Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 150 gümüş
    Alıntı JustRebelde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşım cok güzel yerler hele babaeski pehlivanköy - pehlivanköy uzunköprü yolu tam gezmelik arabalarda seyrek geçiyor mis gibi doğa ohh valla şimdi orda olmak vardı Ağayerini biliyorum babaannemin annesi eskiden o köylüymüş 1-2 kere gitmişligim var o tarafa gezmeye

Lüleburgaza zaten giderken hep ugruyoruz malum e5 istikametinden gidince şehrin içinden geçiyoruz çok güzel yerler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 ----------

Hayırlı olsun memnun kalıcagınıza garanti verebilirim parasına göre en güzel motoru aldınız bence sizde şanslı insanlardansınız artık o titreşimsiz motoru yeter onun yağ gibi kayıyor yolda
    teşekkür ederim kuzenimde var oda çok memnun bende memnun olacagımı umuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    anes motora bugun mayıs partyleri geldi ordaydım hata kurulmaya yardım ettim baya yoğundu bekliyen varsa duyrulur
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Bugün D&B motorda 67936 da bir panda motosikleti görülmüştür. Panelde duran jelatiniyle, yüksek kmsiyle, ön cam ile gosterge arasındaki bez ile diğerlerinden sıyrılmıştır. Kimin acaba tahminleri alayim ?

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün D&B motorda 67936 da bir panda motosikleti görülmüştür. Panelde duran jelatiniyle, yüksek kmsiyle, ön cam ile gosterge arasındaki bez ile diğerlerinden sıyrılmıştır. Kimin acaba tahminleri alayim ?
    göstergesinin jelatini duruyormu peki
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene aldım o montu Ankara sıcağında giydim. Çok güzel tavsiye ederim. Ama bedeni biraz dar, medium iseniz large alın üzerinde daraltma ayarı var, hem serin olursa içine polar giyip mevsimlik de kullanabilirsiniz.
    aynen oyle yapıyorum su aralar içime bişeyler giyiyorum ama yazın ilerleyen zamanlarında havalar ısınınca da sadece bu mont gayet serin olacak kanaatindeyim. Eldivenlerimde Beringin yazlık eldivenleri o kadar memnunumki kışlık montuda Bering alacam herhalde ihtiyacım olursa.

Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir 500 km demi uzuyor şaka gibi benim Ybr 6900 küsürde daha hala gevşemedi bu yalpalama olaylarıda aklıma takılıyor Cbf sipariş ettiğime pişman olmam inşallşah
    Kesinlikle olmazsın hocam makine muhteşem hergün binesim var hiç durdugu yerde yatırasım yok makineyi

Metehandro, metehandro, metehandro
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bugün motor bana biraz erkende olsa bi arıza yaptı motor aksamından olmasada elektirik arızası sinyallerim hariç hiç bir lambam yanmıyordu ilk baş sigortalardan birinemi bişey odlu diye düşünmüştüm gitim servise 1.30saat rahat urastılar aradılar buldular ama depoyu söktüler depo sökülünce üzüldüm ama şanstır yani benim başıma geldi bi bağlantıda kablolar sıyrılmış yerine oturtular düzeldi ama biraz söktük işte motoru
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ewrico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs jupiter kawasaki er6n

xenon

arkadaşlar yeni kasa cbf için xenon alıcam.far tiplerini biliyorum (h1-h3-h4-h7)bisürü seçenek var fakat bu motorun far yuvası farklı 35 wattlık yuvarlak bi ampulü var orjinalliğini bozmadan bu ampulü çıkarıp xenon takan varmı direk tasa?ne tip ampul kullanıyosunuz xenon olarak yardımcı olanlara teşekkürler.

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    arkadaşlar 1 ay önce aldığım kappa 36lt çantayı 42-46 lt çantayla değişmek isteyen yada elinde büyük çantası olan arkadaşlarım benimle irtibata geçebilirler mi...

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sarı Çizmelerimle dalga geçmeyin...Emekçi Çizmesi O...

abi scooter da neden çizme giyme gereksinimi duydun anlamadım. artık ihtiyaçtan öte tutku olmaya başladı galiba geçenlerde servise gitmek için şehirlerarası yol aldım.ayağımda spor ayakkabılar vardı yerler ıslak olduğu için yoldaki bütün suyu sağolsun bizim cbf ayakkabımın içine doldurdu. o an dedim ki ahh yanıma metehan abi gibi birer sarı çizme alaydım da bu hallara düşmeyeydim şimdi iğrenç görünse de motor koruma demirime siyah poşet geçirdim artık su sıçramıyor. cbf hayali gerçek oldu şimdi scooter a dönüş hayallerindeyim...
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    honda cbf 150
    ön taraftaki titreşim bende de var.60ın üstüne çıktığım an oldukça artıyor hatta.istanbulda buz motora gittim durumu sordum lastiklerden kaynaklanıyor olma ihtimali yüksek dediler.lastik rodajını tamamlasın azalır,tamamen ortadan kalkmazsa lastiğe balans aparız hallolur dediler.araçlardaki gibi aslında,belli bir süratin üstünde direksiyonda titreme oluyor ya motorsiklette de aynı durum var anladığım kadarıyla...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı unsaloc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga ben bu hafta sonu Demirköy'de kamptayım, sonraki hafta da Edirne'de olucam. 22 mayıs haftası şimdilik belirsiz ama o hafta muhtemelen hanımla birlikte olacağımız bir plan yapmak lazım iki hafta arka arkaya kaçılmaz bizimkinden

Ben Tekirdağ köftesini oldum olası sevmedim.

Edirne - Uzunköprü'lüyüm aslında , hiç birşey o köftelerin yerini tutmaz aklında olsun.

Yolun düşerse Uzunköprü'de bu aralar Köfteci Mustafa için iyi diyorlar , bir de Kırcasalih'te İsmail abi var tavsiyemdir.

Bir kardeşim Beşiktaş'ta bir yer açtı köfteler Uzunköprü'den gidiyor. Kardeşime kefilim ama köftelerini henüz tadıp onay vermiş değilim
    Usta inan al marketten dondurulmuş maret köfte al sana Tekirdağ Köftesi hiç bir farkı yok...inşallah bu yaz bir Trakya gezisi yaparrız...bak Lüleburgazdan bir arkadaş var..coolizma...ayrıca muratcan7 de lüleburgazda...orrtak nokta Tekirdağda buluşuruz veya edirne Merkezde...

Arkadaşlar 2-3 gündür rahatsızdım forumada giremedim pek
    geçmiş olsun hacı...

Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mrb methan arkadaşım
    ben dün yedek parçacı arkadaşta ybr uzun kol aynalara baktım ve çok hoşuma gittiler fakat arkadaş bana ybr aynaların sağ aynası ters diş olduğu için senin cbf 150 ye uymaz dedi.
    omu yanlış biliyor veya senmi bir işlem yapıp taktın?
    kısacası uyuyormu ikiside?bilgilkendirirsen sevinirim.
    slmlr
    Ercan
    selam reis...abi ters diş olsada sorunsuz giriyor rahat ol...kesinlikle değiştirmelisin...krom aynalarında tanesi 50 gayme onları iyi sakla belkide satarsın...Abi biraz midasın eşşek kulaklarına döndü hareket ve aralara derelere girme alanım kısıtlansada 1-2 günde bu detaya alışıyorsun aklına bile gelmiyor...gidon hafiifledi...görüş mesafem %100 oldu...ve plastik kaplaması şık duruyor...

size adres de vereyim aynanın çiftini 10 liraya alabileceğiniz sipariş verebileceğiniz ithalatcı...

bu marka çin aynası sağlam...işçilikten belli...bu WİWİ yi getiren adamlar İzmirde şu kişiler...

ve ayna çifti ne kadar tahmin edin..

çifti 10 tl...

http://www.motorcuhayri.com.tr/

FEVZİPAŞA BULVARI 1366 SOK. NO :1/B BASMANE/İZMİR TEL +90 232 4450291

aynayı yan sanayici her tamircide bulabilirsiniz...ama toptan da alabilirsiniz...sizin oralarda 25-30 a itelerler...ama bu İzmirdeki elemanlardan 20 liraya 2 çift alırsınız ...

senin için birkaç foto çektim...

ayna üzeride WIWI yazıyor...ama stıcker gibi birşey değil...ayna içinde gibi...bunu bulmalısın piyasadan...ben geçen motoru yatırdım kırılmadı inan...şaşırdım kaldım...

Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün xenon farı honda bayinde gördüm gerçekten güzel ve çin malı hiçbir şekilde eklemeli falan değil fabrika çıkışlı kutusunda yani sonradan çıkan cbf150 devir saatleri gibi. angel'in içinde bir de kırmızı ışık da var isterseniz onu da angelle yakabiliyorsunuz daha farklı bi havası oluyor foto makinem o an yanımda olmadığından fotoğraflarını çekemedim kesinlikle tavsiye ederim şuan elinde 2 tane var honda servisinin 1 tanesi ben oradayken birine satılacaktı muhtemelen satılmıştır bi tane de ileride kendime alıcam size tavsiyem mutlaka alın görünümünden ve ışık hüzmesinin canlılığından memnun kalacaksınız mesafesi çok iyi
    xenon mutlaka taktırmalısın hacı...bir alışsan vazgeçemezsin...

Alıntı sensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bi cbf aldım kısmetse yarın veya dier gün gelio inşallah memnun kalırım
    hayırlı olsun...

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anes motora bugun mayıs partyleri geldi ordaydım hata kurulmaya yardım ettim baya yoğundu bekliyen varsa duyrulur
    aga boşta makina var mı...sahiplidir hepsi...bi arkadaş motor yok diye 1000 km de eski kasa makinaya 3400 verdi...ona yandım...

benim taka galiba... bu akşam motoru teslim aldım sorun kalmamış yağ gibi akıyordu vallahi...

ulen özlemişim namussuzu... motorsuz halimiz duman...

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstergesinin jelatini duruyormu peki

durmamı aga...68 bine az kaldı...bu yaz 80 bindeyim valla...her gün suadiye seyrantepe yapıyorum günde 27+27 56 dan ayda zaten 1000 km garantim var...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    Usta inan al marketten dondurulmuş maret köfte al sana Tekirdağ Köftesi hiç bir farkı yok...inşallah bu yaz bir Trakya gezisi yaparrız...bak Lüleburgazdan bir arkadaş var..coolizma...ayrıca muratcan7 de lüleburgazda...orrtak nokta Tekirdağda buluşuruz veya edirne Merkezde...

geçmiş olsun hacı...

selam reis...abi ters diş olsada sorunsuz giriyor rahat ol...kesinlikle değiştirmelisin...krom aynalarında tanesi 50 gayme onları iyi sakla belkide satarsın...Abi biraz midasın eşşek kulaklarına döndü hareket ve aralara derelere girme alanım kısıtlansada 1-2 günde bu detaya alışıyorsun aklına bile gelmiyor...gidon hafiifledi...görüş mesafem %100 oldu...ve plastik kaplaması şık duruyor...

size adres de vereyim aynanın çiftini 10 liraya alabileceğiniz sipariş verebileceğiniz ithalatcı...

bu marka çin aynası sağlam...işçilikten belli...bu WİWİ yi getiren adamlar İzmirde şu kişiler...

ve ayna çifti ne kadar tahmin edin..

çifti 10 tl...

http://www.motorcuhayri.com.tr/

FEVZİPAŞA BULVARI 1366 SOK. NO :1/B BASMANE/İZMİR TEL +90 232 4450291

aynayı yan sanayici her tamircide bulabilirsiniz...ama toptan da alabilirsiniz...sizin oralarda 25-30 a itelerler...ama bu İzmirdeki elemanlardan 20 liraya 2 çift alırsınız ...

senin için birkaç foto çektim...

ayna üzeride WIWI yazıyor...ama stıcker gibi birşey değil...ayna içinde gibi...bunu bulmalısın piyasadan...ben geçen motoru yatırdım kırılmadı inan...şaşırdım kaldım...

xenon mutlaka taktırmalısın hacı...bir alışsan vazgeçemezsin...

hayırlı olsun...

aga boşta makina var mı...sahiplidir hepsi...bi arkadaş motor yok diye 1000 km de eski kasa makinaya 3400 verdi...ona yandım...

benim taka galiba... bu akşam motoru teslim aldım sorun kalmamış yağ gibi akıyordu vallahi...

ulen özlemişim namussuzu... motorsuz halimiz duman...

durmamı aga...68 bine az kaldı...bu yaz 80 bindeyim valla...her gün suadiye seyrantepe yapıyorum günde 27+27 56 dan ayda zaten 1000 km garantim var...

safın biri de ömrü 20-30 bin diyodu cbf15 nin onun gözüne sokmak lazım bu resimleri :D:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 ----------

Evet arkadaşım cok güzel yerler hele babaeski pehlivanköy - pehlivanköy uzunköprü yolu tam gezmelik arabalarda seyrek geçiyor mis gibi doğa ohh valla şimdi orda olmak vardı Ağayerini biliyorum babaannemin annesi eskiden o köylüymüş 1-2 kere gitmişligim var o tarafa gezmeye

Lüleburgaza zaten giderken hep ugruyoruz malum e5 istikametinden gidince şehrin içinden geçiyoruz çok güzel yerler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 ----------

Hayırlı olsun memnun kalıcagınıza garanti verebilirim parasına göre en güzel motoru aldınız bence sizde şanslı insanlardansınız artık o titreşimsiz motoru yeter onun yağ gibi kayıyor yolda
    aynen benimde babannemn annesi pehlivanköylü,bugn kırklareliden girip edirne ordan uzunköprü pehlivanköy den dönmek istedim ama yağmur hiç dinmedi,inşallah yarın hava güzel olur da sağlam bi gezinti yaparım

Motosikleti
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehandro, metehandro, metehandro
    çayda kahvaltıda yenir...acaba nedir nedir...

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün motor bana biraz erkende olsa bi arıza yaptı motor aksamından olmasada elektirik arızası sinyallerim hariç hiç bir lambam yanmıyordu ilk baş sigortalardan birinemi bişey odlu diye düşünmüştüm gitim servise 1.30saat rahat urastılar aradılar buldular ama depoyu söktüler depo sökülünce üzüldüm ama şanstır yani benim başıma geldi bi bağlantıda kablolar sıyrılmış yerine oturtular düzeldi ama biraz söktük işte motoru
    bende ilk sübap ayarında silindir üst kapağı sökülürken içim cız etmişti...neler gelecek başımıza aga bilinmez...depo söküldü diye üzülme...

Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi scooter da neden çizme giyme gereksinimi duydun anlamadım. artık ihtiyaçtan öte tutku olmaya başladı galiba geçenlerde servise gitmek için şehirlerarası yol aldım.ayağımda spor ayakkabılar vardı yerler ıslak olduğu için yoldaki bütün suyu sağolsun bizim cbf ayakkabımın içine doldurdu. o an dedim ki ahh yanıma metehan abi gibi birer sarı çizme alaydım da bu hallara düşmeyeydim şimdi iğrenç görünse de motor koruma demirime siyah poşet geçirdim artık su sıçramıyor. cbf hayali gerçek oldu şimdi scooter a dönüş hayallerindeyim...
    aga çizmeyle gittim cbf ile sonra bunu teslim aldım dönüşte doğal olarak çizmeler ayağımdaydı...ama bu yağmur çamur işi benimde canımı o kadar sıktı ki iyi ki çizmelerim var...o an koçtaşda sarı varmış aga yoksa siyah alacaktım... şehir içinde huzur sukutırda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    2011 Cbf 150
    Metehan abi aynaları ilk iş bende değiştirmeyi düşünüyorum
    Link için teşekkürler

Bu arada
    Motorum gelmeden bi kaç şey alıyım dedim şimdiden

Kappa K35 çanta -> 154 TL
    Tank Pad -> 30 TL
    Branda -> 36 TL
    Jant Şeridi -> 20 TL

www.gungormotor.com fiyatları sipariş veriyimmi yada önereceğiniz başka çanta varmıdır ?
    [B][COLOR="Red"]2011 CBF 150 Kırmızı[/COLOR][/B] ::kalbim::::kalbim::::kalbim::

Motosikleti
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynen benimde babannemn annesi pehlivanköylü,bugn kırklareliden girip edirne ordan uzunköprü pehlivanköy den dönmek istedim ama yağmur hiç dinmedi,inşallah yarın hava güzel olur da sağlam bi gezinti yaparım
    bu arada bende motorumu teslim aldım bir yağmur yedim ki sormayın...yine dona kadar ıslandım...

Alıntı _10ur_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link için teşekkürler

Bu arada

Tank Pad -> 30 TL
    Branda -> 36 TL
    Jant Şeridi -> 20 TL

www.gungormotor.com fiyatları sipariş veriyimmi yada önereceğiniz başka çanta varmıdır ?
    evet olması gereken şeyler öncelikler bunlar...

Motosikleti
    2011 Cbf 150
    Bu arada unutmuşum eklemeyi

http://www.hepsiburada.com/Liste/cyc...oryId=20029254

Bu alarm'dan almayı düşünüyorum sizce taktırmalımıyım motorumu garajda değil apartmanımın yanında bırakacağım bazı formlarda bu uzaktan çalıştırmanın hırsızlara kolaylık olabileceğini söylüyorlar ama nedir bilgisi olan varmı ?

Fiyatlar konusunda da yorumunu alalım metehan abi
    [B][COLOR="Red"]2011 CBF 150 Kırmızı[/COLOR][/B] ::kalbim::::kalbim::::kalbim::

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    geçmiş olsun hacı...

Çok teşekkür ederim

Birde birşey sormak istiyorum motorumu D&B den teslim alırken benzin deposunun tam ortasında cok hafif böle nasıl desem kalem ucu kadar birşey hafif eziklik var ama öle boya falan kalkmamış çok minikti belli bile olmuyor pek dikkatli bakmayınca resimini çektirmiştim alırken degiştirirm diye ordakilerdende onay aldım isterseniz degiştirirz dedi fakat şimdi diyorum kendi kendime cok ufak birşey nazarlık olsun motora diyorum tekrardan motoru sök çıkar yapmayalım ufak birşey için siz ne dersiniz ?

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    bu arada bende motorumu teslim aldım bir yağmur yedim ki sormayın...yine dona kadar ıslandım...

motoru istanbuldann aldığım gün 150 km yağmur altında geldim burgaza,gitmeseydim satılacaktı ama napym

Motosikleti

Fiyatlar konusunda da yorumunu alalım metehan abi

fiyatlar o linktekilerle üç aşağı beş yukarı aynı Onurcum...şimdiden hayırlı uğurlu olsun makinan...

geçmiş olsun hacı...

Çok teşekkür ederim

Birde birşey sormak istiyorum motorumu D&B den teslim alırken benzin deposunun tam ortasında cok hafif böle nasıl desem kalem ucu kadar birşey hafif eziklik var ama öle boya falan kalkmamış çok minikti belli bile olmuyor pek dikkatli bakmayınca resimini çektirmiştim alırken degiştirirm diye ordakilerdende onay aldım isterseniz degiştirirz dedi fakat şimdi diyorum kendi kendime cok ufak birşey nazarlık olsun motora diyorum tekrardan motoru sök çıkar yapmayalım ufak birşey için siz ne dersiniz ?
    ben yerinde olsam değiştirmekten yana tavır koyardım...kusursuz olmalı makina aga en azından ilk yıl böyle olsun...grilere siyah depo kılıfı taksanız nasıl olurdu acaba...yakışırmıydı...

Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru istanbuldann aldığım gün 150 km yağmur altında geldim burgaza,gitmeseydim satılacaktı ama napym

şu motosiklet işinin tek antipatisi yağmur...hiç çekilmiyor...

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    Link için teşekkürler

Bu arada

Tank Pad -> 30 TL
    Branda -> 36 TL
    Jant Şeridi -> 20 TL

slm. bu gün k46 sanırım çantayı 110 liraya aldım sehbasına 40 lira istedi bende pahalı buldum artık kendim imal edecem . tank ped burda 15 lira iyiside 20 lira diğerlerini sormadım ki onlarda ucuzdur sanırsam bu gün paraya kıyıp eldiven dizlik çanta mont aldım 350 liram gitti eşantiyon olarak tankped istedim ama malesef esnaf arkadaşımız burnundan kıl aldırmadı.
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler