Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı ilbera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altan Motordan Tamer Beye birşey soracaktım; benim makine 18 binde acaba lastikleri değiştirmem gerekirmi, burada lastikçiye gösterdim idare eder dedi ama emin olmak için soruyorum normalde kaç binde değişmesi gerekiyor, selamlar.
    İLBERA arkadaeım selam !!!!!!!
    önce saglıklar dıllerım ...
    motorunun 18000 km geldını söylemısın bu kmye gelmıs lastıklerhepten kaymaya baslıyor
    evet lastık degısme zamanı gelmıs yanılmıyorsam motorun 650 bu motor da yeterınce hızlı bır motor bız 15000 cıvarında degıstırıyoruz !!!!!!!!!!!!! daha emnıyetlı oluyor hangi lastik dersende ben kendım pırellı corsa yada dıablo tavsıye ederım bızlerde makınalarımızda bu lastıklerı kullanıyoruz ve memnunuz ama istersen (metzeler ve mıchelın dunlop ) markalarda var tabı
    lastık konusunda yardımcı olurum istersen !!!!!!!!!
    saglıklı kazasız sürüşler dılerım TAMER

Beyler 8 11 Arasi Olan Fuar Biletlerinde Sorun Yok Kolay Hafta Sonuna Kadar Geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam

paşa abi sen bayer ilaç ta çalıştın mı

saygılar.
    11 sene kadar çalıştım..(1987-1998)

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 sene kadar çalıştım..(1987-1998)

selam

pakduş dan nurhan abinin selamı var şu an çıktı buradan

saygılar..
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam

pakduş dan nurhan abinin selamı var şu an çıktı buradan

saygılar..
    anaaaa söleseydin ona arasın beni...

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Arkadaşlar
    Telefonda Tamer Abiyle konuştuğumuz üzere sanırım Ziya ve Alican abi Aqua otel ile ilgileniyorlarmış. Yahu madem Aqua ile ilgileniyorsunuz bana belirtseneze deli olduk burada otel bulacaz diye.
    Ben şu an rezerve tuttuğum tüm otelleri iptal ettiriyorum.

Aqua Otel'de
    6 adet DBL (Çift Kişilik) 6 X 2 = 12 Kişi
    2 adet SGL (Tek kişilik) 2 X 1 = 2 Kişi
    3 adet TRP (Üç kişilik) 3 X 3 = 9 kişi
    Toplam 23 kişilik odaları mevcutmuş.

Bu bağlamda eşleriyle gelenleri haliyle DBL odalara yerleştiriyoruz.

DBL (Çift Kişilik)
    1-AltanMotor+ Artçı (TRP odaya çıkabilir)
    2-beetle65+eşi
    3-karabatu+eşi
    4-stingrayx+eşi
    5-tirevul+eşi
    6-duffy+eşi

SGL (Tek Kişilik)

1-Thai
    2-Tarden

TRP (3 Kişilik)
    1-Ali Nazik, Vedararpacı (2 kişi)
    2-Erkane + 2 arkadaşı (yamaha X-max + Piaggio X8) (3 kişi)
    3-BOŞ (3 kişilik)

SGL ve TRP odalarda beraber veya tek kalmak isteyenler uygun ayarlamaları yapabilir. Ben örnek olsun diye yazdım.
    Altan motor artçısıyla beraber SGL odalardan birini alırsa yanlarına diğer kişi de Ali Nazik ve Vedat ile beraber kalabilir ve 2 adet SGL oda ile 1 adet DBL odayı arttırmış oluruz.

Kişibaşına düşen fiyatların hepsini Cuma'ya kadar otelin hesabına veya belirtilen hesaba aktarır konfirmasyon yazısını otelden alıp işi çözeriz.
    Sevgiler
    Tolga
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    1-AltanMotor+ Artçı (TRP odaya çıkabilir)
    2-beetle65+eşi
    3-karabatu+eşi
    4-stingrayx+eşi
    5-tirevul+eşi
    6-duffy+eşi

SGL (Tek Kişilik)
    1-Thai
    2-Tarden

TRP (3 Kişilik)
    3-BOŞ (3 kişilik)
    4-exselans

yanımda bir kişi daha gelebilir ama net değil yer ayırılmassa bulunmasında sorun yaşarmıyız

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaaaa söleseydin ona arasın beni...
    SELAM

sana yazdığımda çıkmıştı abi

saygılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı stingrayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar
    Telefonda Tamer Abiyle konuştuğumuz üzere sanırım Ziya ve Alican abi Aqua otel ile ilgileniyorlarmış. Yahu madem Aqua ile ilgileniyorsunuz bana belirtseneze deli olduk burada otel bulacaz diye.
    Ben şu an rezerve tuttuğum tüm otelleri iptal ettiriyorum.

Aqua Otel'de

DBL (Çift Kişilik)
    1-BOŞ
    2-beetle65+eşi
    3-karabatu+eşi
    4-stingrayx+eşi
    5-tirevul+eşi
    6-duffy+eşi

SGL (Tek Kişilik)

1-1+1 BOS
    2-Tarden+1BOS

TRP (3 Kişilik)
    3-T&T+ ARCISI+ TAİ

SGL ve TRP odalarda beraber veya tek kalmak isteyenler uygun ayarlamaları yapabilir. Ben örnek olsun diye yazdım.
    Altan motor artçısıyla beraber SGL odalardan birini alırsa yanlarına diğer kişi de Ali Nazik ve Vedat ile beraber kalabilir ve 2 adet SGL oda ile 1 adet DBL odayı arttırmış oluruz.

Kişibaşına düşen fiyatların hepsini Cuma'ya kadar otelin hesabına veya belirtilen hesaba aktarır konfirmasyon yazısını otelden alıp işi çözeriz.
    Sevgiler
    Tolga

ARDASLAR ODA FİATI ADAM BASI 30 YTL
    BU GECE BUNU KONU NETLESSIN LÜTFEN YARIN DA PARALARI TOPLAYIP YERI AYIRTALIM UYGUNSA
    SAYGILAR TAMER

Motosikleti
    S.wing600abs
    SELAM

benim için uygundur abi biran önce uygulamaya geçelim...

satgılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Aqua Otel'de

DBL (Çift Kişilik)
    1-BOŞ
    2-beetle65+eşi
    3-karabatu+eşi
    4-stingrayx+eşi
    5-tirevul+eşi
    6-duffy+eşi

SGL (Tek Kişilik)
    1-1+1 BOS
    2-Tarden+(2 kişi persembe sabah Opsiyonlu)

TRP (3 Kişilik)
    3-T&T+ ARCISI+ TAİ

ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN650 Executive ABS
    Tamer Bey, iyi dilekleriniz ve ilginiz için çok teşekkürler ederim.Lastiklerden pırellı corsa yada dıablo nun ön ve arka fiyatları ne kadar bilgi verirseniz mutlu olurum.Hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim.
    Bekir Yılmaz
    Serinyol 100.Yıl İlköğretim Okulu Müdürü
    Antakya/Hatay
    Bekir S.YILMAZ
    Burgman AN650 Executive ABS
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

Motosikleti
    Burgman AN400 2005
    Arkadaşlar ;

Gıpta ile grubunuzu izliyorum Bugün saat 11 itibari ile bende bir an400 sahibi oldum.

Eğer kabul ederseniz grubunuza dahil olmak isterim.

Önceden yaşadığınz tecrübe sıkıntı ve maalesef karşılaştığınız kaza ve aksaklıkları içten paylaşımınız için teşekkür ederim.

Yolunuzda farınızda her zaman açık olsun !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    hosgeldin ve hayırlı olsun.Burası tum burgmancılara acık.istersen kendinden bahset biraz

Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

sunman aramıza hoş geldin iyi vakit geçireceğini umuyorum nede olsa burgmanya nın içine geldin tarden e katılıyorum bize biraz kendinden bahset

saygıyla

selam
    çanakkale yolcusu kalmasın
    son 18 gün

herkese iyi akşamlar...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    Alıntı sunman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ;

Gıpta ile grubunuzu izliyorum Bugün saat 11 itibari ile bende bir an400 sahibi oldum.

Eğer kabul ederseniz grubunuza dahil olmak isterim.

Önceden yaşadığınz tecrübe sıkıntı ve maalesef karşılaştığınız kaza ve aksaklıkları içten paylaşımınız için teşekkür ederim.

Yolunuzda farınızda her zaman açık olsun !!!
    hoşgeldin burgmanın hayırlı olsun kazasız belasız sürmen dileklerimle

Aqua Otel'de

DBL (Çift Kişilik)
    1-BOŞ
    2-beetle65+eşi
    3-karabatu+eşi
    4-stingrayx+eşi
    5-tirevul+eşi
    6-duffy+eşi

SGL (Tek Kişilik)
    1-1+1 BOS
    2-Tarden+(2 kişi persembe sabah Opsiyonlu)

TRP (3 Kişilik)
    1-Ali Nazik, Vedararpacı .exselans
    3-T&T+ ARCISI+ TAİ

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Hayırlı uğurlu kazasız keyif dolu bir seyahat dilerim.İnşallah herşey gönlünüzce olur.

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    sunman
    hayırlı olsun kardeşim
    hoşgeldin aramıza
    Çanakkale'ye de bekliyoruz.
    Sevgiler
    Tolga
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    sunman,aramıza hoş geldin burgman' ın hayırlı olsun allah kazabela vermesin formumuz herkese açık ama bir isteğimiz oluyor tabi mecbur değilsin bize kendinden bahsedersen seni dahaiyi tanımış oluruz.

sbuyukkilic, iyi dileklerin için çok teşekkürler.
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    slm beyler bu gün ofis dısında oldugum icin nete giremedim ... toplantıya katılmaya calısacagım bizim icinde yer problemi olmaması icin rezerve yaptıralım derim.
    teksavasci + esi - GTS250
    tunc + esi - piaggio x9
    wampirr + esi - araba
    eda hm - araba

bu baglamda 2 DBL + 1TRP oda bizim rezerve yaptırmamiz gerekli ...... gerekli odemeyi eft otelede direk yapabilirim ...

bu arada damdan iner gibi oldu biraz ismin olcay yas 31 ...(daha yolun yarısı bile degil) ... b evlerde oturuyorum , ihracat firmasında calısıyorum.. tel 0533 743 99 64.... 2 hafta oncede piaggio alacakken!! sym gts250 tanıstım... oyle basladı hersey..

canakkale mt arkadaslar yer hakkında bilgi vermisler.. http://www.motosiklet.net/forum/duyu...ulusma-15.html

iyi aksamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Aqua Otel'de

DBL (Çift Kişilik)
    1-tarden ve artcısı
    2-beetle65+eşi
    3-karabatu+eşi
    4-stingrayx+eşi
    5-tirevul+eşi
    6-duffy+eşi

SGL (Tek Kişilik)
    1-tarden in arkadaşı
    2-

TRP (3 Kişilik)
    1-Ali Nazik, Vedararpacı .exselans
    3-T&T+ ARCISI+ TAİ

ÖNERİLERİMİZ
    1-) Motosiklet sayısı 100 ün üzerinde olursa 20 şerli guruplar halinde sürüş yapılmasında fayda var. Yollar dar ve kavisli olduğundan karşıdan gelen araçlar olacak. Bunlar için gereken önlemi almalısınız.
    2-) Yol boyunca birçok şehitlik ve ziyaret alanıyla karşılaşacaksınız. UFAK yerlerde durup oraları ziyaret etmeniz size zaman kaybettirecek. Onun için yukarıdaki belirtilen noktaları ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
    Çünkü Ziyaretin can alıcı, büyüleyici ve olmazsa olmaz yerleridir buralar. Biz geçen Tolga ile kontrollerde 10:00 da başladık Akşam 17:30 da bitirdik. Çanakkale de limandan indiğimizde karanlık oldu.

3-) Kilitbahir motorlarıyla karşıya geçmek için otomobil için 13 ytl Motosiklet için 5 ytl ödeyeceksiniz. Birde dönüşte ödenecek. Eğer Feribotla ECEABAT tan geçilirse bu fiyat 3-5 ytl daha fazla olacak. Neticede KİLİTBAHİR kale önünde toplanılacak. Geçiş için En mantıklısı kilitbahir motorlarını kullanmak.

4-) Trakya yönünden gelecek arkadaşlarımız direk olarak KİLİTBAHİR kalesine gelecekler ve kafileye burada katılacaklar. Tertip olunacak.

5-) Burada 20 li guruplar yapılırken gurup liderleri belirlenmesi lazım. Ve gurup liderleri aynı haraket planını uygulamalı. İletişim için cihaz kullanmalılar. (Cep telefonu, telsiz flama bayrak,v.b.)

6-) Bu arada olası bir kaza için köylerde sağlık ocakları var. Yetkililer bu gezi için AMBULANS + ESKORT hizmeti verebilecekleri muallaktadır.

7-) Gezi bittiğinde mutlaka dinlenmelidir. Çünkü dönüş yolunda yorgun olacaksınız. Gezi sizi baya bir etkileyecek ve yoracak.

8-) 17 mart 2007 tarihinde Çanakkale de olacak arkadaşlarımız burada ÇİMENLİK kalesi ve NUSRAT MAYIN gemisi ve ASKERİ MÜZE ziyaretini gerçekleştire bilir. Giriş ücretlidir. Öğrenci ve öğretmen indirimi var. Normal sivil giriş 3 ytl fotoğraf ve çekim yasaklanmış.
    Geçen ben burayı da gezdim. Ziyaretçilere animasyon gösteri (Tiyatral animasyon) hazırlamış yetkililer. Ben izledim çok etkileyici ve görülmeye değer buldum. Süre olarak Yarım gününüzü alır.
    Duygulanacağınızdan eminim çünkü ben çok duygulandım. Yanınızda mendil bulundurun. Gurupları rehber askeri yetkililer gezdiriyor ve bilgi veriyor. Kurallar var. Uymak zorunlu ( sessiz olmak, sigara içmemek çekim yapmamak)

9-) Akşam eğlenmek için Eğlenceli kafeler ve Barlar var. Kordon boyunda TAKIL CAFE, ORA PUB, KAFE BY, iskele meydanında BENZİN, birkaç kafe daha var ismini hatırlayamadığım, barlar sokağı ve büyük otellerin “roof” larında eğlenceler düzenlenir. Katılmak isteyenler buralara gidebilir.

10-) Kamp malzemesi satan OUTDOOR adında eski balıkhane mevkiinde mağaza var. Keza balık lokantaları ayaküstü fast foot lar mevcut. Lokanta “Boğaz 2000” saat kulesi yanında makul fiyatlarda yemek yenilebilir.

11-) Şehir içinde çalışan irili ufaklı özel oto parklar var. Bir tanede kapalı (DOĞAN) otoparkı var.

12-) Hatıra için gezilen güzergahlarda birçok ürün bulabilirsiniz. Bir şeyler almak için aceleci davranmayın. Pazarlık yapın. Seçici olun.

13-) Bizce en iyi ziyaret tarihleri 20 Mart – 20 Mayıs tarih aralığı en uygun olanıdır. Çünkü bu tarihlerde yoğunluk yaşanmıyor. Birde haziran ayı sonundan Ekim ayı sonuna kadar rahat ve sorunsuz ziyaret yapılabilir. Ziyaretiniz için mümkünse en az 3 gününüzü ayırmanız yeterlidir. Daha fazla zaman ayırabilirseniz BOZCAADA ve GÖKÇEADA da tatil yapmanıza olanak olur. Keza KADIRGA ve ASSOS dolaylarına gitmeniz mümkün.

14-) Gelelim en önemli meseleye. Hava muhalefeti yaşanması durumunda bu planların hiç anlamı kalmayacaktır. Umarız hava iyi olur ve sizler güzel bir gezi yapmış olursunuz. Güzel anılarla buradan ayrılırsınız.

Buradan sonra Harekete geçmek için artık top sizlerde.
    Değerli arkadaşlar biz elimizden geldiğince sizlere bu şekilde bir araştırma yaparak sonuçlarını burada sunarak yardımcı olmaya çalıştık. Gönlümüz sizleri her birinizi burada bir aile bir dostluk ortamında ağırlamak, misafir etmek, sizlerle beraber olmak isterdi. Takdir edersiniz ki bu mümkün değil. Ama inanın sizlerin buraya gelmeniz kutsal toprakları ziyaret etmek istemeniz bizleri onurlandırdı.
    İlk defa böyle bir olayla karşılaşıyoruz. Daha önce bunu yapmadık. Ama bu olay bizi, kendimizi bu onurlu düşünceye karşı sorumlu hissetmemizi sağladı. Arkadaşlarla hop oturup hop kalkarak nasıl yapalım? Nasıl edelim? demeye başladık. Yine Taktir ederseniz ki bizler çalışan ve öğrenci kişileriz. Profesyonel anlamda bu işleri organize edecek kişiler değiliz. Ama elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Belki eksiklerimiz hatalarımız vardır. Bunun içinde affınıza sığınırız.
    18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anmak ve Şehitlikleri ziyaret etme düşüncesi , Tüm MOTOSİKLET NET İnternet Paylaşım formu iştirakçilerinin bu konuda katılım ve ziyarete icazet etme isteği, gerçekten bizleri ve herkesi duygulandırdı. Bu olay Asil Türk Milletinin Geçmişteki değerlerine ve Bu günleri bizlere sağlayanların Şehitlerimizin ebediyete intikal etmiş büyüklerimizin unutulmadığının Onların ruhlarının bizim kalplerimizde yaşadığının bir göstergesidir.
    Atalarımız nasıl bu günleri bize emanet ettiyse, yetişmekte olan nesillere ve gelecek nesillere bu değerleri korumak ve yaşatmak için emanet edeceğiz. Aktaracağız.
    Çanakkale savaşlarında TÜRK’ÜN TÜRK’ TEN BAŞKA DOSTU OLMADIĞI GİBİ BU GÜNDE DE TÜRK’ ÜN TÜRK’ TEN BAŞKA DOSTU YOK. Bunu zaten Çanakkale Savaşlarında ATATÜRK de görmüştü. “Liman Fon Sanders” Paşa ( Müttefik Alman generali) Çanakkale savaşlarında kötü bir komutayla Türk ordusu dağılma noktasındayken Mustafa Kemal ATATÜRK duruma el koyarak savaşın gidişatını CONKBAYIRINDA Türk Orduları Lehine çevirmişti. Zaten dünyaca ünlü emrini bu sırada vermişti.
    “SİZE TAARUZU EMRETMİYORUM, ÖLMEYİ EMREDİYORUM…”
    Onun için kutsal değerlerimize bu VATAN toprağına MİLLETİMİZE, CUMHURİYETİMİZE ATAMIZA sahip çıkan kişiler olarak, Bu düşünceyi bu duyguyu HAYKIRMAKTAN da gurur duyuyoruz. Çanakkale Savaşlarında ve Tüm savaşlarda yer almış Bütün Şehitlerimizi Minnetle anıyoruz. Kalbimizde yaşatıyoruz.
    Hepsinin Ruhları Şad olsun. Mekanları cennet olsun. Onlar için Ettiğimiz tüm dualarımızı Allah Kabûl Eylesin

Hepinize Çanakkale MT olarak saygı,sevgi ve selâmlarımızı sunuyoruz.
    Bizlere ulaşmak isterseniz.
    Telefonlarımız
    Sebahattin YANAR Teknik öğretmen (yanar17) 0 505 5751589
    H.Tolga ÖZENÇ serbest işletmeci (frosen) 0 543 5403071
    Serhan İNMEZ Serbest işletmeci (cubanamen) 0 ,,,,,,,,,,,,,,,,,

İlgilenenler için Araştırmacı Uzman Rehber Hocam Cemalettin YILDIZ’ın “Seddülbahir Kahramanları” (MEB. Talim Terbiye Kurulu Tarfından Onaylı) kitabını buradan temin edebilir Çanakkale Tarihi gerçeklerine Yaşanan Hikayelere ve olaylara vakıf olabilirsiniz.

MOTOSİKLET.NET ÇANAKKALE GRUBUNDAN BIR ARKADASIMIZIN ÖNERİ VE BİLGİLENDİRMESİ GÖRMEYENLER İÇİN EKLEMEK İSTEDİ.TÜM OTELLERDE REZERVASYONLARIN YAPILDIĞINI SÖYLÜYOR BU ANLAMDA PARA İŞİNİ YARIN AKSAM BTİRMEKTE CİDDİ FAYDA VAR.AÇIKTA KLAMAMAK ANLAMINDA
    SERHAT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler