Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı guneylee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok araştırdım. Şekil,işlevsellik,dayanıklılık ve en önemlisi (en azından benim için) fiyat bakımından kappa k35 en ideal çantadır bunu bilir bunu söyler ve motorum geldiği gibide bunu taktırırım
    Öncelikle kaza için geçmiş olsun arkadaşım Allah tekrarını göstermesin.. Arka çanta için de bence en ideali ( oran-orantı, uyum, taşıma kapasitesi, görünüşü vs. ) Kappa K35 olan çantadır. 46 lt likler acayip büyük duruyor ve bu yüzden cbf olduğundan küçük görünüyor. 35 lt lik almanızı tavsiye ederim benim de alacağım tek çanta budur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    arkadaşlar çanta konusunda kappa 46 öneriyorum resimler altta siz karar verin...bence 35 litre çok acayip duruyo ufak kalıyo motor ybr değilki cbf kaslı bir motorbirde çok ihtiyacınız olcak emin olun sadece kask koymak var birde bagaj gibi kullanmak var

guneylee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 Nisan Stoğu...
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çanta konusunda kappa 46 öneriyorum resimler altta siz karar verin...bence 35 litre çok acayip duruyo ufak kalıyo motor ybr değilki cbf kaslı bir motorbirde çok ihtiyacınız olcak emin olun sadece kask koymak var birde bagaj gibi kullanmak var

Kanka aslına bakarsan k46 da dediğin gibi yakışmıyor değil ancak aradaki fiyat farkını göz önünde bulundurduğun zaman k35=80£ k46=150£ öyle fazla ihtiyacı olmayan bir insana (kısaca ben) 150tl ye k35 çok daha mantıklı geliyor

Ayrıca ikinci resimdeki tankpede bittim bende bunun gibi bir tankped istiyorum

Birinci resimdeki jant şeridiyle michelin lastiğin uyumuda gözden kaçırılır cinsten değil hani
    Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    aslında k46 kullanırsam yan çanta demiri ve yan çanta masrafından da kurtulmuş olurum.bazen bana geniş bagaj çok lazım olabiliyor. bir de böyle şeylerde uzun soluklu düşünmek lazım motor yeri gelir satılır belki ama çanta hep ihtiyaç. resimler için teşekkürler mücahit siyah motora yakışmış doğrusu
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    guneylee geçmiş olsun kardeşim... Bizim Nisan partilerininde gelmesine az kaldı artık bende çanta seçimimi k35 ten yana yaptım gayet yeterli bence 2 kask koymayacaksınız.

Motosikleti
    Alıntı JustRebelde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guneylee geçmiş olsun kardeşim... Bizim Nisan partilerininde gelmesine az kaldı artık bende çanta seçimimi k35 ten yana yaptım gayet yeterli bence 2 kask koymayacaksınız.
    eyv. saolasın az kaldı derken? bana gün lazım kaç gün saycaz onu da bilmiyoruz neyse 1 nisanda geride kaldı heralde geçer bu günlerde çabucak ya

Ya şu mart ayı partisinden motor alan arkadaşlar motorun aşkıyla yanıp tutuşuyor heralde 1-2 kişi dışında fotoğraf paylaşan yok gençler biraz aktif olalım ama
    Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında k46 kullanırsam yan çanta demiri ve yan çanta masrafından da kurtulmuş olurum.bazen bana geniş bagaj çok lazım olabiliyor. bir de böyle şeylerde uzun soluklu düşünmek lazım motor yeri gelir satılır belki ama çanta hep ihtiyaç. resimler için teşekkürler mücahit siyah motora yakışmış doğrusu
    motorumu sattım çanta hala duruyokappa 46 2. elleri araştırın derim ben illa sıfır almak şart değil bence cbf için 46 ideal 35 ufak kalıyor...

guneylee;tank pad'i fuardan almıştım bende çok aradım bunu motoru satarken çıkarıcaktım ama çıkmadı

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    eyv. saolasın az kaldı derken? bana gün lazım kaç gün saycaz onu da bilmiyoruz neyse 1 nisanda geride kaldı heralde geçer bu günlerde çabucak ya
    Geçenlerde aramıştım D&B motoru en geç Nisanın 3. haftası elimizde olur dediler inşallah daha uzun sürmez tüm temennimiz bu az kaldı derken kendimizi avutuyoruz birazda Nisana girdik ya artık geçer günler çabucak

Motosikleti
    motorumu sattım çanta hala duruyokappa 46 2. elleri araştırın derim ben illa sıfır almak şart değil bence cbf için 46 ideal 35 ufak kalıyor...

guneylee;tank pad'i fuardan almıştım bende çok aradım bunu motoru satarken çıkarıcaktım ama çıkmadı
    Evet mükemmel görünüyor. Karbon görünümlü siyah koyu gri barındıran bir tank ped istiyorum bende bakalım hayırlısı. Ayrıca eksozun koruma sacına karbon film çeken birini gördüm harika duruyodu nasıl yaptırabiliriz böyle bişey?

Justrebelde kardeşim inş. çabuk geçer inan kendi motorumu satalı 2 gün oldu resmen işkence gibi geliyor minibüse binmek :S

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Evet mükemmel görünüyor. Karbon görünümlü siyah koyu gri barındıran bir tank ped istiyorum bende bakalım hayırlısı. Ayrıca eksozun koruma sacına karbon film çeken birini gördüm harika duruyodu nasıl yaptırabiliriz böyle bişey?

Justrebelde kardeşim inş. çabuk geçer inan kendi motorumu satalı 2 gün oldu resmen işkence gibi geliyor minibüse binmek :S
    tankpad aynı senin söylediğin gibiydio koruma sacına karbon yapmak çok basit 1-2 metre karbon alıp saç kurutma makinası ile uygulanabilir bi topicte uygulaması vardı bulursam gösteririmböyle ufak tefek şeyler motora ayrıcalık katıyor artık trafik cbf kaynıyo bu gibi şeyler ayrıcalık

Motosikleti
    tankpad aynı senin söylediğin gibiydio koruma sacına karbon yapmak çok basit 1-2 metre karbon alıp saç kurutma makinası ile uygulanabilir bi topicte uygulaması vardı bulursam gösteririmböyle ufak tefek şeyler motora ayrıcalık katıyor artık trafik cbf kaynıyo bu gibi şeyler ayrıcalık
    Ya aslında el becerime çok güvenirim ve birçok konuda iyiyimdir ama bu film çekme işine gelince sular duruluyo bende ya :S o delikleri falan ben düzgün yapamam ya yapan biri yok mu sanayide falan acaba

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Gerçekten cbf 150 inanılmaz sattı desek yalan olmaz heryer cbf kaynıyor bugun bir arkadaşla sohbet ettimde f6 fazer motoru varmıs sadece iş güç gitmek için cbf150 almıs sordum memnuniyetini iletti fazerin yakıt tüketiminden dertliydi.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Ya aslında el becerime çok güvenirim ve birçok konuda iyiyimdir ama bu film çekme işine gelince sular duruluyo bende ya :S o delikleri falan ben düzgün yapamam ya yapan biri yok mu sanayide falan acaba
    aslına bakarsan oto cam filmi çeken yerlere sor derim onlar yaparlar sanayiye filan gitmeye gerek yok ufak şey içinoto aksesuar zenon cam filmi vs vs işler yapan yerler var oralara sor uygun fiyata yaptır 5-10 tlden fazlada verme

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Bende yarın benim makinanın resimlerini ekliyim artık.
    Motor eskidi nerdeyse daha resimleri yüklemedik
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

deniz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda CBF 150
    Selam arkadaşlar. Ben de siyah bir CBF için sıraya girenlerdenim. Kappa 35'i aldım ama motor yolu gözlüyorum şimdi de. Şunu merak ettim ben. 3550 TL fiyattan bahsediyor bazıları, bizim burada 3765 liste fiyatından geri adım atmıyor bayiler. Çanakkale'de de Balıkesir'de de fiyatlar böyle. Ekstra bir şey de vermiyorlar. 215 TL fark var arada. Sizce çok değil mi bu fark. Kekleniyor muyuz ne!

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yarın benim makinanın resimlerini ekliyim artık.
    Motor eskidi nerdeyse daha resimleri yüklemedik
    abi geç kaldın bilebekliyoruz fotoları

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    abi geç kaldın bilebekliyoruz fotoları
    Sorma valla kardeşim
    Benim fotograf makinası şarj tutmuyordu, bugun ne olduysa birden kendine geldi makina. Yarın ilk fırsatta resimleri yüklüyorum
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Alıntı JustRebelde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten cbf 150 inanılmaz sattı desek yalan olmaz heryer cbf kaynıyor bugun bir arkadaşla sohbet ettimde f6 fazer motoru varmıs sadece iş güç gitmek için cbf150 almıs sordum memnuniyetini iletti fazerin yakıt tüketiminden dertliydi.
    Bende şu ana kadar iki motora aşık oldum biri cbf 150 bütçesi ufak olduğundan hemen yapıştım kolundan ikincisi ise fz6 fazer hele gri renkli ve 98bg olcak varya tadından yinmez gerçi şu andaki tecrübeminde yeticeğini sanmıyorum 1 senedir motora binmeme rağmen ama inş. askerliğimi de aradan çıkardıktan sonra ilk hedefim fazer olacak cubufumda eşlik edicek abisine ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:42 ----------

aslına bakarsan oto cam filmi çeken yerlere sor derim onlar yaparlar sanayiye filan gitmeye gerek yok ufak şey içinoto aksesuar zenon cam filmi vs vs işler yapan yerler var oralara sor uygun fiyata yaptır 5-10 tlden fazlada verme
    Evet dediğin gibi biyer biliyorum Kartal'da oraya yaptırmak lazım çok yakışıyo ya ha bide deponun honda ambleminin az ön tarafına isim soyisim ve kan grubu yazdırmam lazım şöyle güzel bir yazıyla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:46 ----------

Alıntı deniz17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Ben de siyah bir CBF için sıraya girenlerdenim. Kappa 35'i aldım ama motor yolu gözlüyorum şimdi de. Şunu merak ettim ben. 3550 TL fiyattan bahsediyor bazıları, bizim burada 3765 liste fiyatından geri adım atmıyor bayiler. Çanakkale'de de Balıkesir'de de fiyatlar böyle. Ekstra bir şey de vermiyorlar. 215 TL fark var arada. Sizce çok değil mi bu fark. Kekleniyor muyuz ne!
    Kardeş bu fiyata plaka ruhsat ve sigorta dahil değil mi? değilse eğer hakkaten onda bi sorun var demektir.

deniz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda CBF 150
    3765 TL. Bu fiyata plaka ruhsat ve sigorta dahil değil maalesef. Bursa'ya da mı sorsaydım acaba. Bursa'dan arkadaş var mı fiyatları bilen?

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı deniz17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3765 TL. Bu fiyata plaka ruhsat ve sigorta dahil değil maalesef. Bursa'ya da mı sorsaydım acaba. Bursa'dan arkadaş var mı fiyatları bilen?
    kardeş bu fiyata herşey dahil olması lazım yani bu fiyata verilebiliyor bunun üstünde fiyat bayinin insafına kalmış artık...kimisi 3900 herşey dahil alıyor kimisi de 3.750 fiyat farkı oldu ötv indiriminden sonra.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler