Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Alıntı mrtdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 ytl benzin 4.5 litre artı bir litrede depoda olsun 5.5 litre demek yani yedekten 2.5 litre fazla buda 80 ila 100 km arası yol yapar yaklaşık yedeye düşmek üzresin.eğer ana yoldan karşıdan karşıya geçmek gibi serlik isteyen durumlarda yedeye düşmek üzereysen yedeye al öyle geç riske atma kardeş tavsiyesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:26 ----------

birde benim canımı sıkan bi husus var motorum siyah ve inanılmaz kolay çizilen bi boyaya sahip elinizi sürseniz dahi çiziliyo ve cila yapmadan geçmiyo sizde farkettinizmi özellikle depo üstü
    Kesinlikle! daha yeni olmasına ragmen ufak izler kılcal lekeler hele güneşin altında daha cok belli oluyor gerçekten ne yapıcaz bilmıyorum bu depo işini en cabuk cizilen kısım orası.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön arka dişlisi 15-42 değilmi arkadaşlar??
    birde bu benzin musluğu yukarıda yoksa aşağıdamı durmalı? yani bitince yedeğe almak için ne tarafa çevirmeliyiz?
    ok yönü yukarı olursa on ortada kapalı aşagı yedek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011
    arkadaşlar,kac km hızda kacıncı viteste olmak gerek yada kaç bin devirde kaçıncı viteste olmak gerek?
    teşekkürler
    [COLOR="DarkOrange"][B]one life,live it.[/B][/COLOR]

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı isa_özdere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,kac km hızda kacıncı viteste olmak gerek yada kaç bin devirde kaçıncı viteste olmak gerek?
    teşekkürler
    ben 930km yaptım izlenimime göre motor en rahat 5vites te 60-65le giderken süzülüyor çıt yok en rahat zamanı :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı JustRebelde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar öncelikle

Bugun izin günümdü havada güzel şöyle motorumla cıkıyım güzel bir gezi yapıyım dedim şehiriçinde taksim beşiktaş ordan sahilden florya yaptım döndüm ve tam 82 km oldu motorum Maşalllahı var hadi bakalım kim geçicek Benimde memleketim Kırklareli inşallah mayısın ortasında falan gitmek istiyorum eger uyarsa sizinle beraber yolda 2 yeni cbf 150 ile gitmek çok keyifli ve eğlenceli olacaktır inşallah zaman denk gelirde projemi gerçekleştirebiliyim
    Maalesef ben daha ne ehliyeti aldım nede mayısta iznim var ben haziran ortasında yapabilirim bu projeyi kısmet değilmiş inşallah daha sonra yaparız bunu rodajdan sonra yapar açar gazı gideriz kısmet olursa

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us
    motora jant şeridi ekledim nasıl olmuş bi gösteriyim dedim size :D

Uploaded with ImageShack.usarkadaşlar kusura bakmayın telden çektim vede biraz hava karanlık idare eder :D
    Bende sevmiyorum bu jant şeritlerini çok oynamak taraftarı değilim sadelikten yanayım her zaman çok süsleyince iyice af buyurun apaçi motoruna dönüyor sözüm meclisten dışarı yanlış anlaşılmasın

Devirde bir yanlışlık olacağını sanmıyorum benim motorumda 5.vites 5000 devirde 60kmh görüyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:57 ----------

Alper motorun çok güzel kazasız belasız inşallah birde şeritleri ben nedense sevmıyorum ya hele bizim motorlara gitmiyor kanımca daha çok race motorlara gidiyor tabi ama karar yinede senin
    Katılıyorum.

Kesinlikle! daha yeni olmasına ragmen ufak izler kılcal lekeler hele güneşin altında daha cok belli oluyor gerçekten ne yapıcaz bilmıyorum bu depo işini en cabuk cizilen kısım orası.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 ----------

ok yönü yukarı olursa on ortada kapalı aşagı yedek
    Sundada anlamadığım hangisine almak lazım ki motor olur olmadık yerde stop etmesin. Yahu bi ışık falan var mı bunda bitiyor benzin hesabııııı hiç bakmamısım ya
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyoruz etoşcum hayırlı haberlerini ve lastikleri...
    Ok Metocum, inşallah haftaya kavuşucam motörüme Diğer arkadaşından lastiklerini alma imkanın oluşursa haberim olsun. Bende kendi çevremde cbf 150 kullanan ve ihtiyacı olan başka birine verebilirim. Bayide bırakmayacağım kesin.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ok Metocum, inşallah haftaya kavuşucam motörüme Diğer arkadaşından lastiklerini alma imkanın oluşursa haberim olsun. Bende kendi çevremde cbf 150 kullanan ve ihtiyacı olan başka birine verebilirim. Bayide bırakmayacağım kesin.
    Acemi ustamın lastikleri ön arka hazırsa seni rahatsız etmeyiz ganga...ama tek ön vya tek arka ise seni rahatsız edicez...teşekkürler şimdiden...bu lastikleri darda olan cbfci bir arkadaş için istiyorum...

aslında arkadaş polis memuru maaşı 2500 ama bu ara sıkışık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    dincer59-- bi jant şeridi çektik bi süsleme apaçhelik yok yani :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dincer59-- bi jant şeridi çektik bi süsleme apaçhelik yok yani :D
    Agalar geliyorsunuz değil mi Yuvacık gezisine...ben millete gel diyorum ama gelemeyebilirim de...neden çünkü iş güc bazarlarıda çağırabiliyorlar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:14 ----------

Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef ben daha ne ehliyeti aldım nede mayısta iznim var ben haziran ortasında yapabilirim bu projeyi kısmet değilmiş inşallah daha sonra yaparız bunu rodajdan sonra yapar açar gazı gideriz kısmet olursa

:
    Hocam siz UNSALOC nikli arkadaşla tanışıp kaynaşsınıza hemşehrisiniz...belkide tanıştınız tabi...bu Yuvacık gezisine katılabilirsiniz...çok keyifli güzergah...İzmit merkezden Yuvacık baraja giden yol...siz Yenikapıdan Yalovaya geçebilirsiniz oradan daha kısa...

şu an için katılım 50 civarı...ama 100 kişiyi bulur rahatlıkla...

Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş. bır aksılık olmazsa bu senede gelecegim...

1-alper_tim+1
    2-delimavili
    3-jesse+1
    4_< iLk@yy >
    5-halis
    6-burçin&ilker
    7-takendy +1
    8-overcloud
    9-Alper41
    10-siyahatmaca
    11-arslanfb
    12-megadeth+1
    13-teror
    14-newceri
    15-babaçi
    16-mükerrem
    17-mete_han
    18-nadrov
    19-unalkon
    20-mevlüttttt
    21--unnamed-
    22-YurdaCooL
    23-emre_tnl
    24-alper150zc
    25-zafer 61
    26-Bold+1
    27-Fanatik
    28-mehmet onur
    29-Emrah.Ark+1
    30-ninjet+1
    31-carpe diem
    32-RocknRoLLa
    33-Arjantinli69 (Tamer)+1
    34-PAZ
    35-Aparat + 1
    36-Raphae1 ( belki +1)
    37-innovacı
    38-denizcimuzaffer
    39-yLcN
    40-kalyon86
    41-kaanhol
    42-RoWer+1
    43-joker312
    44-Nejat+1
    45- yalnız_kurt
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Agalar geliyorsunuz değil mi Yuvacık gezisine...ben millete gel diyorum ama gelemeyebilirim de...neden çünkü iş güc bazarlarıda çağırabiliyorlar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:14 ----------

Hocam siz UNSALOC nikli arkadaşla tanışıp kaynaşsınıza hemşehrisiniz...belkide tanıştınız tabi...bu Yuvacık gezisine katılabilirsiniz...çok keyifli güzergah...İzmit merkezden Yuvacık baraja giden yol...siz Yenikapıdan Yalovaya geçebilirsiniz oradan daha kısa...

şu an için katılım 50 civarı...ama 100 kişiyi bulur rahatlıkla...
    metehan abi sen fialn gelirsen bende gelciem aksi taktirde orda kimseyi tanımadığımdan bi manası olmaz bi aksilik olmaz ölmesek ordayım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:01 ----------

forumdan 4 arkadaşla bugun bi gezi yaptık cbf imle beğendiğim bi kaç fotomu ekliyim dedim çok aktifim bu ara

bu fotoda acaba oraya nasıl inicem bi yerim sürtermi çamur olurmu yan yatarmı gibi düşünceler beni esir almış kıyamıyorum :D

ben deniz tıkanırkene daha 19 88kilo metehan abimin izinden gidiyorum :D

dönüş yoluna hazırım hadi gidelim

bu resimdede arkadaşın biri deveyi görünce resim çekilelim dedi çekildik fakat felon deveyi egale etmiş saolsun

Uploaded with ImageShack.us[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Çok güzel yapmışsınız valla süper olmuş arada sırada böyle geziler yapmak gerekiyor insan motosikletine daha bir ısınıyor

Bu arada kasklarımız aynıymış ls2 targa edition sanırım benimkide aynısından fakat siyah beyaz motoruma uygun olsun diye siyah beyaz aldım sende kırmızı almıssın

Motosikleti
    Çok güzel yapmışsınız valla süper olmuş arada sırada böyle geziler yapmak gerekiyor insan motosikletine daha bir ısınıyor

Bu arada kasklarımız aynıymış ls2 targa edition sanırım benimkide aynısından fakat siyah beyaz motoruma uygun olsun diye siyah beyaz aldım sende kırmızı almıssın
    motor kırmızı olunca bende kırmızı aldım uyum açısından

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    motor kırmızı olunca bende kırmızı aldım uyum açısından
    Aynen

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img26.imageshack.us/img26/6795/grnt0577.jpg İXS ÇANTA ben çok memnunum,150euro civarı bide bağlantı demiri 100 150 arası ama harika bi çanta çok kullanışlı ve hiç kaba durmuyo motorda tam oturuyo,tavsiye ederim şiddetle..

bide benim duro lastikler daha 350 km de bu km yi de yedeğe düşmeden bir depo benzinle yaptım
    ben şu duro lastikleri birAZ daha spor geniş lastikle değiştirmek istiyorum ama sporty ler vardı nasıl acaba? isteyen olursa duroları verebilirim uygun fiyata
    dostum bu yan çantalar falan arka çantanda bayagıı yüksek den ge sorunu yada dönüşlerde sorun çıkarmıyormu kontralarda falan ne bileyim negatif yanları nedır boyle bır şey lazımmış sanırım banada gerçi daha yok cbf de oalcak inşallah teşekkurler

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aklıma bir çılgın proje geldi belki aranızda düşünen veya uygulayan vardır

cbf 150 dişli grubu 15-42
    ybr 125 dişli grubu 14-43
    apache dişli grubu 13-44

yapmak isteğim cbf150 ye 14-43 veya 13-44 yapmak. motor daha mı seri olur acaba.
    ybr ile apache bu sayede mi seri???

ama şuda var cbr 125 15-42 bu nasıl seri acaba? beygiri güçlü ondan olabilir. 6 ileri şanzımandan da olabilir.
    dişli ebatları velomo.com.tr den alınmıştır herhalde doğrudur.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Hocam siz UNSALOC nikli arkadaşla tanışıp kaynaşsınıza hemşehrisiniz...belkide tanıştınız tabi...
    Aga harbi ilginç birisin ha Nerden yakalıyorsun , nasıl unutmuyorsun , yazarken nerden aklına geliveriyor helal olsun vallahi. Ben akşam ne yediğimi hatırlamıyorum

Dincer Tekirdağ'lı ama sanırım İstanbul'da ikamet ediyor. Ben ise Tekirdağ-Çorlu'dayım . Sadece onunla değil yolu bu tarafa düşen tüm arkadaşlarla kaynaşmak isterim. Bu taraflara gelen olursa mesajlaşalım
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    Alıntı taylanx7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu yan çantalar falan arka çantanda bayagıı yüksek den ge sorunu yada dönüşlerde sorun çıkarmıyormu kontralarda falan ne bileyim negatif yanları nedır boyle bır şey lazımmış sanırım banada gerçi daha yok cbf de oalcak inşallah teşekkurler
    ikisinide dengesiz yüklemessen hiç sorun olmuyo dostum,biri yüklü biri boş olmaz tabi ama ikiside boşken yada ikisi de doluyken ne dengede nede güç kaybı olarak hiç problem yaratmıyo.hatta daha hoşuma gidiyo benim yüklenip yola çıkmak oturuyo sanki motor yola.artçıya da kesinlikle engel değil aksine daha rahat tutunma yerleri sağlıyo.ben kullanıyorum ve hiç dezavantajını görmedim....

Motosikleti
    cbf150
    arkadaşlar bir sorum olacak

cbf150 2. viteste 50 3.viteste 70 zorlayarak, bu normalmi???
    5. viteste giderken motorda frenleme ve sonrasında tekrar hızlanma yapıyor.
    karbüratör ayarı ve süpap ayarından sonra böyle oldu
    Normalde deli gibi zorlarsan 3. vites 80 görürsün ama tavsiye etmem.

Bizim motorun hızını sınırlayan şey karbüratörmüş(devir kesici denen şey). Yeni modellerde bu değişti.

Yalnız supap ve karbüratör ayarı önemli tabii.

Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yeni geldim sorunu cevaplıyım evet o hızlara o viteslerde zorlarsan ulasır öyle bi görüntü var ama inan zorlama kelimesinin hakkını vermen gerek ben motorum yeni diye o kadar zorlayamadım hem rodajda hemde kıyamadım cok bagırıyodu altımda yalnız şöyle diyim 4000 devir 5. vites 50 km falan yapıyor onu farkettim (yalnız yanlıs hatırlıyorda olabilirim bidaha tekrar deneyecem bunu) yani demem o ki 2. viteste 50 km hıza cıkmak için kaç devir yapmak lazım sen düşün yazık motora bu alet onun için yapılmamıs 5. viteste 50-60 km de varya yağ gibi kayıyor alet işte diyosun motor kullanmak böyle bişey hiç inmesem üzerinden diyorsun sonra densizin biri korna çalıyor uyanıyorsun
    Adamlar insaflıymış, genelde yanından sıfırından vııın diye geçerler.

Çünki bizim memlekette yol büyüğündür.

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıkta yeni CBF'lerin fotoğraflarını sıkça gördüğümüz bu günlerde biraz nostalji yapayım dedim, her ne kadar ruhsatta 2011 model yazsa da...

Kendisi daha 3100 km'de.
    Güzel fotolar.

yalnız şöyle diyim 4000 devir 5. vites 50 km falan yapıyor demişsin vitesi yanlış yazdın galiba???
    buarada buji değiştirerek sorun ortadan kalktı
    Vites ve hız doğrudur, az yaksın diyorsanız 3000-4000 arası 5250 de ise max tork veriyor.

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silindir üst kapağında piyano yatağı diye bir parça var onun değişmesi lazımbenim motorunda 140 TL falan tuttu seninki 250-300 ü geçer.. ilk vitesli motorun galiba vites değişimlerinde debriyajı düzgün kullanmamandan kaynaklanan birşey..inşaallah bu parça kırılıp motor bloğunun içine düşmemiştir :(

GEÇMİŞ OLSUN...
    Hocam öldürdün motoru, arkadaş olmazsa bir servise götürsün.

Alıntı mrtdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb bende sitenin yeni üyesiyim motorumu alalı iki ay oldu ve 750 km deyim.aynı sesi bende duyuyorum.hatta motorla attığım ilk turda farketmiştim fakat takip ediyorum çalışmada hiçbir yan etkisi yok sanırım motorun çalışma karakteri böyle.yağ viskozitesini deyiştirmek mantıklı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:20 ----------

öncelikle herkese selamlar 2 aydır cbf 150 sahibiyim ve 1082 sayfanın tamamını okudum.şıkırtı sesinden birçok arkadaşımız bahsetmiş fakat bu konudan dolayı sorun yaşıyan olmamış.bu ses özellikle rölantide verilen 3000 devirlik ufak aragazlarda dahada belirginleşiyor.bunun yanısıra orjinal duro lastiklerdeki salgılı döngü sanırım standart.belirli hızlarda direksiyon gevşek tutulduğunda can sıkıcı.birde balata spreyi kullanmama rağmen ön diskteki ötme sesini kesemedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 ----------

bu arada motorun her yerini sürekli gözlem altında tutuyorum bu eski bi hastalık çoğumuzda kesin vardır.birçok gevşek vida yakaladım bunlardan biri ana bağlantı somunuydu.aman bunlara dikkat.yakıt olarak ikinci depodayım.ilk depoda 360 km de yedeye düştüm.ilk 500 km den sonra yağımı deyiştirdim ve sınırları aşmadan 15 20 km de bir gaza yükleniyorum 8000 devire yaklaşınca gazı kapatıp yavaşlıyana kadar bekleyip vitesimi düşürüp normal tempoda devam ediyorum.performansım gayet tatminkar.vites problemi yaşıyan arkadaşlar var.1 den 2ye geçirirken çıkan ses çok normal çünkü arada boş var buda daha uzun vites yolu ve sesli geçiş demek.uygun aragaz kullanımıyla bu durumu çok yumuşak hale getirebilirsiniz.durduğunuz yerde boşa almak ve yüksek viteste kaldığınızda boşa almak çok güç olabilir buda normal.motoru biraz hareket ettirerek bu sorunuda çözmüş oluruz
    Çok güzel bilgiler, teşekkürler.

ön arka dişlisi 15-42 değilmi arkadaşlar??
    birde bu benzin musluğu yukarıda yoksa aşağıdamı durmalı? yani bitince yedeğe almak için ne tarafa çevirmeliyiz?
    Hocam kullanma klavuzu çok güzel bilgiler içeriyor. Oku çoğu bilgi orada zaten mevcut.

Alıntı isa_özdere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler
    az yaksın dersen 3000-4000 max tork 5250 de.

Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bu gün bir virajda sağlam yatırdım . resmen motor altımdan kaydı gitti. çok tecrübeli olmadığım için acaba ne zaman motordan düşücem diye düşünüp dururken bugüne nasipmiş. neyse bu safhayıda atlatmış bulunuyoruz. şunu anladımki orjinal lastikleri beş para etmezmiş ibreti alem için fotoları yayınlıyorum. allah kimseye kaza bela vermesin. motorda oluşan hasarıda sonra ekliyeceğim. motorun ön çamurluk çok az çizildi sol elçik çizildi deforme oldu sol arka grenaj sağlam çizildi ama motorun rengi gri olunca fazla belli olmuyor sol arka sinyal ucundan koptu gitti . karizmayıda öyle bir yerde çizdirdimki bir bayanın önüne yattım resmen . ama sağolsun ilgilendi benimle birşeyin varmı felan .
    Geçmiş olsun, full koruma şart.

aklıma bir çılgın proje geldi belki aranızda düşünen veya uygulayan vardır

cbf 150 dişli grubu 15-42
    ybr 125 dişli grubu 14-43
    apache dişli grubu 13-44

yapmak isteğim cbf150 ye 14-43 veya 13-44 yapmak. motor daha mı seri olur acaba.
    ybr ile apache bu sayede mi seri???

ama şuda var cbr 125 15-42 bu nasıl seri acaba? beygiri güçlü ondan olabilir. 6 ileri şanzımandan da olabilir.
    dişli ebatları velomo.com.tr den alınmıştır herhalde doğrudur.
    Hocam sana bir site ismi vereyim, bana dua edersin. Orjinal dişli ve bakla sayısını yazıyorsun, sonra ise istediğin dişli oranlarını sana hız ve tork olarak kazanç ve kayıplarını hatta bakla çıkartman gerke mi onu bile söylüyor.

@aydoganx in katkılarıyla.

http://www.sprocketcalculator.com/

[/COLOR] forumdan 4 arkadaşla bugun bi gezi yaptık cbf imle beğendiğim bi kaç fotomu ekliyim dedim çok aktifim bu ara
    Çok güzel gezmişsiniz ancak o dizler o şekilde 5-10 sene rüzgar yerse iflah olmaz.

Dizlik kullanmanı şiddetle öneririm.

Hatta full koruma daha da iyi olur.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti

Ağayeri 'ne babanneyi ziyaret gezisi :):):)

ÖNCE MOTORU YIKATIYORUZ PİS PİS OLMAZ

ARKA ÇANTAYI TAKIP GEREKLİ KONTROLLERİ YAPTIKTAN SONRA ZİNCİRİ YAĞLAYIP YOLA ÇIKIYORUZZ

ANAMM NE GÜZEL TAY YOLDA RASTLADIM :D

BAKMAYIN BABANNE ÖLE MASUM DURUYO ONA DA Bİ TUR ATTIRDIM MOTORLA :D:D ARETİME DOĞRU Bİ TUR ATALIM DEDİ :D:D

KÖYÜMÜZÜN ENGÜZEL TEPESİ..AĞAYERİ KÖYÜ..

DÖNÜŞ YOLU....:(

NASIL KÜÇÜMSÜYORUM KM LERİ BAKIŞTAN BELLİ :D:D:D:D

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAKMAYIN BABANNE ÖLE MASUM DURUYO ONA DA Bİ TUR ATTIRDIM MOTORLA :D:D ARETİME DOĞRU Bİ TUR ATALIM DEDİ :D:D
    Babanenin aretime dediğini duyunca aha hemşo dedim

Güle güle iyi günlerde kullan gri gerçekten şık duruyor
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Alıntı unsaloc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babanenin aretime dediğini duyunca aha hemşo dedim

Güle güle iyi günlerde kullan gri gerçekten şık duruyor

teşekkürler,lüleburgaza yolunuz düşerse beklerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler