Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontrol ettim aynı şekilde bendede 3 mm kadar bi yalpalama var komple jantta,geçen uzu yolda da hissettim hafif 90la giderken ama şüphelenmedim.. Ya motorlara balans yaptırılmıyomu ?? Ben ön tekeri hiçbiyere vurmadım eğer okadar hasssas değilse benden kaynaklı değil kesinlikle... Halledilir bence bu sorun servis yapmassa kendim hallederim
    inceleyen arkadaşlar diskteki ve canttaki yalpalamayı farketmiş.burdanda bunun genel bi durum olduğununu anlıyoruz kardeşim.aslında balans yapılabilir.çok büyük bi sorun deyil.garanti kapsamına girse bile uzun süre motorsuz kalmak demek.çünkü incelemeye gidip netice bekliycek sanırım.ve bu jantların yan sanayileri var orjinallerin jant kolları içinde honda yazıyor bunada dikkat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar çanta 30 luk muş düdük gibi kız çantası gibi bişey son kez baktımda hiç hoşuma gitmedi hemen değiştiriyorum.
    aman değiştir yoksa 1 kasktan başka çantana bişey alamazsın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı necdet_vv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resimdeki arkadaşın motorundaki elleri rüzgar koruma plastiklerine bayıldım
    Özcan hocam adım, Cihan nickli (şimdi fazer kullanıyor) arkadaştan almıştım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...759816/detay/?

İstanbulda elden teslim edebiliyor

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Arkadaşlar bişiy dikkatimi çekti, biçok arkadaşımız daha motorların ilk alındığı andan itibaren sürekli biyerlerinde çizik göçük olduğundan bahsediyor, bu beni bi incelemeye sevketti bayide olsun kendi motorum üzerinde olsun bendede malesef ufak çizikler ve boya hataları mevcut bu cbf lerin genelinde böyle mesela teslim alırken depo kapağı kenarında boya hatası deponun sol üst kısmında kalem ucu gibi bir boya hatası sol taraftaki ön grenajdaki honda yazan stikerin üzerinde tam n harfinde bi sıyrık arka sol kuyruk grenajında boya sıyrığı gibi bir çizik vs bazıları pastayla tamamen geçti önceki cbf de böyle olmamıştı... ancak kaç tane daha 0 km motor varsa hepsinin farklı yerlerinde bu dert mevcut eğer benimki gibi ufak tefek çizikleriniz varsa dert etmeyin hepsinde var ki bende çok titiz kullanıcıyım....0km alırken çok iyi inceleyin ben çok iyi incelememe rağmen benim motorda çizikler çıktı ama sorun etmemeye çalışıyorum kullanım sırasında daha çok çizilecek 2-3 şey için grenajları sökmeye değmez dedim orjinal kalsın istedim..

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hangi numaralı parça aga...17 mi 13 mü...
    13 Metehan abi. Ama 4 numaralı parçanın bağlantı piminde de sıyırma olabilir.
    13 numaraysa büyük bi sorun degil. Ama onun baglandıgı pim'de de sıyırma varsa biraz ugraştırır gibi gözüküyor.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Alıntı mrtdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inceleyen arkadaşlar diskteki ve canttaki yalpalamayı farketmiş.burdanda bunun genel bi durum olduğununu anlıyoruz kardeşim.aslında balans yapılabilir.çok büyük bi sorun deyil.garanti kapsamına girse bile uzun süre motorsuz kalmak demek.çünkü incelemeye gidip netice bekliycek sanırım.ve bu jantların yan sanayileri var orjinallerin jant kolları içinde honda yazıyor bunada dikkat
    ön cant yalpalaması hakkında bi konuyu daha paylaşmak istiyorum.döküm tekniyi ile üretilen aleminyum alaşım cantlarda kabul edilebilir hata tolerans değerleri mevcuttur.yani belli bi oranda yalpalaması kabul edilebilir.bu konuda sizlerinde inceleyip bana dönmenizi rica etmiştim sağolun.eğer sadece benim yaşadığım bi durum olsaydı üretim hatası diycektim fakat inceleyen arkadaşlarda aynı şekilde ve miktarda olduğunu gördüm.aynı şekilde disk sürtmesi bulunan arkadaşlardada aynı durumdan kaynaklanıyor.bu durumun olası olduğunu şurdanda anlıyabiliriz.hangi marka hangi cc olursa olsun aleminyum döküm canta sahip motorlara bakabilirsiniz.ön fren kaliperini avcunuzla kavrayıp sağa sola hareket ettirdiyinizde 1 veya 2 milim boşluğun olduğunu farkedeceksiniz.bunun amacı ise fren kaliperinin yalpalı dönen disk aynasıyla beraber sağa sola hareket ederek ön tekerin sıkı dönmesini önleyip güç kaybını,diskin aşırı ısınmasını ve fren papuçlarının ömrünün kısalmasını engellemiş olur.3 milimetre salgı biraz fazla gibi görünsede sürat için tasarlanmadığı için kabul edilebilir.çok sorun etmeye kurcalatmaya deymez sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

Alıntı fctavsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön taraftaki titreşim bende de var.60ın üstüne çıktığım an oldukça artıyor hatta.istanbulda buz motora gittim durumu sordum lastiklerden kaynaklanıyor olma ihtimali yüksek dediler.lastik rodajını tamamlasın azalır,tamamen ortadan kalkmazsa lastiğe balans aparız hallolur dediler.araçlardaki gibi aslında,belli bir süratin üstünde direksiyonda titreme oluyor ya motorsiklette de aynı durum var anladığım kadarıyla...
    arkadaşım mrb birkaçgündür bu konunun tepesindeyim.ön tekeri çevir ve yukarıdan cantın kenarına bak sağa sola yalpalıyomu.canttaki salgı hem lastiyi yalpalandırıyor hemde aynı oranda diskinde yalpalamasına sebep oluyo.bende 3mm kadar salgı var tabi bu çap farkından dolayı diske 1mm kadar etkiyor

guneylee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 Nisan Stoğu...
    Merhabalar resimdeki jant sticker ını nerden ve ne kadara bulabilirim bilgisi olan var mı?

Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...

Motosikleti
    2011 Cbf 150
    fiyatlar o linktekilerle üç aşağı beş yukarı aynı Onurcum...şimdiden hayırlı uğurlu olsun makinan...
    Teşekkür ederim abicim bugün yarın veririm siparişlerimi

Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm. bu gün k46 sanırım çantayı 110 liraya aldım sehbasına 40 lira istedi bende pahalı buldum artık kendim imal edecem . tank ped burda 15 lira iyiside 20 lira diğerlerini sormadım ki onlarda ucuzdur sanırsam bu gün paraya kıyıp eldiven dizlik çanta mont aldım 350 liram gitti eşantiyon olarak tankped istedim ama malesef esnaf arkadaşımız burnundan kıl aldırmadı.
    [IMG][/IMG]
    Kappa K46 nasıl 110 lira oluyor ya anlamadım çok ucuz geldi

Bu arada tank pad konusunda illede Keiti 5500 diye tutturduğum için güngör motordan bi alternatif bulamadım

Bu arada korumalarınız hayırlı olsun

Alıntı guneylee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar resimdeki jant sticker ını nerden ve ne kadara bulabilirim bilgisi olan var mı?

Burda var

http://www.motosuperstore.net/HONDA-...AD,PR-233.html
    [B][COLOR="Red"]2011 CBF 150 Kırmızı[/COLOR][/B] ::kalbim::::kalbim::::kalbim::

guneylee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 Nisan Stoğu...
    Ya offf çok kararsızım ya. Jantları siyaha boyatmak istiyorum ama sıfır motor olduğu için kıyamıyorum sökmeye ne dersiniz ya sökimmi jantları yoksa normal gri renk janta kırmızı bi stickerla idare mi ediyim?
    Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Ya offf çok kararsızım ya. Jantları siyaha boyatmak istiyorum ama sıfır motor olduğu için kıyamıyorum sökmeye ne dersiniz ya sökimmi jantları yoksa normal gri renk janta kırmızı bi stickerla idare mi ediyim?
    Sökme bence hiç gerek yok böyle atraksiyonlara

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Sizlere doğa harikaları bağlamında Çınarcık yaylalarını tavsiye ederim...yaşarken 1 kez gidilip görülmeli..sık giderim Çınarcığa...

yok aga izinliyim bugün son...

sıkıcı gezi olmasın aga...evsahabısı siz olacaksınız...

Usta bi yanlış olmasın diş açmaya falan hiç gerek yok...direkt oturuyor...

daha geçenlerde biri çarptı aynama hemen boşaldı servise gittim ayaküstü 1 dakkada halletti...İstanbulda kuryelerin geneli ybr aynası takar...

hangi numaralı parça aga...17 mi 13 mü...
    diş açmadık tabikide o kendine diş açıp gidiyor,ayna kolunun dişleri bozularak gidiyor ve hem yamuk gitti hemde sıkıştı tam oturmadı benimde hoşuma gitmedi.
    ayna olayını kapattım ben.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:25 ----------

şimdide size aklıma geleni yazayım arkadaşlar.
    deponun sağ iç tarataki direksiyon boşluğundaki pilastiğe yat çakmaklığı takacağım şarz için veya elektrik almak için.
    neden yat çakmak şarzı diye sorarsanız,yat çakmaklıklar hatta tüm malzemeler kromdan oluyor ve çok sağlamdırlar,sudan sarsıntıdan hiçbirşeyden etkilenmezler.yapmak isteyen arkadaşlara hayırlı olsun.
    saygılarımla
    Ercan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:31 ----------

arkadaşlar birde sol maşada lastik hava basınçları yazıyor ikitane yapışkan var.onları söktüm minderin altına yapıştırdım,hem deform olmaz hemde ilerde deform olduğunda orası çok çirkin görünür.sizlerede tavsiye edrim.
    saygılarımla
    slmlr
    Ercan.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 Metehan abi. Ama 4 numaralı parçanın bağlantı piminde de sıyırma olabilir.
    13 numaraysa büyük bi sorun degil. Ama onun baglandıgı pim'de de sıyırma varsa biraz ugraştırır gibi gözüküyor.
    aga bi ricam olacak...zinciri sağı solu servis harici ellemesen olur mu..şimdi sen bu işlere hakim değilsin ama zinciri gevşetip sıkıyorsun galiba...zincir biraz gevşek olmalı zaten...sen oturduğunda zaten o gevşeklik tam ayarında gerilmekte...söz ver bir daha sağını solunu kurcalamayacağına...

aga 1 yıl sonra (muhtemelen) jant boyaların pul pul sökülecek o zaman yaparsın...olcak diye demiyorum bizim eski modellerde hep yaşandı...garanti kapsamında çok jant değişti...hani olursa diye söylüyorum...

Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diş açmadık tabikide o kendine diş açıp gidiyor,ayna kolunun dişleri bozularak gidiyor ve hem yamuk gitti hemde sıkıştı tam oturmadı benimde hoşuma gitmedi.
    ayna olayını kapattım ben.[COLOR="Silver"]

[
    Aga galiba senin usta bu basit işi beceremedi...çok basit bir olay...yani kütüğün içindeki yuvayı bozmamış en azından ona şükür...

bu arada benim hava basınc ayarlarım ön 26 arka 32...kilom fazla olduğundan böyle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde bu aralar karşıya kozyatağına gidiyordum. Bugün ilk kez Ambarlı limanında bir işim çıktı uyandıktan yarım saat sonra işte olmak başka bir duygu yada işten çıktıktan 10dk sonra akşam geldim çantayı çıkardım kaskı eldivenleri koydum yağmur çiselemeye başladı bukadar olur, 2 hafta devam edecek diyor http://www.accuweather.com/en-us/tr/.../forecast.aspx :(
    işten çıktım, eve doğru hareket ettim ev tarafında kara kara bulutlar. 85i geçmemiştim hiç (500km yide geçmişim), önümde 15km yol var yağmur yağsa lastikleri ıslattığıma değmez gün bu gündür deyip açtım gazı 115e kadar çıktım bukadar zaman kazanma yeter deyip 90la devam ettim eve kadar. brandayı örterken yağmur indirdi bir anda. motoru kurtardım ama ben ıslandım ( 100metre yolda) . brandanın kuşağını bile bağlayamadım valla. yağmur dinince çıkacam. rüzgar var diyor meteoroloji . branda uçmasın.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben de uzun zamandır iyileşemediğim ve alerjik nedenlerden de şüphelendiğim sinüzitime rağmen işe bugün motorla gittim. Özlemişim valla. Geldim yağmur başladı Benzin de aldım. Kıştan yaza 7 litre benzinim gitmiş, garajda akü boşalmasın diye ısıtmalar ve bir iki kısa tur dışında yol yapmadım. Herhalde benzin hortumlarından birinde kaçak falan var. Anlamak için depoyu ağzına kadar doldurtup benzin vanasını kapattım. Bakalım benzin azalacak mı

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işten çıktım, eve doğru hareket ettim ev tarafında kara kara bulutlar. 85i geçmemiştim hiç (500km yide geçmişim), önümde 15km yol var yağmur yağsa lastikleri ıslattığıma değmez gün bu gündür deyip açtım gazı 115e kadar çıktım bukadar zaman kazanma yeter deyip 90la devam ettim eve kadar. brandayı örterken yağmur indirdi bir anda. motoru kurtardım ama ben ıslandım ( 100metre yolda) . brandanın kuşağını bile bağlayamadım valla. yağmur dinince çıkacam. rüzgar var diyor meteoroloji . branda uçmasın.
    Zaten geçmemiş olman hata abi arada 115 i göstermeliydin motorumun rodajı çok iyi geçmiş zorlanmadan seri şekilde 115-120 km ye ulaşıyor rüzgar da engel olmazsa 120 üstüne çıkabiliyor zaten rekoru 130

Motor bin km bakımdan sonra daha bi kendine gelmişti sanki vites geçişleri değişti şimdi hafif darbelerle tam yerine oturduğunu hissediyorum önceden daha sorundu sanırım motor yağı ile alakalıydı geçişler şimdi istediğim gibi

Frenden gelen ses tamamen gitti gerçekten de jantta eğim varmış demek ki fren tutuşu bile değişti

Xenon far hatırlatmasını bir daha yapayım almak isteyenler bana ulaşsın mutlaka orjinal fabrika çıkışlı elle üretim değil

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı necdet_vv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakışır da orjinalindne daha kullanışsız olduğu ortada
    Çok yakışmış, orijinal aynalarından daha iyi gösterirmi orası tartışılır. Aydoganx arkadaşımız takmış işte resimleri..
    Sahibinden de bir arkadaş ile görüştüm bu KOSO marka aynaları satıyor, bu gün aradım, universal olduğu için eskiyi çıkar yenisini tak diyor. Fiyatı biraz yüksek geldi bana 120 TL.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 ----------

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişiy dikkatimi çekti, biçok arkadaşımız daha motorların ilk alındığı andan itibaren sürekli biyerlerinde çizik göçük olduğundan bahsediyor, bu beni bi incelemeye sevketti bayide olsun kendi motorum üzerinde olsun bendede malesef ufak çizikler ve boya hataları mevcut bu cbf lerin genelinde böyle mesela teslim alırken depo kapağı kenarında boya hatası deponun sol üst kısmında kalem ucu gibi bir boya hatası sol taraftaki ön grenajdaki honda yazan stikerin üzerinde tam n harfinde bi sıyrık arka sol kuyruk grenajında boya sıyrığı gibi bir çizik vs bazıları pastayla tamamen geçti önceki cbf de böyle olmamıştı... ancak kaç tane daha 0 km motor varsa hepsinin farklı yerlerinde bu dert mevcut eğer benimki gibi ufak tefek çizikleriniz varsa dert etmeyin hepsinde var ki bende çok titiz kullanıcıyım....0km alırken çok iyi inceleyin ben çok iyi incelememe rağmen benim motorda çizikler çıktı ama sorun etmemeye çalışıyorum kullanım sırasında daha çok çizilecek 2-3 şey için grenajları sökmeye değmez dedim orjinal kalsın istedim..
    Aynen bende geçenlerde bunu söylemiştim, ufak tefek üretim hataları çizikler ve press hataları mevcut. Çok dikkatli bakarsanız belli oluyor.. Maalesef son kasalar 2008 ler kadar özenli değil..
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayna olayını kapattım ben.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:25 ----------

şimdide size aklıma geleni yazayım arkadaşlar.
    deponun sağ iç tarataki direksiyon boşluğundaki pilastiğe yat çakmaklığı takacağım şarz için veya elektrik almak için.
    neden yat çakmak şarzı diye sorarsanız,yat çakmaklıklar hatta tüm malzemeler kromdan oluyor ve çok sağlamdırlar,sudan sarsıntıdan hiçbirşeyden etkilenmezler.yapmak isteyen arkadaşlara hayırlı olsun.
    saygılarımla
    Ercan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:31 ----------

arkadaşlar birde sol maşada lastik hava basınçları yazıyor ikitane yapışkan var.onları söktüm minderin altına yapıştırdım,hem deform olmaz hemde ilerde deform olduğunda orası çok çirkin görünür.sizlerede tavsiye edrim.
    saygılarımla
    slmlr
    Ercan.
    Ben taktım çakmak girişi, Anadolu yakasında optimum outlet gibi bir yer var ondan bir durak önce marintek gemi ve yat malzemeleri satan yerden aldım, plastik kapaklı çakmak girişi, oto sigortalarının girebileceği şekilde 1A sigorta ve ışıklı on-off lambası toplamda 15 tl tuttu ama hareket halindeyken herşeyi şarj edebiliyorum Fotoğrafını bir türlü çekemedim uğraştım ettim taktım ama çekmek aklıma gelmedi.

@kizilkurt fiyattan haber ver sen taobaodan getirtmek gerek 80tl civarı geniş mercekli hazır zenonlar var.

http://item.taobao.com/item.htm?id=6931463790

http://item.taobao.com/item.htm?id=3979455779

http://item.taobao.com/item.htm?id=4665590930

bu arada 100yuan 24tl civarı bir şey yapıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 ----------

Abi ilk brandayı aldım, alt tarafı lastikli benimkinin tam oturuyor. Sabah uyandığımda iki bina ötedeki komşunun bahçesinden topladım gece fırtına çıkmış rüzgar almış götürmüş. O günden sonra debriyajdan arka fren pedalına kancalı lastikli ipler var onlarla bağlıyorum kaçamıyor

Motosikleti
    CBF250
    Ben taktım çakmak girişi, Anadolu yakasında optimum outlet gibi bir yer var ondan bir durak önce marintek gemi ve yat malzemeleri satan yerden aldım, plastik kapaklı çakmak girişi, oto sigortalarının girebileceği şekilde 1A sigorta ve ışıklı on-off lambası toplamda 15 tl tuttu ama hareket halindeyken herşeyi şarj edebiliyorum Fotoğrafını bir türlü çekemedim uğraştım ettim taktım ama çekmek aklıma gelmedi.

@kizilkurt fiyattan haber ver sen taobaodan getirtmek gerek 80tl civarı geniş mercekli hazır zenonlar var.

http://item.taobao.com/item.htm?id=3979455779

http://item.taobao.com/item.htm?id=4665590930

bu arada 100yuan 24tl civarı bir şey yapıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 ----------

Abi ilk brandayı aldım, alt tarafı lastikli benimkinin tam oturuyor. Sabah uyandığımda iki bina ötedeki komşunun bahçesinden topladım gece fırtına çıkmış rüzgar almış götürmüş. O günden sonra debriyajdan arka fren pedalına kancalı lastikli ipler var onlarla bağlıyorum kaçamıyor
    Bir firma göstergeleri getirmişti, bu farıda getirse hazır orjinal taksak
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    aman dostum branda işi daha sakat rüzgarda devrilmiycek motor devriliyo brandayla paraşüt gibi açılıyo yatırıyo motoru kuytu bi kenara çek en iyisi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:15 ----------

bende kıyamıyorum ama harika oluyo siyah üstüne sticker,en güzeli kaliteli sprey alıp jantı sökmeden boyamak ;)

Motosikleti
    Honda CBF 150

fiyatını bi kaç sayfa önce de yazmıştım tekrar yazayım fiyatı 200 tl bayinin verdiği fiyat şu ilk resimde verdiğin gibi içinde kırmızı ışık da var istersen bağlatmayabiliyorsun istersen de bağlatabilirsin tek bir kabloluk bağlantısı var

Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir firma göstergeleri getirmişti, bu farıda getirse hazır orjinal taksak
    Onun duyurusunu yapıyorum zaten izmirde honda bayinde var izmirde olan görmek için gidebilir bayiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler