Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fctavsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de kaçtır arıyorum bir türlü yollamadılar.yarın gidip alıcam artık kendim.inşallah vardır ellerinde.bugün aradım yarın gelecek dedi ama bakalım görcem artık.ben de servis olarak gitmeyi pek düşünmüyorum oraya d&b ye gidicem oranın servisini çok övüyolardı bakalım.yağı ben kendim yanımda götürsem koyarlar mı acaba?orda sıradan bir yağ koymalarını istemiyorum çünkü...
    arkadaş bu başlığı ben açmadım benim yağla ilgl bir konum yok düzeltelm lütfen
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

D&b de 15-50 10-40 mobil veya shell olsa gerek kesinlikle 1 lt lik kapalı yağ kullanıyorlar.Zaten görebiliyorsun.Yanında götürürsen de itiraz etmiyorlar.Yalnız fiyatı 20 tl .

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı necdet_vv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu başlığı ben açmadım benim yağla ilgl bir konum yok düzeltelm lütfen
    ya kusura bakma nasıl oldu anlamadım,düzeltemiyorum da

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:46 ----------

Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    D&b de 15-50 10-40 mobil veya shell olsa gerek kesinlikle 1 lt lik kapalı yağ kullanıyorlar.Zaten görebiliyorsun.Yanında götürürsen de itiraz etmiyorlar.Yalnız fiyatı 20 tl .
    eyv kardeşim saolasın.ben biraz araştırdım da castrolun power1 serisini kullnmaya başladım hatta 300kmde kendim bir kez değiştirdim servisteki ustanın tavsiyesi üzerine.çok da işe yaradığını düşünüyorum.

guneylee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 Nisan Stoğu...
    Alıntı unsaloc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubat ayında verdiğin Nisan teslim siparişini bayi ayın 15'i gibi teslim ederiz demişti.

Az önce aradım son durumlar nedir dedim, pazartesi motorlar bize geliyor , pazartesi akşamı veya salı günü teslim alabilirsiniz dedi. Hiç inanasım gelmiyor
    Açıkçası benimde hiç inanasım gelmedi. Sanırım çıplak motor alıyosunuz dimi? çünkü plaka ruhsat içindeyse geldiği gün teslim etmeleri imkansız. En az 5 gün sonra teslim edebilir ancak.

Artık gelsin ya gözünü sevdimin motoru yaklaştıkça daha yavaş geçiyo zaman günleri doldurmak bir o kadar zorlaşıyo
    Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    az önce kar atıştırıyordu bizim mahallede ankarada . bırakın havalar ısınmış olur motorlar geldiğinde. valla kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum balkondan makinaya. mecburiyet olmayınca binilmiyorda. akşam dışarı çıkacağım yağmur yağıyordu mecbur araba ile çıktım. sabah işe gideceğim yerler ıslak yağmur yağabilir deyip araba ile devam. motor yatsın bakalım biraz daha. yata yata V Strom 650 olacakmı göreceğiz.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Cbf 150 kara inci
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce kar atıştırıyordu bizim mahallede ankarada . bırakın havalar ısınmış olur motorlar geldiğinde. valla kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum balkondan makinaya. mecburiyet olmayınca binilmiyorda. akşam dışarı çıkacağım yağmur yağıyordu mecbur araba ile çıktım. sabah işe gideceğim yerler ıslak yağmur yağabilir deyip araba ile devam. motor yatsın bakalım biraz daha. yata yata V Strom 650 olacakmı göreceğiz.
    Abi sen ankaranın wam neresinde oturuon?? bende ankaradaymda bu aralar burda 2011 kırmızı cbf den görüom

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Alıntı guneylee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası benimde hiç inanasım gelmedi. Sanırım çıplak motor alıyosunuz dimi? çünkü plaka ruhsat içindeyse geldiği gün teslim etmeleri imkansız. En az 5 gün sonra teslim edebilir ancak.

Artık gelsin ya gözünü sevdimin motoru yaklaştıkça daha yavaş geçiyo zaman günleri doldurmak bir o kadar zorlaşıyo
    Evet çıplak alıyorum. Ruhsat işlemlerini kendim halledeceğim. Bizim burada işler daha hızlı yürüyor.Motoru teslim aldığım günün ertesinde sabahtan işlemlere başlayınca saat 11 gibi plaka bastırmaya gidiyorum , saat 16 gibi de plakayı mühürletmeye gidiyorum.Gün içinde herşey halloluyor.

Benim inanmadığım Honda'nın motorları bayilere pazartesi teslim edebilecek olması

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:08 ----------

Ezelden beri bi enduroist ruhu taşırım. Yılın 24 ayı motosiklete binmişimdir Havalar hiç sorun değil yani

Az önce durakta beklerken sabah sabah bir V-Storm gördüm zaten , hiç iyi olmadı benim açımdan
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşlev olarak süper, estetik olarak biraz daha geliştirilmeli.

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-5kere ani fren yapmak zorunda kaldım 3ü dikatsiz kadınlar yüzünden sağa sola bakmadan yola atkıyorlar aynalar kapalı zaten sadece makyaj amaçlı aynalar 1i dikatsiz apache 15yasındaki cocuklar diyeride tam bi odun yüzünden yola cart die atladı sanayide :D okadardan ibşey olmaz dimi abi 5 kere:D
    Paranoyak olacaksın, yoksa motosiklet sürmek zor.

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikler satarsa sürücüyü düşürebilir. ani frene gerek duymayacak şekilde kullanmak önemli.

hiçbir arabanın yanından kornasız geçmemeye çalışın. bırakın korna bozulsun.

takip mesafesi bırakın.

şu yanda bekleyen araba birazdan önünüze çıkacak ya da kapısını dikkatsizce açacak.

kadının elinden tuttuğu çocuk birazdan elinden kurtulacak.

otobüs durakta durmuş. önünden bir anda yaya belirecek.

unutmayın. yeşil size de yansa asla geçiş üstünlüğünüz yok.
    İşte paranoyak bir arkadaş.

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Güntekin kardeşim güzel çalışma emeğine sağlık. Kör nokta problemi mutlaka çözülmüştür. Fakat bu işlemin emeği işçiliği vb bence bir çift ybr aynasından daha maliyetli olmalı. Ve dar yerlerden geçerken problem olabilir. Ayrıca bununla uğraşmak var. Ybr aynası görüşü problemsiz bir hale getirebiliyor.
    Ybr aynası ilk taktığmda kör noktada kalan arabayı göremeyip yanına gelmiştim, aman diyeyim. Yani ilk taktığınız aynaya çok da güvenmeyin, alışma safhası var. Gerçi ben kör nokta aynası yapıştırdım.

Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün çim-art a bıraktım motoru.ortalama bir hafta kadar kalacak gibi görünüyor.amasyadan samsuna gelene kadar altı defa stop etti makine ama birkaç dakika bekledikten sonra hep çalıştı. getir-götür işi çok zor. inş. sorunu bulurlar bu işin iyice tadı kaçmaya başladı
    Sıkma canını iyi olur inş.

Olsaydı benimki olurdu, askere gidince 6 ay yatmıştı.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    Alıntı unsaloc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet çıplak alıyorum. Ruhsat işlemlerini kendim halledeceğim. Bizim burada işler daha hızlı yürüyor.Motoru teslim aldığım günün ertesinde sabahtan işlemlere başlayınca saat 11 gibi plaka bastırmaya gidiyorum , saat 16 gibi de plakayı mühürletmeye gidiyorum.Gün içinde herşey halloluyor.

Benim inanmadığım Honda'nın motorları bayilere pazartesi teslim edebilecek olması
    Keşke inansaymışız çünkü Konşuk motor'dan az önce beni aradılar ve nisan stoğunun bayiye ulaştığını plaka ruhsat üzerinde pazartesi günü teslim edebileceklerini söylediler. Çok mutluyum sonunda motorum geldi
    Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Keşke inansaymışız çünkü Konşuk motor'dan az önce beni aradılar ve nisan stoğunun bayiye ulaştığını plaka ruhsat üzerinde pazartesi günü teslim edebileceklerini söylediler. Çok mutluyum sonunda motorum geldi
    İnanmama sebebim şimdiye kadar bu konuda en doğru bilgi kaynağı olan bu başlığa teslimatla ilgili bir mesaj gelmemesiydi , eh öyle diyorsanız inanırım beyaaa
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Birazdan fotoğraf makinamı kapıp Konşuk motora gidiyorum fotoğraflarını çekecem ceylanımın sonrada nasipse pazartesi bineriz inş.

Motosikleti
    honda cbf 150
    guneylee Nickli Üyeden Alıntı

Abi vallah bıllah yalandır bu cocuk benım kardesımdır.tamam ıkımızde sıpariş ettık ama daha onu aramadılar beni aradılar benım agzımla konusuyo uye degıldım dıye ahanda uyede oldum.beni aradılar beni))

Motosikleti
    Alıntı sibief adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guneylee Nickli Üyeden Alıntı

Abi vallah bıllah yalandır bu cocuk benım kardesımdır.tamam ıkımızde sıpariş ettık ama daha onu aramadılar beni aradılar benım agzımla konusuyo uye degıldım dıye ahanda uyede oldum.beni aradılar beni))
    daha alıntı yapmayı bilem bilmiyon hıyarto doğrudur. Onu aradılar ikimizde Konşuk motordan nisan stoğu için kapora bırakmıştık ben hala telefon bekliyorum ama kardeşimi 08.30 da aradılar neyse artıkın bende geldiğini galeride öğrenmiş numarası yaparım

Motosikleti
    honda cbf 150
    daha alıntı yapmayı bilem bilmiyon hıyarto doğrudur. Onu aradılar ikimizde Konşuk motordan nisan stoğu için kapora bırakmıştık ben hala telefon bekliyorum ama kardeşimi 08.30 da aradılar neyse artıkın bende geldiğini galeride öğrenmiş numarası yaparım
    gordgn gbı bılıyorm yapmasını basıtıme gelmıstı sadece.senı hala aramadılar sen kendı derdıne yan

Motosikleti
    Alıntı sibief adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gordgn gbı bılıyorm yapmasını basıtıme gelmıstı sadece.senı hala aramadılar sen kendı derdıne yan
    La birazdan zaten gidecez farkındaysan aramalarına gerek yok orda pataklıyacam onları nerde lan benim moturum diyecem

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Motor bulamıyorum motor alamıyorum artık gidecem yamaha bayiine ellerindeki hazır makinelerden birini götürecem ya sıkıntı basmaya başladı şu mal için bile nerdeyse 2 ay sıra olustu ne biçim bi memleketiz motor 4000 ken kimse suratına bakmaz 3700 e iner piyasada bulunmaz herkes saldırır keske gelmeyeydi su ötv indirimi demeye başladım vallaha billaha ha ya sabırrrrr
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Motosikleti
    2011 Cbf 150
    Merhabalar öncelikle herkese iyi forumlar
    MT'ye üyeyim takipte ederim ama pek yazmazdım aslında bundan sonra bol bol yazarım heralde Belki motordelisinden tanıyanlar olur orda baya aktifim nickim _10_ur_

Yaşım 16 haziranda 17'ye gireceğim
    Eski motorum kanuni sport GXL'ydi dün akşam efe hondaya CBF 150 için 1000 lira ön ödeme yaptık mayıs 20 dediler geliş tarihi için beklemedeyim henüz o gelene kadar bende eksik korumalarımı tamamlamayı düşünüyorum

Herkese iyi forumlar

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sorum olacak
    bugün arkadaşa cbf150 aldık ikinci el. yüksek devirde vuruntu sesi gibi nasıl desem tarrrrt diye ses geliyo. bizim ustada onun bir zararı olmaz pistonun etekleri vuruyor dedi.
    sizlerin motorlarında böyle bir problem oldumu? neyin nesidir bu ses???
    soru hakkında başka düşünceleri olan yokmu????
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

ufukgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdi MT-07 sarı, Önce CBF150 syh
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikler satarsa sürücüyü düşürebilir. ani frene gerek duymayacak şekilde kullanmak önemli.

hiçbir arabanın yanından kornasız geçmemeye çalışın. bırakın korna bozulsun.

takip mesafesi bırakın.

şu yanda bekleyen araba birazdan önünüze çıkacak ya da kapısını dikkatsizce açacak.

kadının elinden tuttuğu çocuk birazdan elinden kurtulacak.

otobüs durakta durmuş. önünden bir anda yaya belirecek.

unutmayın. yeşil size de yansa asla geçiş üstünlüğünüz yok.
    çok isabetli tespitler...
    Trafikte Kimse (istisnalar kaideyi bozmaz) bizi u-mur-sa-ma-ya-caaak...
    Maalesef biz herkesi umursamak onlar adına da tedbir almak zorundayız...
    Onun içindir ki;
    Görünür olalım... (giyin şu yeşil yeleklerden)
    Olayların ani gelişmesine izin vermeyelim...
    Şehir içinde ÇOK ÇOK dikkat...
    Keyfimizi şehir dışında yaşayalım...
    Bide üstüne güzel bir enduromuz oldumu ooohh...
    Güvenle, Keyifle, Yıllarca...
    Ufuk Gürkan YILDIRIM

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    İyi günler arkadaşlar az önce D&B motordan aradılar ve motosikletlerin pazartesi günü ellerine gelecegini benim en geç pazartesiye kadar gidip ötv kdv ücretini yaklasık telefondaki

bayan 800 lira falan dedi bırakmamı istedi pazartesi gelince peki motorumu görebilecekmiyim dedim evet dedi pazartesi günü motosikletler

showroomlarımızda olcak dedi teşekkür ettim kapattım eger bekleyen arkadslar varsa hala onlara dönülmediyse bayilerine acıp sorabilirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler