Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu foruma çok sık yazamadığım için kusuruma bakmayın, yoğun çalışıorum şu aralar.

@fotomoto
    Tebrik ederim dayıcım.

@beetle65
    Dostum Çanakkale gezisi için MT ile buluşma zorunluluğumuz var tabi, ama onları yollar daha sonra biz yola çıkabiliriz, yani kendimizden sorumlu oluruz.

Ayrıca sadece mont ile gelmenizi pek tavsiye etmiyorum, mutlaka pantolonunuz u eldivenlerinizi giyin, hatta mümkünse mont ile pantolonu tek parça haline getiren fermuarınızı da kapatın. Eldiven de yaz kış takmanızı öneriyorum, nitekim küçücük taş parçaları uzun yolda elinizin üstünü ne hale getiriyor inanamazsınız. Ben o süratle giderken elinize fındık büyüklüğünde taş geldiğinde sonucu düşünemiyorum bile.
    Diğer tatsız durumları burada dile getirmek bile istemiyorum ama kıyafetler size sadece bir kere gerekli olur o da motordan isteğiniz dışında indiğinizde.

C.tesi günü T&T diğer bir değişle ALTTAN motordayız efem bekleriz, birileri börük falan demişti, itina ile imha edilir....
    Ayrıca Navigasyon cihazları için Alttan motora müracat ediniz.... ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Günaydın hepinize güzel bir gün diliyorum
    thai kardeşim benim dediğimde oydu zaten MT ile birlikte gitme zorunluluğumuzun olmadığından bahsetmiştim
    oradaki etkinliklerde tabii ki birlikte oluruz
    ama yollarda burgmanlar çok şık olacak
    bu arada cumartesi altan motor şenlikleri 1 şeklinde olacak galiba

size söylemiştim bu işin doğrusunu altan motor bilir diye
    18 beygirden 33 beygire çıkaran sistem yada proğram olmaz diye
    bizim kızlarımızı en iyi altan motor namı diğer T&T tanır arkadaşlar
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Günaydın arkadaşlar. Stingray bugun online olamazsa arayıp bir konuşsakmı ne dersiniz?
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

Motosikleti
    Alıntı tirevul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar. Stingray bugun online olamazsa arayıp bir konuşsakmı ne dersiniz?
    bence de çünkü bir an önce bu işi bitirelim
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    arkadaslar hepinize GÜNAYDIN
    SAGLIKLI ve BOL KAZANCLIBIR GÜN DİLİYORUM
    T&T KARDESLER!!!!!!!!!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Tamer siz sevdiniz bu T&T muhabbetini..

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar

herkese hayırlı sabahlar...

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu foruma çok sık yazamadığım için kusuruma bakmayın, yoğun çalışıorum şu aralar.

@fotomoto
    Tebrik ederim dayıcım.

@beetle65
    Dostum Çanakkale gezisi için MT ile buluşma zorunluluğumuz var tabi, ama onları yollar daha sonra biz yola çıkabiliriz, yani kendimizden sorumlu oluruz.

Ayrıca sadece mont ile gelmenizi pek tavsiye etmiyorum, mutlaka pantolonunuz u eldivenlerinizi giyin, hatta mümkünse mont ile pantolonu tek parça haline getiren fermuarınızı da kapatın. Eldiven de yaz kış takmanızı öneriyorum, nitekim küçücük taş parçaları uzun yolda elinizin üstünü ne hale getiriyor inanamazsınız. Ben o süratle giderken elinize fındık büyüklüğünde taş geldiğinde sonucu düşünemiyorum bile.
    Diğer tatsız durumları burada dile getirmek bile istemiyorum ama kıyafetler size sadece bir kere gerekli olur o da motordan isteğiniz dışında indiğinizde.

C.tesi günü T&T diğer bir değişle ALTTAN motordayız efem bekleriz, birileri börük falan demişti, itina ile imha edilir....

saat kaçta orada olursunuz ağabey
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Diagnostic yardımıyla (inşallah buraya fotograflarını koyacağım) karbon, oksijen ayarı, rolanti ayarı, enjeksiyon pozisyonları ve tonlarca ayarlama bu program vasıtasıyla yapılabilir.
    Bir ihtimal daha değişik bir chip takılarak biraz oynama yapılabilir ama bu konuda yeterli bilgim olmadığı için göbişten sallamayayım. (daha doğrusu AN400 için böyle birşey bilmiyorum amerikalılar bu motoru böyle kullanın oynayacaksanız 650 ile oynayın derler Kaynak:www.burgmanusa.com)

Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

abi paylaşım için saol
    kor... bizi yemiş sallaya sallaya başımızı döndürdü ama sizin gibi tecrubeli abilerimiz bize yol gösterdikçe hata yapmayız allahın izniyle...

elciklerin üzerinde suzuki yazısı var ama acaba başka bir modelinmiki olmazsa taktırırım yakışmaz sa çıkartabilirim...en azından çanakkale ye sıcak ellerle giderim...

T&T kaedeşlere nasip olursa bende gelebilirim...

saygılar...

abi unutmadan sana bir sorayım bu lastikli ve elyaflı don işim
    izi görür heralde ne dersin...

bugün havalar güzel ya kimseler yok buralarda
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400

giyim kuşam

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster

@fotomoto
    Tebrik ederim dayıcım.

@beetle65

ziya yani ne tavsiye ediyorsun tulum mu alalım şimdi.. çünkü bende sadece mont var..

oğuzcum unutmadan senide tekrar tebrik ederim..ALLAH analı babalı sağlık lu mutlu büyütsün inşallah.. darısı seninde başına tabii ki..

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Arkadaşlar uzun yol yapmıyorsanız(Bizim gibi şehir içi kullanımınız fazlaysa) ve korumalı montunuz varsa ki zaten bildigim kadarıyle herkesin var..Hemen üstteki gibi bir pantalon (Yagmurluk cinsi) işinizi fazlasıyle görür...Hem kullanım pratikliği hemde fiyatıyla fazlasıyle uygundur..

Vedatçım,
    Uzun yol için yağmurluk tulumu yerine pantolon ve montu ayrı ayrı almanızı tavsiye ederim, çünkü yağmurluk tulum sadece sizi yağmurdan korur herhangi bir koruması yoktur. Uzun yolda mutlaka motosiklet pantolonu kullanınız.

Şöyle izah edeyim;

Şehir içindeki asfalt, kaymak asfalt tabir ettiğimiz 1.sınıf asfalttan dökülür ve asfalt fabrikalarından gelir. Bu tarz asfalt sessiz olmakla birlikte güvenlik açısından lastiği çok fazla tutmaz. Öte yandan mıcır üzeri zift ile kaplanmış asfalt genellikle şehirlerarası yollarda kullanılır ve aracın yol tutuşunu maksimuma çıkarır, tekerleklerin yolu daha iyi kavramasına yarar.
    Ancak bu tarz asfalt motosikletçi için herhangi bir düşme anında en tehlikeli asfalttır. Bildiğiniz zımpara etkisini yapar, üzerinizdeki kıyafeti şehir içindeki asfallttan 3 kat daha hızlı parçalar.
    Supereva Riders eğitimde anlatmışlardı ama hatırladığım kadarıyla aktarayım,
    Bu tarz asfaltta sürüklendiğinizde kot pantolon 5 metre sürüklenince parçalanır, 2 metre deriniz, 10 metre ise etiniz parçalanır, ardından kemiğe dayanır.
    Oysa kaliteli kumaştan bir pantolon 50-60 metre sürüklenmeye dayanıklıdır. Hatta pantolon deriyse bu 100 metreye kadar çıkabiliyor,
    Bu tarz tatsız durumları anlatmak istemem bizlerden ırak olsun ama gerçekleri de gözardı etmemek gerek.

Ben kendim asla tulum kullanmam, zaten malzemeler su geçirmez özellikli. Hatta uzun yolda mont ile pantoloni birbirine fermuarlarım ki, herhangi bir düşme anında mont sıyrılıp asfalt vücuduma zarar vermesin.
    Pantolonun alt lastiğini de ayağıma geçiririm, böylece pantolon da yukarı doğru kıvrılmaz, asfalt derimi parçalayacağına montu ve pantolonu parçalasın. ;)

Umarım açıklayıcı olmuştur...

Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

benim yayınladığım ürün. 60 ytl gibi

ben ve karabatu alacağız fazlasıyla işimizi göreceğini umuyorum

thai abinin dediği daha mantıklı tabi

saygılar...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    arkadaşlar selam , forumu çok sıkı şekilde takip ediyorum gerçekten çok seviyeli bir fikir alışverişi ortamı.2005 g.gri burgman 400 1 senedir kullanmaktayım.Bu pantolon nerde satılıyor acaba söylenmesinde mahsur var mı?Kendinize iyi bakın...

Motosikleti
    Günaydın
    bu sabah biraz geç bir günaydın oldu kusura bakmayın
    işler malum
    bu arada thai güzel düşüncelerin için tşk.ederim
    biraz yaş birazda özel merak yüzünden bu konularda fikir sahibiyiz
    bunları da sizlerle paylaşmak en güzel şey
    gerçek dostluklarda en önemli şey bildiğini paylaşmaktır.
    Arkadaşlar ne oldu şu konaklama işi ?
    hala bir haber yok galiba stingrayx den ?
    ne yapıyoruz
    bak şubat sonu geldi bile
    hadi canlanın biraz
    yarın hava yağmaz ise bende öğleden sonra 13:00 gibi T&T kardeşlerde olacağım

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Herkese hayırlı cumalar bol kazançlar.

Zafer abi Stingreyx fazla yoğun galiba biz bu otelle anlaşalım stingreyx bize darılmaz zannedersem, bu kadar işinin içinde birde bununla uğraşmasın ne dersiniz.Bu işe biran önce başlayalım
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

herkese tünaydın

karabatu thai yi duydun napcaz gayri....

saygılarımla
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Günaydın arkadaşlar sanırım sitede bir problem vardı, dünden beri ancak açabildim. Bence de konaklama işini artık halledelim. Zaten 25 ytl iyi bir rakam bunun altında yer zor buluruz. Açıkcası resimlerden otelin ortamıda hoşuma gitti benim. Bence en geç pazartesi günü bu işi halledelim. Sanırım Stingray'de haftasonu fırsat bulup bize görüşünü söyleyecektir. Yada yarın nasılsa çoğumuz T&T kardeşlere uğrayacağımıza göre orada yüzyüzede konuşabiliriz. Bilmem siz ne dersiniz??? Hepinize saygılar, sevgiler....
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

Motosikleti
    Alıntı tirevul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar sanırım sitede bir problem vardı, dünden beri ancak açabildim. Bence de konaklama işini artık halledelim. Zaten 25 ytl iyi bir rakam bunun altında yer zor buluruz. Açıkcası resimlerden otelin ortamıda hoşuma gitti benim. Bence en geç pazartesi günü bu işi halledelim. Sanırım Stingray'de haftasonu fırsat bulup bize görüşünü söyleyecektir. Yada yarın nasılsa çoğumuz T&T kardeşlere uğrayacağımıza göre orada yüzyüzede konuşabiliriz. Bilmem siz ne dersiniz??? Hepinize saygılar, sevgiler....
    BENCE DE YARIN BU İŞİ NETLEŞTİRELİM

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    herkese hayırlı cumalar..dün akşam ziyanın verdiği gazla sirkeciye indim..
    fakat tulum veya pantolon alamadım.. galiba ya tam karar veremedim yada kafamı biraz karıştırdılar.. sadece bir çift kışlık eldiven aldım... benimkiler yaz eldiveniydi.. 20 dk giyince sabahları ellerim üşüyordu.. yani yola dayanamam diye..fakat bu aldıklarım gayet sıcak tutuyor ellerimi ..elcik ısıtma bile aramıyorum..umarım çanakkale yolunda işimi görür..

pantolon mevzuuna gelince.. zaten dizliksiz motor kullanmıyorum..özel kumaş su geçirmeyen bir iki pantolonum var dockerstan .. sanırım onlarla idare edeceğim..yinede kafama yatan güzel ve pratik bir pantolon bakınıyorum. eğer bulabilirsem onu alırım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler