Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    pan yavru goldwing dir eğer heyecandan çok komfor arıyorsan pan iyi bir seçim olacaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın kimseden ses çıkmıyor bu aralar...

Honda Pan-Europan ı 3-4 ay gibi kısa bir süre kullanma imkanım oldu. Çok konforlu ancak yüksek hızlarda stabilite problemleri yaşayan bir makina gidon ve ön amortisörlerde yapılan bazı değişikliklerle çözümlenebilen problemler. Büyük hacimli Sporttouring sınıfında 4 markanın birbiriden pek farkı yoktur. VFR 1200F / Pan-Europan / FJR 1300 / GTR 1400 Ben şahsen bu dördünden birini yüksek model alarak nikah kıymak istiyorum. FJR bi tık önde şahsi düşüncemle... Yine benim şahsi düşüncem olmak beraber kişiden kişiye değişebilir ama bu dört model konforlu olmakla beraber daha heyacanlı makinelerdir. 150-170 hp güç 130-150nm tork onları yeteri kadar heyecanlı yapıyor...
    erginturhan, umurcan, kisama ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

kisama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Teşekkürler TROE. Pan için yüksek hızlardaki stabilite problemi nedir, kaç km hızdan sonra oluşur? Biraz daha açabilir misin
    T R O E bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Arkadaşlar iyi geceler herkese, adım Ozan, bu forumu bir süredir takip ediyorum. Ben de müstakbel VFR kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum. Cevap veren vermeyen herkese teşekürler. VFR 800 için orijinal egzos bulabilir miyiz. (Ebay dışında) Almak istediğim motorların tamamında performans egzostu var. Ben orijinal egzos istiyorum. Honda bayilerine sormadım henüz, onlar getirebilir mi bilmiyorum.
    T R O E bunu beğendi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi geceler herkese, adım Ozan, bu forumu bir süredir takip ediyorum. Ben de müstakbel VFR kullanıcısı olarak bir şey sormak istiyorum. Cevap veren vermeyen herkese teşekürler. VFR 800 için orijinal egzos bulabilir miyiz. (Ebay dışında) Almak istediğim motorların tamamında performans egzostu var. Ben orijinal egzos istiyorum. Honda bayilerine sormadım henüz, onlar getirebilir mi bilmiyorum.
    Hoş geldin Ozan, şimdiden hayırlı olsun müstakbel VFR'n, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim...
    Orjinalini elbet bulabilirsin, servislere müracaat edersen getirtirler, bunun dışında bikebandit öneririm tüm parçaları bulabilirsin, orjinali şu an 880$ (bikebandit fiyatı) linki de şu; http://www.bikebandit.com/houseofmotorcycles/2009-honda-interceptor-800-abs-vfr800a/o/m150903#sch612294
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın hepinize...

Şu makineyi getirsinlerde alalım yaw. Zaten beğenmiştim; Adamlar getirmeyince daha çok ister oldum...

Alıntı kisama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler TROE. Pan için yüksek hızlardaki stabilite problemi nedir, kaç km hızdan sonra oluşur? Biraz daha açabilir misin
    Özelden cevap verdiğim için burdan yazmıyorum. Ayrıca damatlıkla VFR üzerindeki fotoğraf gözümün önüne geliyor satma diyorum...

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan orjinal VFR egzozlarını genelde performans egzozu takılmış VFR leri satarken yanında verirler senin baktığın makinelere de sorsan büyük ihtimalle bulunur. Ben yanında vermiştim. Vermeyenlerde sahibinden de satma yoluna gider...
    Bunun yanında rahatsız olduğun ses ise eğer sıralı dört gibi çok ses çıkarmaz...
    Ali İMANCI ve erginturhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Herkese keyifli, güvenli sürüşler dilerim. Motorunuzun kıymetini bilin ;)

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın...

erginturhan ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Günaydın. Benim motorunda önceki sahibi orjinal egsozlardan birini açtırmış bende bu egsozları leovince yada two brothers ile takas edebilirim. Bilginize. Elimdeki egsozlar orjinal ancak biri açık diğeri kapalı
    kapalı.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Benim motora sarı jant ne kadar çok yakışıyomuş Jantları ne zaman boyatıyoruz ahali :D

Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali İMANCI bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın...
    Sınava giren gençlerimize başarılar..
    Hava pırıl pırıl...
    Sarı jantlı koyu gri Adana'da bir tane var süper Emrah...

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar, iyi haftalar...

Ali İMANCI, Emrah Düzgit ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1702910/detay/
    Arkadaşlar bu motoru gören, duyan, bilen var mıdır? En kısa sürede görmeye gideceğim. Fotoğraflarda görülüyor egzos kuyruk altından alınmış, acaba neden böyle bişey yapılmıştır. (Satıcıya da soracağım gerçi ama ilk önce buraya yazmak istedim)

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Erken ısınan güzel bir lastik almak istiyorum tavsiyeleri alabilirmiyim fiyat 750 ye kadar 180/55/17
    Ali İMANCI bunu beğendi.

Motosikleti
    sym joymax
    hayırlı akşamlar arkadaşlar.
    marlox ben pirelli angel gt takım aldım.ama tam anlamıyla test ettim zorladım desem yalan olur.bir abimiz vefat etti cumartesi günü pek kullanamadım daha.100 km falan bi öyle dolandım.viraja yattım kalktım hızladım yavaşladım herhangibi bir kayma vs yasamadım güven verici bir yol tutuş vardı.lastik ısısı olarak sanki m5 daha fazla ısınıyordu gibi geldi bana ama m5 te cabuk bitiyor ne yazıkki.özellikle sport touring vfr makinelerde turlarda ve heleki artçınız varsa ve eşyanızda varsa m5 bitip gidiyor.bu sebeple angel gt aldım.dediğim gibi tam anlamıyla zorlayamadım nede olsa yeni lastik ilk turdan acıdım biraz lastiğe.ama yinede lastiğe yaptıklarımı batlax takılıyken yapsaydım cokk kayardı dıye tahmın edıyorum.allahım nedır oyle o batlaxların halı arkadaş.eger angel gt almasaydımda metzeler z8 alacaktım.çok arastırdım bu kararı verdım.bu arada angel gt yurt içi yurt dısı tüm testlerde sport touring lastiklerde ilk sırada yer alıyor...
    wolrath, T R O E ve marlox bunu beğendiler.

Ali İMANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende yeni Bridgestone Battlax HyperSport S20 aldım.Yumuşak hamur, yol tutumu güzel. Şu ana kadar kötü bir izlenimim olmadı. Ancak verdiğin bütçenin üzerinde. 2 ay ödemesiz 5 taksitle 1,000 tl ye aldım.
    marlox bunu beğendi.

kisama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar çok severek beğenerek aldığım ve kullandığım, aynı zamanda sadıçlığımı yapan VFR mi Pan-Europan aldığım için satıyorum.
    Murat Abi satmayı ben de istemiyorum ama Nasip bu işler :(
    ilgilenen arkadaşlar telefon numaram ilanda vardır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-akademisyenden-3cantali-sorunsuz-vfr800-157667107/detay/
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Son olur fiyatı nedir ona göre bir kaç dostuma haber vericem VFR almak isteyenler var çevremde...

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar çok severek beğenerek aldığım ve kullandığım, aynı zamanda sadıçlığımı yapan VFR mi Pan-Europan aldığım için satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-akademisyenden-3cantali-sorunsuz-vfr800-157667107/detay/
    Gölbahcenin guzide motoru aslinda bana yakisirdi
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7667107/detay/
    Çok güzel görünüyor, keşke bu fiyatlara çıkabilsem. Düşünmeden atlar gelirdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler