Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı ekinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özen motor ben istoç şubesinden aldım montajını da orada yaptılar.
    bilgilendirmen için teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zafer abi arabam eşimde..kandırabilirsem ayarlamaya çalışırım..
    UMARIM YAĞMUR YAĞMAZ DA HEPİMİZ KIZLARIMIZ İLE GELİRİZ
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    yaw bu kadarda olmaz ki dunden bugune bu kadar sayfa gidilmez. Tüm gündemi kaçırıyorum.Şaka bir yana yarın malesef sizlerle beraber olamayacağım.Ama alacağınız her karara katıldıgımı belirtmek isterim.

Bu arada aramıza yeni gelen tüm arkadaşlarada hoşgeldin demek istiyorum..

Çanakkale konusunda isimleri netleştirmemiz lazım p.tesi gibi haber vermeliyiz.Ardında eğer Tirevulun buldugu ve sonuçta tanıdık çıkan otele gideceksek haber vermemiz lazım.Para konusunda ben otelin hesap no falan bilgilerini öğrenirim gerekirse herkes oraya gönderir.

Bir başka konu ise zaman var farkındayım ama buradan çıkış saatimiz çok önemli keza 12 13 gibi satte çıkarsak otel alanına aksamüstü 18 19,00 gibi varacağız yolların cok iyi olmayacagını belirtmek istiyorum.Ve akşam satleri için pek uygun olmayan saatler özellikle çanakkaleye yaklaştıkca...

Bir başka konu ise balaklava ...Gerçeketen çok işe yarıyor.benden kafayı sarmayan yalnızca bogaz ve yüz bölgesini kapatan modeli var..oldukcaucuz ve işlevsel dusunun derim.MAx 25ytl

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bu kadarda olmaz ki dunden bugune bu kadar sayfa gidilmez. Tüm gündemi kaçırıyorum.Şaka bir yana yarın malesef sizlerle beraber olamayacağım.Ama alacağınız her karara katıldıgımı belirtmek isterim.

Bu arada aramıza yeni gelen tüm arkadaşlarada hoşgeldin demek istiyorum..

Çanakkale konusunda isimleri netleştirmemiz lazım p.tesi gibi haber vermeliyiz.Ardında eğer Tirevulun buldugu ve sonuçta tanıdık çıkan otele gideceksek haber vermemiz lazım.Para konusunda ben otelin hesap no falan bilgilerini öğrenirim gerekirse herkes oraya gönderir.

Bir başka konu ise zaman var farkındayım ama buradan çıkış saatimiz çok önemli keza 12 13 gibi satte çıkarsak otel alanına aksamüstü 18 19,00 gibi varacağız yolların cok iyi olmayacagını belirtmek istiyorum.Ve akşam satleri için pek uygun olmayan saatler özellikle çanakkaleye yaklaştıkca...

Bir başka konu ise balaklava ...Gerçeketen çok işe yarıyor.benden kafayı sarmayan yalnızca bogaz ve yüz bölgesini kapatan modeli var..oldukcaucuz ve işlevsel dusunun derim.MAx 25ytl
    KESİNLİKLE SANA KATILIYORUM
    ANCAK PARA KONUSUNU AYRI AYRI GÖNDERMEK YERİNE BİR ARKADAŞIMIZI MESELA SENİ BU KONUDA YETKİLİ KILIP PARALARI YARIN SANA VERİRİZ SEN DE OTELE YÖNLENDİRİRSİN
    ASLINDA CUMARTESİ YOLA ÇIKIŞ SAATİMİZİ 12:00 CİVARINDA OLSA ÇOK İYİ OLUR
    ÇANAKKALE'YE VARIŞIMIZ DAHA ERKEN OLUR
    BENCE BU KONUDA DA HAKLISIN
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet arko kardeş.Hoşgeldin..sefalar getirdin...
    S&S

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı karabatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekinci aramıza hoşgeldin

alinazikle beraber bu lastikli donu alıcaz istersen ctsi sende bizimle gel istersen biz kullanalım yorumları yazalın almak isteyen arkadaşlarda bilsin sende öyle al denize bilgilerini mail edersen sana bizimkileri verir alinazik sana yerini tarif eder biz burdan reklam olmasın diye yerini bildirmedik.55ytl ye bize vericek

alinazik senin adınada konuştum herhalde bir mahsuru yoktur.

selam

ne demek hiç bir mahsuru olamaz...
    saygılarımla
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    [QUOTE=beetle65;581817]KESİNLİKLE SANA KATILIYORUM
    ANCAK PARA KONUSUNU AYRI AYRI GÖNDERMEK YERİNE BİR ARKADAŞIMIZI MESELA SENİ BU KONUDA YETKİLİ KILIP PARALARI YARIN SANA VERİRİZ SEN DE OTELE YÖNLENDİRİRSİN
    ASLINDA CUMARTESİ YOLA ÇIKIŞ SAATİMİZİ 12:00 CİVARINDA OLSA ÇOK İYİ OLUR
    ÇANAKKALE'YE VARIŞIMIZ DAHA ERKEN OLUR
    BENCE BU KONUDA DA HAKLISIN

abi kesin listeyi yarın siz ayarlarsanız iyi olur ben 1800 gibi toplantım bitecek o yuzden olamayacağım.Saat konusundada ben daha erken olabılırmı diye dusunuyordum.Olmadı ya herhengi bir arkadaşımızın motoru bozulma falan durumuna karsın.Gerci ORTADOĞU VE BALKANLARIN EN KRAL SERVİSİ ALttAN MOTOR YANIMIZDA OLACAK AMA (geçen gördüm boeing motoru topluyorlardı) ....

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    tirevul, ya ben seni unuttum hatta ben seninkini 2005 diye hatırlıyordum.
    Yarın fırtınalar kopup şimşekler çakmazsa vedat ile beraber 10:00'da Altan Motora doğru yol alacağız.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı ARKO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duffy, sanırım sen haklısın. Benim Burgman'ı çil saymayıp, kimseler buyur etmedi.

selam ARKO
    biraz geç oldu ama kusura bakma karşıya mahmutbey tarafına gitmiştim malum cuma trafiği daha yeni geldim...

aramıza hoş geldin hoş vakit geçirirsin inşaallah görüşmek üzere

saygılar ile
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tirevul, ya ben seni unuttum hatta ben seninkini 2005 diye hatırlıyordum.
    Yarın fırtınalar kopup şimşekler çakmazsa vedat ile beraber 10:00'da Altan Motora doğru yol alacağız.
    Olsun abi önemli değil gözden ırak gönülden de ırakmış Yarın bende 10,30 civarı orada olacak şekilde yola çıkacağım.Ama tek farkla yağmur çamur olsada motorla geleceğim çünkü bu haftasonuda bırakamazsam Çanakkale yolları kapanır bana. Eğer birlikte gitmemiz uygun olursa ben de buluşacağınız yere yetişmeye çalışırım. Rehbersiz zor olur Kartal'da
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

Motosikleti
    S.wing600abs
    SELAM

hele bi yarın ola hayrola iş durumuma göre müsait olursam bende oradayımm

saygılar.

T&T kardeşlerden bi haber çıkmadı şu ampul ile ilgili sıkıntıdan;

yarın ben gelemez sem giden arkadaşlar bi zahmet detaylı bilgi alınız.
    saygılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    bilgisayarımda sorun olduğu için 2 gündür giremedim nete aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum we dün bakım yaptırdığım burgmanıma Philips H4 Diamondvision 5000k ampül taktırdım we sonuç mükemmel çok beğendim we sizlerle paylaşmak istedim iş değiştirdiğim için artık bursada ikamet edeceğim ama bu istambvuldan koptum anlamına gelmiyor

Motosikleti
    S.wing600abs
    SELAM

çok şık gözüküyor exelans hayırlı olsun. bu ampul kaç watt 60/55 mi 35/35 mi bira sönük gibi gözüküyor... tavsiyem park ampulunude değiştir mavi dipsiz ampul le sarı park ampul ü rengi bozuyo..

saygılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    60/55 orjinalinin aynısı sönük görünmesiniz sebebi pozlamadan kaynaklanıyor sanırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    arkadaşlar bugun yazdım ama dikkat çekmedi sanırım.Gidiş saati konusunda.Daha önce motorla giden arkadaşlarımla konuştum.çıkabildiğin kadar erken saatte cıkmamı tavsiye ediyor.Çünkü yaklaşık 5,5 sat kadar (100km hız) sürdüğünü söylüyor.aynı zamanda ertesi günde erken çıkmak gerekiyor.bu yuzden gittiğimiz gün cevreyi gezmek ve gündüz oraya varmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.Sizlerinde bu konudaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum.

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Tarden bence de erken çıkmamız iyi ama yanlış hatırlamıyorsam birkaç arkadaş işten çıkıp gelecekti. Eğer herkes erken çıkmayı ayarlayabilirse bencede en geç 10 gibi çıkmalıyız yola. Çünkü 14.00 civarı çıktığımızda ortalama 5 - 5,30 saat sürecekse ki rahat sürer buda iyi bilmediğimiz bir yolda akşam sürüşü demektir. Açıkcası ben akşam sürüşünden aydınlatma ve vizör nedeniyle kendimi güvensiz hissediyorum. Mutlaka daha tecrübeli arkadaşlar vardır bu konuda.
    Eğer herkes bu konuda yorum yaparsa iyi olur. Bana göre 10.00 ila 12.00 arasında yola çıkmış olmamız gerekli.
    Saygılarımla...
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    erkan nasılsın seni online gördüm.
    motoru ne yaptın alabildinmi.
    bora
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Alıntı tirevul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarden bence de erken çıkmamız iyi ama yanlış hatırlamıyorsam birkaç arkadaş işten çıkıp gelecekti. Eğer herkes erken çıkmayı ayarlayabilirse bencede en geç 10 gibi çıkmalıyız yola. Çünkü 14.00 civarı çıktığımızda ortalama 5 - 5,30 saat sürecekse ki rahat sürer buda iyi bilmediğimiz bir yolda akşam sürüşü demektir. Açıkcası ben akşam sürüşünden aydınlatma ve vizör nedeniyle kendimi güvensiz hissediyorum. Mutlaka daha tecrübeli arkadaşlar vardır bu konuda.
    Eğer herkes bu konuda yorum yaparsa iyi olur. Bana göre 10.00 ila 12.00 arasında yola çıkmış olmamız gerekli.
    Saygılarımla...
    geçmiş senelerde giden arkadaşlar örneğin 08.00 gibi yola çıkıp 14.00 gibi orda olmayı planlıyorlar.Aramızda eşiyle (veya artçıyla ) gelecek arkadaşlarda var bu anlamda hassas davranmamız lazım diye düşünüyorum..zaman cok var ama planlamamızda fayda var belki diğer arkadaşlarda bu zaman diliminde işlerini veya izinlerini ona göre ayarlarlar...

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    arkadaşlar aslında haklısınız ne kadar erken çikarsak okadar iyi tabi çalışan arkadaşlarıda beklemek zorundayız iyişallah onlarda erken izin alırlar alamazlarsa onları beklemek zorundayız çünki biz bir takımız. aslında yarın altan motora herkes gelebilse ön bir kararlaştırma yapabiliriz.
    bende erken çıkma taraftarıyım.

bora
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Motosikleti
    Burgman 400 + Mondial ZN 125
    Alıntı karabatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkan nasılsın seni online gördüm.
    motoru ne yaptın alabildinmi.
    bora
    Merhaba arkadaşlar,
    Birkaç gündür foruma girememiştim, maşallah oku oku bitmiyor, gözlerime ağrılar girdi

Aramıza yeni katılan arkadaşlarada hoş geldiniz diyorum

Motorumu kısmetse yarın teslim alıcam. Hava kötü ama kararlıyım. Hayırlısı ile kavuşurum inşallah motoruma

Bencede geziye erken saatte çıkmak daha güzel & hayırlı olur. Mesaisi olan arkadaşlarımızı tabiki ekmeden

Bende korumalı mont veya pantolon yok. Deri montum var severek kullandığım ancak bu geziye bir mani olmazda katılabilirsem eğer, arkadaşımın korumalı montunu ödünç almayı düşünüyorum. Kışlık eldivenlerim maskelerim falanda var . Geriye kalıyor yağmur & ruzgardan beni koruyacak bir şeye. Tulum mu olur, yağmurluk gibi pantalon mu olur önümüzdeki hafta Sirkeci'den araştırmayı düşünüyorum. Vedat belki sende bana katılırsın ne dersin

Sağlıcakla & Sevgiyle kalın

Erkan
    Uzun ince bir yoldayım... ::pala::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler