Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SWT
    Durumları ayarlarsak güzel olur, bana gezi olsun zaten
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumları ayarlarsak güzel olur, bana gezi olsun zaten
    evet abi cuma akşamı konuşuruz. havada güzel.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Sizi saticilar...
    Ulen pazar gunu bolu goynuge gidiyoruz .nerde cikti simdi cinarcik...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi cuma akşamı konuşuruz. havada güzel.
    arkadaşlar adım emre 0552 344 20 23.c.tesi arayıp gelmek isteyene lazım olabilir.eriklide çok güzel bi şelale varmış oraya gitmeye çalışcaz.yada çınarık ın içinde turlıcaz.arabalı vapurdan indikten sonra yaklaşık 40 km bi yolumuz olcak.yalova-çınarcık güzegahı.yoldan duruma göre bişeyler alıp yemek olayını halletmeyi planlıyoruz.hemde tanışmış oluruz.bizde genelde şile taraflarına geziler yapıyoruz yeterki yağış olmasın ki c.tesi 18 derece ve güneşli olcak.

kymcocuların sohbet mekanına girip son sayfalara bakın dostlarsizin topicle kymcocuları birleştircez inşallah

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    Alıntı crazy0911 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam motorlara karşı bir sempatim var ve bu gerçege çevirmek istiyorum bunun içinde 4000 tl gibi bir bütce ayırdım ve motor konusunda acemiyim şimdi acemi biri olarak bana maxsi motorlardan hangisini önerirsini ve ikinci el düşünüyorum nexus 250 ve burmang 400 ler ilgimi çekiyor yalnız bu paraya fazla km yapmışlar var bir motorum ömrü nedir her yönden şimdi heves vardedik alınca arızalardan dolayı motordan sogumak istemiyorum cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum
    spor bir motor istiyosan eğer nexus'u tavsiye ederim. kısaca özelliklerinden bahsediyim,burgman'a nazaran baya bir yüksek, tekerleri büyük yani yol tutuşu ve frenlemesi iyi, seri motor. ben tavsiye ederim, ama para senin zevk senin.

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüketim farkını bilmiyorum ama 2-3lt olamaz ancak dediğiniz gibi 0.5 lt kadar olması lazım. Xmax larda bile karbüratör ve enjeksiyonlusu arasında bildiğim kadarıyla yarım litre kadar farkediyormuş.

Bugün ilk defa yeni kasa bir Burgman gördüm. Dikkatimi çekti Burgman çıktığından beri herhalde tek değişmeyen şey şu dikiz aynaları. 2002-2004-2007 hep aynı. Ama hakkını vermek lazım, bence en iyi görüşü olan ayna şu ana kadar bindiğim motorlarda...
    Nomarka nickli dostum gerçekten açıklamaların için çok teşekkür ediyorum..İnşaallah 24 nisanda çanakkale'ye gitmeyi planlıyoruz.Eğer Balıkesir tarafından gelirsek size uğryıp yüzyüze görüşmeyi düşünüyoruz .Sevgi ve saygılarımla..

Dostlar topiği okuduktan sonra anladım ki bu araç gerçekten mersedes arabası gibi kalite rahatlık konfor ve sağlamlık pahalı yedek parça..İşte alırken çok dikkatli olmak lazım.eğer çok yıpranmış bir araç rastlarsa alanın vay haline..
    son olarak diyorum Burgman ve diğerleri ...Burgman varken o alınır yoksa başkalarına bakılır..Umarım tez zamanda bana da nasip olur.GS 500 cüler bana kırılmasın ama GS den vaz geçtim..Hem Bursa sporluya GS ters oluyor..
    sevgi ve saygılarımla

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Arkadaşlar

Herkes makinaların model yılını,rengini ve oturduğu semti yazsa da guncel bir liste yapsak diyorum hem bayağı katılanlar ve aramızdan ayrılanlar olmuştur ne dersiniz?
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi saticilar...

kardeşim kusura bakma kmyco veya burgmanın yoksa gruba almıyoruz

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    kardeşim kusura bakma kmyco veya burgmanın yoksa gruba almıyoruz
    ne burgmanı be yasasın silwer wing
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    arkadaşlar selam.yarın sabah gelecekmisiniz sizde çınarcık istikametine?

Motosikleti
    suzuki burgman an400

serhatçim sende hangi motorun kucağına oturursan onun sazını çalıyon ne ayaksın sen

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    Sizi saticilar...
    serhat almadın bi makina benim gibi bak adamlar konuşuyor obiçim ne olacak senin bu halin be kardeşim aldınmı yoksa

akşam görüşürüz arkadaşlar

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nomarka nickli dostum gerçekten açıklamaların için çok teşekkür ediyorum..İnşaallah 24 nisanda çanakkale'ye gitmeyi planlıyoruz.Eğer Balıkesir tarafından gelirsek size uğryıp yüzyüze görüşmeyi düşünüyoruz .Sevgi ve saygılarımla..

Dostlar topiği okuduktan sonra anladım ki bu araç gerçekten mersedes arabası gibi kalite rahatlık konfor ve sağlamlık pahalı yedek parça..İşte alırken çok dikkatli olmak lazım.eğer çok yıpranmış bir araç rastlarsa alanın vay haline..
    son olarak diyorum Burgman ve diğerleri ...Burgman varken o alınır yoksa başkalarına bakılır..Umarım tez zamanda bana da nasip olur.GS 500 cüler bana kırılmasın ama GS den vaz geçtim..Hem Bursa sporluya GS ters oluyor..
    sevgi ve saygılarımla
    Ne demek hocam, rica ederim buyrun bekleriz her zaman Balıkesir'e. Bilgilerimi özelden attım.
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    SWT
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam.yarın sabah gelecekmisiniz sizde çınarcık istikametine?
    Emre biz min 2 kişi gelicez, benim adım Tarık, Vedatarpacı gelicek.
    Savas53 te gelir o bizi hiç yalnız bırakmadı
    Tahminim creativex te gelir. Gerçek adı: Gizemli adam
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre biz min 2 kişi gelicez, benim adım Tarık, Vedatarpacı gelicek.
    Savas53 te gelir o bizi hiç yalnız bırakmadı
    Tahminim creativex te gelir. Gerçek adı: Gizemli adam
    OK ANLAŞTIK.DEDİĞİM GİBİ akşam görüşemezsek sabah 08.30 da bauhaus bahçesinde kapalıysa kapıları E-5 e yakın kapıda buluşuruz 08.45 de hareket edip eskihisardan arabalı vapurla geçeriz.ordan sonra 25-35 km sonra çınarcık.yoldan yicek bişeyler alırız.şelaleye motorlarla çıkamayabilirmişiz.yolda kararlaştıralım planı.bu arada arabalı vapur 8 liraymış bir kişi iki kişi fark etmezmiş bilginize.dönüştede geç saatlere kalmayız.akşam 5-6 yada 7 gibi döneriz.bi arkadaş var gürhan xcitingle gelecek oda beraber gezeriz.bende bi artçı arkadaş olu.bi kaç kymco cu daha arkadaş var onların gelip gelmiceği kesin değil.kalabalık olmamakda fayda var zaten.görüşmek üzere...

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    avrupa yakasında toplanın da biz de gelelim yav

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    18 nisan cumartesi günü saat 9.00 da yola çıktık. mükemmel bir hava eşliğinde eskihisar dan topçulara oradanda çınarcığa vardık. hafif bir market alışverişi sonrası senelerdir önünden geçip gittiğim varlığını henüz öğrendiğim erikli yaylasına çıktık. ALLAH ım ne güzelliklerdi onlar boşyere antalya gitmeyin muhteşem güzellikler yanıbaşımızda. kymco cu arkadaşlarımıza vesile oldukları için çok teşekkür ederim. sizlerle tanışmak çok güzeldi. inşallah sağlıkla daha nice gezilere..

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ

beyler selam.cd ye çektim kopyaladım resimleri de buraya forma eklemeyi denicem evdebiara vericem cd leri size.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    emrecim şelale resimlerini herkese kopyalama sakın. ileride başıma dert açsın istemem

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    emrecim şelale resimlerini herkese kopyalama sakın. ileride başıma dert açsın istemem
    yaa silmişsin onları yaa)) o değilde o suya nasıl girdiniz hayret çivi gibiydi valla.ama bi iki tane kalmış ee onlarıda ben eklerim artık o kadar çektik boşa gitmesin emekler

biarada da gene yalovada termale ve sudüşen şelalesine götüreyim.hemen hemen aynı parkur ama daha kısa yolu var.orasıda harikaa inanin.yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır demiş M.K.Atatürk.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler