Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    İstanbuldan Alinazik, ev B.çekmece Gürpınar'da iş ise Halkalı'da. Sanırım mekan olarak sizlerden uzaktayım ama gönüller bir olsun dimi

Bu arada moraller sanırım maç yüzünden bozuktur ama Fenerli arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hoş yenilmediler ama kesin sinirden kalp krizi geçiren olmuştur
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    tirevul hosgeldin. Benim hosgeldin mesajım biraz geç oldu malum ben paylasım sitesinin gece bekçisi oldugum için anca bu saate kaldı.

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Bugün saat 17:00'de eşim işten çıkıp servisle karşıya eve tam 1 saat 40 dk da geldi. Ben kral Burgman'ımla 18:00'de çıktım 18:30'da eve gelip üstümü değiştirip stat kapısının önündeydim. Bu trafik böyle olursa herkes motor alacaktır. Bu arada Tamer abiyle konuşurken Suzuki bayilerinden biri 2000 tane AN125 mi ne sipariş etmiş. Bu bile milletin motora merakının ne kadar arttığını gösteriyor herhalde.

stadta 2 paket çekirdek bitirdim.
    valla öyle bir takım tutuyoruz ki herhalde başkan TADIM ve TEKEL ile ortak.
    Millet sinirden sigara, bira içip çekirdek çıtlatıyor.
    Tüm başarı dileklerinde bulunan arkadaşlara teşekkürler. Çok koyu bir Fenerli olup GS'nin onlarca Avrupa kupası maçına gitmiş olan biri olarak çok keyif aldım bu dileklerinizden.
    Gelelim Çanakkale işine
    Cumartesi mi yapıyoruz, günübirlik Pazar günü mü?
    Bunu netleştirirseniz otel araştırtacağım. Eğer bildiğiniz bir yer varsa orada da kalabiliriz.
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tirevul hosgeldin. Benim hosgeldin mesajım biraz geç oldu malum ben paylasım sitesinin gece bekçisi oldugum için anca bu saate kaldı.
    Hoşbulduk Tarden, gece bekçiliği zordur bekarken bende çok yaptım ama evlenince zor oluyor
    Bu arada ben bu topicteki bütün mesajları okudum ama Burgman delisi kaç arkadaş olduğu hakkında tam bir sayı oluşmadı kafamda. Çok iyi anlamam ama topic başına acaba Burgman kullanıcılarının bir listesi konulabilirmi?
    Çanakkale konusunda ise bence hanımlar gelecekse Cumartesi gidip pazar dönüş daha uygun olacaktır kanaatindeyim. Sonuçta cumartesi işi olan arkadaşlar ile belirlenen bir yer ve saatte Çanakkale'de de buluşulabilinir. Hoş konuşuyorum ama benim emektar o tarihe yetişecekmi göreceğiz
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    Alıntı tirevul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk Tarden, gece bekçiliği zordur bekarken bende çok yaptım ama evlenince zor oluyor
    Bu arada ben bu topicteki bütün mesajları okudum ama Burgman delisi kaç arkadaş olduğu hakkında tam bir sayı oluşmadı kafamda. Çok iyi anlamam ama topic başına acaba Burgman kullanıcılarının bir listesi konulabilirmi?
    Çanakkale konusunda ise bence hanımlar gelecekse Cumartesi gidip pazar dönüş daha uygun olacaktır kanaatindeyim. Sonuçta cumartesi işi olan arkadaşlar ile belirlenen bir yer ve saatte Çanakkale'de de buluşulabilinir. Hoş konuşuyorum ama benim emektar o tarihe yetişecekmi göreceğiz
    su an yaklasık 13 kişinin tüm bilgileri bizde var.Son güncellenmiş hali ise muhtemelen duffy den alabilirsin duffy ye duffy@suzukim.net adresine kişisel bilgilerini atarsan o sana genel listeyi gönderecektir.

1-beetle65
    2-duffy
    3-vedatarpacı
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    8-tarden ---------------------cumartesi
    9-exselans
    10-stingrayx
    11-tirevul (geliyorsun sanırım)

arkadaşlar stingrayx arkadaşımıza bilgileri vermeliyiz ki bizim adımıza araştirabilsin.Bu anlamda ben ctesi olarak yanına ekledim.eğer herkes eklerse netleşir diye düşünüyorum.

sevgi ve saygılar
    serhat

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    1-beetle65
    2-duffy
    3-vedatarpacı
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    9-exselans
    10-stingrayx
    11-tirevul ----------------cumartesi (eşimle,tamir hallolursa kaskoya bağlı)

Bu arada iyi geceler arkadaşlar ben kaçıyorum. Görüşmek üzere....
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Herkese günaydın

listeye devam

1-beetle65------------------cumartesi
    2-duffy
    3-vedatarpacı
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    9-exselans
    10-stingrayx
    11-tirevul ----------------cumartesi (eşimle,tamir hallolursa kaskoya bağlı)

bu arada yeni katılan arkadaşımız tirevul hoşgeldin aramıza

arkadaşlar şu işi netleştirelim de konaklama işimiz güme gitmesin
    son dakikaya bırakır isek sıkıntıya düşeriz gibi geliyor
    hanımlar olacağı için bu konu önemli
    sadece biz erkekler gidiyor olsak geceleyecek bir yer buluruz ama hanımlar olunca konu hassaslaşıyor
    hadi bakalım toparlanalım biraz
    sadece 11 motor muyuz ?
    bu arada zühtüpaşa gelmiyormusun ?
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Günaydınlar....

Arkadaşlar bu arada İzmir MT de sanırım Çanakkaleye geliyor, duyurular topicinde Çanakkale ile ilgili toplanma haberleri var.Mutlaka istanbul Mt de bu faaliyete katıalcaktır. Belki konaklama işini onları takip ederek de çözebiliriz. Ben arada bir bakıyorum ama orasıda henüz düzen olarak oturmadı. Belki o gruba takılıp topluluk içinde topluluk olabiliriz
    Bu arada böyle bir gruba girersek bence mutlaka Burgmancılar olarak bir ayrıcalık kendimize has bir simge,sembol vs vs aklınıza gelen herhangi ilgi çekici birşeyde kullanmak hoş olabilir. Belki kulüp olma yolunda bir adım daha da atılmış olur.

Hayırlı işler bol kazançlar....
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı tirevul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    İsmim Tamer. Foruma motor almayı ilk düşündüğüm zamanlarda katılmıştım ve alacağımı alıp forumdan biraz iş biraz tembellikten uzak kaldım. Ama 2 gün önce ya bi bakalım neler var derken bu başlığı görünce hiçbir başlıkla uğraşmadan okuya okuya bugune kadar geldim. Okuduğum kadarıyla gayet güzel bir arkadaşlık ve muhabbet oluşmuş aranızda. Eğer benide bir Burgmanya' lı olarak aranıza kabul ederseniz onur duyarım.
    Bu arada gördüğüm kadarıyla gezi planları içerisindesiniz. Altan motorla bağlantıya geçip kaza sebebiyle yapılması gerekenleri konuşacağım ama o tarihe parça ve tamir işlerini yetiştirebilirsek ben ve daha sormadım ama sanırım eşimde size katılabiliriz.
    Aileniz ve Burgmanlarınızla Burgmanya'da sağlıklı ve mutlu günler dilerim
    tamer (adaş) aramıza hos gelgın dıyorum bu arada benim de adım tamer !!
    ( motoruda düşünme kosko varsa öylede halletmeye calısırız !!!!!!! daha kolay evrakların tamamsa !! alkol rap kaza rap sıgorta gibi )

kac gündür fuara motor toplıcam dıye gorop bıseyler yazamadın
    bu cmts ve pazar arkadasları dünya tic merkezindeki BOTSHOW beklıyorum
    ben suzuki standında olacagım saygılar

herkese günaydın hayırlı işler dilerim

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Öncelikle herkese günaydın, Çanakkale için tercihim Cumartesi'dir ancak çoğunluğa uyarım (pazar da olur). Çok kalabalık bir grupla konaklamalı ve uzun yol gezisinin zor olacağı kanısındayım. En iyi yapılacak olay stingrayx arkadaşımızın bize yer ayrılması konusunda son bir tarih vermesi gerekiyor ve de kalınacak yer ile ilgili bilgininde alınması gerekli ki burada bir çok kriter işin içine giriyor. Öncelikle fiyat sonra ailemizle gideceğimiz için ortamın buna çok uygun olması gerekiyor - temizlik benim için bir kriter (1 gün ama temiz çarşafta yatmak temiz bir banyo ve oda da kalmak fazla lüks olmasa gerek) son olarak rahat yatabilmem için motorumunda o kadar rahat ve güvenli bir yerde bulunması eminimki sizlerde benimle aynı düşüncedesinizdir. Burada atlanmaması gereken 17-18 Mart'ta ki hava durumu.
    Sayın Altan şu fuara bir davetiye ayarlasanızda bende gelsem pazara kadar davetiye bulursam gitmek istediğim bir fuar
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    günübirlik gidilirse çok yorucu olacağını sanmıyorum pazar diyorum ben

1-beetle65--------------cumartesi
    2-duffy
    3-vedatarpacı
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    8-tarden ---------------cumartesi
    9-exselans....................pazar
    10-stingrayx
    11-tirevul --------------cumartesi (eşimle,tamir hallolursa kaskoya bağlı)

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Arkadaşlar az önce sizlerin özel bilgilerini gönderdi Duffy sağolsun. Ama abi olmazki hepiniz karşıdasınız, utanmasanız yan yana oturacaksınız. Biz ne yapacağız abi buralarda bir an önce bu tarafta burgmanı olan aklı selim arkadaşlar bulmam lazım
    Şaka bir yana burada böyle bir oluşum olmasını gerçekten seviyorum ve hepinizle tanıştığıma memnun oldum.İnşallah en kısa sürede yüz yüzede görüşmek üzere.
    Saygılar, sevgiler...
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400

mustafa

Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar

tirevul aramıza hoşgeldin kazadan dolayı da geçmiş olsun allah beterinden saklasın....

foto - moto ilk denetimden geçtin hadi hayırlısı bizi kimse denetlemedi daha ümraniye ye yolu düşen arkadaşlar kordinatları veriyorum...
    emniyeti geçtikten sonraki ilk sağ cadde içerisindeyim...bilginize

vedatarpacı geçmiş olsun amma ceza yiyorsun be abiii yolun en solundan gidilmiyormu....

ayrıca bende galatasaray taraftarıyım biz bugün fenerbahçe liyiz...vedat;; ya ben ilk kez bir galatasaray taraftarının fenere şans dilediğini gördüm.demiş bende şu ana kadar bir fenerbahçeli nin galatasaray a başarı dileklerini hiç duymadım...diyorum nasıl olacak şimdi...:

neyse gönüller bir olsun gerisi hikaye...

saygılarımla
    mustafa
    mustafa sen dün sabah köprüden karşıya geçtin mi? sanki ben ceza yerken sen yanımdan geçtin.. yanlış hatırlamıyorsam senin plakan idi..

Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Arkadaşlar
    Bugün Cumartesi konaklaması için şirkettekilere söyledim araştırma yapacaklar. Bunun haricinde Pazar gelecekler için ise en güzel buluşma yeri ve saati sonradan belirlenir.
    Kalabalık grup olarak konaklamalı gitmenin riskini anlayamadım. Aslında aynı gün kalabalık grup olarak dinlenmeden gidip gelmek daha riskli. Sözüm Cumartesi gelebilecek olanlar için. Benim planım Cumartesi toplanacak grup ile gündüzden yola çıkıp akşam üstü otele giriş yapmak. O gece de gezilecek yerler varsa gidilebilir.
    Deniz (duffy) temiz ve güvenli yer konusunda aynı fikirdeyim ama güvenlik konusunu önceden tahmin edebileceğimiz bir otel olup olmadığını araştırtacağım.
    Mümkünse 3 alternatif sunup herkes uygun olan fiyat seçeneği konusunda ortak karar verir ve o oteli rezerve ederiz.
    2-duffy
    3-vedatarpacı
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    10-stingray-------------cumartesi
    11-tirevul --------------cumartesi
    Isıtmalı Elcik

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400

cumartesi

2-duffy
    3-vedatarpacı---cumartesi
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    11-tirevul --------------cumartesi[/QUOTE]

günübirlik gidip gelmeyi düşünüyorum ama uzun yol yaptığım için biliyorum ki çok tehlikeli ve yorucu..

benim oyum cumartesiye ve bir vekalet yöntemi geliştirelim.. cumartesi diyen bir arkadaşımıza mesela zafer veya denize vekalet verelim sözlü olarak bizim adımıza toplu işlem yapıp karar versinler daha düzenli olacağı kanaatindeyim..

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    benim oyum cumartesiye ve bir vekalet yöntemi geliştirelim.. cumartesi diyen bir arkadaşımıza mesela zafer veya denize vekalet verelim sözlü olarak bizim adımıza toplu işlem yapıp karar versinler daha düzenli olacağı kanaatindeyim..

Bana kesinlikle uyar birisinin vekaleten adımıza hareket etmesi. Sonuçta 5 yıldızlı otelde dolarcıklar saçmayacağız ya Aileye uygun temiz bir yerde konaklama olacak fiyatlar ne kadar uçuk olabilirki? Yalnız bana göre Tolga arkadaşımızda bu işin içinde olmalı ki yer konusunda zaten çalışmakta. Ben eğer kendileri içinde zaman ve uğraş açısından uygun ise bu işi üstlenecek 2 arkadaşı belirleyelim ve artık karar verelim derim. Sadece hava durumunu iyi takip etmemiz gerekli diye düşünüyorum ama bir yandan da baktık hava müsaade etmeyecek gibi bizlerin tabiatına aykırı ama arabalar ile de gidebiliriz diye düşünüyorum. Sonuçta tamam motorlarımızla keyif peşindeyiz ama oraya gidiş amacımızda önemli sanırım. O yüzden ben hava koşullarını çok fazla takmıyorum hatta gerekirse motorumun tamiri yetişmezse arabayla da kesin gelirim.

Saygılar Sevgiler...
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    bi iki yazı okudum da grup sürüşündeki hız ortalamasını we molaları göz önünde bulundurunca cumartesi gitmek aklıma yattı pazar dan vazgeçtim.

2-duffy
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    9-exselans....................cumartesi

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    stingrayx, kalabalık gitmek elbette zevklidir ama bu sayı 20 araç üstü ve farklı motorlarda sorun oluyor bu sorunlar önce bu kadar aracın güvenli şekilde seyir edebilme riski diğeri ise farklı performansa sahip motorların bir arada gidememesi kalınacak yerdeki sorunlar ve bir arada yemek ve sohbet ortamının olmaması diğer her şeye katılıyorum.

2-duffy-----------------cumartesi
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu
    7-thai
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    arkadaşlar merhaba bugün geçkaldım herkese selam,
    bende duffy'e katılıyorum farklı motorların bu kadar uzun yolda seyir performansı farklılık yaratabilir.

2-duffy-----------------cumartesi
    3-vedatarpacı-----------cumartesi
    4-alinazik
    5-foto-moto
    6-karabatu--------------cumartesi
    7-thai

trevul, arkadaşım sanada hava konusunda katılıyorum gerekirse araba ile giderim.
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    e abi
    biz de farklı bişey demiyoruz ki niye şimdi bize posta koyuyonuz anlamadım
    valla. Ben sadece konaklamalı gitmenin riskini anlamadım diyorum. Kalabalık grup riskli ise ister konaklamalı ister konaklamasız olsun riskli. Bende Diğer MT gruplarından ayrı gitme taraftarıyım. 11 motor olmuşuz zaten durum gayet cillop. 8 tane cumartesi ekibi de var. mis gibi.
    Gün işini halledelim, saat işine başlayacaz
    Isıtmalı Elcik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler