Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı fctavsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de güngörden aldım henüz ses seda yok...zaten aramadığım sürece pek aramazlar anladığım kadarıyla...
    hacı bu gün kavga dövüş adamı emniyete getirdim. plaka için müracat ettik doğal olarak pazartesiye kaldı.. bayi ve müşavir beyler oynatsalardı bir taraflarını plakayı alırdım bu gün.,

aynen dediğin gibi güngör bu konuda çok çok zayıf fiyatlar uygun ama satış sonrası hizmet sıfır.. bi tane adam koymuşlar satış temsilcisi her kez le her şeyle o ilgileniyor. bu durumda da sen işin peşinden koşmazsan hiç bir ... olmuyor.. adamları hiç aramadıysam 30 kez aramışımdır.. plakayı da bi alıyım kapısının önünden geçmiyecem.

ama kabahat bende burnumun dibinde yürüme mesafesinde anes motor varken ben gittim ucuzdur diye taa pendiğe.. ucuz etin yahnisi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı tayfun2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bu gün kavga dövüş adamı emniyete getirdim. plaka için müracat ettik doğal olarak pazartesiye kaldı.. bayi ve müşavir beyler oynatsalardı bir taraflarını plakayı alırdım bu gün.,

aynen dediğin gibi güngör bu konuda çok çok zayıf fiyatlar uygun ama satış sonrası hizmet sıfır.. bi tane adam koymuşlar satış temsilcisi her kez le her şeyle o ilgileniyor. bu durumda da sen işin peşinden koşmazsan hiç bir ... olmuyor.. adamları hiç aramadıysam 30 kez aramışımdır.. plakayı da bi alıyım kapısının önünden geçmiyecem.

ama kabahat bende burnumun dibinde yürüme mesafesinde anes motor varken ben gittim ucuzdur diye taa pendiğe.. ucuz etin yahnisi....
    Siz cbf 150 yi güngörden kaça aldınız kendilerini çok iyi tanırım neler çektiğini tahmin ederim

Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz cbf 150 yi güngörden kaça aldınız kendilerini çok iyi tanırım neler çektiğini tahmin ederim

3700 plaka dahil... beni zaten fiyat cezbetti...

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    3700 plaka dahil... beni zaten fiyat cezbetti...
    O fiyata nasıl aldınız şaşırdım doğrusu Cbf 150 anahtar teslim + Motor koruma demiri + yan ayak + arka çanta demiri 3940 dediler bana

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Tayfun keşke anes'ten alsaydın.
    Ben motoru bugün ruhsat plaka dahil teslim aldım.
    Benim motor birde nisan stoguydu, ama erkenden teslim ettiler.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah şu keşkeler olmasa ne güzel olacak hayat.....

artık bakımları orda yaptıracam napalım.... her işte bir hayır vardır.. geç olsun güç olmasın ata sözleriyle avunuyoruz... iyi tarafından bakmak gerekirse üç gündür sokak aralarında tecrübe ediniyorum.. plaka işi pazartesiye kaldı (bayiiden dolayı) o zamana kadar biraz daha sokak aralarında takılcam herhalde.. ama polis denk gelirse bittim ben....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 ----------

sinan kendi derdimize düştük unuttuk seni...

hayırlı uğurlu olsun.. güle güle kullan Allah kaza bela vermez inşallah

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde şans olsa Avrupa'daki cbf125 leri Türkiye'ye getirirler
    Aurupa'da varadero 125 lik var evlere şenlik çift silindir muhteşem bir motor...ama burda yok maalesef...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:39 ----------

Uploaded with ImageShack.us

işte bu canavar...almanyada var...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:44 ----------

sıvı soğutmalı, 5190 Euro anahtar teslim fiyatı varmış...Almanyada halen satılıyor şimdi Honda.de den baktım...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Afrika..
    ah şu keşkeler olmasa ne güzel olacak hayat.....

artık bakımları orda yaptıracam napalım.... her işte bir hayır vardır.. geç olsun güç olmasın ata sözleriyle avunuyoruz... iyi tarafından bakmak gerekirse üç gündür sokak aralarında tecrübe ediniyorum.. plaka işi pazartesiye kaldı (bayiiden dolayı) o zamana kadar biraz daha sokak aralarında takılcam herhalde.. ama polis denk gelirse bittim ben....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 ----------

sinan kendi derdimize düştük unuttuk seni...

hayırlı uğurlu olsun.. güle güle kullan Allah kaza bela vermez inşallah
    Tayfun sagolasin kardeşim.
    Motoru bugun teslim aldım musait bi zamanda resimlerini eklerim.
    Takma sende kafana o kadar, müracaat yapıldıysa kısa bi sürede çıkar hemen.
    Senin plaka çıkınca bi ara görüşelim.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata nasıl aldınız şaşırdım doğrusu Cbf 150 anahtar teslim + Motor koruma demiri + yan ayak + arka çanta demiri 3940 dediler bana
    Burda hiç aksesuarı olmayan cbf 150 4050tl irfan sen ne diyosun orası gene iyi ayaklık bile ekstra hepsi toplansan 4500 e vermezler burda....

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    yav 3700 e felan nasıl motor alıyorsunuz bizim burası mahrumiyet bölgesi galiba istanbuldan bir firmayla anlaşsam kargoyla 3700 e felan plakasız gönderirlermi acaba ? antalya da malum honda bayii battı civar ilçelerden soruyoruz anahtar teslim tutturun tutturana 4100 diyorlar çıplak motora enson pazarlıkla 4000 liraya düşürdüm birinde ama bu rakamları okuyunca herşeyden vazgeçtim . hevesim kalmadı apache yi bekleyecem bayiyle bir kaç servisle irtibat halindeyim motor bloğu pistonu sarıblok mudur nedir bir şeylerle değişitrmişler titreşim kalmadı diyorlar göya, oda bu gün geleckti ama haftaya salladılar. deneycem öyle bir şey yoksa 3900 bırakırım demişti biraz daha indirebilirsem alacam inşallah . 4100- 3700= 400 lira yazık yav.

Motosikleti
    cbf 150 2011
    Tayfun sagolasin kardeşim.
    Motoru bugun teslim aldım musait bi zamanda resimlerini eklerim.
    Takma sende kafana o kadar, müracaat yapıldıysa kısa bi sürede çıkar hemen.
    Senin plaka çıkınca bi ara görüşelim.
    abi ben pazartesi alıcam plakayı perşembe gününe kadar izinliyim... salı yada çarşamba günü atıcam kendimi yollara musaitsen gel istersen hem tanışırız hem iyi rodaj olur motorlara biraz tadını çıkartalım motorların....

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda hiç aksesuarı olmayan cbf 150 4050tl irfan sen ne diyosun orası gene iyi ayaklık bile ekstra hepsi toplansan 4500 e vermezler burda....
    Ben orada olsam istanbuldan sipariş verir ptt kargo gibi bir yöntemle oraya getirtirim hiç olmazsa bu açgözlülere vermem o parayı paşa paşa da teslim alırım motorumu

Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav 3700 e felan nasıl motor alıyorsunuz bizim burası mahrumiyet bölgesi galiba istanbuldan bir firmayla anlaşsam kargoyla 3700 e felan plakasız gönderirlermi acaba ? antalya da malum honda bayii battı civar ilçelerden soruyoruz anahtar teslim tutturun tutturana 4100 diyorlar çıplak motora enson pazarlıkla 4000 liraya düşürdüm birinde ama bu rakamları okuyunca herşeyden vazgeçtim . hevesim kalmadı apache yi bekleyecem bayiyle bir kaç servisle irtibat halindeyim motor bloğu pistonu sarıblok mudur nedir bir şeylerle değişitrmişler titreşim kalmadı diyorlar göya, oda bu gün geleckti ama haftaya salladılar. deneycem öyle bir şey yoksa 3900 bırakırım demişti biraz daha indirebilirsem alacam inşallah . 4100- 3700= 400 lira yazık yav.
    hayırlısı olsun şimdiden

matamatiksel bi hata yapmısın ben sana formülü vereyim

HONDA-400tl =1400tl
    bu durumda honda alırsan 1400 te le kazanmış olursun

nemdem mi? çünki honda hondadır.... ve kesinlikle hayat ondadır...

Motosikleti
    Afrika..
    abi ben pazartesi alıcam plakayı perşembe gününe kadar izinliyim... salı yada çarşamba günü atıcam kendimi yollara musaitsen gel istersen hem tanışırız hem iyi rodaj olur motorlara biraz tadını çıkartalım motorların....
    Abi sen izinlisinde benim yeni iş durumları var.
    Bu aralar biraz onunla ilgili kafa patlatıyorum.
    Şu sıkışık dönemi bi atlatalım, ondan sonraki en musait zamanda bulusalim dostum

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben orada olsam istanbuldan sipariş verir ptt kargo gibi bir yöntemle oraya getirtirim hiç olmazsa bu açgözlülere vermem o parayı paşa paşa da teslim alırım motorumu
    Düşünmüyor değilim aslında, bugün gittim 10 tane cbf sıralı hepsi satılmış almak istesek bile nisandan önce gelmeyecekmiş bir ara demiştim burada var diye ancak buradada motor yok artık beklemekten başka çağre yok 2007 de cbf 3200 tlye plaka dahil almıştım nerden nereye fiyatlar ne hale geldi.....

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünmüyor değilim aslında, bugün gittim 10 tane cbf sıralı hepsi satılmış almak istesek bile nisandan önce gelmeyecekmiş bir ara demiştim burada var diye ancak buradada motor yok artık beklemekten başka çağre yok 2007 de cbf 3200 tlye plaka dahil almıştım nerden nereye fiyatlar ne hale geldi.....
    kötü de olmadı ama hiç olmazsa motorun hakkı olan parayı veriyoruz devlet için önemsiz ama bizim için çok önemli bir durum bu ötv indirimi. inşallah zamlı satıştan almazsın zam bekleniyor sezon dolayısıyla

Motosikleti
    cbf 150 2011
    Abi sen izinlisinde benim yeni iş durumları var.
    Bu aralar biraz onunla ilgili kafa patlatıyorum.
    Şu sıkışık dönemi bi atlatalım, ondan sonraki en musait zamanda bulusalim dostum
    bana uyar... ne zaman istersen... hatta mt cbf150 bahar şenliği mi yapsak yeni motorlarda geldi.. 10 15 motor olabilirsek doğada güzel bi mangal partisi yapabilirz.... süper olur bence.. düşünsenize bi 15 cubuf peş peşe

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bana uyar... ne zaman istersen... hatta mt cbf150 bahar şenliği mi yapsak yeni motorlarda geldi.. 10 15 motor olabilirsek doğada güzel bi mangal partisi yapabilirz.... süper olur bence.. düşünsenize bi 15 cubuf peş peşe
    ben düşündüm şimdi 10 tanesi rodajdan olayı hep 2-3 km arkadan takip ediyor ehehe

Motosikleti
    Afrika..
    Fena fikir degil aslında.
    Yalnız ben et yemiyorum.
    Reflü çıktı bu aralar bende

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    bunlarda yeni fotolar Varadero 125

Hep Pür Dikkat...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler