Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı afatsum76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgman kullanan arkadaslar 150 lik bı burgman buldum almayı dusunuyorum 3000 ytl ve 19 bın km.de.sımdı merak ettıgım sey su bu 150 lıkler artık getırılmıyomuş ya acaba yedek parcada sıkıntı olurmu.sıze bu makıneyı almak akıllıcamı degermı?daha evvel asya 125 t kullandım :D
    150cc motoru ne kadar zamandır kullanıyorsun bilmiyorum.

ama tecrübe kazandım diyorsan; şu anda, değil 150 cc -200 cc makine seni kesmez.

150cc makineden burgmana geçen birisi olarak, hayırlısıyla burgman 400cc ye geçmeni tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150cc motoru ne kadar zamandır kullanıyorsun bilmiyorum.

ama tecrübe kazandım diyorsan; şu anda, değil 150 cc -200 cc makine seni kesmez.

150cc makineden burgmana geçen birisi olarak, hayırlısıyla burgman 400cc ye geçmeni tavsiye ederim.
    Vedat'çım büyük cc. herkesin hayali ancak maddiyat bu durumda çok önemli oluyor. Arkadaş 3.000ytl civarında bir şey arıyor sanırım. Benim naçizane tavsiyem Joyride bakması
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vedat'çım büyük cc. herkesin hayali ancak maddiyat bu durumda çok önemli oluyor. Arkadaş 3.000ytl civarında bir şey arıyor sanırım. Benim naçizane tavsiyem Joyride bakması
    niye ki denizcim. o üçbinlirasına bir beşyüz kaat daha attı mı, 2004 model 27000km de bulur kanaatımcaaa

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye ki denizcim. o üçbinlirasına bir beşyüz kaat daha attı mı, 2004 model 27000km de bulur kanaatımcaaa
    hadi lennnnn
    http://www.sahibinden.com/mekanik_so...XQQdisplayitem
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    SWT
    Sanki 100ytl pazarlık payı koyulmuş
    Alanada satanada hayırlı olsun ben biliyorum temiz motor
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    hehheheheh ...
    yahu siz bır motoru satana kadar ben 10. yu devırdım beee.
    gy yı de sattım bugun...
    artık neyle dalga gecersınız bılmem...
    denız senın motora temızınden 3000 yetale calısır..

hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehheheheh ...
    yahu siz bır motoru satana kadar ben 10. yu devırdım beee.
    gy yı de sattım bugun...
    artık neyle dalga gecersınız bılmem...
    denız senın motora temızınden 3000 yetale calısır..

Biz motoru olmayan adamla konuşmuyoruz
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    alay etmeyin len burgmanlarımıza

pegasso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An400 (Satıldı)

Burgman 400 mars motoru ariyorum

Arkadaslar 2002 burgman 400 umun mars motoru bozuldu. orjinaline 600 ytl den kapi aciyolar.Cikma buldum ama durumu benimkinden de kotu lutfen bana ardim edin bu parcanin cikmasini ya da muadilini nasil bulabilriim?

motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    deniz abi senin burgy değilmi bu ya şaşırdım valla ha sendemi satıyon yoksa ????

deniz abi senin burgy değilmi bu yaaa hayırdır sendemi satıyon yoksaa

bu arada buji olayını yazacam extra olarak yücel motorda taktıran buji yanlış takılmış arkdşlarda bilgili olsun fotosunu koyarım yakında buraya şimdi foto makine yok cr7e yi takınca makinenin ivmelenmesi değişti adeta yücel motorun taktığı ise ngk-r cr8e miş sökünce gördüm

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı pegasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 2002 burgman 400 umun mars motoru bozuldu. orjinaline 600 ytl den kapi aciyolar.Cikma buldum ama durumu benimkinden de kotu lutfen bana ardim edin bu parcanin cikmasini ya da muadilini nasil bulabilriim?
    Yurt dışından bulman mümkün olur uygun fiyata gelir bizde sürümü olmayan parça elde beklediğnden dolayı fiyatı yükseliyor.
    2007 MAJESTY 400

pegasso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An400 (Satıldı)
    Evllah saol, forumlarda yaziyor, yok burgmanin parca sorunu yok, yalannnnmis demek hemde koskoca bi yalan insan basina gelince anliyor koca izmir`de baklmadigim yer kalmadi

Parça sorunu diye birşey yoktur suzuki den bahsediyoruz burda olay tamamen bizim akıllı servislerimiz de bitiyor milleti kazıklamayı çok sevdikleri için affetmiyorlar allah onların ellerine düşürmesin gerçekten
    [COLOR="Magenta"][COLOR="DarkRed"]2 o o 4 AN 400 BurgMan[/COLOR][/COLOR]

hakann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN 650 Kawasaki KLR 250
    herkes selam bizde 2004 burgman 650 var şu ana kadar sorunu yoktu bugün 200 kmyol yaptıkdan sonra evin önüne gelip stop ettim daha sonra tekrar çalıştırmak için kontağı çevirdiğimde lambalar dahi yanmadı sorun nerden kaynaklanabilir????

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    arkadaşlar burgman 650 nin sadece motorunu şanzımanı , elektrik-elektronik donanımı dahil , yani çalıcak vaziyette bulabilirmiyiz .(amaç başka bi araç projesinde kullanmak için )

Motosikleti
    2008 piaggio fly 100
    Alıntı hakann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes selam bizde 2004 burgman 650 var şu ana kadar sorunu yoktu bugün 200 kmyol yaptıkdan sonra evin önüne gelip stop ettim daha sonra tekrar çalıştırmak için kontağı çevirdiğimde lambalar dahi yanmadı sorun nerden kaynaklanabilir????
    Selam benim burgman 400'de buna benzer bir sorun olmuştu. Akşam evin önüne parkettim , sabah çalışmadı. Sebebi ise benden önceki sahibinin takdırdığı 55 watt'lık ampüllerden dolayı kontağın arkasındaki bir parçanın erimiş olması idi.
    05 Suzuki Burgman 400

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı hakann adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kontakla ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum. Sigortalarını kontrol edin, bir tanesi atmış olabilir.
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

geçenlerde de aynısı benimde başıma geldi motor elektrik hiç gelmiyordu sigorta kutusunu açarak hepsine baktım ve mavi alan 15 yazanın patladıgını gördüm altan motora gittim aldım bir tane sağolsunlar para bile almadılar taktım sorunsuz çalışıyor şuan
    [COLOR="Magenta"][COLOR="DarkRed"]2 o o 4 AN 400 BurgMan[/COLOR][/COLOR]

motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok

slm

Alıntı zetzetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam benim burgman 400'de buna benzer bir sorun olmuştu. Akşam evin önüne parkettim , sabah çalışmadı. Sebebi ise benden önceki sahibinin takdırdığı 55 watt'lık ampüllerden dolayı kontağın arkasındaki bir parçanın erimiş olması idi.
    bende de böyle bir sorun oldu kontak içi eridi ve kontak hiç dönmüyordu bile ama araştırmalarım sonucu ampül ile ilgili bişey duymadım sadece k4 burgy 400 lerde bu sorun olduğu söylendi serviste aynı şeyi söyledi ama ampül olarak sizden duyuyorum bu konuda daha fark lı bilgisi olan varmı eğer ampül değerleri çok önemliyse watt ına göre kullanalım diğer arkdş larda aynı sorunları yaşamasın basit yöntem yüzünden

Motosikleti
    2008 piaggio fly 100
    Alıntı motopower1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de böyle bir sorun oldu kontak içi eridi ve kontak hiç dönmüyordu bile ama araştırmalarım sonucu ampül ile ilgili bişey duymadım sadece k4 burgy 400 lerde bu sorun olduğu söylendi serviste aynı şeyi söyledi ama ampül olarak sizden duyuyorum bu konuda daha fark lı bilgisi olan varmı eğer ampül değerleri çok önemliyse watt ına göre kullanalım diğer arkdş larda aynı sorunları yaşamasın basit yöntem yüzünden
    Bana servisin söylediği o, motoru getirir getirmez ampullerden olduğunu söyledi . Hatta dediğine göre bu sorun ile ilgili istanbul servisi aradığında ilk sordukları ampuller orjinalmi diye soruyormuşlar . Ve ampüllerden olduğunu idda ediyorlarmış . Aslı varmıdır bilmiyorum tabi . Ben servisin yalancısıyım.
    05 Suzuki Burgman 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler