Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    burgman diz örtüsü ve depo üstü çanta kullanan varmı ?fiyatları nedir nerden buluruz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgman diz örtüsü ve depo üstü çanta kullanan varmı ?fiyatları nedir nerden buluruz ?

tucana urbano markasının bir örtüsü var burgmana montaj oluyor. fiyatı 100 usd. üzerinde cep vardı diye hatırlıyorum. kullanan arkadaşlarım vardı. oldukça memnunlardı. mototal satıyordu.

http://images.google.com.tr/imgres?i...TR297%26sa%3DX

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    teşekkürler vedat.

Motosikleti
    suzuki V-storm
    hafta sonu bir tur yaptık,bayagı uzundu,toplamda 500 km nin ustunde..izmir/aydın/karacasu/gerve de tarihi afrodisias kenti..cok zevkli guzel bir tur oldu,gruba fotograf eklemeyi bilmedigim icin linki ekliyorum,umarım izmir li arkadaslarla en kısa zamanda turlarız..

http://www.scooturk.net/showthread.php?t=5675

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

elcik ısıtma akuden fazla cekip yolda kalma v.s neden oluyor mu arkadaslar bilen var mı,ampul degistirme bile kartın yanıp yolda kalmamıza neden oluyor,acaba elcikt ısıtmada yolda kalmaya varan sıkıntılar yasarmıyız..?

gecen gun istanbulda bizim burgmanlara egzos yapan ercan motors a http://www.ercanmotorcycle.com/motosiklet.html mail attım fiyat ne olur diye,su cevap geldi,
    ilginiziçin tşk ler ses mükemmel performans verir kalitemiz avrupa egzosla aynıdır sadece fiyatımız uygundur gördügünüz egzost suan indirmlidir kısa süre 350 tl ayrıca tri oval ve oval egzostlarda 400 tl dir
    aparatlarınıda veriyoruz havale yapılınca 2 günde yollarız size kargoyla sormak istediginiz bir sey varsa sorun bize

kullanan var mı problem cıkarır mı,ses sahiden iyi midir..bilen varsa,yardımcı olursa,sevinirim..

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı byalman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcik ısıtma akuden fazla cekip yolda kalma v.s neden oluyor mu arkadaslar bilen var mı,ampul degistirme bile kartın yanıp yolda kalmamıza neden oluyor,acaba elcikt ısıtmada yolda kalmaya varan sıkıntılar yasarmıyız..?
    Piyasadaki elcik ısıtmalar 3 A civarında akım çekiyor. Bunu uygulamanın Burgman için hiçbir sıkıntısı olmaz(Alternatörü güçlüdür, çok rahat kaldırır). Direkt aküye araya bir sigorta koyarak bağlatmanızı tavsiye ederim.
    Yalnız, nasıl yani ampül değiştirirken hangi kart yanıyormuş, tam anlamadım. Nerde okudunuz? Link verebilir misiniz?
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    b yalman resimler süper bilseydim bende gelirdim hafta sonu balık yemeye 5 motor seferihisar sığacığa gittik ,500 km yapmayı çok isterdim bir dahakine haberleşelim.

Motosikleti
    suzuki V-storm
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasadaki elcik ısıtmalar 3 A civarında akım çekiyor. Bunu uygulamanın Burgman için hiçbir sıkıntısı olmaz(Alternatörü güçlüdür, çok rahat kaldırır). Direkt aküye araya bir sigorta koyarak bağlatmanızı tavsiye ederim.
    Yalnız, nasıl yani ampül değiştirirken hangi kart yanıyormuş, tam anlamadım. Nerde okudunuz? Link verebilir misiniz?

nomarka mavi ampul takınca bu sorun oluyormus,hem bu forumda okudum,hem de izmir suzuki servis doga motorda tuncay anlattı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:20 ----------

b yalman resimler süper bilseydim bende gelirdim hafta sonu balık yemeye 5 motor seferihisar sığacığa gittik ,500 km yapmayı çok isterdim bir dahakine haberleşelim.
    yaparız yine, bir kac burgman da eklersek daha da guzel olur..

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    arkadaşlar yakıt göstergesinde kırmızı çizgiden itibaren ortalama kaç km götürür?diğer motorlarda deponun eğimli şekline göre yarıdan sonra birden bitiyor burgmanlarda durum nasıl?

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar yakıt göstergesinde kırmızı çizgiden itibaren ortalama kaç km götürür?diğer motorlarda deponun eğimli şekline göre yarıdan sonra birden bitiyor burgmanlarda durum nasıl?
    ibre kırmızı çizgiye değdikten sonra ben 65 km gittim. benzin aldığımda depoda bir litre daha vardı.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    uzun turlarda bagaja ne olur ne olmaz diye acil durumlarda kullanmak için 1 lt lik bir petin içine benzin koyup saklasak ısıdan dolayı tehlike arzedermi?motordan dolayı bagajın içi sürekli çok sıcak.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Slm bende kırmızı kutucuğa ilk geldikten sonra trib b yi sıfırladım 45 km yol yaptım sona geldiğinde benzin aldım. tam dolum yaptırdım çalkalatarak hiç boş yer kalmadı 11 lt benzin aldı yani 13 lt lik depoda 2lt benzin vardı.

Ayrıca bence depoda benzin bulundurman tehlike arz edecektir.sonuçta bagaj hatrı sayılır derecede uzun yolda ısınıyor.Ayrıca her durumu göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim bagajda oluşacak bir delikte şişedeki benzin egzosta dökülerek yangın v.b durumlara seni maruz bırakabilir.Ben her dolumda fulluyorum.250-300 km arası yol yapıyorum 10-11 lt ile ne kadar uzağa gidersen git heryer benzinci dolu.yolda kalmazsın şahsi fikrim.
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm bende kırmızı kutucuğa ilk geldikten sonra trib b yi sıfırladım 45 km yol yaptım sona geldiğinde benzin aldım. tam dolum yaptırdım çalkalatarak hiç boş yer kalmadı 11 lt benzin aldı yani 13 lt lik depoda 2lt benzin vardı.

Ayrıca bence depoda benzin bulundurman tehlike arz edecektir.sonuçta bagaj hatrı sayılır derecede uzun yolda ısınıyor.Ayrıca her durumu göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim bagajda oluşacak bir delikte şişedeki benzin egzosta dökülerek yangın v.b durumlara seni maruz bırakabilir.Ben her dolumda fulluyorum.250-300 km arası yol yapıyorum 10-11 lt ile ne kadar uzağa gidersen git heryer benzinci dolu.yolda kalmazsın şahsi fikrim.
    aynen katılıyorum bagajda benzin taşımanın mantığı yok. ALLAH korusun.

Motosikleti
    2008 piaggio fly 100
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şehir içindemi 250 -300 km yol yapıyorsun ful depo ile ?
    05 Suzuki Burgman 400

Motosikleti
    [/COLOR]
    Alıntı zetzetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içindemi 250 -300 km yol yapıyorsun ful depo ile ?
    Evet sehir içinde hemde 120 den aşağı inmeden 140 km/h saate kadar çıkarak yeri geliyor sona dayıyorum ibreyi 160 yani.Hatta arkadaşlarımda mahallede 2 kişide 600 f var honda onlarla geziyorum onlara yetişmek için habire gaz basıyorum.Kalkışlar seri oluyor haliyle onlarla gezerken.Uzun yolda daha çok km yapacağımdan eminim ortalam yakıt tüketimim şehir içi 100 km de 4 lt buda demek oluyorki 11 lt ile 275 km hep bu km yi görüyorum.Hiç sakin kulllanma şansım olmadı nedense bir depoda sakin kullanıp 100 km yi geçmeden depo bitireyim diyorum ama olmuyor burgmana binipte böyle 125 lik scoteer gibi gidilmiyor.İllaki biri gelip sana gaz veriyor ve sende gazlıyorsun.Mesela e-5 gişderken arkadaki araba sellektör yaptığında hemen gaza geliyorum.Onlar bu motoru heralde çin malı falan sanıyorlar,sonuçta benimde önümde araba oluyor onlar motor gitmiyor zannediyor gazı bir açıyorum adam dumur oluyor bir daha arkama geldiğinde sellektör yapamıyor bunları neden anlatıyorum bu lt ile nasıl bu km yi yapıyorum kullanım tarzımıda bil diye.Bu yüzden aslında bu motoru satıp 600RR & 1000 RR veya gsxr600 almayı planlıyorum ama bu yakıt olayı beni mest ediyor bu yüzden satamıyorum kıyıpta motorumu.ben verileri yaztım gerisini sen hesap et.Her yakıt alımım fulleme şeklinde olur ve tam dolar hiç hava bırakmadan yaparım ve diğer sefere yine aynı dolumu yaparım sonra yaptığım km yi litreye bölerim sonuç 100 km 4 lt bir kere 3,7 yakaladım bir kerede 4,5 lt yaktım oda hava filtresini bastıran bir plastik var onu ters takmışım fazla hava aldı hava filtresi ve fazla yaktı oda kullanıcı hatası durum bundan ibaret uzun yolda güzel kullanımda 3 lt yakacağını tahmin ediyorum.
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    gecen hafta sonu herkes iyi gezmiş anlaşılan ...
    geziden bir kaç fotoyu ekliyorum... Eğer becerebilirsem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:31 ----------

http://img233.imageshack.us/i/resim041h.jpg/

http://img97.imageshack.us/i/resim033r.jpg/

http://img233.imageshack.us/i/resim017o.jpg/

http://img233.imageshack.us/i/resim004nk.jpg/

http://img134.imageshack.us/i/resim077.jpg/

hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Slm arkadaşlar bu akşam üsküdarda 22 de buluşup 22:30 hareket edeceklermiş gezi ve etkinliklere baktım.YARASA SÜRÜŞÜ ADI adı vermişler
    gidilecek yer yok rügar nerden eserseymiş.

İkinci bir gezi cumartesi Adapazarı / Akyazı sülüklü göle

Diğer bir gezi mt istanbul yol grubu yapıyor pazar günü sapanca maşukiye

Varmı aranızda bu gezilerden birine katılacak ?

Bu geziler mt dekiler şimdi birde diğer sitelere bakacağım ikitekere falan birine katılalım hava gezme havası nasıl olsa

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    6 - 7 bin tl ye kadar nasıl bi burgman alınır arkadaşlar? alırsam pişman olurmuyum? 2. el cok sorun cıkarır mı bana?

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    2003+ modelleri tercih edien murat... burgman alıp pişman olan görmedim ama

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    pipican sattım arabayı burgman bakıyorum arabaya da ihtiyacım yok zaten bu aralar...

Motosikleti
    Evet beyler sanırım en kısa zamanda sizlerden ayrılıyorum tanışamadan sahibinden.com a koymuştum motoru 9500 e müşterisi çıktı ama kararsız kaldım satsammı satmasammı diye racing 600 RR almayı düşünüyorum.arkadaşta 600 f var biniyorum beni çok cezbediyor ne yapsam kararsızım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler