 110 civarında gazı kesip saldım motoru. Bu arada nazar deydi sabah kalktım birde ne göreyim şerefsizin birisi koltukta sigara söndürmüş kılıf delik birde apartmanın içindeydi dışarı bıraksak ne olcak bilmem yapanı bir bulsam var yaa....

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı cakal45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel olarak şehir içi bindim ilk zamanlar 6-7 binde değiştiryordum vitesi sonra 5-6 binde olması gerektiğini öğrendim ona biraz dikkat ettim sağır olmasın diye biraz seri kullandım ara ara. Birde yaklaşık bi 100 km uzun yola çıktım ara ara bastım bir kez 120 gördüm genelde 110 civarında gazı kesip saldım motoru. Bu arada nazar deydi sabah kalktım birde ne göreyim şerefsizin birisi koltukta sigara söndürmüş kılıf delik birde apartmanın içindeydi dışarı bıraksak ne olcak bilmem yapanı bir bulsam var yaa....
    Ben aylardır 400ün altına düşmüyorum. 460-420 şehir içi ağırlıklı kullanıyorum. Bu hafta sonu fulledim 385km de hala kırmızı çizginin birkaç milim üstünde. Bu 385 km de 20 km dik stabilize veya toprak yollar da var 2. vites debriyajla hızı ayarlayıp gittiğimiz. Genelde otobanda 80-110 arası kullandık.

Selenin üstüne bilgisayardan bir yazı çıkart. Selenin üstünde sigara söndürecek kadar haysiyetsiz biri ile aynı apartmanı paylaştığıma utanıyorum diye. Yapan görmese bile diğer insanlar acaba kim diye sorar sanırım.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    arkadaşlar cbf 150 ile
    düz yolda giderken racing
    virajda enduro
    rüzgar yandan vurunca mobilete
    biniyormuş gibi hisseden kaç kişi var
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Yamaha gri Fazer Gitti Siyah Fazer Geldi(06)
    İstanbulda hangi bayilerde var şuanda acaba 2011 cbf 150 siyah renk.Bilgisi olan var mı?
    [COLOR="Navy"][B][I][I]Motorumun Sesi Aleme yeter...[/I][/I][/B][/COLOR]:queen:

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı Norick Abe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar düşük km'de temiz cbf 150 satmaktayım, ilgilenen olursa ilanı; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2582055/detay/
    hocam herşey iyi güzelde 21000 kmnin neresi düsük inanki onu anlamadım sana hayırlı satışlar.

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cbf e nolmş böle alıpta memlun olan parmakla gosterilecek kadar azalmış 3095km re deyim suan tek sıkıntı 2viteste filan km göstergesinin hafif oynaması
    Alper taktırmışssın herhalde debriyaj telini benim makineyede bişeyler olmaya başladı o kadar memnunuz dedik şimdi 100 ü geçemiyorum aletle, ve 70- 80 gibi hızlarda kesilmeler çok olmaya başladı 90 da yapmıyor mesela nedir acep sorunu bilen varsa beri gelsin yazsın suraya da bi baktıralım yav acep rüzgar mıdır buna sebep diyecem 90 da daha çok rüzgar geliyor demi?

Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gri renkli cbf me depo klıfı alacağım acil tavsiye bekliyorum ineternetten alacağım!
    +1 Bundan ben de düşünebilirim güzel bişey olursa orjinalliği bozmayacaksa.

Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal lastik Duro made in china...yolda durumu:İlk 5000 km idare eder,sonra asfalt'la dans başlar...
    Bunu öğrendiğim iyi oldu bende Durolar kötü diyenlere inanmıyodum. Meğersem daha 1300 kmde olduğumdan Durolar iyiymiş demekki 4000 km sonra durolar değişecek.

Alıntı mayaz34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki sayfalarda bir arkadaşımız D&B ümraniyeden mayıs sipariş verip haziranda almış motorunu.ben 23 nisandan beri bekliyorum.üstelik,ben aramasam bilgi verecekleri de yok.bayiye gittiğimde,tlfnla bilgi veremeyecek kadar yoğun bir faaliyet içinde de görmedim kendilerini.paranın tamamını vermek istedim almadılar.kapora fazla alın dedim ona da yanaşmadılar.şimdi ise 85 tl zam farkını kitlemeye çalışıyorlar.

ikram ettikleri bir fincan kahvenin hatırı olmasa.......
    Hocam boşver çayı kahveyi git es gürle 23 Nisandan beri motor mu gelmemiş paşaların eline var o işte bi iş ağlamayana emzik yok aga.

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah tamamına erdirsin hocam. Alem bi CBF li daha kazanacak desene bol bol foto isteriz Adananın tarihi ve turistik yerlerinde ii gezmeler şimdiden.

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbf 150 ile
    düz yolda giderken racing
    virajda enduro
    rüzgar yandan vurunca mobilete
    biniyormuş gibi hisseden kaç kişi var
    3. madde +1

Alıntı Paşa* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda hangi bayilerde var şuanda acaba 2011 cbf 150 siyah renk.Bilgisi olan var mı?
    Yok hocam tek tek araman lazım fazla zamanını almaz zaten yarım saate halledersin kolay gelsin.
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Motosikleti
    dincer59 dostum çayan tarsusta..bu arada konu açmıştım yeni motorum diye buraya bi daha resim atayım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    [QUOTE=sercan2667;2391843]dincer59 dostum çayan tarsusta..bu arada konu açmıştım yeni motorum diye buraya bi daha resim atayım..[COLOR="Silver"]

Ah be abicim olsun Adana sana yakın git hem bi gezi olur hemde bize oralardan da resim atarsın ne olacak kırma bizi işte
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Motosikleti
    bakalım foto makinası götürecem bu telden çekilmiş 6300 nokia az foto çektim ayıp olmasın görgüsüzlük yapmayalım...ayıpp...

Motorunda 80 km gibi hızlarda kesilme yaşayanlar karbüratöre hava ayarı yaptırsın.tecrübe ile sınanmıştır.

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Bursada da son durum şu: Elde şu an motor yok dün honda duran kardeşleri aradım ve ismimi yazdırdım.Bayan'ın söylediğine göre bu çarşamba perşembe gibi motorlar geliyormuş.14 adet motor gelecekmiş galiba.İstediğim renk kırmızıydı.Kırmızı biraz tereddütlü belki gelmeyebilir ama tabi tamda bilmiyoruz ne renk geleceğini dedi.Bende artık renge bakmıyorum hangi renk olursa olsun inceden bi gideri olur dedim Bakalım bu sefer gerçekten alıyorum galiba..Geçen sefer tam top direkten döndü ama bu sefer ALLAH'ın izniyle golü atıyorum Fiyat 3850 olmuş.100TL zamanında bahsettiğim gibi honda zam yapmış.O bize kaçtı yapacak bişe yok.

Bu motor işide ne masraflı iş böyle yarabbim.İliğimi kemiğimi sömürdü yemin ederim.Motoru almayla da iş bitmiyo ya en çok da o koyuyo.Hah motoru aldım rahat rahat binerim diyemiyosun.Motordan sonra acil gerekli ihtiyaçlar için cebinden en az 1000TL daha para çıkıyor.Yok çantası,yok kaskı,yok lastiği,yok koruma demiri,yok bilmem nesi)Ne yapalım başa gelen çekilir motoru alalımda yavaş yavaş yapıcaz.Yani arkadaşlar hazır olun bu hafta bende sizlerden biri olabilirim.Görüşmek dileğiyle Cbf 150 ahalisiSeviyorum sizleri...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:42 ----------

Bizim cbf lere çakmaklık deneyen olmadı mı hiç yav??Elzem bi özellik aslında herşeyden ziyade telefonu şarj etmek için ALLAH'ın emri bana..Navigasyon anında 10dk da pili tükendiği için böyle şeylere ihtiyacım olacak...Solar panelli şarj cihazı aldım en kötü ihtimalle güneşli havalarda o solar paneli motora monte edip öyle navigasyon yaparımAma çakmaklık olayını bi düşünün arkadaşlar..
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

Motosikleti
    arkadaşlar birşey dikkatiim çekti benim motorda yani 2011lerde..OHC YAZIYOR ESKİLERDE DOHC YAZIYORDU DİYE BİLİYORUM..2009 VE ALTI MOTORU OLANLAR SÖLEYEBİLİRLER Mİ ACABA?
    BU ARADA DOHC ÇİFT EGZANTRİK
    OHC TEK EGZANTRİK

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursada da son durum şu: Elde şu an motor yok dün honda duran kardeşleri aradım ve ismimi yazdırdım.Bayan'ın söylediğine göre bu çarşamba perşembe gibi motorlar geliyormuş.14 adet motor gelecekmiş galiba.İstediğim renk kırmızıydı.Kırmızı biraz tereddütlü belki gelmeyebilir ama tabi tamda bilmiyoruz ne renk geleceğini dedi.Bende artık renge bakmıyorum hangi renk olursa olsun inceden bi gideri olur dedim Bakalım bu sefer gerçekten alıyorum galiba..Geçen sefer tam top direkten döndü ama bu sefer ALLAH'ın izniyle golü atıyorum Fiyat 3850 olmuş.100TL zamanında bahsettiğim gibi honda zam yapmış.O bize kaçtı yapacak bişe yok.

Bu motor işide ne masraflı iş böyle yarabbim.İliğimi kemiğimi sömürdü yemin ederim.Motoru almayla da iş bitmiyo ya en çok da o koyuyo.Hah motoru aldım rahat rahat binerim diyemiyosun.Motordan sonra acil gerekli ihtiyaçlar için cebinden en az 1000TL daha para çıkıyor.Yok çantası,yok kaskı,yok lastiği,yok koruma demiri,yok bilmem nesi)Ne yapalım başa gelen çekilir motoru alalımda yavaş yavaş yapıcaz.Yani arkadaşlar hazır olun bu hafta bende sizlerden biri olabilirim.Görüşmek dileğiyle Cbf 150 ahalisiSeviyorum sizleri...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:42 ----------

Bizim cbf lere çakmaklık deneyen olmadı mı hiç yav??Elzem bi özellik aslında herşeyden ziyade telefonu şarj etmek için ALLAH'ın emri bana..Navigasyon anında 10dk da pili tükendiği için böyle şeylere ihtiyacım olacak...Solar panelli şarj cihazı aldım en kötü ihtimalle güneşli havalarda o solar paneli motora monte edip öyle navigasyon yaparımAma çakmaklık olayını bi düşünün arkadaşlar..
    Denemekten ziyade uyguladım. yaparken fotoğraf çekmedim ama. Akşama makul bi saatte gidersem eve fotoğrafını çekerim.

Motosikleti
    OLACAK İNŞALLAH
    Alıntı Paşa* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum nerede var bilemem ama mutluhanda yok onu biliyorum, sadece gri var, siyah ise önümüzdeki ayın içinde gelecek.

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denemekten ziyade uyguladım. yaparken fotoğraf çekmedim ama. Akşama makul bi saatte gidersem eve fotoğrafını çekerim.
    Büyük bi zevkle fotoğraflarını bekliyorum dostum.Ayrıca ne kadara mal oldu ,nasıl yaptın ne gibi amaçlar için kullanıyorsun ayrıntılı bi şekilde bilgide verebilirsen bizi aydınlatmış ve sevindirmiş olursun.Şimdiden teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:21 ----------

Çift kişi tek teker yapan gördünüz mü hiç?

Aha işte öyle delilerde mevcut:http://www.akilli.tv/video/508429/Cb...Tek-Teker.aspx

Ayrıca feci sakat kullanıyor.Ben böyle kullanmaya kalksam başıma gelmeyen aksilik kalmazdı eminim.Herkese kazasız belasız sürüşler..İzleyin ama lütfen örnek almayın...Şakası yok...
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler