Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    KIZILKURT hocam bişey sorucam ;biraz garip ama senin motorun benzin gösterge çubuğu nerelerde acaba,fotoda göremedim dikkatimi çekti,ya da göz yanılmasımıdır nedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KIZILKURT hocam bişey sorucam ;biraz garip ama senin motorun benzin gösterge çubuğu nerelerde acaba,fotoda göremedim dikkatimi çekti,ya da göz yanılmasımıdır nedir

Evet yahu , üstelik şaşı bile baktım göremedim , şaşırdım
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ya fotoyu çektiğim açıdan kaynaklı tam üstten çekmedim yoksa camda yansımam görünecekti o yüzden kontak da açık değildi hepsi çakışınca şey oldu işte

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:06 ----------

Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun kızılkurt güle güle bin inş.
    topacı karıştırırken ne buldum köftestarın motoruyla ilk gün macerası http://www.motosiklet.net/forum/tazi...ifa-ettim.html abi o ne ya metroda kask falan resimlere bakıyorum diye ofiste 10 dk fazla kalmışım hemen çıkmam lazım.gülmekten yarıldım
    Teşekkür ederim Fatih

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ercan kardeşim bu işler böyledir insanoğlununda gözü hep yükseklerdedir bunu sadece senin için söylemiyorum yanlış anlama daha motorum yok cbf 150 alacam kullanmayı ögrenecem şöyle iyice de arkasından ne alsam diye düşünüyorum kısaca sana cbf150 yeter ama illa cbr250 alayım dersen bide motorun kırmızıysa ben alayım senin motoru sende git o parayı peşinat yap cbr 250 al kendine herkes mutlu olsun zuhahahahaha
    dinçer arkadaşım motorum siyah,maddi yöndende sıkıntı yok çok şükür,yaşım 43.babamın 1964 yılında sıfır aldığı vsk motorunda orta ikiye giderken kullanmayı öğrendim ayaklarım yere ermezdi duracağım yerde banket yoksa yıkılıedım ve halla daha vsk motorumuz duruyor vede çalışıyor inanın bana.yani çocukluktan motorcuyum ve benim şuan asker de oğlum var bayan kuaförü ankarada 27 gün sonra teskereye geliyor o illa cbr diye bastırıyor kii iyi hatta benden de iyi yetişti oğlum motorcudur.
    şimdi benim sıkıntım hem canım oğlumun çook istemesi ve birdah değiştirmemek çünki yıllardı araba motor almaya bıktım ve parama yazık.motor olarak son motorumu alıcam ya cbf150 yada cbr250.araba olarakta 2000 yılında aldığım opel corsamı sattım dizeldi ve çok memnundum yine aynısını alacağım ve 5 yıl sonra emekli olduğumda onlarla eğleneceğim.hakikaten çook kafam karışık arkadaşlar cbr250 mi cbf150 mi?

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı unsaloc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yahu , üstelik şaşı bile baktım göremedim , şaşırdım
    Harbiden benzin gösterge çubuğu yok.. Nasıl olur ki??
    [COLOR="Red"][B][I][U]The Art Of Rebellion.[/U][/I][/B][/COLOR]
    Honda CBF 150

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı savpiras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbiden benzin gösterge çubuğu yok.. Nasıl olur ki??
    iki mesaj üstte açıkladım

Şu fotoyu da ekleyeyim yüklemeyi unutmuşum

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı anda yazmışız.kusura bakma.
    Bu arada ben de yarın kavuşuyorum cbf e. Ama siyahla gri arasında hala kararsızım. Gri cbf i olanlar biraz resim yüklese de baksak ne kadar yakışıklılar.
    Honda CBF 150

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ercan selam,

paran varsa cbr 250yi kaçırma derim. ben 125'e bile deli oldum. 250 cc motor şehir içinde normaldir, fazla yakmaz. şehir dışında da 140-150 vurur.

ancak sıfır cbr 250 fiyatına er6 f de düşünülebilir. herkesin motorunu denerim, onlarca motora bindim, er6 f kadar rahat ve keyiflisini görmedim. tipi tabi ki görecelidir.
    slm maddi yönden sıkıntım yok çok şükür.ankara hangi semt tesin iyii bilirim vede oğlum mamak ta asker kendimde 14 mayısta almaya gelicem nasip olursa bitiriyor askerliğini.slmlr

Motosikleti
    2011 Cbf 150
    Efe hondayı yine aradım bugün
    Eskişehirdeyim plaka ruhsat işlemlerini nasıl halledebilirim dedim

Sağolsunlar cidden baya yardımcı oldular şu şekilde oluyormuş
    Size motor numarası,şasi numarası vs. gerekli bilgileri gönderiyorlar siz bulunduğunuz ilden plakanızı alıyorsunuz, motoru almaya gidince plakayı takıp devam ediyorsunuz

Bence şehir dışındakiler için çok faydalı olmuş

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    sabah motorumu otobüsten teslim aldım. motorumu özenle bagajlayıp gönderen balıkesir pekcan motora ve orada çalışıpta motorumla ilgilenen toprağım yalçın beye teşekkürler [IMG]

arkada görünen yapı amasya tamiminin imzalandığı saraydüzü kışlası, motor bildiğiniz cbf ve üzerindeki ben
    Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

yine arkada amasya kalesini bir kısmını kralkaya mezarlarını yeşilırmağı ve birbirinden güzel amasya yalıboyu evlerini görmektesiniz. fotoğrafı aldığım yer seyir cafe civarı gelirseniz bu manzara eşliğinde çaylarımızı yudumlarız. gece manzarası daha bi başka...
    Uploaded with ImageShack.us

cufcuf diyerekten bugün biçok gezdim

bu gri cbf benim. aldığım gün çekmiştim. aksesuarlı olanları da var 1000 li sayfalarda onlara da bakabilirsin.
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bu gri cbf benim. aldığım gün çekmiştim. aksesuarlı olanları da var 1000 li sayfalarda onlara da bakabilirsin.
    Eyvallah,sağolasın. Güzelmiş motorun.Gri renkte yakışmış.
    Lakin bende şu an ybr 125 var. O da gri. Şimdi ikisi de gri olmasın. Biraz farklılık olsun. Kararımı verdim. Siyah olacak cbf'im.
    Honda CBF 150

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı savpiras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah,sağolasın. Güzelmiş motorun.Gri renkte yakışmış.
    Lakin bende şu an ybr 125 var. O da gri. Şimdi ikisi de gri olmasın. Biraz farklılık olsun. Kararımı verdim. Siyah olacak cbf'im.
    ben de siyah olmasını istiyordum ama bayide bu motor tek kaldığı için bunu almak zorunda kaldım. temiz tuttuktan sonra bence siyah en güzeli. ama benim gibi yaz kış binersen ister istemez kirlenecektir makine. gride toz, toprak, su damlaları hiç belli olmuyor
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    DUROlar çöpte.
    İllallah ettiğim durolardan bugün itibariyle kurtuldum..ve 'orijinalinden şaşarak' hem ön hem arka için 90-90-18 boyutlarında michelin pilot sporty taktırdım..yaklaşık 50 km şehir içi ve Eskişehir çevre yolu dahil bir denedim.
    sonuç:
    1- Allah michelin den razı olsun
    2- yeni lastiklerle kullanmaya başladığımda biraz garip geldi, bizim motosikletler için on numara yol tutş ve viraj hakimiyeti sağlıyor.
    3- ön tekere büyük ebat taktırdım. faydası oldumu, bence şimdilik olmuş gözüküyor, en azından virajlarda hissediliyor..zararı oldumu?, son hız da falan bir eksilme-artma olmadı, ama yakıtta olurmu onu bilemem. uzun soluklu denemek lazım..ben pek sanmıyorum bir etkisi olacağını.
    4- psikolojik te olabilir ama insan hakkaten güvende hissediyor kendini.

arkadaşlar eğer michelin taktırmak isteyen varsa bence hem öne hem arkaya 90-90-18 gayet güzel oluyor.denedim, bir sıkıntı yok..ybr125 olan bir arkadaşıma da taktırtdım, aynı durumlar onun içinde geçerli.
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    Cbf 150 kara inci
    Motorunu alacak herkese şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız sorunsuz sürmeniz dileğiyle Sizleri az daha heyecanlandırayım madem Siyah İncim'e az önce duş aldırdım 'beni çek beni çek ' diye tempo tutunca dayanamadım aldım fotoğraf makinemi elime...

Abi birde tankpad lazım şmdi buna :D :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:53 ----------

Tankpad olmazsa walla hemen çzilio siyahlar ona göre

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 ----------

Tankpad olmazsa walla hemen çzilio siyahlar bendn söylemesi

otuzdört - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100 GS
    acil yardım lütfen.

sıfır aldığım motor 500 km ye yaklaştı. ben yağını değiştirmek istiyorum.

hangi yağ???

birde serviste mi yaptırmam lazım illa, yağı alıp bizim burdaki herhangi bi ustaya değiştirsem garanti kapsamı dışına çıkarmı????

teşekkürler
    R. Tümöz

Şu fotoyu da ekleyeyim yüklemeyi unutmuşum

şu resmi görünce dreksiyonun ne kadar içerde olduğunu yeniden anladım ve aynalarımızın arkayı net olarak kollarımızdan göstermemesini yeniden anladım ve 2010 cbf mde yaptığım gibi bunda da yapıcam yapılacak tek iş. direksyonun iç kısımlarıma direksyon demrini çizmesini önleyecek lastk veya kalın bez parçası ve ortasına br araba kaldıracı başlıyorsun döndürmye ve direksyonu her iki tarafa da 1'er cm. açıyorsun ve görüyorsun ki hem dreksiyon hakimiyetin rahatlamış hemde arkayı görmekte hiçbir sıkıntı kalmamış.
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

Motosikleti
    Cbf 150 kara inci
    Alıntı otuzdört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acil yardım lütfen.

sıfır aldığım motor 500 km ye yaklaştı. ben yağını değiştirmek istiyorum.

hangi yağ???

birde serviste mi yaptırmam lazım illa, yağı alıp bizim burdaki herhangi bi ustaya değiştirsem garanti kapsamı dışına çıkarmı????

teşekkürler
    15-40 castrol magnetic veya Castrol power

Motosikleti
    cbf 150
    tekerlekler güzel durmuş[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:30 ----------

Alıntı selim59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerlekler güzel durmuş[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:30 ----------
    bende kızlı kurt arkadaşımızın motoruna aynısını dedim resimleri görünce yanakların biraz daha geniş olduğunu zanneddiyorum artık
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011
    Bir soru sormuştum 2 gün önce sanırım arada kaynadı gitti
    [COLOR="DarkOrange"][B]one life,live it.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler