Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı sibief adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam cbf seven dostlar bugun kardesım (guneylle) ile cbf lerımızı almıs bulunmaktayız.mutluluktan ucuyoruz ıkımızınkıde sıyah. yanlız cok hoslar gercekten. birsuru foto cektık.yanlız resımler kardesımde.we calısmakta o su an gece yuklıycegıne emınım.he bide 2 sorum olıcak sızlere
    1 yaakınlarda dıyorum soyle guzel gezılere cıkmıyomuyuz havalarda duzelıyo hanı
    2kappa k35 canta almayı dusunuyoruz.bız tanıdık ws. ve 2 kısı aldıgımız sartlardakı fıyatını sorduk tane basına 142.5 fıyat cıkardılar sız ne gbi paralara aldınız acaba.
    herkeze hayırlı surusler.
    ben bugün feyizoğlundan 176 + 5 tl kargo ücretiyle aldım yarın gelecek inş. rialli nin sitesinde 150 tl kargo hariç bunlar online fiyatlar mağza fiyatları da yaklaşık 175 tl civarı galiba. bence fiyat çok iyi kaçırma derim
    bu arada ben feyizoğlunu peşin fiyatına 6 taksit yaptığı için tercih ettim. eee masraflar çoğaldı
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011
    Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değerlendirmemi fiyat/performans olarak yaptım. 200 liraya alacağınız kask la size önerdiğim kask arasında uçurumlar olmayacaktır bundan emin olun. farkı ancak nolan, shoei vb. kasklarda görebilirsiniz ki bunlarda 400-500 liradan başlıyor. kullandığımız motor belli bence servet ödemeye gerek yok kaldı ki bu üçüncü kaskım ve en çok memnun olduğum kask görüş açısı iyi, grafikleri kaliteli, yıkanabilir konforlu iç kısım, kaliteli kilit sistemi uygun fiyat bence bir kez daha düşünün nacizane fikirlerim.
    haklısınız,100 ile 200 tl arasında ki fark kaskın kaitesin nedeni ile degilde,pahalı olan kaskın marka olması yada reklam giderleri nedeniyle de olabilir.sonuçta acemi bir sürücüyüm.Rahat ve konforlu,ve görüş açısı iyi olan bir kask isitiyorum.Sanırım indirimli olan kaliteli ürünlerede bakmam gerek.Birde motosikletler için de motoshopping festival olsa iyi olurdu.
    [COLOR="DarkOrange"][B]one life,live it.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    honda cbf 150
    ben bugün feyizoğlundan 176 + 5 tl kargo ücretiyle aldım yarın gelecek inş. rialli nin sitesinde 150 tl kargo hariç bunlar online fiyatlar mağza fiyatları da yaklaşık 175 tl civarı galiba. bence fiyat çok iyi kaçırma derim
    bu arada ben feyizoğlunu peşin fiyatına 6 taksit yaptığı için tercih ettim. eee masraflar çoğaldı
    evet gercekten fıyat mantıklı gozukuyo ama ataturk amcadan kalmadı ): ve bugun cok sasırdıgım birşey oldu benım depom tam olarak 58lira 52 kurus benzın aldı bu benı bıraz kastı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 ----------

Alıntı isa_özdere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 kasklarını pek tavsiye etmiyorlar,nedeni ise:ucuz etin suyu kara olur diye düşünüldüğü için mi yoksa,kullananların tavsielerinden dolayı mı bilemiyorum.Okuduğum birçok yazıda LS2 begenilmiyor.
    kardesım ben ls2 ff 369 acılır kask kullanıyorum su an 2.senem memnunluk acısından gayet memnunum.ayrıca ıcıresınde gunes wızoru bulunmakta bu bence bır (+) ama tabıkı bir shoei vs gbi olamaz ve cok hafıf ruzgar alma problemı war dedıgım gbi benım beklentılerımı karsıladı.ben 160 tl ye aldm su an yenı modellerı war 180 tl cıvarı ama agız kabılıyetın varsa baya dusurebılıyorsun fiyatı

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    haklısınız,100 ile 200 tl arasında ki fark kaskın kaitesin nedeni ile degilde,pahalı olan kaskın marka olması yada reklam giderleri nedeniyle de olabilir.sonuçta acemi bir sürücüyüm.Rahat ve konforlu,ve görüş açısı iyi olan bir kask isitiyorum.Sanırım indirimli olan kaliteli ürünlerede bakmam gerek.Birde motosikletler için de motoshopping festival olsa iyi olurdu.
    ls2 motosiklet ekipmanlarında kendini kanıtlamış ispanyol menşeili bir firma.bahsettiğim model sade bir kask oluşundan fiyatı uygun. güneş vizörü yok açılır çenesi yok buğu yapmayan camı yok kablosuz multimedia özellikleri vs. yok. fakat sınıfında alınabilir bir model. bu arada reklam gibi oldu biraz ama
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedenki kanka nettik biz hondaya ha mevzu tekerse tek lastik daha bi tutuyo yolu sanki..
    Deveye sormuşlar neren eğri diye...

deve demiş ki..nerem doğru...o hesap senin ki...

yardıran dert küpü cbfci istemiyoruz...

birden konuya dalıyorum kusura bakmayın ben plaka için 205 TL ye anlaştım.hiçbirşeye karışmayacağım.sadece son bir imza atacağım o kadar.Bilmiyorum çok mu.
    yok hacı 180 lira sen çıkarsaydın...müşavirede 25 lira komisyon kalmış...

selam cbf seven dostlar bugun kardesım (guneylle) ile cbf lerımızı almıs bulunmaktayız.mutluluktan ucuyoruz ıkımızınkıde sıyah. yanlız cok hoslar gercekten. birsuru foto cektık.yanlız resımler kardesımde.we calısmakta o su an gece yuklıycegıne emınım.he bide 2 sorum olıcak sızlere
    2kappa k35 canta almayı dusunuyoruz.bız tanıdık ws. ve 2 kısı aldıgımız sartlardakı fıyatını sorduk tane basına 142.5 fıyat cıkardılar sız ne gbi paralara aldınız acaba.

maşallah maşallahhh...

45/50 KM Hıza kadar bişiy yok 60 dan sonra ibre hafif hafif titriyor 65 km den yukarı çıkmadım daha ancak şu varki benim 2 inci cbf im bu motor öncekinde çok daha fazlaydı %70 az titriyor bu gösterge panelinin içindeki dişlilerle alakalı km teli ile kesinlikle değil önceden alışkın olduğumdan problem etmedim pek rahatsız etmedi ancak olmasa iyi olurdu...

bende de tam tersi düşük hızlarda ibre oynuyor 50 den sonra sabitleşiyor...aga hep söylerim evden duş almadan gusül abdestini almadan çıkma diye...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah mete. sağolasın allah razı olsun , allah ne muradın varsa versin. küfte tabağın boş kalmasın............

motora hava yağışlı oldumu kıyıp binemiyorum mete, o zaman bende bisiklete biniyorum. hala o hayatıda yaşıyorum tövbe etmedim yani hahahaha
    Bugün patronumu Q7 aracıyla yolladım Angaralı kendisi...ben götüreyim dedim hem gezerim hesabı yok ben kullanırım dedi ailecek gitti...

Angarada da bişey yok ki yiyecek...off gelsek oraya aç kalıcaz yani...

Abi bisikleti bırak bak sonra İstikbal göklerde olamayacak...

hadi bana müsade Allaha emanet olunuz...aman kaza bela haberi duymakokumak istemiyorum...pürdikkat edin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Angarada da bişey yok ki yiyecek...off gelsek oraya aç kalıcaz yani...
    mete meşhur ankara döneri var literatüre girmiş.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deveye sormuşlar neren eğri diye...

deve demiş ki..nerem doğru...o hesap senin ki...

yardıran dert küpü cbfci istemiyoruz...

bende de tam tersi düşük hızlarda ibre oynuyor 50 den sonra sabitleşiyor...aga hep söylerim evden duş almadan gusül abdestini almadan çıkma diye...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

Meto haklısın ne diyim....

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    ls2 motosiklet ekipmanlarında kendini kanıtlamış ispanyol menşeili bir firma.bahsettiğim model sade bir kask oluşundan fiyatı uygun. güneş vizörü yok açılır çenesi yok buğu yapmayan camı yok kablosuz multimedia özellikleri vs. yok. fakat sınıfında alınabilir bir model. bu arada reklam gibi oldu biraz ama
    LS2 mono modeli bile SHARP'tan 4 yıldız aldı..artık güvenilirliği siz düşünün..Arashi, Caberg, Fusion, Scorpion ve Viper'ı geride bıraktı..fakat yüksek hızlarda çeneden hava çok fazla giriyor..
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011
    güneş vizörü olsa iyi olu,gözlerim güneşe karşı epeyi bir hassas.
    Reklam yapıp fiyatları arttırma istersen,her reklam fiyat artışına neden oluyor
    [COLOR="DarkOrange"][B]one life,live it.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Ben Scorpion EXO-400 modeli kask aldım. Çok memnunum tek sorun çene altından rüzgar alması ki; bu sorun da basit önlemlerle hallolabiliyor. Türkiye'de çene alt rüzgarlığı satılmadığı için ebay den sipariş verebilirsiniz o konuda Aydoğanx (kendisi de aynı kaskı kullanır) yardımcı olabilir. Kaskın en önemli özelliği ise vizörünün buğu yapmaması ve pratik vizör değişim mekanizması artı süper bir tasarımı var kesinlikle tavsiye ederim fiyatı da güzel 240 tl kaçırmayın derim. işte linki

buradan

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Motorlarınız hayırlı olsun arkadaşım,bende dün aldım siyah ını gerçekten süpper makina.
    çanta meselesine gelince ben çanakkale den kappa k35 i 175 tl ye aldım,nette de o fiyatlarda,senin dediğin fiyatlar çok uygun amma bak kappanında yan sanayi isini çıkarmışlar dikkat,bana parçacı arkadaşım ikisinide gösterdi pek ayırt edilecek gibi değil o nedenle dikkat et.
    kazasız cezasız sürüşler.
    slmlr.

Motosikleti
    CBF250
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Arkaya topcase çanta alacagım.çantayı monte etmek için herhangi bir parça gereklimi?
    MTS Gaff 46 Litre Arka Çanta'yı almayı düşünüyorum.Artçım olacağı için 46 litre alacağım.
    Kask olarakta şimdilik lazer vertigo mystik kırmızı almayı düşünüyorum.Bu motosikletin de masrafı biteceğe benzemiyor doğrusu
    46 lık çanta alacaksan arka koruma demrini taktırmalısın aks halde orjinal demri ile çok uzun ömürlü olmayablir herhangaz yerde çantayı düştüğünde taşımak çin çekeceğin eziyet cabası
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

Motosikleti
    honda cbf 150
    sımdılık bı kac karede bızden

http://img232.imageshack.us/i/22042011438.jpg/

http://img846.imageshack.us/i/22042011439.jpg/

http://img819.imageshack.us/i/22042011450.jpg/

resımlerı koymayı beceremıyorum lınke tıklayarak bakablırsınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:17 ----------

belkıde su resım yuklemede yardımcı olsanız ıyı olucak:D

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel bi çalışma olmuş eline sağlık ilerde düşünebilirim

Arkadaşlar motoru çarşamba günü teslim aldım işte resimler..

Uploaded with ImageShack.us

Bunlarda belkide türkiyede şu an tek kalmış sh 300 ve cbf 150 ben oradayken kırmızısı satılmamıştı şu an satılmıştır büyük ihtimal...

Uploaded with ImageShack.us

hayırlı olsun aykan, güzel renk, parlıyor....masallah

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Gride fena degilmiş alanlara hayırlı olsun :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    CBF250
    Gerçekten güzel bi çalışma olmuş eline sağlık ilerde düşünebilirim
    Tşk.ler, jant boyasını düşünüyorum ardından michelan lastikler ve arkaya çanta takmayacağım, kuyruk içinde bir modifikasyon düşünüyorum, arka tutamağın tvs apache lerdeki yada cbf 600 lerdeki gibi yaparsam çok hoş duracak. Malzemesi döküm olduğu için üzerindekine fazla bir şey yapabileceğimi sanmıyorum.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tşk.ler, jant boyasını düşünüyorum ardından michelan lastikler ve arkaya çanta takmayacağım, kuyruk içinde bir modifikasyon düşünüyorum, arka tutamağın tvs apache lerdeki yada cbf 600 lerdeki gibi yaparsam çok hoş duracak. Malzemesi döküm olduğu için üzerindekine fazla bir şey yapabileceğimi sanmıyorum.
    Hacı bu motor görsel modifiye için uygun bir makina değil..hevesin var anlıyorum ama jant şeridi haricinde ne yaparsan yap albenisi olmaz...ha sen tatmin olursun ayrı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hava düzeldi ama ben düzelemedim, sabah güneş doğarken bir öksürükle uyandım, bu sene ne çektim ya hastalıktan. Abolgi kendimi iyi hissetmeye başlayınca o dediğiniz yere tekrar gidebiliriz özel mesajımı aldınız mı, alışamadım bu sitenin mesaj sistemine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler