Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dur sen benim sozume geleceksınız hepiniz..Benim bir bildigim var ondan soyluyorum size.
    al 650 keyfine bak kardeşim.özlemde rahat etsin sende...
    Bırak bırak aldın emekli adam motorunu gez tabi Biz genciz ihtiyaçlarımız farklı adrenalin lazım adrenalin
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    o da vardı bende onuda kullandım arazi yetenegi (max bozuk köy yolları) dısında karsılastırmam.

Bu arada simdi OGUZ aradı dun aksam gelmış.......
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırak bırak aldın emekli adam motorunu gez tabi Biz genciz ihtiyaçlarımız farklı adrenalin lazım adrenalin
    bi kalemde sildi attı valla motoru
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    son günlerde yokmu gezi düğün dernek olayları....???
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Selam arkadaşlar, dün akşam itibariyle askerden döndüm. Artık İstanbul'dayım. Bu akşam Duffy'den motorumu aldım... Motora binmeyi ne kadar çok özlediğimi farkettim. Tabii ki yalnızca motorumu değil, sizleri de çok ama çok özledim... Yarın sabah Serhat'la birlikte Maslağa Fevzi usta'ya gideceğiz. En kısa sürede görüşmek dileğiyle... Sevgiler.
    Oğuz...
    Yeni telefonum: 0506 470 02 10
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

Motosikleti
    Ekip tamam..............
    (\__/)
    (")_(")*

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, dün akşam itibariyle askerden döndüm. Artık İstanbul'dayım. Bu akşam Duffy'den motorumu aldım... Motora binmeyi ne kadar çok özlediğimi farkettim. Tabii ki yalnızca motorumu değil, sizleri de çok ama çok özledim... Yarın sabah Serhat'la birlikte Maslağa Fevzi usta'ya gideceğiz. En kısa sürede görüşmek dileğiyle... Sevgiler.
    Oğuz...
    Yeni telefonum: 0506 470 02 10

hoşgeldin ozzcum. ALLAH tüm mehmetçiklere hayırlı tezkereler nasib etsin inşallah. bu arada çok çabuk geçti be sanki dün akşam yolcu ettik seni

ilk fırsatta görüşmek dileğiyle..

Motosikleti
    suzuki burgman 400 k7
    merhaba.burgman 400 k7 kullanıcısıyım.2007 mart fuarından aldım motorumu.ilk motorum.çok sorun yaşadım ve tüketici mahkemesine başvurdum.aldığımdan beri servisten çıkamadım.kalkışlarda ses ve silkeleme yapıyor.3 sefer debriyaj balatası değişti.her bi değişimde yaklaşık 1,5 ay parça bekledim.en son 5 tırnaklı balata takıldı fakat buda sorunlu.tekrar değiştirelim dediler fakat ben istemedim.uğraşamıcam artık.okadar para vermişim uğraştığım şeylere bak.tüketici mahkemesine başvurdum, mahkeme gününü bekliyorum.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı umut077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba.burgman 400 k7 kullanıcısıyım.2007 mart fuarından aldım motorumu.ilk motorum.çok sorun yaşadım ve tüketici mahkemesine başvurdum.aldığımdan beri servisten çıkamadım.kalkışlarda ses ve silkeleme yapıyor.3 sefer debriyaj balatası değişti.her bi değişimde yaklaşık 1,5 ay parça bekledim.en son 5 tırnaklı balata takıldı fakat buda sorunlu.tekrar değiştirelim dediler fakat ben istemedim.uğraşamıcam artık.okadar para vermişim uğraştığım şeylere bak.tüketici mahkemesine başvurdum, mahkeme gününü bekliyorum.

evet ne yazık ki senin gibi çok kişi üzüldü k7 yüzünden. bencede en doğru kararı vermişsin hatta geç bile kalmışsın. sonuç alacağın kesin.tabii yasal prosedürleri tamamladıysan

geçmiş olsun.

Motosikleti
    suzuki burgman 400 k7

Burgman 400 K7 Debriyaj Sorunu

Selam Bende Koşuyolundayım

aliy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400
    Herkese merhabalar.
    Çatalca tarafına gezmeye giden arkadaşlar olursa bir çayımı içmeye beklerim. 2 haftada bir genellikle Pazar günleri gidiyorum. Yerim (natamam evim) Örencik köyünde. Mail adresim auzun@tmsf.org.tr. Bozuk yolda yamulan belim normale dönmeye başladı.
    Tüketici mahkemesine başvuran arkadaşı sonuna kadar destekliyorum. Uluslararası bir firma olmasına rağmen bir Türkçe kullanım kılavuzunu dahi motora koymuyorlar, hatalı motorları otomobil fiyatına Türkiye'de satıyorlar. Bu davanın ardından menfi ve müspet zararının tazmini içinde ayrı bir dava açabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

Ali Yüksel UZUN
    212 340 24 28

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    29 mayıs 2008 yani yarın akşam yani perşembe akşamı saat 20.30 de starbucksta toplanıp geleneksel buzukim kahve muhabbetimizi yapalım arkadaşlar.

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Merhaba herkese

Dün her zaman çalışan motorum, çalışmadı. Kontağı açıyorum herşey normal, her zamanki gibi freni sık marş düğmesine bas, ama tık yok. Sigortalara baktım hepsi sağlam. Acil stop düğmesi sağlam, yan ayak switch sağlam(Yan ayağı açtığınızda veya acil stopa bastığınızda "CHEC" yazdığından). Marş düğmesini henüz kontrol etmedim. Böyle birşey başına gelen var mı?
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Yarın perşembe Vedat'çım Gurtlar Ovan yok mu?

Nomarka, olaya en kısa yoldan başla fren müşürün bozulmuş olabilir her zaman kullandığın frenin aksini kullan biliyorsun ki bizim motorlarda freni kullanıp devrenin tamamlanması gerekiyor marşa basabilmek için
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nomarka, olaya en kısa yoldan başla fren müşürün bozulmuş olabilir her zaman kullandığın frenin aksini kullan biliyorsun ki bizim motorlarda freni kullanıp devrenin tamamlanması gerekiyor marşa basabilmek için

eski motorumda başıma gelmişti allahtan hava karanlıktı ve frene basınca stopların yanmadığını fark edip olaya uyandım. Ön frenle denediğimde hemen çalışmıştı. sende eğer diğer bütün herşey ok ve ekranda check yazmıyorsa freni sıkınca stopların yanmadığını kontrol et...
    (\__/)
    (")_(")*

Motosikleti
    SUZUKi BURGMAN
    Selam...
    Adım Yasar (35)

uzun zaman oldu buraya girmeyeli..
    ama her gırısımde en son baktıgımdan buyana neler yazılmıs okumaya dıkkat edıyorumm...

benim sorunum YANLIZLIK

cok sevıyorum burgmanı helekı yazda geldı is dönusu ılk ıısm motora atlayıp sahılde turlamak ( tarabyada oturuyorum )
    dolanıyorum ama yanlızda ceklımıyor artık yanı motor kullanan baska arkadaslarımda yok...

bıyerlerde bulusmak tanısmak adına yaptıgınız bır aktıvıte varmı acaba katılmak ısterım

ayrıca bu hafta sonu sakarya motor senlıgıne katılan varmı buradan acaba ben pazar gunu musaitim ,
    niyetım sabah erkenden cıkmak eger gıdecek bırını bulabılrsem cok daha guzel olacak

VARMI burgmancılardan katılan buaradan

http://www.motosiklet.net/forum/fest...festivali.html

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı aamy18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam...
    Adım Yasar (35)

uzun zaman oldu buraya girmeyeli..
    ama her gırısımde en son baktıgımdan buyana neler yazılmıs okumaya dıkkat edıyorumm...

benim sorunum YANLIZLIK

cok sevıyorum burgmanı helekı yazda geldı is dönusu ılk ıısm motora atlayıp sahılde turlamak ( tarabyada oturuyorum )
    dolanıyorum ama yanlızda ceklımıyor artık yanı motor kullanan baska arkadaslarımda yok...

bıyerlerde bulusmak tanısmak adına yaptıgınız bır aktıvıte varmı acaba katılmak ısterım

ayrıca bu hafta sonu sakarya motor senlıgıne katılan varmı buradan acaba ben pazar gunu musaitim ,
    niyetım sabah erkenden cıkmak eger gıdecek bırını bulabılrsem cok daha guzel olacak

VARMI burgmancılardan katılan buaradan

http://www.motosiklet.net/forum/fest...festivali.html
    sevgili dostum cuma aksamı vedat yanlış yazmış persembe diye ciftehavuzlar starbucks agel tanısalım ...
    yalnız burgmanc olmaz
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    SUZUKi BURGMAN
    sevgili dostum cuma aksamı vedat yanlış yazmış persembe diye ciftehavuzlar starbucks agel tanısalım ...
    yalnız burgmanc olmaz

aksam 6dan sonra müsaitim ... saat bellimi

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı aamy18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksam 6dan sonra müsaitim ... saat bellimi
    Genelde 20.30 gibi olunuyor. 23.oo kibin dağılınıyor.
    Hem asker ağa gelmiş.
    21.00 den sonra gelmeye calışacağım

yalnız burgmanc olmaz
    Şimdi perşembemi cumamı
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    merhabalar
    bu 2007 debriyaj problemi heüz çözülmedi mi ? 5 tırnak ile çözüldü diye duymuştum.
    bir de modifiye parçaları ile bu sorun aşılabilir mi ne bileyim malossi ya da benzeri kitler ile .
    makinenin duruşu çok güzel ama sorunun çözülememesi can sıkıcı olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler