Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    efesice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250
    Zaten şu anda limitim 140 km alırkende ararkende bu süratdi,ama ben yinede hem balans hemde amortisörlere baktıracağım,ön bilyelerdende olabilir diyenler var diğer forumlarda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı efesice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten şu anda limitim 140 km alırkende ararkende bu süratdi,ama ben yinede hem balans hemde amortisörlere baktıracağım,ön bilyelerdende olabilir diyenler var diğer forumlarda...
    Doğru bilyalardan olma ihtimali de var ama çok çok düşük. Bilyalar bu kadar kısa sürede dağılması için sürekli dağda çakıl yolda kullanmak gerekir.
    ver gazı... ver çoşkuyu

MuttFTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    @puser: Bu arada geçmiş yardımlarınız için teşekkürler. En sonunda Çarşamba günü bir tane 2010 model buldum ve İstanbul'a gittim ve aldım ve geldim. Ankaraya geldikten sonra eve kapattım, şimdilik bakışıyoruz

Hsonu şehir dışına çıkacağım için evden çıkarmaya üşeniyorum, inşallah gelecek hafta içi turlamaya başlayacağız.

Onun dışında, gelirken 130'u geçince acayip rüzgar alıyor (tam yatmıyorum motosikletin üstüne), 150 ve üstü gitmeye çalışanlar nasıl gidiyor merak etmiyor değilim.

Fotoğraf eklemek gerekiyorsa da ekleyelim

zenon, puser, polo34 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Hayırlı olsun motorunuz..İnternetten görmüştüm size nasip olmuş..İyi günlerde kullanın..

MuttFTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı virus_23tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorunuz..İnternetten görmüştüm size nasip olmuş..İyi günlerde kullanın..
    Sağolun, en çabuk davranan ben oldum sanırım

Black CBR250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Naked
    Alıntı MuttFTS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun, en çabuk davranan ben oldum sanırım
    Güle güle kullanın hayırlı olsun.İkinci sırada ben vardım size nasipmiş

Motosikleti
    gt250

Gri şase,ve çıkartma projem,beğenirseniz bu şekle sokacağım motorumu ..?

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:32 ----------

[QUOTE=MuttFTS;3354731]@puser: Bu arada geçmiş yardımlarınız için teşekkürler. En sonunda Çarşamba günü bir tane 2010 model buldum ve İstanbul'a gittim ve aldım ve geldim. Ankaraya geldikten sonra eve kapattım, şimdilik bakışıyoruz

Hayırlı olsun,kazasız belasız yolculuklar dilerim.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    bu güzelmiş. ancak kalın kuyrukta nasıl durur bakmak lazım.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 Naked
    Sonunda comet ailesine bende 2010 model bir motosilet alarak katıldım.

Motosikleti
    gt250
    Alıntı Black CBR250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda comet ailesine bende 2010 model bir motosilet alarak katıldım.
    Hayırlı olsun..Allah kaza belayı uzak tutsun.
    Acele etmenize gerek yok,altınızdaki motor istemeseniz de sizi gideceğiniz yere en hızlı şekilde götürecek ulaşım aracı.Sakin olun,sakin kalın,acele giden ecele gider..!

Motosikleti
    Hyosung GT 250 Naked
    Hayırlı olsun..Allah kaza belayı uzak tutsun.
    Çok teşekkür ederim.Allah herkese kaza bela vermesin.
    Motorun bakımını yaptırırken ngk iridyum buji kullandım.Bu bujilerin ömrü hakkında bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    gt250
    Alıntı Black CBR250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.Allah herkese kaza bela vermesin.
    Motorun bakımını yaptırırken ngk iridyum buji kullandım.Bu bujilerin ömrü hakkında bilgisi olan var mı?
    artık şu nick ini değiştirme vaktin geldi diye düşünüyorum bu arada..black cbr 250
    Acele etmenize gerek yok,altınızdaki motor istemeseniz de sizi gideceğiniz yere en hızlı şekilde götürecek ulaşım aracı.Sakin olun,sakin kalın,acele giden ecele gider..!

Motosikleti
    Hyosung GT 250 Naked
    artık şu nick ini değiştirme vaktin geldi diye düşünüyorum bu arada..black cbr 250
    Haklısın efesice değiştirmeyi bulamadım.Sanırım yeni üyelik gerekiyor.

Motosikleti
    gt250
    gt250 ye arka çanta demiri takabilecek bir demirci ve usta arıyorum bildiğiniz var mı acaba...?

BİRİCİK SİYAH İNCİMİ MOTORUMU İHTİYAÇTAN ACİL SATIYORUM HİÇBİR PROBLEMİ HATASI YOKTUR YABANCIYA GİTMESİN...

http://www.sahibinden.com/164232855

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    İnsan askerde olunca nede çok özlüyormuş motosikletini :(
    puser bunu beğendi.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    arkadaşlar merhaba. motorumu sattım ve uzun zamandır gözüm üzerinde olan hyosung gt 250 almaya karar verdim. başlığı çok inceleme fırsatım olmadı benim gibi soru soran çok olmuştur eminim. benim için kısa bir özet geçerseniz çok sevinirim. motorun kronik bir problemi var mı? parça ve bakım işi nasıldır? satın alırken nelere dikkat etmeliyim? önerebilceğiniz bir takım bilgilere ihtiyaç duyuyorum.Teşekkür ederim
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan askerde olunca nede çok özlüyormuş motosikletini :(
    şafak kaç

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Alıntı restherock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. motorumu sattım ve uzun zamandır gözüm üzerinde olan hyosung gt 250 almaya karar verdim. başlığı çok inceleme fırsatım olmadı benim gibi soru soran çok olmuştur eminim. benim için kısa bir özet geçerseniz çok sevinirim. motorun kronik bir problemi var mı? parça ve bakım işi nasıldır? satın alırken nelere dikkat etmeliyim? önerebilceğiniz bir takım bilgilere ihtiyaç duyuyorum.Teşekkür ederim
    normal bir motorda nelere bakılması gerekiyorsa o noktalara dikkat edeceksin, özel bir husus yok. genel değil de nokta atışı sorun olursa cevaplamaya çalışırız
    mahyo bunu beğendi.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    peki nokta atışı soru geliyor arıza verdiği zaman parça sıkıntısı çok oluyormuş dediler bununla beraber yağ yakma problemi varmış. bu motora tamamen yabancı olduğum için bir bilene danışayım dedim. yukarıdaki cevapları verenler muhtememlen tecrübe olmadan fikri olanlar çok takılmadım ama kafada soru işareti bırakmadı değil
    puser bunu beğendi.
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı restherock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki nokta atışı soru geliyor arıza verdiği zaman parça sıkıntısı çok oluyormuş dediler bununla beraber yağ yakma problemi varmış. bu motora tamamen yabancı olduğum için bir bilene danışayım dedim. yukarıdaki cevapları verenler muhtememlen tecrübe olmadan fikri olanlar çok takılmadım ama kafada soru işareti bırakmadı değil
    PArca sıkıntısı kesinlikle yok kanuninin kendi sayfasından sipariş verip evine gelebildigi gibi yetkili servislerden de alabilirsin. Yurt dışı alış verişi varsa hyosungsource ten de alabiliyorsun 10-15 günde koreden direk geliyor...

Yag yakma sözkonusu kesinlikle değil ancak kötü rektifi ye yada işcilik varsa olası onunda motorla alakası yok...
    restherock ve mahyo bunu beğendiler.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler