Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    YANI yaklaşık olarak 320-350 km yol yapıyoruz 1 depo benzin ile. 5 lt misaldi yaff

depo sinyali görünce moralim bozuluyo 220 km yapmışşım .dedim motor bitti. ))
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkada olan sen misin be adam.. (CBF) kaç bin km boyunca o amortisörü o şekilde kullanıyorsun
    Lan olum gt geyik gibi zıplıyor CBf in amortisoru ezilmiş eskimiş olabilir ama kesinlikle patlak degil!...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

tranquiltr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 naked
    Selamlar. Hatırlarsınız gecen hafta sunumu alsam bunumu diye gt ler hakkında yardım istiyodum. Dun coometimi aldım. (5.400 TL) 2008 model, 20 binde. Garanti bitene kadar hyo servisinde bakımları yapılmıs sonra anlasamayıp baska iyi bi ustada yaptırmıs. Siyah ciziksiz ama ufak bi yana yatması var. Cizilmemis ama vites kırılmıs yenisiyle degismis. Lastikleri biraz kafama takılıyo. Uzerinde shinkolar var. Durumu iyi ama herkes shinko hakkında cok kotu yorumlar yapıyo. Degistirmeye kesin gerek varmıdır kararsızım. bi yandan para kalmadı ama cok guvensizse oyle gezmekte istemem taksitle kartla alırım gene alırım. Siz hangi lastigi kullanıyosunuz ve nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/582282_10150980968567953_748122952_11804962_465324 266_n.jpg[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    [QUOTE=tranquiltr;2688080]Selamlar. Hatırlarsınız gecen hafta sunumu alsam bunumu diye gt ler hakkında yardım istiyodum. Dun coometimi aldım. (5.400 TL) 2008 model, 20 binde. Garanti bitene kadar hyo servisinde bakımları yapılmıs sonra anlasamayıp baska iyi bi ustada yaptırmıs. Siyah ciziksiz ama ufak bi yana yatması var. Cizilmemis ama vites kırılmıs yenisiyle degismis. Lastikleri biraz kafama takılıyo. Uzerinde shinkolar var. Durumu iyi ama herkes shinko hakkında cok kotu yorumlar yapıyo. Degistirmeye kesin gerek varmıdır kararsızım. bi yandan para kalmadı ama cok guvensizse oyle gezmekte istemem taksitle kartla alırım gene alırım. Siz hangi lastigi kullanıyosunuz ve nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.[COLOR="Silver"]

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

tekerin düz basar umarım. benim motorda aldığımda michealin pilot vardı. onları kullanıyorum (1 ay oldu alalı). adanadan abim için aldığım comet te ise shinko var. bakalım adanadan gelirken test edeceğiz. lakin üstündeki lastikler orjinal değil. sıfır olarak alınıp takılmış . daha iyi olduğu konusunda duyumlarım vardı. orjinala göre . ...........
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar önden kazalı olduğu için hurdaya ayrılan bir comet var. PArça ihtiyacı olanlar varsa özel mesaj atın irtibat numarasını gönderebilirim.
    Herkese kazasız sürüşler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar önden kazalı olduğu için hurdaya ayrılan bir comet var. PArça ihtiyacı olanlar varsa özel mesaj atın irtibat numarasını gönderebilirim.
    Herkese kazasız sürüşler.
    hocam kaç bin km de ?
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

tranquiltr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 naked
    Lastikleri pirelli sport deamon alıcam sanırım. Merkez yedek parca nasıl bir sitedir daha once alıs veris yapan oldumu. İlk etapta yag filtresi, hava filtresi, yagını, kornasını ve lastikleri bu siteden alıp degistirmel istiyorum.
    Ayrıca arka frenden cıytak cıyak sesler geliyo ve kaliperi elle tutup sallayınca hafif tıkırdıyo. sorun balatamı kalipermi diskmi pek anlamam o yuzden bakakaldı. Yarın gostericem bi ustaya ama bulundugum yerdeki usta yapmaktan cok bozmayı bildigi icin tırsıyorum. Once buraya bi soriyim dedim.
    resimdeki siyah plastik yerlerde terleme var ne yapmalıyım?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

Birde fotodaki plastik yerler terleme yapmıs cozumu varmıdır. Yeni farkettimde motorun acıldıgının isaretimidir size yoksa korkulacak bisey yokmudur.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı tranquiltr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri pirelli sport deamon alıcam sanırım. Merkez yedek parca nasıl bir sitedir daha once alıs veris yapan oldumu. İlk etapta yag filtresi, hava filtresi, yagını, kornasını ve lastikleri bu siteden alıp degistirmel istiyorum.
    Ayrıca arka frenden cıytak cıyak sesler geliyo ve kaliperi elle tutup sallayınca hafif tıkırdıyo. sorun balatamı kalipermi diskmi pek anlamam o yuzden bakakaldı. Yarın gostericem bi ustaya ama bulundugum yerdeki usta yapmaktan cok bozmayı bildigi icin tırsıyorum. Once buraya bi soriyim dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...04662412_n.jpg

Birde fotodaki plastik yerler terleme yapmıs cozumu varmıdır. Yeni farkettimde motorun acıldıgının isaretimidir size yoksa korkulacak bisey yokmudur.
    öncelikle motorun hayırlı olsun.merkez yedek parçadan istediğini rahatça alabilirsin, herhangi bir sıkıntı da yaşamazsın.eğer balataların bitikse oluşan boşluktan dolayı kaliperlerin sallanması doğaldır ama acil şekilde balataların değişmesi gerektiğini gösterir. terlemeye gelince belki kapakları açıp araya sıvı conta sıkarsan bir etkisi olabilir ama çok ciddi bir problem de değildir.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı tranquiltr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...04662412_n.jpg

arka silindirin klasik sorunudur, terleme...orjinal conta taksanız bile bir süre sonra yine yapacak...kendiniz yapamazsanız site üyelerinden GKN ile iletişime geçin,kaliteli sıvı conta ile sorununuzu tamamen çözecektir.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    _oXXo_ Barbaros kardeşimiz ve tayfun bey(arkadaşın sattığı motorun yeni sahibi)bugün ADANA'ya geldiler.tanıştık,oturp sohbet ettik ve motoru teslim ettik.sonra da yolcu ettik.resimler barbaros kardeşimizde.resimleri bekliyoruz.tayfun kardeşimize tekrar hayırlı olsun diyorum.şu saatlerde,umarım sağ-salim aksaray'a dönmüşlerdir.

bu arada onlar gittikten sonra zaten temiz olan motruma arkadaşla beraber cila ve boya koruma yaptık.resimleri sizlerle paylaşayım dedim.

DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    selamlar, önceki sayfaları okuyan arkadaşlar benim başıma gelen talihsiz olayları bilirler.

dün motoru aldım ve biraz hayal kırıklığına uğradım. tamirci motor açılırken manifoldlardan birinin kullanılmaz hale geldiğini, diğerinin de ömrünün çok az olduğunu söyledi. daha kötüsü bunları hiç bi yerde bulamadığını da söyledi. şu an motor çalışıyo ama birinden tıstıstıs ses geliyo. trene biner gibi hissediyorum.

dahası bi 10 km falan kullandım. durunca bi baktım motorun üst kısmı hep yağ. bi yerden sızmış heralde. yarın tekrar gidicem. verdiğim paraya mı yansam, motorun düzelmediğine mi yansam bilemedim.
    acaba başka birine mi göstersem?

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, önceki sayfaları okuyan arkadaşlar benim başıma gelen talihsiz olayları bilirler.

dün motoru aldım ve biraz hayal kırıklığına uğradım. tamirci motor açılırken manifoldlardan birinin kullanılmaz hale geldiğini, diğerinin de ömrünün çok az olduğunu söyledi. daha kötüsü bunları hiç bi yerde bulamadığını da söyledi. şu an motor çalışıyo ama birinden tıstıstıs ses geliyo. trene biner gibi hissediyorum.

dahası bi 10 km falan kullandım. durunca bi baktım motorun üst kısmı hep yağ. bi yerden sızmış heralde. yarın tekrar gidicem. verdiğim paraya mı yansam, motorun düzelmediğine mi yansam bilemedim.
    acaba başka birine mi göstersem?
    Geçmiş olsun, ne desem bilemedim şimdi. Ustaya mı sövsem napsam.. Ümraniye de mert usta var onunla istersen bir iletişime geç. O insifiyatifli ve sağlam bir usta numarasını veriyorum : 0538 862 92 50 ara durunmunu bir anlat. Yardımcı olacaktır.
    ....

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    onur sakın kardeş geçmiş olsun ama ustan senı keklemeye çalışmış o manıfot lastıklerınden pıyasada mevcut lakın tanesı 100 tl civar yag konusunda ıse sanırım orjınal conta kullanmamışsızı keşke orjınal alsaydınız tüm contaları toplasanız 80 tl cıvarı yapar contavılarda 15-20 ye kestıklerı için ustalar işin ucuzunda ama bu seferde boyle sorun cıkar yarın kapak vıdalarını tekrar sıktırın eger contalar orjınalse hemen duzelır yok degılse araya sıvı conta attırım.

http://merkezyedekparca.com/detay.as...1853&p=Hyosung Gt250 Arka Manifolt

buyrun burada lınkı var veya sahibinden.com da fatıh kılıclı yada muharrem ozsoyla gorusun

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    @spartacus çok sağol. yarın bi gidip uğrıycam konuşçam olmadı ararım mert ustayı.
    @fearlesboy manifoldu merkeze de motomarketime de sordum ama ellerinde yoktu dedi. ben de kendim aramadım. ondan çok beni düşündüren yağ sızması şuan. az önce motoru bahçeye alırken bi baktım yere de akmış baya. keçe için benden 30 lira istedi dediğin gibi yapmış sanırım.

manifoltlar hyosungsource.com'da var
    http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=311
    http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=310
    tanesi 40 lira.
    ben yarın bi gidiyim, halledemezsem şu mert ustayı ararım gösteririm. al derse burdan alıcam artık. ama yağ sızdırmasından ciddi anlamda korkuyorum, çatlak matlak bişi olduysa sıçtık :/

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler herkeze iyi geceler bende de yuvarlak far lı bi motosiklet var ben buna öncam yapacağım hatta cam ın kalıp ını da çıkardım fakat bağlantı aparatları hakkında çaresiz kaldım eğer şu iekilde bi bağlantı çubukları icat edersem sizlerin yardımı veya fikirleri ile kalıp çıkardığım camdan buradaki arkadaşlara da yollayabilirim onlarda bi reklamcıda pileksiglass kestirip givi çakması bi cama sahip olurlar....
    işte yapmayı planladığım bağlantı demirleri bunlar ama aynaların koluna da montaj yapsak olabilir..

http://www.flickr.com/photos/8762989...7604478976445/
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler herkeze iyi geceler bende de yuvarlak far lı bi motosiklet var ben buna öncam yapacağım hatta cam ın kalıp ını da çıkardım fakat bağlantı aparatları hakkında çaresiz kaldım eğer şu iekilde bi bağlantı çubukları icat edersem sizlerin yardımı veya fikirleri ile kalıp çıkardığım camdan buradaki arkadaşlara da yollayabilirim onlarda bi reklamcıda pileksiglass kestirip givi çakması bi cama sahip olurlar....
    işte yapmayı planladığım bağlantı demirleri bunlar ama aynaların koluna da montaj yapsak olabilir..

http://www.flickr.com/photos/8762989...7604478976445/
    abii süper bi fikir aklıma geldi.

sen bu demirleri otomobil bagaj hidroliğiyle yapsana!!!

düşünsene; istediğin zaman kaldırıp indirebiliyorsun :D.

bu arada sitedeki satılık ilanlarında 2010 model 5.750 tlye kırmızı comet satılıyor; tanıyan eden var mı? daha bugün üye olmuş :(.

hazır elimde para varken alsam mı diyorum?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abii süper bi fikir aklıma geldi.

sen bu demirleri otomobil bagaj hidroliğiyle yapsana!!!

düşünsene; istediğin zaman kaldırıp indirebiliyorsun :D.

bu arada sitedeki satılık ilanlarında 2010 model 5.750 tlye kırmızı comet satılıyor; tanıyan eden var mı? daha bugün üye olmuş :(.

hazır elimde para varken alsam mı diyorum?
    len maxi sadece montaj yapayım yeter kalkıp inmesede olur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2012 comet ön camım nasıl olmuş

F54 ve Ahmet N. bunu beğendiler.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    @merianne:

demirlerin gidona değdiği yerin hemen altına birer parça iç lastik koyarsanız gidonunuz çizilmez. size de bu demirlerin yerine bagaj hidroliği tavsiye ediyorum . ben 2-3 haftaya yapıp resimleri atacağım hayırlsıyla.

5.750 tlye 2010 9500 km comet için ne diyorsunuz?

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Benim patlayan arka amortisörü garantiden değişicekler beyler ben hic umutlu degildim ama gerentiye soktular umarım yenisi de sorun cıkarmaz benim kullanım tarzimi biraz değişmem lazım anladım ki İstanbul yolların da bana kesin kros motor lazım en kotu enduro onda bile jant yamulur.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler