Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    teşekkür ederim vedat sorumla ilgilendiğin için 2006 model 2007 trafik çıkışlı haziran birde ilk sahibi gidip motoru gördüm gezdik motor süper bir iki çizik var alt grenajda oda kaldrımıa değmiş ama rotuşle gidecek şeyler 8800 istiyor ama motor harbiden 10 numara bakımları yapılmış ilk sahibi ve kullan arakdaş motordan anlayan bir kişi ablası kullanıyormuş motoru antalyada sonra binmeyince buraya gelmiş motor satan arakdaşta 600 rr var yani biraz tok satıcı satılsada olur satılmasada burdaki ilanlarada bakıyorum ama o km lerde motor yok sahibindene bakıyorum temiz motorlara 2006 modellelre 9000 ve üzeri istiyorlar veren olmasada ) neyse bakalım kısmet artık senden başkasıda görüş belirtmemiş ya TATLI SU MOTORCULARI UYUMAYIN )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani bunu calıstırırken anahtarı tutuyormuşsun elinle öyle basıyo muşun marşına.. çalıştıktan sonra bir problem yokmuş...
    İlerdeki günlerde olmadık bir yerde marş tutukluk yapar, çalıştıramaz yolda kalırsınız. Kontağı değiştirtip öyle almaya çalışın bana kalırsa...
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    [QUOTE=style_77;1351796]teşekkür ederim vedat sorumla ilgilendiğin için 2006 model 2007 trafik çıkışlı haziran birde ilk sahibi gidip motoru gördüm gezdik motor süper bir iki çizik var alt grenajda oda kaldrımıa değmiş ama rotuşle gidecek şeyler 8800 istiyor ama motor harbiden 10 numara bakımları yapılmış ilk sahibi ve kullan arakdaş motordan anlayan bir kişi ablası kullanıyormuş motoru antalyada sonra binmeyince buraya gelmiş motor satan arakdaşta 600 rr var yani biraz tok satıcı satılsada olur satılmasada burdaki ilanlarada bakıyorum ama o km lerde motor yok sahibindene bakıyorum temiz motorlara 2006 modellelre 9000 ve üzeri istiyorlar veren olmasada ) neyse bakalım kısmet artık senden başkasıda görüş belirtmemiş ya TATLI SU MOTORCULARI UYUMAYIN )[/QUO

Ben haziran 2006 4.ay trafiğe çıkışlı 2005 g.gri 6400 km de 8400 ytl ye almıştım,sol yanına düşürmüş,biraz çiziği vardı, bunu dışında gayet temizdi,buradan Deniz kardeşimle bakmaya gitmiştik,onun da olurunu aldıktan sonra karar verdim.Baktığın motorun fiyatı eğer başka bir problemi yoksa bana normal geldi.Hayırlısı olsun...Allah a emanet olun.

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim vedat sorumla ilgilendiğin için 2006 model 2007 trafik çıkışlı haziran birde ilk sahibi gidip motoru gördüm gezdik motor süper bir iki çizik var alt grenajda oda kaldrımıa değmiş ama rotuşle gidecek şeyler 8800 istiyor ama motor harbiden 10 numara bakımları yapılmış ilk sahibi ve kullan arakdaş motordan anlayan bir kişi ablası kullanıyormuş motoru antalyada sonra binmeyince buraya gelmiş motor satan arakdaşta 600 rr var yani biraz tok satıcı satılsada olur satılmasada burdaki ilanlarada bakıyorum ama o km lerde motor yok sahibindene bakıyorum temiz motorlara 2006 modellelre 9000 ve üzeri istiyorlar veren olmasada ) neyse bakalım kısmet artık senden başkasıda görüş belirtmemiş ya TATLI SU MOTORCULARI UYUMAYIN )
    arkadaşım bence motor almadan önce oğuzun motoruna bak(foto moto) motoru hepimiz biliyoruz grenajındaki çizikler harici 10 numara sorunsuz bir makine ve ihtiyacı olduğu içinde uygun fiyat istiyor.

Motosikleti
    teşekkürler vedat ama sanırım onun motoru ya siyah ya gri sahibindende gördüm burdada ilanını ama benim tercihim illede LACİVERT )

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Bugunlerde içimde güzel bir his var....
    Gecen günde rüya gördüm zaten.....
    Sanki iyi bir haber alacakmışım gibi geliyor.............
    Buyrun siz anlayın....
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    SWT
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler vedat ama sanırım onun motoru ya siyah ya gri sahibindende gördüm burdada ilanını ama benim tercihim illede LACİVERT )
    Bende satıyorum istersen benim motorun resimlerini yollayabilirim... Gerçi benimki gri

Serhatcim hayırdır inşallah?
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    [QUOTE=creativefx;1353860]Bugunlerde içimde güzel bir his var....
    Buyrun siz anlayın....
    [/QUbiyerlerin açıkta kalmadı dimi serhatım

Motosikleti
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende satıyorum istersen benim motorun resimlerini yollayabilirim... Gerçi benimki gri

Serhatcim hayırdır inşallah?
    slm tarık gönder bakalım resimlerine km falan nedir motorun msn & mail u.ozturk@windowslive.com

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    [QUOTE=savas53;1354086]
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyrun siz anlayın....
    [/QUbiyerlerin açıkta kalmadı dimi serhatım
    Valla Savaşcım ,açıkta kalan bir yerim var ama o sana yaramaz tahminimce
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyrun siz anlayın....
    ben anladım. tarık 1200gs aldı. nasıl doğru tahmin edebilmiş miyim? birde sen tarık ve ben borusana gidip test yapacağız ve ben k1200r ı kullanacağım ama sen tırsıp kullanamayacaksın. r 1200r kullanacaksın. tarıkta 800gs kullanacak.

kardeşim tarık hayırlı uğurlu olsun. darısı serhate inşallah hayırlısıyla..

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    serhatim rüyalarda gezme uyan artık tarığım bitirdinmi iş hayırlısı olsun

arkadaşlar bir sorunum var yyardımcı olmanızı diliyorum 2004 burgman 400 üm egsozunun içinden takırtılar geliyor eksoz a ayagımla vurdugumda kırılmış demir sesleri geliyor egsoz un duman çıkan içindeki ucunu tutunca da sallanıyor sebep nedir arkadaşlar çözümü varmı gidilecek bir yer warmı acil yardım ederseniz
    [COLOR="Magenta"][COLOR="DarkRed"]2 o o 4 AN 400 BurgMan[/COLOR][/COLOR]

Motosikleti
    SWT
    Alıntı savas53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serhatim rüyalarda gezme uyan artık tarığım bitirdinmi iş hayırlısı olsun
    İşlem tamam savaş

Herkesin Kurban bayramını kutlarım

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı erdi58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorunum var yyardımcı olmanızı diliyorum 2004 burgman 400 üm egsozunun içinden takırtılar geliyor eksoz a ayagımla vurdugumda kırılmış demir sesleri geliyor egsoz un duman çıkan içindeki ucunu tutunca da sallanıyor sebep nedir arkadaşlar çözümü varmı gidilecek bir yer warmı acil yardım ederseniz
    Egzostun içi dağılmış durumda ya yeni bir egzost yada agzostun görünmeyen bir yeri kesilip açılacak içi boşaltıldıktan sonra kaynak yapılıp kapatılacak
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzıkı vstorm 650 abs-inazuma 250

5300 km de burgman 2006

merhaba bende 5300 kmde 2006 model burgmanımı bu hafta aldım aranıza katılabilirmiyim

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı ref35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende 5300 kmde 2006 model burgmanımı bu hafta aldım aranıza katılabilirmiyim
    Ne demek hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. İstanbul'daki arkadaşlar nerdeyse her cuma Starbucks'ın birinde toplanıyorlar. Biz de istesekte mesafe olayından katılamıyoruz...
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    SWT
    Hayırlı olsun, kazasız belasız binersin inşallah.
    Bizler genelde haftada 1 toplanıyoruz, burayı kontrol edersen toplantılarımıza iştirak edebilirsin..

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı erdi58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynı problem benim burgmandada olmuştu.. ALLAH tan garantinin dolmasına bir ay vardıda garantiden değiştirdi fevzi usta sağolsun. yani sana biraz masraf çıktı. geçmiş olsun.

hayırlı uğurlu olsun burgmanın. kazasız belasız kullanmanı dilerim. umarım bir toplantıda tanışırız.

arkadaşlar biraz geç oldu ama sizin ve ailenizin mübarek kurban bayramını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.gerçi bizim tayfayla bayramda bayramlaşıp, güzel gezdik ama buluşma imkanımızın olmadığı arkadaşlarda oldu

Motosikleti
    suzıkı vstorm 650 abs-inazuma 250

benıde alın

gezilerinizde benı de davet ederseniz katılabılırım uydun durumlarda herkese iyi akşamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler