Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hyosung.com.tr/ Buradan bakabilirsin ayrı bir katogori olarak degerlendiriyorlar sanirim...
    Ben x5 'mi ne varya comet'i kaldırıp onu getirdi sandım ilk ama Hyosung'un sitesinde fiyat yazmıyor. Bayiyi aradım Comet 12.490 tl , Gt 250 r 13.190. yeni gelecek x5 'de 11.874 tl .

İkinci eli yok galiba bu cometlerin , gt 250 r pek rahat gelmedi bu motora bakayım dedimde alıpda elimde kalır diye korktum şimdide. Arkadaşlar Muğla / fethiye civarı comet sahibi gelip bir bakmak isterim motorumla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    comet kalkmadı. x 5 zaten cometin tam olarak bir muadili değil. neticede tek silindirli ve uzun seyahatler için çok iyi bir tercih değil. hyosung'un bu modeli tasarlamasındaki aslı amaç bence gelecekteki modelleri için bir inovasyon çalışması. en azından bir kaç sene sonra mevcut şase tasarımlarıyla modellerine fazla birşey katamaz duruma gelecektir. bir iki seneye kalmaz 650'lik versiyonuda piyasaya tamamlayıp piyasaya sürerler. kanuni her ne kadar distribütör de olsa mevcut ürün çeşitliliğini azaltmamak adına cometten vaz geçemez. yedek parçaları gtr ile aynı olduğundan ekstra parça stok maliyeti bulunmamakta.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    comet kalkmadı. x 5 zaten cometin tam olarak bir muadili değil. neticede tek silindirli ve uzun seyahatler için çok iyi bir tercih değil. hyosung'un bu modeli tasarlamasındaki aslı amaç bence gelecekteki modelleri için bir inovasyon çalışması. en azından bir kaç sene sonra mevcut şase tasarımlarıyla modellerine fazla birşey katamaz duruma gelecektir. bir iki seneye kalmaz 650'lik versiyonuda piyasaya tamamlayıp piyasaya sürerler. kanuni her ne kadar distribütör de olsa mevcut ürün çeşitliliğini azaltmamak adına cometten vaz geçemez. yedek parçaları gtr ile aynı olduğundan ekstra parça stok maliyeti bulunmamakta.
    Hocam 3 renkli cometler var mı peki? ben ikinci el 2013 model bakıyorum ama kimse satmıyor. Sahibinden.com'da var 2 tane onlar ST Kanuni ve siyah bu yüzden onları istemiyorum.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 3 renkli cometler var mı peki? ben ikinci el 2013 model bakıyorum ama kimse satmıyor. Sahibinden.com'da var 2 tane onlar ST Kanuni ve siyah bu yüzden onları istemiyorum.
    3 renkli comet hiç görmedim. nasıl bir şeyden bahsediyorsunuz? 2013 yılında talep doğru tahmin edilmediğinden az sayıda getirildi ve stok sıkıntısı oluştu. bu sebeple 2013 yılında satışı fazla yapılamadı. 2012'den kalan stoklar 2013'de satıldı. zaten cometi alan kullanıcı profili kısa sürede satmıyor. 2012 modelleri bile ikinci el piyasasında fazla görememenizin nedeni budur.

Serkan YAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250 on the way
    arkadaşlar bu üç makinayadan herhangi birini inceleyen oldumu ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gt-250-acil-satilik-148871443/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gt250-kis-firsati-152670341/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gt-250-naked-132734276/detay

yan yatması boyası kazası vs olması benim için önemli değil motor ve yürüyen aksamı sıkıntı çıkarmasın yeter.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gt250-kis-firsati-152670341/detay/

İlanda ki motor sahibi benim

Merhaba arkadaslar
    bana kanuni s&t gt 250 ile hyosung gt 250 arasındaki farkları yazabilecek varmı ? hyosung satıcıları s&t nin sorunlu makine oldugunu idda ediyor bu ne kadar dogrudur sizce ? saygılar.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı Serkan YAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu üç makinayadan herhangi birini inceleyen oldumu ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8871443/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2670341/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32734276/detay

yan yatması boyası kazası vs olması benim için önemli değil motor ve yürüyen aksamı sıkıntı çıkarmasın yeter.

ilk ilanı direkt es geçin. 3. ilandaki motoru görmedim bilmiyorum. 2. ilan ise spartacus'e ait ve ederinin çok altında bir fiyat vermiş. kendisi bu motoru yeterince iyi tanıyan birisi. bir karşılaşmamızda, 3-4 ay kadar önce motoru merak edip sürmüştüm. performansı yerinde ve herhangi bir sorunu yoktu. kendisine sorarsanız zaten detaylı bilgi verecektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı Gtcomet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar
    bana kanuni s&t gt 250 ile hyosung gt 250 arasındaki farkları yazabilecek varmı ? hyosung satıcıları s&t nin sorunlu makine oldugunu idda ediyor bu ne kadar dogrudur sizce ? saygılar.
    özellikle naked model için yazıyorum. 2006-2008 modelleri global motor getirdi. depoda hyosung yazıyor. 2008 den itibaren kanuni distribütörlüğünde gelmekte. isim hakkı anlaşmazlıklarından dolayı depoya s&t markası konuldu. 2013'de marka sorunu giderildi ve tekrar hyosung olarak satışa çıktı. 2008 modelden itibaren gelen s&t'ler enjeksiyonludur ve enjeksiyon sistemi kaliteli ekipmanlardan oluşmaktadır. misal benzin pompası bosh, rolanti vanası simens markalıdır. enjektör ve sensörleri de yıllarca sorun çıkartmayacak kalite seviyesindedir. anlayacağınız durum bilmemekten kaynaklanmaktadır. ben 2010 model s&t kullanıyorum ve bugüne kadar konjektör ve satatör değişimi haricinde yedek parça değişimim olmadı. bu bahsettiğim ikilinin zaten belirli bir kullanım ömrü var ve bir kaç senede bir yenilenmesi gerekir. motor bloğu karbüratörlü ve enjeksiyonlu modellere aynı kalitededir. zaten geriye parça kalmıyor. atıp tutanlara bakmayın siz.
    mahyo, zenon ve polo34 bunu beğendiler.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Selam arkadaşlar 2008 model hyosungumun artık lastiklerini degiştirmek istiyorum Oldukca sertleşti lastiklerim. Ama fazla bi bütcem yok o nedenle fiyatı cok fazla olmayan orta sertlikte lastik labilecegim bi site biliyormusunuz İlgilenen arkadaşlara şimdiden tşkler

Motosikleti
    cf moto 400
    Merhaba arkadaslar uzun suren tvs apache macerama gt 250 ile devam etmek istiyorum. Universiteye giderkende goturecegim 650km mesafe var. Motorun onune sallanmayacak ve beni ruzgardan koruyacak cam tavsiyeniz var mi ? Mont ve pantlon ayriyetten uzun yolda giyilecek baska esya varsa tavsiyeleriniz nelerdir? 3.5 sene once 200 tl ye aldigim ls2 kask var ceneden acilir degistirmelimiyim eger evetse hangi kaski onerirsiniz. 3 lu canta kac paraya mal olur borusu ile ? Cok tesekkurler simdiden

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    GT 250'nin oturuş pozisyonu nedeniyle rüzgardan tamamen korunmak zordur. Sahibinden de var fiyatı 100-150 TL arası değişiyor. Kaliteli bir balaklava al. imkanın varsa neopren içlik, kayak eldiveni ( koruma yoktur ama sıcak tutar ve yağmur soğuk geçirmez). Reflektif yelek kullan. yaklaşık 200 Km de bir durup mola ver ve su iç. Kaskın çenesi açık halde iken sürüş yapma. 3 lü çanta yerine bir tane arka çanta yanlar içinse soft çanta kullanabilirsin. Çanta taşıma demiri 100- 150 TL cıvarında iyi bir şey yaptırabilirsin. Çanta olarakta Shad sh48
    Şimdilik hızlıca bunları söyleyebilirim. Başka arkadaşlarda fikir verecektir. Şimdiden hayırlı yolculuklar.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 2008 model hyosungumun artık lastiklerini degiştirmek istiyorum Oldukca sertleşti lastiklerim. Ama fazla bi bütcem yok o nedenle fiyatı cok fazla olmayan orta sertlikte lastik labilecegim bi site biliyormusunuz İlgilenen arkadaşlara şimdiden tşkler
    düşük bütçeli olsun derseniz fazla tercihiniz yok malesef. savanın radyal ve mişlenin pilotun giriş sevisyesi olan modellerine bakın.
    zenon bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Buralarda hep ıssız kalmış :D

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    kalır tabi. üşengeç adamlarız biz. girmesi, bakması, yazması zor geliyor at bir iki foto da rengi değişsin sayfanın.
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    kalır tabi. üşengeç adamlarız biz. girmesi, bakması, yazması zor geliyor at bir iki foto da rengi değişsin sayfanın.
    Benim eski motorun yeni sahibinden :D

Bu motorun kaderi bu :D

Al bundalarda bizim hafta sonu gezisinde ;)

puser ve mahyo bunu beğendiler.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    görünen o ki yeni sahibi motora eksikliğini aratmıyor
    _SpartacuS_ ve zenon bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    görünen o ki yeni sahibi motora eksikliğini aratmıyor
    Bazen Sen motoru secmezsin motor seni secer
    puser bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    cf moto 400
    2013 ve 2014 modellere nasil cam takicaz arkadaslar ?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    forumda bir yerlerde deposunda aprilla yazan siyah bir 2012'nin resmi olacak. göstergedeki siperliğe puig benzeri bir cam takmıştı.

Zafer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Arkadaşlar slmlar benzin göstergem ufak bir isyan yarattı ve artık çalışmamakta sıkıntı yüksek ihtimalle şamandıradan kaynaklı yenisini yada çıkmasını arıyorum yada uyumlu farklı bir markanınki????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler