Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam

herkese tünaydın

karabatu thai yi duydun napcaz gayri....

saygılarımla
    alinazik ben bu lastikli donu alıcam diz korumalarınıda üstüne takıcam beni rüzgardan ve soğuktan koruyacak thai nin söylediklerine eklenecek bence hiç birşey yok ama ben motor pantolanu ile rahat edemen benim kendi fikrim.
    Sennin düşüncenede saygım sonsuz sen vaz geçtiysen bana yeri söyle

saygılar bora
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar

oto.... a sipariş verdiğim mtec marka (japon) h4 su mavisi 60/55 watt 100 watt ışığı veren ampullerim geldi.. taktım ve paylaşmak istedim...

ayrıca bu mekan karma karışık da olsa garajım

www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    ekinci, selam nasılsın arkadaşlar yardımcı olurlar ama biraz kendinden bahset arkadaşlar herkese günaydın ekinci arkadaşa yardımcı olalım kendisi tanıdığım bir dostum gümüş gri 2005 Burgman'ı var
    Bende tchibo da satılan salopetlerden alacam galiba Tamer abi aldı memnun galiba sormak lazım.
    Birde Tamer abi ile sabah msn de konuştuk biraz bir rota çizmiş bize sağolsun onu sizlerle paylaşmak istiyorum

Mustafa selam, yeni ampuller hayırlı olsun keşke öncesi ve sonrası diye resim koysaydın karanlık bir duvara 5-6 metre mesafeden iki ampul ile çekilmiş resim koysaydın baya bir parlak duruyor
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı karabatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alinazik ben bu lastikli donu alıcam diz korumalarınıda üstüne takıcam beni rüzgardan ve soğuktan koruyacak thai nin söylediklerine eklenecek bence hiç birşey yok ama ben motor pantolanu ile rahat edemen benim kendi fikrim.
    Sennin düşüncenede saygım sonsuz sen vaz geçtiysen bana yeri söyle

saygılar bora

selam

yok abi ben vazgeçmedim müsait olduğun bir gün alalım sen cumartesi çalışmıyordun galiba istersen bana uğra (gelmeden haber verirsen kendimi ayarlarım) beraber gidelim alalım ondan sonrada yine iş durumuna bağlı ama T&T kardeşlerin araya gideriz.

saygılarımla
    mustafa
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar

oto.... a sipariş verdiğim mtec marka (japon) h4 su mavisi 60/55 watt 100 watt ışığı veren ampullerim geldi.. taktım ve paylaşmak istedim...

ayrıca bu mekan karma karışık da olsa garajım

ÇOK ŞIK OLMUŞ AMA BİZİM AMPÜLLER 35W/35W
    TAKTIKLARIN 60W/55W FAR PLASTİĞİNİ ETKİLEMEYECEK Mİ
    YADA FAR AYNALARINI ZAMAN İÇİNDE KARARTMAYACAK MI ?
    BUNLARI BİR T&T İLE KONUŞMAK LAZIM
    YOKSA XENON TAKTIRANA KADAR İYİ BİR ÇÖZÜM GİBİ DURUYOR
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekinci, selam nasılsın arkadaşlar yardımcı olurlar ama biraz kendinden bahset arkadaşlar herkese günaydın ekinci arkadaşa yardımcı olalım kendisi tanıdığım bir dostum gümüş gri 2005 Burgman'ı var
    Bende tchibo da satılan salopetlerden alacam galiba Tamer abi aldı memnun galiba sormak lazım.
    Birde Tamer abi ile sabah msn de konuştuk biraz bir rota çizmiş bize sağolsun onu sizlerle paylaşmak istiyorum

Mustafa selam, yeni ampuller hayırlı olsun keşke öncesi ve sonrası diye resim koysaydın karanlık bir duvara 5-6 metre mesafeden iki ampul ile çekilmiş resim koysaydın baya bir parlak duruyor
    selam
    duffy aradaki farkı görmek için ampulun birini değiştirdim ikisinin arasındaki fark ı farketmemek elde değil zannedersem xenon 10000 kelvin oluyor bu ampuller ise 4750 kelvin ama benim çok hoşuma gitti...arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım mtec markayı en iyisinin bu olduğunu söylediler bana ...

saygılarımla
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN650 Executive ABS
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bir Suzikici olarak sizi gıptayla izliyorum, keşke bende yanınızda olsamda Çanakkale gezisine katılabilseydim,sağlık olsun sizin gezinizde bize kıvanç verir,haz verir, gezmiş gibi oluruz bizde.
    Alinazik, ampuller harika, hayırlı olsun, Allah kazadan beladan esirgesin hepinizi, ateş böcüğü iki oldu sitede hadi hayırlısı ,hepinize selamlar.
    Bekir S.YILMAZ
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

zafer abi iyi bir konuya değindin bu konuda bi bilgim yok açıkçası T&T kardeşler help.....

bu arada hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkür ederim..

saygılar.
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alinazik kardeşim h4 ü kaça aldın öğrenebilirmiyim.selamlar
    Bekir S.YILMAZ
    Vespa 150 LX0 Rh(+) 0505 595 01 15 Eğitim Şart!

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VStrom (2006)

+1

Arkadaşlar, herkese selam.

Bir süredir sizleri izliyorum. Sevgili T&T ile de iki vesile ile tanistik. Kendilerine sevgiler ve saygılar.
    Burada guzel bir grup olusturmussunuz. Umarim sadece burada kalmaz ve bizzat tanisma firsatimiz da olur. Kim bilir Cumartesi hava bir azizlik yapar da yagmazsa yarin ben de gelirim T&T'ye.
    Gelelim bana. Adım Arkın DENİZ. Özelleştiği söylenen bir firmada bilgisayar üzerine çalışıyorum. 2004 model Burgman 400 kullanıyorum. Aslında Enduro/Touring'e geçme arayışlarındayım ama Burgman her zaman özel ve değiştirsem de öyle kalacak. Motoru sıfır aldım ve 18500 km kadar yaptım. Motorda acemi Burgman'da tecrübeliyim diyebilirim.

Bu arada şu far hikayesini gördüm de aklıma takıldı. Bildiğim kadarıyla Burgman da 35 W'lık H4 kullanılıyor. 55 ya da 60 W lık, elektrik sistemine zarar vermez mi? Anahtarı yakabilir gibi söylemler duymuştum. Bir de çok ısınmadan dolayı far camını karartabilir diyenleri duydum. Sevgili Tamer Bey bu konuda bir bilgi verebilir misiniz? Zira 35 W'lık ampulleri sizden başka biryerde de bulamadım. Yanlış anlamayın, her ne vesile ile olursa olsun bir çay içmeye gelirim. Derdim daha iyi aydınlatma sadece.

Görüşmek dileğiyle herkese sevgi ve saygılar.

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı ilbera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alinazik kardeşim h4 ü kaça aldın öğrenebilirmiyim.selamlar
    h4 4750 mtec cosmos 1 takım 33,16 ytl
    parklar için dipsiz 5w mavi mtec 1 takım 7,79

saygılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    Alıntı ilbera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bir Suzikici olarak sizi gıptayla izliyorum, keşke bende yanınızda olsamda Çanakkale gezisine katılabilseydim,sağlık olsun sizin gezinizde bize kıvanç verir,haz verir, gezmiş gibi oluruz bizde.
    Alinazik, ampuller harika, hayırlı olsun, Allah kazadan beladan esirgesin hepinizi, ateş böcüğü iki oldu sitede hadi hayırlısı ,hepinize selamlar.
    site adına sağol kardeşim
    en kısa zamanda seni de aramızda görmek istiyoruz
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400

60w-55w

Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇOK ŞIK OLMUŞ AMA BİZİM AMPÜLLER 35W/35W
    TAKTIKLARIN 60W/55W FAR PLASTİĞİNİ ETKİLEMEYECEK Mİ
    YADA FAR AYNALARINI ZAMAN İÇİNDE KARARTMAYACAK MI ?
    BUNLARI BİR T&T İLE KONUŞMAK LAZIM
    YOKSA XENON TAKTIRANA KADAR İYİ BİR ÇÖZÜM GİBİ DURUYOR
    zafer abi önce lambalara baktım yanlış olmasın diye..bizim motorların lambaları 60-55w

bu arada bende mustafadan duyduktan ve telefonda konuştuktan sonra sirkeciye indim ..mavi lambalar için.. 100w olanı vardı.. aküye zararı olmasın diye cesaret edemedim. ama çok güzel... sarının daha değişik tonu bir çift lamba aldım.. hani 80 lerde aynalı gözlükler vardı ya işte öyle bir ışığı var.. benim hoşuma gitti..

birde söylemeden geçemeyeceğim, lambanın birisi 3-4 ay önce yanmıştı.. servisten değiştirdim..35 ytl ye .. geçen gün tekrar yandı.. aynı lamba. sirkecide oto parçacısına gittim var mı diye .. adamların benim motora taktığı lamba çin malıymış .. fiyatıda 3 ytl .. orjinali ise 7,5ytl..neyse biraz canım sıkıldı ama .....ya o kadar farklı para alıyorsun bari orijinalini tak be kardeşim..gittiğimde söyleyeceğim..

Motosikleti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zafer abi önce lambalara baktım yanlış olmasın diye..bizim motorların lambaları 60-55w

bu arada bende mustafadan duyduktan ve telefonda konuştuktan sonra sirkeciye indim ..mavi lambalar için.. 100w olanı vardı.. aküye zararı olmasın diye cesaret edemedim. ama çok güzel... sarının daha değişik tonu bir çift lamba aldım.. hani 80 lerde aynalı gözlükler vardı ya işte öyle bir ışığı var.. benim hoşuma gitti..

birde söylemeden geçemeyeceğim, lambanın birisi 3-4 ay önce yanmıştı.. servisten değiştirdim..35 ytl ye .. geçen gün tekrar yandı.. aynı lamba. sirkecide oto parçacısına gittim var mı diye .. adamların benim motora taktığı lamba çin malıymış .. fiyatıda 3 ytl .. orjinali ise 7,5ytl..neyse biraz canım sıkıldı ama .....ya o kadar farklı para alıyorsun bari orijinalini tak be kardeşim..gittiğimde söyleyeceğim..
    VEDAT'IM BİZİMKİLER 35/35 OLMASI LAZIM YANILMIYOR İSEM
    YANİ 60/55 DEĞİL
    TAKILANLAR 60/55
    O NEDENLE ACABA BİR PROBLEM TEŞKİL EDERMİ DEDİYDİM

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ya kusura bakmayın ama sizinle paylaşmak istedim.. sayfanın altında BBRR rumuzlu site sorumlusu bilgisini gördüm de aklıma ortaokuldayken, derse müfettiş gelip, en arka sırada oturup dersi dinlerdi o geldi.. kendimi bir an sınıfta ve arka sırada müfettiş var gibi hissettim

Motosikleti
    S.wing600abs
    selam
    vedat abi benim aldığım ampullerde 60/55 fakat 100 watt ışığı veriyor diye üzerinde notu vardı...

selam

zafer abi ve vedat abi bende orjinal ampule baktım 35/35 yazıyor du üzerinde
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vedat, bizim ampuller Philips H4 HS1 35/35W senin orjinal dediğin bu marka mı?
    Arko, hoşgeldin aramıza benim de 2004 17 Bin kusurda Burgmanım bu kadar çil motorun içinde kaldım geldiğin iyi oldu
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400

benim bilgim ve tecrübem sizinkilerle kıyaslanamaz..

Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VEDAT'IM BİZİMKİLER 35/35 OLMASI LAZIM YANILMIYOR İSEM
    YANİ 60/55 DEĞİL
    TAKILANLAR 60/55
    O NEDENLE ACABA BİR PROBLEM TEŞKİL EDERMİ DEDİYDİM
    valla zafer abi sizin söylediklerinizi boranın yaptıklarını mustafanın araştırdıklarını gördükçe kendimi sınıfın tembel öğrencisi gibi hissediyorum.. hakikatende benim araba olsun motor olsun ekipman olsun.. pek değil hiç bir bilgim yokmuş be abi.. dediğim gibi sana cevap yazmadan önce aşağı indim farın içine baktım öyle yazdım..ama ben de motoru paşadan aldığım için belki o değiştirmiştir ama tekrar yazayım markası trifa 60w-55w yazıyor.. gerçi evvelki akşam mustafanın gazıyla sirkecide değiştirdim ama yine aynı wattaki ampulu verdi satıcı arkadaş..markası değişim ama yine alman malıydı..

Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

evet benim ampuller duffy nin dediği markanın aynısının tıpkısı...

saygılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    suzuki burgman an400

ampuller ???

Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vedat, bizim ampuller Philips H4 HS1 35/35W senin orjinal dediğin bu marka mı?
    Arko, hoşgeldin aramıza benim de 2004 17 Bin kusurda Burgmanım bu kadar çil motorun içinde kaldım geldiğin iyi oldu

deniz, ne dersin zararı olur mu? tekrar mı değiştirsem acaba??
    içime bir kurt düştü şimdi.. olur olmaz bir zamanda akü bitmesin

gerçi bir senedir bu wattaki ampulleri kullandım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler