Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bence o bir klasik..

ama yinede
    burgmanın asil duruşu yeter diyeceğim başkada söze gerek yok

keşke bir burgmanım olsa...
    evet gecen sene motora binmeye basladigimda honda dylan 150 almıstım, bilincsiz bir secim.
    daha 800 km yapmadan dedim ki bu bana ufak!. o gun bugundur SUZUKU BURGMAN 400 sayikliyordum,
    nihayet gecen ay aldim..
    mutluyum

darisi isteyen herkesin basina

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı ruzgarin_tor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gecen sene motora binmeye basladigimda honda dylan 150 almıstım, bilincsiz bir secim.
    daha 800 km yapmadan dedim ki bu bana ufak!. o gun bugundur SUZUKU BURGMAN 400 sayikliyordum,
    nihayet gecen ay aldim..
    mutluyum

darisi isteyen herkesin basina
    Hayırlısı olsun güle güle kullan allah nazardan saklasın Burgman bir başkadır
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    burgman bursa tayfa varsa yazsın pls...
    ve diğer burgman severler

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    istanbul dışında kimseden ses seda yok bu topicde arada bi balıkesir katılıyor o da nadiren
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    ben varım tekirdağ merkezden,topu topu 4 burgman 400 var zaten.
    geçen hafta şarköyden gelirken yolda kaldım enjeksyonun kablosu kopmuş,hiç birşey den anlamadığım için aradım servisi geldi yaptı.
    ::tutkuy::

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul dışında kimseden ses seda yok bu topicde arada bi balıkesir katılıyor o da nadiren

Ha ne kim biri benden mi bahsetti Ben pek yazıcı değil, okuyucuyumdur. Ama birileri laf çarpıtınca dayanamam.

Sağ salim dönmene sevindim kolpa. Hep gitmek istediğim yerler ama kurtulamıyoruz buralardan. En fazla Ayvalık-Altınoluk-Edremit üçgeni o kadar. Burgman ise sorunsuz bir şekilde yol yapmaya devam ediyor. Haftasonu yine sahile gideceğim ama kuvvetli rüzgar beni korkutuyor. Bu rüzgarlarla sizin aranız nasıl?

Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben varım tekirdağ merkezden,topu topu 4 burgman 400 var zaten.
    geçen hafta şarköyden gelirken yolda kaldım enjeksyonun kablosu kopmuş,hiç birşey den anlamadığım için aradım servisi geldi yaptı.

Burada da benim gördüğüm 2 Burgman var ama kesin diğerleri garajlarda saklanıyor.

Enjeksiyon kablosu derken, gaz teli mi yoksa gerçekten enjektöre giden ya da enjeksiyon ile alakalı bir kablo mu?
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu yine sahile gideceğim ama kuvvetli rüzgar beni korkutuyor. Bu rüzgarlarla sizin aranız nasıl?
    Dostlar çeşitli bölgelerde cok ruzgarla karşılaştım ama gecen gün başıma çok ilginç bir durum geldi.650 biliyorsunuz 270 kilo ben 75 arkadaşım 80 kilo.Totalde 420 kiloyuz.ruzgar soldan bir çarptı ben motoru ruzgara yatırıyım derken yon anında değişti ve sagdan belkıde 5 katı hizla bir çarptı bende yusuf olayı tabiii.
    Motor inanmazsıız 1 metre sola gitti.Düşünün ben o sırada motoru sola yatırmışım.Normalde köprünün rüzgarına çoğu motor ruzgara yatarken ben düz gidiyorum.Beni hiç etkilemiyor.İlk defa bu denli farklı bir ruzgarla karşışalttım.
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    enjeksiyon ile alakalı kablo kopmuş koltuğun altında

Motosikleti
    sanırım gaz kelebeğine giden kablo kopmuştur...

@nomarka
    kısmetse zeytinli festivaline gelmeyi düşünüyoruz. gelirde givi çantalı lacivert bi burgman görürsen bilki benim...
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar çeşitli bölgelerde cok ruzgarla karşılaştım ama gecen gün başıma çok ilginç bir durum geldi.650 biliyorsunuz 270 kilo ben 75 arkadaşım 80 kilo.Totalde 420 kiloyuz.ruzgar soldan bir çarptı ben motoru ruzgara yatırıyım derken yon anında değişti ve sagdan belkıde 5 katı hizla bir çarptı bende yusuf olayı tabiii.
    Motor inanmazsıız 1 metre sola gitti.Düşünün ben o sırada motoru sola yatırmışım.Normalde köprünün rüzgarına çoğu motor ruzgara yatarken ben düz gidiyorum.Beni hiç etkilemiyor.İlk defa bu denli farklı bir ruzgarla karşışalttım.
    geçmiş olsun,ucuz atlatmışınız.
    tekirdağda da çok rüzgar var dün ve bugün.hayatımda hiç bu kadar rüzgarda motor kullanmamıştım gerçekten çok zormuş.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun,ucuz atlatmışınız.
    tekirdağda da çok rüzgar var dün ve bugün.hayatımda hiç bu kadar rüzgarda motor kullanmamıştım gerçekten çok zormuş.
    faruk burkmana geçmişsin
    hayırlı olsun
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @nomarkakısmetse zeytinli festivaline gelmeyi düşünüyoruz. gelirde givi çantalı lacivert bi burgman görürsen bilki benim...
    Festival iyi bir fırsat. Umarım bir işim çıkmaz. 16-17 Ağustos gibi görüşebiliriz tabi birbirimizi bulabilirsek.

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faruk burkmana geçmişsin
    hayırlı olsun
    sağolsın darısı senin başına

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    selam arkadaşlar zeytinli festivali nerede bende gelmek isterim daha hiç gurup olarak motor gezisine katılacak ortamım olmadı ama burada iyi arkadaşlıklar olduğunu farkettim umarım ileri zamanlarda tanışırız.

motopower1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman AN 400 o artık yok
    herkese selamlar sevgili burgmancı dostlar kendimce bir hesaplama yaptım sizinle paylaşmak istedim değerler normalmi değilmi acaba diye.. ist den depoyu fulledim hatta motoru iyice sallıya sallıya benzin taşana kadar doldurduk.daha önceden içinde benzin vardı 30 ytl lik benzin aldı depo.adapazarı içinde tekrar benzin aldım 20 ytl lik. ist-adapazarı gittim geldim km göstergem kapı önünde 286,8 km yi gösteriyordu fakat benzin göstergem daha kırmızıya inmemişti ben ve artçım toplam ağırlığımız 160 kg sizce yakıt durumu iyimi kısaca 68 ytl benzin ile ortalama 310-320 km yol iyimidir. burgman 400 // 2004 mod

Motosikleti
    benimki ile karşılaştırınca 68 ytl ye 320km çok fazla ayrıca bence ölçümünü bu şekil yapma
    depoyu fulleyip saatini sıfırla kırmızı bölge bitene kadar motorunu kullan sonra gene aynı şekilde benzini fulle. arada yaptığın km ve son aldığın benzinin maliyeti sana tüketimi gösterir. benim motorum son benzindeki indirimle beraber (3.35ytl/lt shell 95) iki kişi 0.14-0.145 ytl arası yakıyor km de. tek kişi biraz daha düşüyor sanırım ama hiç hesaplıcak kadar tek kişi kullanmadım motoru.
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Alıntı savas53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar zeytinli festivali nerede bende gelmek isterim daha hiç gurup olarak motor gezisine katılacak ortamım olmadı ama burada iyi arkadaşlıklar olduğunu farkettim umarım ileri zamanlarda tanışırız.

Zeytinli Festivali Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli Beldesinde yapılacak.

http://www.zeytinlirockfest.com/

Motosikleti
    SWT
    Alıntı motopower1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar sevgili burgmancı dostlar kendimce bir hesaplama yaptım sizinle paylaşmak istedim değerler normalmi değilmi acaba diye.. ist den depoyu fulledim hatta motoru iyice sallıya sallıya benzin taşana kadar doldurduk.daha önceden içinde benzin vardı 30 ytl lik benzin aldı depo.adapazarı içinde tekrar benzin aldım 20 ytl lik. ist-adapazarı gittim geldim km göstergem kapı önünde 286,8 km yi gösteriyordu fakat benzin göstergem daha kırmızıya inmemişti ben ve artçım toplam ağırlığımız 160 kg sizce yakıt durumu iyimi kısaca 68 ytl benzin ile ortalama 310-320 km yol iyimidir. burgman 400 // 2004 mod
    Slm, kolpa arkadaşımın dediği gibi ölçüm yaparsan daha sağlıklı olur..
    Bende kısa bir süre önce artçımla İstanbul Çatalca yaptım, ağzına kadar depoyu doldurup yola çıkmıştım, dönişte tekrar tepeleme doldurdum km hesabına bölünce 133ykruş gibi bir rakam çıktı.. Ben bile şaşırdım çünkü şehiriçi 180ykrş gibi bir tüketimim var..
    Ama çok usturuplu kullandım ayrıca yol boş 120km hızlarada çıktım onuda bildirmek isterim..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    2005 ZX 10 R
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeytinli Festivali Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli Beldesinde yapılacak.

http://www.zeytinlirockfest.com/
    sağol dostum istanbuldan çıkacaklar varsa haberleşelim hep beraber çıkarız.

Alıntı motopower1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben nekadar basarsam basayım 35 ytl ye tam 200 km. yapıyom basmasamda pek fazla deyişmiyor ama benim kavrama bitik artık bu hafta deyişecek.

Motosikleti
    @savas53
    kavramayı değiştirdikten sonra masrafın ne kadar tuttu buraya yazarmısın?
    (\__/)
    (")_(")*

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler