Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı mrtdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum resimleri nasıl yüklüyosunuz sürükleyip bırakıyorum olmuyo.plastik tablaya gelen noktanın arasına geniş pul veya ona benzer bişey koyarsan kırılma riskini azaltırsın
    resimleri http://imageshack.us/ veya benzeri sitelere yükledikten sonra linki mesajına ekliyorsun. aynen bu şekilde [IMG]htttp://img94.imageshack.us/img94/4147/04cbcaab.th.jpg[/IMG] linkin başında vesonundaki [IMG] ve [/IMG] leri linki mesaja kopyaladıktan sonra kendin ekliyorsun yoksa resimler görünmez. eğer linki imageshack taki forum yazan yerden alırsan bu img ler kendinden ekli oluyor. yanlışım varsa lütfen düzeltin arkadaşlar.

Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşım
    çantanın bağlantı demirlerini çekiçle biraz düzlersen çok güzel takılıyor ki bayağıda düzle vede sıkarak tak zaten sıktıkca sona dayanıyor,korkma sık ama sıralı sık.
    çekiçle düzeltme olayını bir arkadaş daha söylemişti. deneyeceğim teşekkürler
    işte benim alt tabla bağlantı anlayışım. 20 dk lık bir beyin fırtınasının ürünü ne yaptıysam olmadı

bu da bahsettiğim folyo çalışmalarım. cbf im için de bu yaz yapmayı düşündüğüm çeşitli çalışmalar var tabi alev şeklinde değil ben kısaca nasıl yaptığımı anlatayım belki benim gibi kendin pişir kendin ye ci arkadaşlar olur internetten beğendiğim dövme modelini internetten resim olarak indirdim. sonra parçaya uyacak şekilde en boy oranını düzenleyip a4 kağıda resmi bastım. sonra bu resmi folyonun arka yüzündeki kağıda kopyalayıp maket bıçağıyla folyoyu kestim. direkt olarak folyoyu a4 boyutunda kesip resmi folyoya yazdırmayı denemedim. olursa bu yöntem daha kolay hadi kolay gelsin...
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011
    Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimleri http://imageshack.us/ veya benzeri sitelere yükledikten sonra linki mesajına ekliyorsun. aynen bu şekilde [IMG]htttp://img94.imageshack.us/img94/4147/04cbcaab.th.jpg[/IMG] linkin başında vesonundaki [IMG] ve [/IMG] leri linki mesaja kopyaladıktan sonra kendin ekliyorsun yoksa resimler görünmez. eğer linki imageshack taki forum yazan yerden alırsan bu img ler kendinden ekli oluyor. yanlışım varsa lütfen düzeltin arkadaşlar.

çekiçle düzeltme olayını bir arkadaş daha söylemişti. deneyeceğim teşekkürler
    işte benim alt tabla bağlantı anlayışım. 20 dk lık bir beyin fırtınasının ürünü ne yaptıysam olmadı

bu da bahsettiğim folyo çalışmalarım. cbf im için de bu yaz yapmayı düşündüğüm çeşitli çalışmalar var tabi alev şeklinde değil ben kısaca nasıl yaptığımı anlatayım belki benim gibi kendin pişir kendin ye ci arkadaşlar olur internetten beğendiğim dövme modelini internetten resim olarak indirdim. sonra parçaya uyacak şekilde en boy oranını düzenleyip a4 kağıda resmi bastım. sonra bu resmi folyonun arka yüzündeki kağıda kopyalayıp maket bıçağıyla folyoyu kestim. direkt olarak folyoyu a4 boyutunda kesip resmi folyoya yazdırmayı denemedim. olursa bu yöntem daha kolay hadi kolay gelsin...
    benim alt tabla montajımda böyle oldu.bir türlü hangisini nereye monte edeceğimi bilemedim.düzgün monte eden birisi varsa ,resim eklerse sevinirim.
    [COLOR="DarkOrange"][B]one life,live it.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Bayii de motorumu gördüm, motorlar gelmiş ödemesini yaptım pzt salı gibi teslim edeceklermiş. biraz inceleme fırsatı buldum motoru, üzerine falan oturdum. 1.86 boyum olmasına rağmen motor bana epey büyük geldi en azından bundan önceki scooter ımdan daha büyük tekrar tüm yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Hangi bayii den aldınız arakadaşlar? İstanbulda değil mi ? Ben de bir sorayım bakalım gelmişmi diye. Arayan olmadı beni

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Şu zenonlar gerçekten iyi aydınlatıyormusta bu resimlerdekiler uzun farlar değil herhalde değil mi? Eğer değilse uzunları çok merak ettim gerçekten.
    Bide gece kullanmayan ben ve benim gibiler için 200 tl zaten farı olan bi motor için biraz fazla zannımca kaldı ki daha motorun bayaa bi eksiği var oraya gelene kadar çanta, lastik ve branda gibi sonra benim eksiklerim var bot ve buff gibi ne bileyim bu en son şey ve beni almaktan ziyade taktırması düşündürüyor bilemedim ben onu
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    evet resim daha açıklayıcı olur. arkadaşlar benim gibi orj. taşıma demiri ve k35 kullanan ve buna rağmen hareket halindeyken çantasından ses gelmeyen varsa bağlantısının resmini çekip gönderebilir mi ???
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu zenonlar gerçekten iyi aydınlatıyormusta bu resimlerdekiler uzun farlar değil herhalde değil mi? Eğer değilse uzunları çok merak ettim gerçekten.
    Bide gece kullanmayan ben ve benim gibiler için 200 tl zaten farı olan bi motor için biraz fazla zannımca kaldı ki daha motorun bayaa bi eksiği var oraya gelene kadar çanta, lastik ve branda gibi sonra benim eksiklerim var bot ve buff gibi ne bileyim bu en son şey ve beni almaktan ziyade taktırması düşündürüyor bilemedim ben onu
    Ben kendi adıma o eksiklikleri tamamladığım için sıra yavaş yavaş zenona geliyor. Bu sezon idare etsin benim irc lastikler önümüzdeki sene onları da değiştirmem gerekecek. Ama 200tl hakikaten bir kerede al denilebilecek kadar az değil.

Bu arada arkadaşlar 5800 Navigation edition telefonumu satıyorum. Şirket Blackberry verdi, birkaç aydır onu kullanıyorum. Zaten önce de şirket telefonumu kullanıyordum konuşmak için. Sırf Navigasyon ve wireless kullandım denilebilir telefonda. Merak eden var ise.

http://www.motosiklet.net/forum/dige...n-edition.html

Hareket halindeyken telefonun ekranı net çıkmamış ama gayet yeterli navigasyon özelliği. Bluetooth kulaklık ile sesli yönlendirmesini de kullanabilirsiniz. (ya da müzik dinlerken arada sesli yönlendirme de çalışıyor)

unsaloc ve dincer59 tşk ederim.

emiro

motoru şirinevler otosever den aldım. dün gittiğimde gelmişti hepsi, birçoğu montajı bekliyordu..

Motosikleti
    2011 Cbf 150
    Herkese selamlar
    Bu sabah motorumun evrakları ankaradan geldi gidip kargodan aldım, Hemen şöförler derneğine gittim işlemlerimi tamamlamaya başladım.

Evrak alıp doldurttum sigorta da yaptırdım son olarak trafik şubeye gidip plaka ve ruhsatımı almam lazım umarım bugün biter yarın yola çıkarım
    [B][COLOR="Red"]2011 CBF 150 Kırmızı[/COLOR][/B] ::kalbim::::kalbim::::kalbim::

Dün Bayii de motorumu gördüm, motorlar gelmiş ödemesini yaptım pzt salı gibi teslim edeceklermiş. biraz inceleme fırsatı buldum motoru, üzerine falan oturdum. 1.86 boyum olmasına rağmen motor bana epey büyük geldi en azından bundan önceki scooter ımdan daha büyük tekrar tüm yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun.
    çok çok teşekkürler arkadaşım sanada hayırlı olsun bizde yarın gidicez bursadan istanbula iki motor getiricez sürerek hava yapışlıda olsa gelicez valla
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    Alıntı _10ur_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar
    Bu sabah motorumun evrakları ankaradan geldi gidip kargodan aldım, Hemen şöförler derneğine gittim işlemlerimi tamamlamaya başladım.

Evrak alıp doldurttum sigorta da yaptırdım son olarak trafik şubeye gidip plaka ve ruhsatımı almam lazım umarım bugün biter yarın yola çıkarım
    a.s arkadaşım jayırlı ugurlu olsun motorun keşke benimkide gelseydi bizimkiler yarın gelio plaka çıkaramıcam hafta sonu yine binemeyecegim :(

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendi adıma o eksiklikleri tamamladığım için sıra yavaş yavaş zenona geliyor. Bu sezon idare etsin benim irc lastikler önümüzdeki sene onları da değiştirmem gerekecek. Ama 200tl hakikaten bir kerede al denilebilecek kadar az değil.

Bu arada arkadaşlar 5800 Navigation edition telefonumu satıyorum. Şirket Blackberry verdi, birkaç aydır onu kullanıyorum. Zaten önce de şirket telefonumu kullanıyordum konuşmak için. Sırf Navigasyon ve wireless kullandım denilebilir telefonda. Merak eden var ise.

http://www.motosiklet.net/forum/dige...n-edition.html

Hareket halindeyken telefonun ekranı net çıkmamış ama gayet yeterli navigasyon özelliği. Bluetooth kulaklık ile sesli yönlendirmesini de kullanabilirsiniz. (ya da müzik dinlerken arada sesli yönlendirme de çalışıyor)
    sevgili kardeşim sen hareket halindeyken motor kontağını takmıyormusun acaba
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı necdet_vv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili kardeşim sen hareket halindeyken motor kontağını takmıyormusun acaba
    Yok kullanmıyorum öyle birşey

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    gelecek olan zenonlar yaklaşık şöyle görünüyor ve aydınlatıyor.

[ımg]http://img06.taobaocdn.com/imgextra/i6/62570180/t2xnjaxmbcxxxxxxxx_!!62570180.jpg[/ımg]

[ımg]http://img05.taobaocdn.com/imgextra/i5/62570180/t2mtvaxhnaxxxxxxxx_!!62570180.jpg[/ımg]

[ımg]http://img01.taobaocdn.com/imgextra/i1/62570180/t2bnnaxbfcxxxxxxxx_!!62570180.jpg[/ımg]

[ımg]http://img07.taobaocdn.com/imgextra/i7/62570180/t2v_jaxmncxxxxxxxx_!!62570180.jpg[/ımg]

[ımg]http://img05.taobaocdn.com/imgextra/i5/62570180/t2hd4axelxxxxxxxxx_!!62570180.jpg[/ımg]

alacak olanlar kizilkurt nickli arkadaş ile irtibata geçsinler

bu farların uzunlarıyla kısası aynı hemen hemen uzunlar sadece çok uzaktaki tabelaları parlatıyo normalde gösterişine bakılınca uzunlarla hiç fark yok gibi,çok ayarsız ama direk karşıya vuruyo kısa olmasına rağmen herkes sellektör yapıcaktır,gerçi far ayarlanıyo altından aşşağı eğilebilir,bir de sorun almadan önce ampul park lambası değiştirme şansı varmı bunlarda ;);) SONRA KOMPLE FAR SÖKMEYİN AMPUL DEĞİŞTİRİRKEN SIK SIK KESİCEKTİR ÇNKÜ

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu farların uzunlarıyla kısası aynı hemen hemen uzunlar sadece çok uzaktaki tabelaları parlatıyo normalde gösterişine bakılınca uzunlarla hiç fark yok gibi,çok ayarsız ama direk karşıya vuruyo kısa olmasına rağmen herkes sellektör yapıcaktır,gerçi far ayarlanıyo altından aşşağı eğilebilir,bir de sorun almadan önce ampul park lambası değiştirme şansı varmı bunlarda ;);)
    Hocam herkesden laf yememek için özellikle mercekli almıyor muyuz merceksizler direkt karşıya vuruyor, en alttaki resimde uzunlarda kesim çizgisi çok net belli oluyor. Sorun olacağını düşünmüyorum ben.

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    hocam herkesden laf yememek için özellikle mercekli almıyor muyuz Merceksizler direkt karşıya vuruyor, en alttaki resimde uzunlarda kesim çizgisi çok net belli oluyor. Sorun olacağını düşünmüyorum ben.
    yaa aşşağı eğince biraz sorun kalmaz o resmdeki hali çok göz alıyo ama,BAKSANIZA KISA FAR DİREĞİN NERESİNE VURUYO,AYARLAMAMIŞLAR FARI HİÇ HEMEN TAKIP RESM ÇEKMŞLER SABIRSZCA

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Merhaba Arkadaşlar.... Motorunu yeni alan herkesin motoru hayırlı ugurlu olsun. Kazasız belasız kullansınlar.... Canta konusunda Ben Shad40 lık kullanıyorum. Onceleri ses yoktu ama zamanla biraz ses yapmaya başladı. Bu sesi de fazla tıka basa dolduruk kapatmaya calıştıgımız için Kapak menteseleri esniyor. Zamanla ses yapmaya başlıyor...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Forumdan Uzaklaştırıldı emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    unsaloc ve dincer59 tşk ederim.

emiro

motoru şirinevler otosever den aldım. dün gittiğimde gelmişti hepsi, birçoğu montajı bekliyordu..
    Ben de konuştum benim bayii ile gelmiş bizim motorlar.
    Vekalet verdim hemen plaka ruhsat işlemleri için.
    Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Alıntı emiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de konuştum benim bayii ile gelmiş bizim motorlar.
    Vekalet verdim hemen plaka ruhsat işlemleri için.
    Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    hayırlı olsun kardeşim.

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    ya arkadaşlar buradaki honda bayi kafamı bozuo perşembe dediler gittim cumartesi dediler bugün aradım haftaya diyor bunların yüzündn gidip ybr yada apache alcam yaa

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı sensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar buradaki honda bayi kafamı bozuo perşembe dediler gittim cumartesi dediler bugün aradım haftaya diyor bunların yüzündn gidip ybr yada apache alcam yaa
    Dostum takma kafana geç olsun güç olmasın ha bugün ha yarın eninde sonunda binersin herşeyde bi hayır vardır tabi adamlar mayıs partisi deyip hazirana ötelerse bişey diyemem o zaman ne desen haklısın ama bu haftaiçi olmamıs haftaya kalmıs boşver çok önemli değil.

Az önce 15 km daha gezdim canavarla geldim. 110 km oldu demir at üçlü hanelere çıktık beraber bugün hayvanın biri yüzünden bayırda kaldım kıçımada yapıştı bi kamyonet dattt datttt vay anasını ya stres ettiler beni beş dakkada bakalım daha neler gelecek başımıza en kolay vites 1. vitesi bulamadım stres yüzünden
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler