Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Arkadaşlar merhaba,
    İsmim Tamer. Foruma motor almayı ilk düşündüğüm zamanlarda katılmıştım ve alacağımı alıp forumdan biraz iş biraz tembellikten uzak kaldım. Ama 2 gün önce ya bi bakalım neler var derken bu başlığı görünce hiçbir başlıkla uğraşmadan okuya okuya bugune kadar geldim. Okuduğum kadarıyla gayet güzel bir arkadaşlık ve muhabbet oluşmuş aranızda. Eğer benide bir Burgmanya' lı olarak aranıza kabul ederseniz onur duyarım.
    Bu arada gördüğüm kadarıyla gezi planları içerisindesiniz. Altan motorla bağlantıya geçip kaza sebebiyle yapılması gerekenleri konuşacağım ama o tarihe parça ve tamir işlerini yetiştirebilirsek ben ve daha sormadım ama sanırım eşimde size katılabiliriz.
    Aileniz ve Burgmanlarınızla Burgmanya'da sağlıklı ve mutlu günler dilerim
    Tamer İrevül
    34 BD 5272
    BURGMANYA :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı karabatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birinci köprüde daha sıkı tutuyorlar galiba temde birşey demiyorlar.

yok be batu,

adam emniyet müdürüymüş, cezayı yazan çocuk dedi kimi görse yazdırıyormuş.. onun haricinde bir şey demiyorlarmış..

bende bile bile adamın arkasında devam ettim.. eskortu falan hepsi belli zaten.. yok ben kendim kaşındım
    neyse ki memur insaflı çıktıda muayeneden 52 yazdı yoksa emniyet şeridi 108ytl..

Alıntı tirevul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    İsmim Tamer. Foruma motor almayı ilk düşündüğüm zamanlarda katılmıştım ve alacağımı alıp forumdan biraz iş biraz tembellikten uzak kaldım. Ama 2 gün önce ya bi bakalım neler var derken bu başlığı görünce hiçbir başlıkla uğraşmadan okuya okuya bugune kadar geldim. Okuduğum kadarıyla gayet güzel bir arkadaşlık ve muhabbet oluşmuş aranızda. Eğer benide bir Burgmanya' lı olarak aranıza kabul ederseniz onur duyarım.
    Bu arada gördüğüm kadarıyla gezi planları içerisindesiniz. Altan motorla bağlantıya geçip kaza sebebiyle yapılması gerekenleri konuşacağım ama o tarihe parça ve tamir işlerini yetiştirebilirsek ben ve daha sormadım ama sanırım eşimde size katılabiliriz.
    Aileniz ve Burgmanlarınızla Burgmanya'da sağlıklı ve mutlu günler dilerim
    ne demek kardeşim .. tekrar hoşgeldin o zaman..

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    hoşbulduk vedat hocam
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    tirevul hoşgeldin, biraz kendinden bahset nasıl bir burgman kullanıyorsun (renk, model)
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Tirevul hoşgeldin, sayımız hergün artıyor, çok iyi...

Vedat, geçmiş olsun kardeş, köprüde motorcuya pek tolerans tanımıyorlar, köprü girişine kadar muhakkak çevirme oluyor, üzüldüm. Neyse, cana gelmesin, cezadır çekilir...

Thai ve Zühtüpaşa mağazaya baskına geldiler... Çok sevindim ziyaretlerine... Çay içtik bu da baskından bir kare

Oğuz

Motosikleti
    MAJESTY 400
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tirevul hoşgeldin, biraz kendinden bahset nasıl bir burgman kullanıyorsun (renk, model)
    Hoşbulduk Duffy, Kendimden bahsetmeyi beceremem ama sanırım şu cümleler yeterli olur: Tombalak (105 kilocuk), Evli ve hiç çocuk babası, Gümrük Müşavirliği hizmeti veren,motorlar, dalmak,akvaryum ve pc oyunları manyaklıklarım var. Burgmanım ise 2004 model 400 cc koyu gri 34 BD 5272 plakalı. Genelde yazın kullanıyorum ama bu havalar tak etti canıma sanırım yine piyasaya çıkacağım. Sadece tam hatırlamıyorum ama sanırım eylül civarıydı çapta büyük sağlıkta küçük bir kazam oldu ve ozamandan beri farı, kafa grenajı, sağ ve sol marşpiyelleri çizik ve kırık içinde bir burgman kullanıyorum. Daha doğrusu utancımdan kullanmıyorum. Ama az kaldı ancak fırsat buldum ve az önce Altan Motordan Taner bey ile görüştüm. Kasko ile ilgili hareketleri biran önce yapabilirsem zavallı emektarı yine şıkır şıkır piyasaya çıkaracağım

Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tirevul hoşgeldin, sayımız hergün artıyor, çok iyi...

Oğuz
    teşekkürler Foto-Moto hoşbulduk
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Ben fotoğrafı eklemeyi beceremedim. Duffy sağolsun ekledi arkadaşlar

Ne beceriksiz bi adamım ben de yaw...

Motosikleti
    MAJESTY 400
    tirevul, öyle deme bende 105 kilo yum evliyim ama çocuk yok akvaryum manyaklığı bende de vardı ama şimdi sadece küçük bir akvaryum kaldı, pc oyunları bende de hastalıktı oyun oynamaktan ps2 im bozuldu ve son olarak benim Burgman'da 2004 model
    foto-moto rica ederim becekriksizlikle alakası yok kanımca
    2007 MAJESTY 400

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Köprüde cezayı yazdıran araba Siyah camlı Toyota Corolla mıydı?
    Bizim şirkette de bir arkadaşa yazdırmışta
    Thai ne güzel bakmışsın sen öyle
    Takım polemiği yapmak değil amacım ama akşam Fenerbahçeme başarılar diliyorum
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    trevul, Aramıza höşgeldin geçmiş kazan geçmiş olsun en yakın zamanda görüşmek dileği ile.

stingrayx, Fenerbahçeye başarılar.
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

Motosikleti
    suzuki burgman an400

selam

Alıntı stingrayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprüde cezayı yazdıran araba Siyah camlı Toyota Corolla mıydı?
    Bizim şirkette de bir arkadaşa yazdırmışta
    Thai ne güzel bakmışsın sen öyle
    Takım polemiği yapmak değil amacım ama akşam Fenerbahçeme başarılar diliyorum
    selam stingrayx, vallahi camlarını ve markasını hatırlamıyorum ama normal trafik ekip arabasıydı.. plakası 5411.. aklınızda bulunsun ..

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    stingrayx, ben Galatasaray taraftarıyım ama bu akşam Fenerli'yiz evcek...

Fenerbahçe bu akşam yüzümüzü güldürür diye ümit ediyorum

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Alıntı karabatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trevul, Aramıza höşgeldin geçmiş kazan geçmiş olsun en yakın zamanda görüşmek dileği ile.

stingrayx, Fenerbahçeye başarılar.

Hoşbulduk ve teşekkürler ayrıca bende Beşiktaşlı olup Fenere bu akşam iyi şanslar diliyorum
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

Motosikleti
    suzuki burgman an400

burgmanlı olmak

Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stingrayx, ben Galatasaray taraftarıyım ama bu akşam Fenerli'yiz evcek...

Fenerbahçe bu akşam yüzümüzü güldürür diye ümit ediyorum

ya ben ilk kez bir galatasaray taraftarının fenere şans dilediğini gördüm..
    arkadaşlar grubumuz süpper maşallah.. hiç bir şeyin bunu bozmasına izin vermeyelim..

bende fenerbahçe taraftarıyım ama gruplaşmadan çekindiğim için hiç sözünü etmedim bu akşamki maçın ama görüyorum ki bizim birlikteliğimizi kolay kolay hiçbir konu bozamaz.. ve diyorum ki ne olursa olsun öncelikle burada burgmanlı olmak var.. dediğim gibi MAŞALLAH...

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Evet tahi ile oturuken birden celallendik ve havayıda bahane edip düştük yollara. ve solugu eminönünde aldık..
    tam dogubankın oralarda dolasırken aklımıza geldi..fotomoto oguzun dükkana 100m. mesafedeydik..
    Dedimki yapalım bi ani denetleme..(malum paşayız ya )..Saolsun cok sıcak karsılandık ağırlandık.. gerci hala motorunu almamıs ama..

Bu arada tirevul kardes aramıza hosgeldin..duffy nin dediği gibi biraz kendini tanıtırsan seviniriz....

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Paşam, ateş almaya gelmişsiniz... Sizi tam ağırlayabildim denemez... Yolunuz burdan geçince yine beklerim... Ben baskın fotoğrafını topiğe atmayı tam beceremedim... Duffy sağolsun yardımcı oldu, ben ona gönderdim o yükledi fotoğrafı... Ben de 'Wanted' gibi çıkmışım fotoğrafta

Yaw bizim foruma bi nazarboncuğu taktırsak diyorum, moderatörlerden rica etsek de bi zahmet

Oğuz...

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar

tirevul aramıza hoşgeldin kazadan dolayı da geçmiş olsun allah beterinden saklasın....

foto - moto ilk denetimden geçtin hadi hayırlısı bizi kimse denetlemedi daha ümraniye ye yolu düşen arkadaşlar kordinatları veriyorum...
    emniyeti geçtikten sonraki ilk sağ cadde içerisindeyim...bilginize

vedatarpacı geçmiş olsun amma ceza yiyorsun be abiii yolun en solundan gidilmiyormu....

ayrıca bende galatasaray taraftarıyım biz bugün fenerbahçe liyiz...vedat;; ya ben ilk kez bir galatasaray taraftarının fenere şans dilediğini gördüm.demiş bende şu ana kadar bir fenerbahçeli nin galatasaray a başarı dileklerini hiç duymadım...diyorum nasıl olacak şimdi...:

neyse gönüller bir olsun gerisi hikaye...

saygılarımla
    mustafa
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    AN 400 BURGMAN
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tahi ile oturuken birden celallendik ve havayıda

Bu arada tirevul kardes aramıza hosgeldin..duffy nin dediği gibi biraz kendini tanıtırsan seviniriz....
    Arkadaşlar hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim hem hoşgeldin hemde geçmiş olsun mesajlarınız için. Yalnız bu kendimizi tanıtma işini nasıl yapacağız? Gedikliler bir başlasında biz arkasını getiririz. Hoş siz zaten tanışma kısmını çoktaaan aşmışsınız ama napalım biz acemiyiz. Yukarıda bişeyler anlatmıştım ama merak ettiğiniz her ne olursa elimizden geldiğince cevaplarız. Zaten ilk mesajda da bahsetmiştim anlatmayı da yazmayıda fazla beceremem. Arap atı misaliyiz ortam kaynadıkça açılırız

Hörmetler....
    Tamer İrevül
    34 BD 5272

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

tirevul nereden katılım yapıyorsun

saygılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler