Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki V-storm
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen hafta sonu herkes iyi gezmiş anlaşılan ...
    geziden bir kaç fotoyu ekliyorum... Eğer becerebilirsem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:31 ----------

http://img233.imageshack.us/i/resim041h.jpg/

http://img97.imageshack.us/i/resim033r.jpg/

http://img233.imageshack.us/i/resim017o.jpg/

http://img233.imageshack.us/i/resim004nk.jpg/

http://img134.imageshack.us/i/resim077.jpg/

bmw ler de mukemmel assos da..ozellikle 1200 RT,ama buz mavi ..ustune bence yok..2 tekerde top nokta..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    murat bak style_77 satıyomuş çok temiz motoru var resimlerine bak istersen gerçi istanbulda sanırım kendisi ama

Motosikleti
    suzuki V-storm
    lbc marka elcik ısıtma aldım bugun takdırdım,cok memnun kaldım,fiyatı 75 tl,20 tl ye takıldı,marsa bagladılar..elcikler cıkartılıp bunlar takılıyor,oldukca kaliteli..
    tavsiye ederim..

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Selam arkadaşlar bu gün havayı güzel görünce bastık marşa kendimizi Boğazın en güzel yerlerinden biri Anadolu kavağında bulduk.Sanırım burayı bilmeyeniniz yoktur tabi ikameti istanbul olanlar için söylüyorum.Neyse gittik giderken beykozdan yukarı yokuşu sarıpta hz yuşa hz. türbesini geçince sis başladı yerler ıslak buğu yüzünden.Anadolu kavağına vardığımızda ben orda yağmur yağmı ve kuvvetli bir fırtına olmuş denizde dalgalar kabararak kıyıyı dövmüş zannettim yol öyle ıslaktıki neyse tüm ıslaklık sisin sebep olduğu su buharının yola inmesi.
    kavağa vardık yaroz kalesine çıkmadan öğlen yemeğimizi yiyelim diyerek Çapari Raestoranda balığımızı yiyip çayımızı içtikten sonra istikamet yaroz kalesi ve boğazın muhtesem manzarasına kendimizi teslim etmek için tekrar marşa bastık.
    Yaroz kalesine vardıktan sonra motorları park ettik ve manzaranın muhtesemliği ve ortamın sessizliğini yaşamaya başladık sonra kale etrafını gezerek gezimizi noktaladık.Dönerken beykoz yolunu değilde riva poyraz köy tarafına doğru giderek kavacığa vardık ordan tem ve ev.Dönüş biraz sıkıntılı oldu dağ yolu olduğu için hava baya baya serin oldu karanlıkta çökünce yoldada ışık olmayınca birde üztüne üztlük sis bastırınca yolda ıslak baya bir tedirgin bastık gaza neyse şimdi resimlere geçiyorum hepinize saygılar sevgiler inşallah bir gün bütün burgmanlar toplaşıp gezmek kısmet olur yoksa ben motoru satıp race geçecem arkadaşlarda 600f var honda düzde basıp kayboluyorlar gözden bende bir honda 600 RR alıp onlara dahil olacam sanırım

....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    suzuki V-storm
    fotograflar cok guzel,devamını bekliyoruz,ama 600 rr konusunda bir daha dusun,onlar yol cizgilerini seyrederek diken ustunde geliyor sen etrafını agacları,bulutları...an 650 de bari..

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı sky_forever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat bak style_77 satıyomuş çok temiz motoru var resimlerine bak istersen gerçi istanbulda sanırım kendisi ama
    berker şimdi değil ocaktan sonra alıcam insallah kısmetse

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    güzel fotolar,şahsi fikrim burgman gibisi yok, alıştım asla vazgeçmem ilerde değiştirirsem 650 burgman.
    byalman pazar günü için bi planın varmı? arkadaşlarla foça yapabiliriz takıl bize istersen

Motosikleti
    suzuki V-storm
    Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel fotolar,şahsi fikrim burgman gibisi yok, alıştım asla vazgeçmem ilerde değiştirirsem 650 burgman.
    byalman pazar günü için bi planın varmı? arkadaşlarla foça yapabiliriz takıl bize istersen

orangebulue,bugun maalesef, insallah birdahaki sefere,size guzel yolculuklar,fotograf bekliyoruz..

Motosikleti
    Evet fotolar bekliyoruz herkez gezdiği yaşadı yeri görüntülerse görmediğimiz yerleri birbirimiz sayesinde görmüş oluruz hem yazın yapacağımız geziler için fikir olur.Haklısınız walla burgman gibisiyok akşam forumlardaki kazaları okudum resimleri gördüm raceler bir dpoları kalmış geriye koca motordan yaşasın burgman
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    resimleri nasıl ekliyorsunuz arkadaşlar?

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    [QUOTE=style_77;1871894]Selam arkadaşlar bu gün havayı güzel görünce bastık marşa kendimizi Boğazın en güzel yerlerinden biri Anadolu kavağında bulduk.Sanırım burayı bilmeyeniniz yoktur tabi ikameti istanbul olanlar için söylüyorum.Neyse gittik giderken beykozdan yukarı yokuşu sarıpta hz yuşa hz. türbesini geçince sis başladı yerler ıslak buğu yüzünden.Anadolu kavağına vardığımızda ben orda yağmur yağmı ve kuvvetli bir fırtına olmuş denizde dalgalar kabararak kıyıyı dövmüş zannettim yol öyle ıslaktıki neyse tüm ıslaklık sisin sebep olduğu su buharının yola inmesi.
    kavağa vardık yaroz kalesine çıkmadan öğlen yemeğimizi yiyelim diyerek Çapari Raestoranda balığımızı yiyip çayımızı içtikten sonra istikamet yaroz kalesi ve boğazın muhtesem manzarasına kendimizi teslim etmek için tekrar marşa bastık.
    Yaroz kalesine vardıktan sonra motorları park ettik ve manzaranın muhtesemliği ve ortamın sessizliğini yaşamaya başladık sonra kale etrafını gezerek gezimizi noktaladık.Dönerken beykoz yolunu değilde riva poyraz köy tarafına doğru giderek kavacığa vardık ordan tem ve ev.Dönüş biraz sıkıntılı oldu dağ yolu olduğu için hava baya baya serin oldu karanlıkta çökünce yoldada ışık olmayınca birde üztüne üztlük sis bastırınca yolda ıslak baya bir tedirgin bastık gaza neyse şimdi resimlere geçiyorum hepinize saygılar sevgiler inşallah bir gün bütün burgmanlar toplaşıp gezmek kısmet olur yoksa ben motoru satıp race geçecem arkadaşlarda 600f var honda düzde basıp kayboluyorlar gözden bende bir honda 600 RR alıp onlara dahil olacam sanırım
    .................................................. .....----------------------.................................................. .

umut sakın öyle bir iş yapma kardeşim. burgmancı bir arkadaşımız vardı. ALLAH rahmet eylesin. burgmanı satıp race aldı. savaş. biz memnuniyetsizliğimizi belirtmemize karşılık, ben bu motoru ehlileştirip biniyorum diyordu. ama olmuyormuş. şimdi arkasında üç bebe bıraktı. ya kötü oldum. ama sen böyle yazınca yazmayı görev bildim. ALLAH hepimizi korusun.amin.

burgmanın yerini hiç bir motor tutamaz bana göre. 650 şehiriçi için fazla bir motor. en iyisi 400 lük. benim fikrim bu. sakın girme race olayına. hatta savaşın olayından o kadar etkilendim ki, race kullanan kimseyle arkadaşlık etmeyecem bile dedim kendi kendime. diyeceksin ki, bizim motorlar tehlikesiz mi? tehlikeli tabii ki ama race başka bişey yaa..

Motosikleti
    Teşekkürler vedatdüşüncelerin için .Zaten vazgeçtim.Nomarka (sinan) kardeşim geçen bana bir link yolladı bir arkadaşı race biniyormuş 295 km hızla bir araca çarpmış araba pert motordan ortada eser yok.Üstüne bir arkadaşımla konuşurken msn de oda burgmancıydı bir haber verdi arkadaşı minibüs yolunda yayaya çarpmış adam ölmüş çocuk komada beyaz 1000 RR okumuşundur haberi onuda görünce vazgeçtim bizim motorlar güzel hem performanslı hem konforlu hemde ekonomik hemde yakışıklı bende evliyim 2 çocuk babası . ne kadar sakin binersen bin o motorlar sakin durmuyor.Savaş ın haberini okumuştum forumda resimlerinide gördüm gezi fotolarını üzüldüm hemde nasıl tanımasamda oda bir can gençliğinin baharında off ya . birde 3 çocuk inan tüylerim ürperdi şu anda Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin tanımak isterdim savasıda.neyse size söz bu motoru değiştirsemde race yok en fazla ileride değiştirirsem dl 650 veya an650 ama zannetmiyorum dediğin gibi 400 ideal motor keyf işi risk almaya gerek yok neyse arkadaşlar lütfen herkez trafikte çok dikkatli olsun.risk almayın geç gidin ama gidin zaten istanbulda neyin ne olduğu belli değil kaldırımda otobüs beklerken ölenler varken motora binmek gerçekten büyük cesaret işi istanbulda.Hepinize sevgiler görüşmek üzere bir ortamda

Motosikleti
    suzuki V-storm
    arkadaslar bunlar icin bir bilgisi olan goren,duyan var mı..?suzuki yi tıklarsanız bizim burgman icin olan da var guzel duuryor,350 tl su an kampanyalı fiyatı dediler,ses guzelmis performance etkisi de varmıs..
    ne dersiniz...?

http://www.ercanmotorcycle.com/motosiklet.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 ----------

resimleri nasıl ekliyorsunuz arkadaşlar?
    http://www.imageshack.us/

bu linkten ama nasıl tam bilmiyorum..

fotografları oraya yukluyorsun ,sonra yukledigin fotografı orada tıklıyorsun,sag tarafta forum linki cıkıyor,o nu bizim burada mesaj yazdıgımız yere kopyalayıp cevapla diyorsun..
    simdi deneme yanılma sonucu fotograflar kucuk cıktı,ugrasmak lazım biraz..

..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

MMB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 400z
    Evet cok kullanisli bendekinde aldigimda uzerinde vardi z serisi cok ise yariyor gule gule kullan

Motosikleti
    Arkadaşlar ne oldu ya kaç gündür yazan yok foruma ?????

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    21 kasım 2009 cumartesi
    önce yoğun sisli bir hava eşliğinde saat 10.00 da yola koyulduk. ilk durağımız şile yolundaki gözlemeci ablalar. gözleme ve çay iyi geldi.

şileyi geçip ağva yolundayız

ağvada nehir kıyısında birşeyler atıştırdık. masal gibi bir yer hakikaten.

nah burada bizi trafik polisi sanıp bir araç zımba gibi durdu halbuki sadece elimi kaldırmıştım

kandırayı geride bıraktık kerpe yolundayız

ve finali kerpede deniz kenarında bir balıkçıda yaptık. harika lüfer ızgaralarla

Motosikleti
    Slm vedat kızacam sana ama kızamıyorum çünkü o gün bizde kavağa gitmiştik.Yoksa yanmıştın... Neden geziyorsunuzda haberimiz yok diye
    Ne zaman bırakacaksınız şu gizli saklı gezme işini neyse ofisteki bilgisayardayım resimleri şu an göremiyorum akşam gidince evde bakarım o yüzden yorumsuz bırakıyorum gezinizi.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    valla umutçum bir anda gelişti gidelim mi? gidelim durumu yani..
    inşallah başka zamanda birlikte gezeriz.

Motosikleti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla umutçum bir anda gelişti gidelim mi? gidelim durumu yani..
    inşallah başka zamanda birlikte gezeriz.

Takılıyorum vedat sana zaten bizde o gün Anadolu kavağındaydık.havayı güzel gördük 3 motor bastık gittik.Güneşli güzel bir gündü gerçi hava akşam sisli ve soğuk oldu ama sağ sağlim gidip geldik.Ama farklı tarzda motorlarla gezmek benim için pek iyi olmuyor adamlar basıyor 600 f le gidiyor olmuyor onlara ayak uyduracam diye devamlı gaz basıyoruz motora acıyorum walla .
    şöyle burgman burgmana bir gezsek güzel olacak aynı motorlar aynı hızlar. Kendini aynada görmek gibi birşey olmalı.Neyse havalar düzgün olduğu bir gün inşallah görüşürüz.
    Bu arada dün akşam Maltepe Mc donalds ın önünde bir burgman gördüm koyu gri olanlarda 34 ZY .... sonunu hatırlayamıyorum göremedim çünkü bizden birimiydi bende ordaydım.Koşup muhabbet edecektim ama ben çay içiyordum yetişemedim gitti.Gride burgmanda koyu tabi çok güzel duruyormuş .

BU ARADA BU GÜN TARİHİ İLE SERTİFİKAMI ALDIM A2 artık bayramdan sonraya kaldı ehliyeti trafikten almak sertifika ile idare edeceğiz bir kaç gün daha .

Motosikleti
    Arkadaşlar şimdiden herkezin mübarek KURBAN BAYRAMINI KUTLAR ailenizle sağlık ve mutluluk dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler