Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    serhan ön camın elleri de kapatıyor mu? ve memnunmusun? uzun yolda motorun gidişine her hangi bir ters etkisi var mı rüzgardan dolayı?

ya işte biraz taktırdığın cam hakkında bilgi verirsen sevinirim.. düşünüyorum böyle bir cam takmayı, ama uzun yollda ve yüksek hızda verimini bilmiyorum..

teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN650 Executive ABS
    Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    site adına sağol kardeşim
    en kısa zamanda seni de aramızda görmek istiyoruz
    İnşallah teşekkür ederim düşüncelerim sizlerle.
    Bekir S.YILMAZ
    Burgman AN650 Executive ABS
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VStrom (2006)
    Duffy, sanırım sen haklısın. Benim Burgman'ı çil saymayıp, kimseler buyur etmedi.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    evet beyler.. yarın nerede buluşuyoruz.. saat kaçta.. zafer abii lütfen organize et

Dün ışıkta AN 650 gördüm.Daha 192 Km'de idi ve sahibi 24.000 YTL'ye aldığını söyledi.Yeşil yanınca uzadı gitti adam ve resmen ızdırap oldu bana.Resimlerden ya da videodan izlemekle Burgman'ın kalite,görünüş ve heybeti tam anlaşılamıyor onu anladım.Yakından görmek lazım bu canavarı...

Motosikleti
    suzuki burgman an400

sitem mi var?

Alıntı ARKO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duffy, sanırım sen haklısın. Benim Burgman'ı çil saymayıp, kimseler buyur etmedi.
    abi kusura bakma sitemmi var? bize mi? .. bugün biraz hızlı burası ..

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    KARDEŞİM O NE DEMEK BUYUR
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Arko, hoşgeldin. Kusura bakma...geç kaldık.

Oğuz...

Motosikleti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet beyler.. yarın nerede buluşuyoruz.. saat kaçta.. zafer abii lütfen organize et
    ARKADAŞLAR BEN EĞER ÇOK YAĞMUR OLMAZ İSE SABAH 8:30 DA ACIBADEMDE ELEKTRONİKÇİ ARKADAŞIMIN DÜKKANINDA OLACAĞIM ŞU 3.FREN LAMBASI VE LED İLE İLGİLİ İŞLER İÇİN
    ÖĞLEN GİBİ DE T&T KARDEŞLERİN ORADA OLURUM
    EĞER YAĞMUR YAĞAR İSE O ZAMANDA ARABA İLE MUTLAKA SAAT 11:00 GİBİ T&T KARDEŞLERİN ORADAYIM
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VStrom (2006)
    abi kusura bakma sitemmi var? bize mi? .. bugün biraz hızlı burası ..

Sitem haddime degil. Alınganlık sadece.
    Burgman'ların yan yana dizildigi bir ortamda olmayı çok isterim. Bir Çanakkale organizasyonu yapıyorsunuz. Bu sefer tarih uymuyor ama başka gezilerde elbet görüşürüz.

Saygılar.

Arkadaşlar, herkese selam.

Bir süredir sizleri izliyorum. Sevgili T&T ile de iki vesile ile tanistik. Kendilerine sevgiler ve saygılar.
    Burada guzel bir grup olusturmussunuz. Umarim sadece burada kalmaz ve bizzat tanisma firsatimiz da olur. Kim bilir Cumartesi hava bir azizlik yapar da yagmazsa yarin ben de gelirim T&T'ye.
    Gelelim bana. Adım Arkın DENİZ. Özelleştiği söylenen bir firmada bilgisayar üzerine çalışıyorum. 2004 model Burgman 400 kullanıyorum. Aslında Enduro/Touring'e geçme arayışlarındayım ama Burgman her zaman özel ve değiştirsem de öyle kalacak. Motoru sıfır aldım ve 18500 km kadar yaptım. Motorda acemi Burgman'da tecrübeliyim diyebilirim.

Bu arada şu far hikayesini gördüm de aklıma takıldı. Bildiğim kadarıyla Burgman da 35 W'lık H4 kullanılıyor. 55 ya da 60 W lık, elektrik sistemine zarar vermez mi? Anahtarı yakabilir gibi söylemler duymuştum. Bir de çok ısınmadan dolayı far camını karartabilir diyenleri duydum. Sevgili Tamer Bey bu konuda bir bilgi verebilir misiniz? Zira 35 W'lık ampulleri sizden başka biryerde de bulamadım. Yanlış anlamayın, her ne vesile ile olursa olsun bir çay içmeye gelirim. Derdim daha iyi aydınlatma sadece.

Görüşmek dileğiyle herkese sevgi ve saygılar.
    Gözden kaçtı sanırım. Tekrarladım. Umarım kimseyi gücendirmemişimdir.

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    VEDAT, cam elleri kapatıyor fakat handguard gibi etkili olduğunu zannetmiyorum,karşıdan gelen rüzgarı tamamen kesiyor.Boyum 1,84 oturduğum zaman cam kaskımın üstüyle aynı hizada oluyor.Hergün köprüyü kullanıyorum şiddetli rüzgarda acaba cam ters etki yapar mı diye endişem vardı fakat hiç bir ters etkisini görmedim.Yüksek hızda ise 155 i gördüm bir sıkıntı hissetmedim,Kappa herhalde düşünmüştür üretirken.Fiyatı 110 euro.Yağmurlu havalar hariç camdan memnunum ona da mıknatıslı cam silecekler (iç ve dış tan aynı anda camı silen aletler var ya) ondan bulundurup çözmeyi düşünüyorum,biraz ilkel bir çözüm ama yağmur yağdığı zaman görüş açısı çok düşüyor.Bilgilerinize arzolunur...

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    arko kardeş kusura bakma kaptırdık gidiyoruz arada kaynadın ne demek yolu burgmanla geçen herkes bizimle berader

zafer abi 3. fren lambasınıda yaptım üstüne birde bayrak direği ekliyecem yarın yağmur olmassa getiririm olursa bende araba ile gelicem 11de ordayız

vedat kardeş yeri bulamasan istersen bir yerde buluşup berabar gideriz
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Motosikleti
    suzuki burgman an400

kar ve yağmur

ARKADAŞLAR BEN EĞER ÇOK YAĞMUR OLMAZ İSE SABAH 8:30 DA ACIBADEMDE ELEKTRONİKÇİ ARKADAŞIMIN DÜKKANINDA OLACAĞIM ŞU 3.FREN LAMBASI VE LED İLE İLGİLİ İŞLER İÇİN
    ÖĞLEN GİBİ DE T&T KARDEŞLERİN ORADA OLURUM
    EĞER YAĞMUR YAĞAR İSE O ZAMANDA ARABA İLE MUTLAKA SAAT 11:00 GİBİ T&T KARDEŞLERİN ORADAYIM
    zafer abi yarın kar ve yağmur gösteriyor, hava bozarsa ben gelemem sanırım

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Arko, yok bizim motorlar da çil yaşlı kurt onlar tekrar hoşgeldin.
    Serhan, sana da teşekkürler ben uzaktan bize katıldığını biliyordum ama aktif olarak katılmana çok sevindim

iki arkadaşımdan ricam olacak bana bir mail atsalar duffy@suzukim.net mailde bu bilgiler olsa

Ad Soyad - Nick -Tel No- Semt - mail adresi - motor rengi ve plakası
    ben bu bilgileri sizede ulaştıracam.

Saygılarımla

Deniz
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı ekinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VEDAT, cam elleri kapatıyor fakat handguard gibi etkili olduğunu zannetmiyorum,karşıdan gelen rüzgarı tamamen kesiyor.Boyum 1,84 oturduğum zaman cam kaskımın üstüyle aynı hizada oluyor.Hergün köprüyü kullanıyorum şiddetli rüzgarda acaba cam ters etki yapar mı diye endişem vardı fakat hiç bir ters etkisini görmedim.Yüksek hızda ise 155 i gördüm bir sıkıntı hissetmedim,Kappa herhalde düşünmüştür üretirken.Fiyatı 110 euro.Yağmurlu havalar hariç camdan memnunum ona da mıknatıslı cam silecekler (iç ve dış tan aynı anda camı silen aletler var ya) ondan bulundurup çözmeyi düşünüyorum,biraz ilkel bir çözüm ama yağmur yağdığı zaman görüş açısı çok düşüyor.Bilgilerinize arzolunur...
    serhan anladığım kadarıyla tavsiye ediyorsun camı değiştirmeyi.. niyetlenirsem değiştirmeyi nereden alabilirim?

Motosikleti
    zafer abi yarın kar ve yağmur gösteriyor, hava bozarsa ben gelemem sanırım
    ARABA İLE BEKLİYORUZ

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    özen motor ben istoç şubesinden aldım montajını da orada yaptılar.

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Ekinci, Arko ve İlbera kardeşler hepiniz hoşgeldiniz. Biraz geç oldu ama dışardaydım. Bugün maaşallah muhabbet yerinde, cuma günü ödeme günüdür ya şirketlerde, kimse ödeme yapmıyor anlaşılan
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

Motosikleti
    suzuki burgman an400

araba?

ARABA İLE BEKLİYORUZ

zafer abi arabam eşimde..kandırabilirsem ayarlamaya çalışırım..

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Bu arada benim burgmanda 2004 abi motorunda motorsunun da çili değil tecrübelisi güzel (Buda benim züğürt tesellim)
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler