Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF Moto CL-X 700 Heritage Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Arkadaşlar herkese merhabalar.
    Çok uzun bir aradan sonra tekrar motosiklet.net forumunda bir paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.
    Yıllar önce Yamaha XT600 , Kawasaki Er5 , Suzuki GS500 forumlarında çok aktif rol oynamıştım ve oradan belki tanıyanlar çıkabilir.
    Forumdan uzaktım ancak motosikletten uzak değildim tabii ki.
    Bir çok farklı model ile sürüşe devam ettim.
    Çok uzun zamandır duyduğum ancak Çin malı olduğu için ön yargılı baktığım CF Moto markasıyla geçen yıl yazında eşime motosiklet ehliyeti aldığımız esnada şans eseri eşimin eğitim motosikleti olan CL-X 700 Heritage modeli ile tanışmış oldum.
    İlk olarak tasarım ve sırasıyla malzeme kalitesi ,bu malzemenin motosiklet haline getirilebilmesi ve bunu bu kalitede bir Çin motosiklet firmasının yapmış olması benim çok ilgimi çekti.
    Yaklaşık bir yıldır araştırma radarımda olan markanın yaklaşık olarak 10 gün önce CL-X 250 Heritage modelini üçüncü motosikletimiz olarak satın aldım ve deneyimledim.
    Ve dün asıl bende iz bırakan CL-X 700 Heritage modelini de dördüncü motosikletimiz olarak 2022 model sadece 7 kilometrede yani sıfır olarak dün satın aldım.
    Gerçekten bana farklı duygular ysşaram bir motosiklet olduğu işim ve forumda pek bilgi ve paylaşım bulamadığım içim bir başlangıç olması adına bu konuyu açma gereği duydum.
    Herkese keyifli sürüşler ve iyi forumlar diler saygılar sunarım.
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah.
    cf motoyu oldu bitti hiç sevmesem de bu clx serisi motorları tarz olarak gerçekten çok hoş duruyor.
    kendine has aykırı, agresif bir tasarımı var.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Selam güle güle kullanın bende şeklini beğenerek aldım düşük hızlarda hava soğuk iken bile sürekli fan açması dışında yakıtı biraz fazla gerçi daha rodaj bakım yeni bitti biraz açılır sanırım haricinde arka amörtisör değişti üstündeki torna vida serlik yumşaklık ayar vidası tepki vermiyordu akan yağda yoktu hızlı bir şekilde değişti sağolsunlar
    130 km hızlarda deli rüzgar alıyo sürücü
    Ön cam şart , scoter gibi bir ergonomi zaten yok ruhsat bile sıkıntı çanta taksan yakışmaz
    Koruma demiri yok
    Belki takoz idare eder ufak tefek devrilmelere
    Yinede yakışıklı motor uzun süre kullanımda neler çıkar zamanla görücez tekeriniz düz bassın kazasız sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler