Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Ben ha bu gün ha yarın derken 2 senede aldım zamanında almadık sonra kurslar çıkınca dönem beklemek yüzünde haşimdi alıyım dedim dönemi geçti dediler böyle 2 sene geçti sonunda geçen temmuz baş vurdum oda son 6 gün kala yakalamışım ekimde aldım

Sanada allah sabır versin hayırlısı iyişallah
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Çok sağol Gültekin... Şimdilik Showroom'da istirahatte kendisi
    Mart'a doğru ehliyet alınca yollara düşecek gibi görünüyor

Sağol Karabatu

Motosikleti
    05' burgman 400 siyah
    foto moto, hayırlı olsun , kazasız belasız inşallah...
    nerden aldın kaça mal ettin ayıptır sorması??
    saygılar...

Motosikleti
    Burgman 400 + Mondial ZN 125
    Selam arkadaşlar,

@ foto-moto
    hayırlı olsun. iyi günlerde, kazasız belasız kullan inşallah

@herkes
    arkadaşlar Pazar gününden bu yana canım çık sıkkın. O kadarki sizlere yazmaya bile elim varmadı.

Pazar günü motorumla Florya'dan Mecidiyeköy'e giderken E-5'te kaza yaptım malesef.

Merteri geçtim, sol şeritteydim. önümdek giden 2 arabanın sürücüsü tartışmaya başlayıp, sol şeritte durdular, onları sağından yavaşça geçtim. Sol şeritte önümdeki araba ve arkasında ben hızlanmaya başladık, gözümün ucuyla dikiz aynasından arkadaki arabalara baktığımı hatırlıyorum, 1,5 san. falan sürdü, önüme bakınca ne göreyim, önümdeki araba sol şeridin tam ortasın tamamen durmuş, ne dörtlerini yakmış ne bişey, sonradan öğrendiğime göre arkada duran arabalardan biri arkadaşıymış, onun durduğunu görünce cart diye durmuş. Hızım sanırım 60-70 idi, çarpmak üzereyken fark ettim refleks olarak arka frene bastım, baktım kayıyor elimi frenden çekip sağa doğru maillendim arabanın arka köşesine çarptım, çarptığım arabanın yanına doğru fırlayıp biraz yuvarlandım, asfalt üzerinde yavaşlayınca hemen kendimi sola kaçırdım (arkadan araba geliyor olabileceği düşüncesi ile kendimi korumak istedim).

Neticede, Allah'a çok şükür ki mucizevi eseri bana hiçbirşey olmadı.
    Motorum için tabiki aynı şeyi söyleyemiyorum, sol ön taraftan hasarı var.

Kaza sonrası yaşadığım tesadüfler ziniciri ile daha bir şok oldum. Şöyleki;
    benim adım "Erkan Eren", çarptığım aracın şoförü de "Erkan Eren". Kaza yerine çekici geldi "Eren Oto Kurtarma". Sağlsun aradığım bir dostum arabasıyla geldi, arabasının plakalığında ne yazsa beğenirsiniz "Erence Otomotiv". O akşam üzeri karşıya geçtim arkadaşlarımın yanına moral olsun diye, hep beraber nereye gittik dersiniz; "Erenköy"e.

Allah'a şükür kaskosu var. İsviçre sigort'nın anlaşmalı olduğu çekiciyi çağırdık, sağolsunlar karşı tarafa çektirdik. Fenerbahçe'de arkadaşımın kapalı otoparkı var. Servizler Pazarları kapalı olduğu için oraya çektirdim, şu anda orda.

Motoru Korlas'tan almıştım, kaskosunu onlar yaptırmışlardı. Yarın sabahtan Korlas'a gidip varsa çekicileri ile servise çektirmek niyetindeyim.

Varsa görüş ve önerileriniz benimle paylaşırsanız sevinirim

Hepinize kazasız & belasız günler dilerim.

Erkan
    Uzun ince bir yoldayım... ::pala::

Motosikleti
    Erkan çok büyük geçmiş olsun verilmiş bir sadakan varmış kardeş direk arabayada çarpabilirdin motoru boşver sana bişey olmasın yapabileceğimiz birşey varmı?

Tekrar geçmiş olsun.
    Bora
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Geçmiş olsun kardeş... Bu son kazan olsun diyelim... Allah saklamış. Motoru boşver sana bişey olmamış. Kaza sonrası gelen tesadüfler insanı gülümsetecek cinsten... Kusura bakma böyle bi olayın üstüne pek gülünmez ama... Herşeyde bi hayır aramak gerek sanırım... Çok geçmiş olsun.

Oğuz...

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

erkan kardeş çok büyük geçmiş olsun

allah beterinden saklasın..... diğer arkadaşlarında dediği gibi sana birşey olmamış... allah seni korumuş... burgmana birşey olmaz nasılsa kaskon var...takma kafana desemde ilk günlerde insanın içi burkuluyor üzülüyor ama ne yapsan nafile ne demişler olan la ölene çare yok...

canın sağolsun sağlığın yerinde olsun yeter gerisi hikaye

büyük geçmişler olsun.... oğuzun dediği gibi tesadüfler biraz ilginç bende bugün erenköye gitmiştim

saygılar
    mustafa
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Serkan çok geçmiş olsun allah cümlemizi daha beterinden saklasın inşallah.
    Oğuz yeni motorun hayırlı olsun.
    Karabatu Belçika dedin beni yıktın. Ah be güzel kardeşim insanda kısmet olacak 4 gün evvel ablam belçikadaydı en kralını getirtirdik. Neyse halen en yakın arkadaşlarımdan biri orada yaşıyor onun adresine bir set göndertip getirmeye çalışacağım başarılı olursam burdan arzu eden herkese yardım ederim.

Sevgiler
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

gundi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki AN 400 Burgman
    çok geçmiş olsun sana bi şey olmasın boş ver istanbulda armut çok böyle sol şeride geçip kaza seyreden

Motosikleti
    Alıntı stingrayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan çok geçmiş olsun allah cümlemizi daha beterinden saklasın inşallah.
    Oğuz yeni motorun hayırlı olsun.
    Karabatu Belçika dedin beni yıktın. Ah be güzel kardeşim insanda kısmet olacak 4 gün evvel ablam belçikadaydı en kralını getirtirdik. Neyse halen en yakın arkadaşlarımdan biri orada yaşıyor onun adresine bir set göndertip getirmeye çalışacağım başarılı olursam burdan arzu eden herkese yardım ederim.

Sevgiler
    Stingrayx, senin canın saoğlsun elcik koruma uygun ama ısıtıcı Belçıkada pahallı onu louis den almanı tavsiye ederim.

Teşekkürler

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    yamacayır28, Burgman'ın parçaları biraz pahalı ancak kaliteli parça olduğu için kolay bozulmuyor. Uzun zaman parça değişmediği için canın fazla sıkılmıyor.

Foto-Moto, hayırlı olsun güle güle kullan Siyah'da çok güzel olmuş

Bora, harbiden sen prototip yapmışın eline sağlık gerçekten emek vermişin

Erkan, okuyunca çok üzüldüm sana bir şey olmadığına çok sevindim motor yerine konur ama seni yerine koyamayız geçmiş olsun. Bu moralde olmana çok sevindim.

Bizde dün thai ile iş çıkışı Tamer abinin orada buluştuk. Thai'nin işi varmış gelirmisin dedi gittik biraz muhabbet ettik sonra bir güzel yağmur yedik benim motor enduro gibi oldu sabahta yıkadım resimleri ekleyecem görüşmek üzere
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Erkan buyuk gecmiş olsun..Allah beterinden saklasın...

Forumdan Uzaklaştırıldı eh62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 2006

geçmiş olsun

Alıntı Erkane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

@ foto-moto

@herkes
    arkadaşlar Pazar gününden bu yana canım çık sıkkın. O kadarki sizlere yazmaya bile elim varmadı.

Pazar günü motorumla Florya'dan Mecidiyeköy'e giderken E-5'te kaza yaptım malesef.

Merteri geçtim, sol şeritteydim. önümdek giden 2 arabanın sürücüsü tartışmaya başlayıp, sol şeritte durdular, onları sağından yavaşça geçtim. Sol şeritte önümdeki araba ve arkasında ben hızlanmaya başladık, gözümün ucuyla dikiz aynasından arkadaki arabalara baktığımı hatırlıyorum, 1,5 san. falan sürdü, önüme bakınca ne göreyim, önümdeki araba sol şeridin tam ortasın tamamen durmuş, ne dörtlerini yakmış ne bişey, sonradan öğrendiğime göre arkada duran arabalardan biri arkadaşıymış, onun durduğunu görünce cart diye durmuş. Hızım sanırım 60-70 idi, çarpmak üzereyken fark ettim refleks olarak arka frene bastım, baktım kayıyor elimi frenden çekip sağa doğru maillendim arabanın arka köşesine çarptım, çarptığım arabanın yanına doğru fırlayıp biraz yuvarlandım, asfalt üzerinde yavaşlayınca hemen kendimi sola kaçırdım (arkadan araba geliyor olabileceği düşüncesi ile kendimi korumak istedim).

benim adım "Erkan Eren", çarptığım aracın şoförü de "Erkan Eren". Kaza yerine çekici geldi "Eren Oto Kurtarma". Sağlsun aradığım bir dostum arabasıyla geldi, arabasının plakalığında ne yazsa beğenirsiniz "Erence Otomotiv". O akşam üzeri karşıya geçtim arkadaşlarımın yanına moral olsun diye, hep beraber nereye gittik dersiniz; "Erenköy"e.

Allah'a şükür kaskosu var. İsviçre sigort'nın anlaşmalı olduğu çekiciyi çağırdık, sağolsunlar karşı tarafa çektirdik. Fenerbahçe'de arkadaşımın kapalı otoparkı var. Servizler Pazarları kapalı olduğu için oraya çektirdim, şu anda orda.

Motoru Korlas'tan almıştım, kaskosunu onlar yaptırmışlardı. Yarın sabahtan Korlas'a gidip varsa çekicileri ile servise çektirmek niyetindeyim.

Erkan
    Erkan geçmiş olsun. İsviçre sigorta hasarda ödemenle ilgili sorun yaşarsan bilgim olsun. Ödemenin alımını hızlandırım
    Kazasız günlerde kullanman dileği ile

Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    karabatu
    louis de elcik ısıma hi-low switch liydi. Ben suzuki'nin orjinal dediğ reostalı sistemi istiyorum. O cihazı bi sitede 70 usd ye bulmuştum ama nedense şimdi siteyi bulamıyorum.
    Yakında sipariş ettiğim diğer aksesuarlar inşallah gelecek. o zaman sizlere detaylı olarak bilgiler vereceğim.
    Sabır sabır sabır
    Sevgiler
    Stingray
    Isıtmalı Elcik

Motosikleti
    Stingrayx, reaosta ne işe yarıyor bilmediğim için soruyorum.

Buldum galiba kademeli değilde istediğin kadar ayar yapabiliyorsun. İngiltere suzukide 160 Sterlin.
    [IMG][/IMG]

Bakın ne buldum ısıtmalı eldiven

[IMG][/IMG]

Çorabı bile var

[IMG][/IMG]

Saygılar

Motosikleti
    Burgman 400 + Mondial ZN 125
    Alıntı eh62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkan geçmiş olsun. İsviçre sigorta hasarda ödemenle ilgili sorun yaşarsan bilgim olsun. Ödemenin alımını hızlandırım
    Kazasız günlerde kullanman dileği ile
    Sağolun arkadaşlar, hepinize samimi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Motoru dün Korlas'a teslim ettim. Pazartesi ekspertiz çağırıp durumu netleştirecekler. İnşallah kasko karşılarda motoruma hayırlısı ile kavuşurum inşallah.

@eh62
    gelişmeleri burdan bildirmeye devam ederim. Desteğin için teşekkürler

Hepinize kazasız, belasız günler

Erkan Eren
    Uzun ince bir yoldayım... ::pala::

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yaw su ısıtmalı eldiven işi enteresan degilmi... bence cok pratik gibi..hiç ugrasmıcan elcik ısıtmayla filen... bide zaten delmeden montaj yapıca kötü görünüooo.. S&S

Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Erkan
    Kasko niye ödemesin? Hatalı da olsan neticede kaza yaptığında zararını karşılamak için değil mi kaskonun amacı.
    Karabatu aynen dediğin gibi ısıtmalı elcik kumandası böyle olmalı. Isıtmalı eldiven işini araştırmıştım kullanışlı olmadığını düşünüyorum.
    Isıtmalı Elcik

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Selam arkadaşlar,

@ foto-moto

@herkes

Erkan

geçmiş olsun sana...Allah korumuş...ben hep düşmekten değilde arkadan gelen arabanın ezmesinden korkarım zaten...

Cuma günüde ben Perpanın arkasında Dolapdereye inen yolda Alfa Romeoyla giderken birde baktım önde bir kamyonet durmuş dörtlüleri yakmış öyle bekliyor...en solda...kalmış bir şekilde sol şeritde...trafikde hızlı akıyor...hızımız 80-90...ya bismillah dedik bir kırdık direksiyonu...arkadaki doblo şerit değiştiremedi...beni çok yakından takip ettiği için...fren mesafesinde değil zırto tabi...bi bindirdi akıllara zarar...eee İstanbul trafiğinde gözünü dört açacaksın...bizlere hayat zaten yok trafikte...

Sağolun arkadaşlar, hepinize samimi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Motoru dün Korlas'a teslim ettim. Pazartesi ekspertiz çağırıp durumu netleştirecekler. İnşallah kasko karşılarda motoruma hayırlısı ile kavuşurum inşallah.

@eh62
    gelişmeleri burdan bildirmeye devam ederim. Desteğin için teşekkürler

Hepinize kazasız, belasız günler

Erkan Eren

bu arada benim tanıdığım tek burgmanlı bir abimiz fi tarihte motoru devirerek kilometre göstergesini çatlattı...bayiden gösterge için istenen fiyat 1000 ytlden fazla idi...şaka gibi yani...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar

herkese iyi haftalar....
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler