Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    ewt fiyatının 250€ civarı olduğunu biliyorum. motoru bulan tamirci arkadaş elinde çıkma bi tane varmış temiz hediyesi benden olsun diye verdi zaten. bide aparatını bul bana diyemedim. :D
    Bide bunun üzerinde ledleri var sanırım özel bi bağlantı aparatı gerektiriyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Givi her aksesuarını para karşılığı satan bir firma cade alırsın yanında bağlantı aparatlarını satar sırt dayama tarafındaki minderi satar o da yetmez stop lambası için led i satar.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Givi her aksesuarını para karşılığı satan bir firma cade alırsın yanında bağlantı aparatlarını satar sırt dayama tarafındaki minderi satar o da yetmez stop lambası için led i satar.
    satmakla yetinmez bi de pahalı satar
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

Motosikleti
    ya ben hala bi çantanın nasıl olupta 250€ olduğunu anlamış değilim nasıl bir malzemedir ne teknolojisidir bu?

Buda benim motor 2004 lacivert
    sinyaller turuncu ama immobilizer var. 2004buçuk model heralde

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar nihayet geçtiğimiz hafta sonu honda motosiklet eğitim merkezinden güvenli sürüş 2 sertifikamı almış bulunmaktayım.

iki tam gün çok ciddi bir eğitim veriyorlar. çok özverililer...
    herkese tavsiye ederim. motosiklet kullanacağım diyen herkesin bu eğitime gitmesi zorunlu tutulmalı bence.. bu kadar fark edeceğini tahmin etmiyordum. inanamıyorum ya iki gün sonunda cbf1000 i oyuncak gibi kullanıyordum. harika bir his.
    ilk günün sonunda burgmanımı gidip öpesim geldi. o kadar pratik bir motor olduğu için. fakat ikinci gün sonunda debriyaj fren kombinasyonuna alışınca ve 1000 liğide kullanınca biraz basit geldi burgman. hani derler ya uçaktan inip taksiye binmek gibi birşey. ciddi ciddi kendimden korkmaya başladım.

oradaki hocalar kullanırsın ama önce 600-800 aralığında bir motor alıp en az iki sene sonra 1000 cc üzerine çıkmamı tavsiye ettiler. söz dinlerim ama resmen cbf 1000 zehirledi beni arkadaşlar. hani derler ya anlatılmaz yaşanır. halaa inanamıyorum 1000 lik motoru çok rahat kullanıyorum yetmiyor bir de slalom yapıyorum. ALLAH korusun kaza bela vermesin.

ha bu arada ilk fırsatta güvenli sürüş 3 e de kaydımı yaptıracağım. buradan HONDA türkiye ye de şükranlarımı sunarım. gerek ilgi alaka gerek bir avrupalı gibi adam yerine koyma olsun. verdikleri hizmet tek kelimeyle harika. bir de ikramları vardı ki sormayın kendinizi tatil köyünde sanıyorsunuz)

bu eğitimi bu ülkede ekmek yiyen her markaya zorunlu tutmaları lazım geldiğini düşünüyorum.

tamam suzuki de çok iyi motor ama yapmaları gereken ödevleri yerine getirmediklerini düşünüyorum.

her fırsatta suzuki suzuki diyen arkadaşlar, gidipte genel müdürleriyle mülakat yapan arkadaşlar keşke böyle türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu bu hizmet konusunda da kurumu zorlasa..

şimdi gel de HONDA hayat onda deme

aydın ve murat hocaya tekrar teşekkürler. sanki kendi kardeşlerine öğretiyorlarmış gibi işlerini ciddiye aldıkları için..

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nihayet geçtiğimiz hafta sonu honda motosiklet eğitim merkezinden güvenli sürüş 2 sertifikamı almış bulunmaktayım.

iki tam gün çok ciddi bir eğitim veriyorlar. çok özverililer...
    herkese tavsiye ederim. motosiklet kullanacağım diyen herkesin bu eğitime gitmesi zorunlu tutulmalı bence.. bu kadar fark edeceğini tahmin etmiyordum. inanamıyorum ya iki gün sonunda cbf1000 i oyuncak gibi kullanıyordum. harika bir his.
    ilk günün sonunda burgmanımı gidip öpesim geldi. o kadar pratik bir motor olduğu için. fakat ikinci gün sonunda debriyaj fren kombinasyonuna alışınca ve 1000 liğide kullanınca biraz basit geldi burgman. hani derler ya uçaktan inip taksiye binmek gibi birşey. ciddi ciddi kendimden korkmaya başladım.

oradaki hocalar kullanırsın ama önce 600-800 aralığında bir motor alıp en az iki sene sonra 1000 cc üzerine çıkmamı tavsiye ettiler. söz dinlerim ama resmen cbf 1000 zehirledi beni arkadaşlar. hani derler ya anlatılmaz yaşanır. halaa inanamıyorum 1000 lik motoru çok rahat kullanıyorum yetmiyor bir de slalom yapıyorum. ALLAH korusun kaza bela vermesin.

ha bu arada ilk fırsatta güvenli sürüş 3 e de kaydımı yaptıracağım. buradan HONDA türkiye ye de şükranlarımı sunarım. gerek ilgi alaka gerek bir avrupalı gibi adam yerine koyma olsun. verdikleri hizmet tek kelimeyle harika. bir de ikramları vardı ki sormayın kendinizi tatil köyünde sanıyorsunuz)

bu eğitimi bu ülkede ekmek yiyen her markaya zorunlu tutmaları lazım geldiğini düşünüyorum.

tamam suzuki de çok iyi motor ama yapmaları gereken ödevleri yerine getirmediklerini düşünüyorum.

her fırsatta suzuki suzuki diyen arkadaşlar, gidipte genel müdürleriyle mülakat yapan arkadaşlar keşke böyle türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu bu hizmet konusunda da kurumu zorlasa..

şimdi gel de HONDA hayat onda deme

aydın ve murat hocaya tekrar teşekkürler. sanki kendi kardeşlerine öğretiyorlarmış gibi işlerini ciddiye aldıkları için..
    Vedat'cığım verdiğin bilgiler bizim için de iyi referans oldu. Önümüzdeki yıl Honda'nın eğitimlerine ben de katılmayı düşünüyorum.

Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben hala bi çantanın nasıl olupta 250€ olduğunu anlamış değilim nasıl bir malzemedir ne teknolojisidir bu?

Oldukça temiz bi makina gibi duruyor, tekrar güle güle kullan arkadaşım. İyi günler de...

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Vedat F800ST derim başka da bişey demem hem 1000'le 600 arası ))))
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Gördüğüm kadarıyla burgman 400 e pek fazla çanta tercih edilmiyor. Orjinal çantası olmadığındanmı yoksa yakıştırılmıyormu ,oysaki artçı için sisi bardan daha iyi ve sisi barın görünüşü pek güzel değil hele 2007 modellerin sisi barları çok tatsız geldi bana bu arada en yakışan çanta markası sizce ne olur ..saygılar

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)

güle güle kullan motorunu hayırlı olsun.
    birsey dikkatimi çekti ama...
    2004 lerde immobilizer yok
    ayrıca 2004 lerde bu tonda lacivert renkte yok
    bu renk 2005 rengi ayrıca immobilizerde 2005 lerden sonra var.
    2004 lerin lacivert rengi daha koyu.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ilk fırsatta gidip deneyelim derim. gerçi bana biraz küçük gelecek ama n apalım

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville

Maşşallah . Motorun hayırlı uğurlu olsun.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    suzuki burgman an 400 2004
    arkadaşlar selamlar bende aranıza yeni katıldım .2004 an 400 burgman sahibiyim .adım aykut herkese selamlar

Motosikleti
    Alıntı burgman_brs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan motorunu hayırlı olsun.
    birsey dikkatimi çekti ama...
    2004 lerde immobilizer yok
    ayrıca 2004 lerde bu tonda lacivert renkte yok
    bu renk 2005 rengi ayrıca immobilizerde 2005 lerden sonra var.
    2004 lerin lacivert rengi daha koyu.
    teşekkür ederim. onu bi kaç kişi daha söyledi ama ruhsatta 2004 yazıyor. 2004 ün sonunda alınmış sanırım. 2005 ler ilk geldiği dönemlerde.

birde açtığım topiği gören arkadaşlar olmuştur kulllanma ve bakım kılavuzu arıyorum elinde kaynak olan birisi paylaşırsa sevinirim

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Vedat'cığım Honda'nın VFR 800 diye bir modeli var. Güzel bir motor ona da bak derim ben.

Alıntı sahiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarıyla burgman 400 e pek fazla çanta tercih edilmiyor. Orjinal çantası olmadığındanmı yoksa yakıştırılmıyormu ,oysaki artçı için sisi bardan daha iyi ve sisi barın görünüşü pek güzel değil hele 2007 modellerin sisi barları çok tatsız geldi bana bu arada en yakışan çanta markası sizce ne olur ..saygılar
    Benim kanaatimce Givi'nin 46 lt.lik modeli yakışır. Motorun renginde boyatabiliyorsun. Burgman için üretilmiş orijinal çanta bildiğim kadarıyla yok. Givinin fiyatı 250€ + 50€ aparat + montaj ve boya sırt dayama yastığı da + para.... Samura motor satıyor

Alıntı siyahbeyazaşk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar bende aranıza yeni katıldım .2004 an 400 burgman sahibiyim .adım aykut herkese selamlar
    Hoşgeldin Aykut, görüşmek dileğiyle...

teşekkür ederim. onu bi kaç kişi daha söyledi ama ruhsatta 2004 yazıyor. 2004 ün sonunda alınmış sanırım. 2005 ler ilk geldiği dönemlerde.

birde açtığım topiği gören arkadaşlar olmuştur kulllanma ve bakım kılavuzu arıyorum elinde kaynak olan birisi paylaşırsa sevinirim
    Kullanım kılavuzu konusunda Duffy'den destek alabilirsin sanırım onda vardır...

Oğuz

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı siyahbeyazaşk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykut, hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah. burgman hakkında hertürlü paylaşımı rahatlıkla yapabilir sorunların olursa bizimle paylaşabilirsin.

otomobil fiyatına scooter satmayı biliyorlar fakat bir türkçe kullanım kılavuzu yapmayı önemsemiyorlar ne yazık ki..

bildiğim kadarıyla korlas basit bir şey yaptırmıştı. fotokopi çoğaltımı..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    burgman 650 motorum var 2 ay evel kaza yaptım hala parca bekliyor motor serviste pas yaptı artık oyle boyle degil bütün markalar aynı şeyi yapıyor yedek parca sıfır stok bizde burda şöyle güzel böyyle iyi diyoruz ama yaz olsaydı ben onlara sorardım ama durum bu yedek parca demek sıfır stok demek türkiyede ama bu sırf bizim bilincsiz tüketici olmamızdan kaynaklanıyor kimse gerekeni yapmıyor gerci son artık bu cumaya kadar alamayayım motoru her yere şikayet edecegim suzuki yi seyretsinler nasıl oluyor muş bunu yazarken sadece sizleri bilgilendirmek amaclı yazdım haberiniz olsun diye
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    özelden msg attım umarım elinde vardır duffynin

ya ben türkçe istemiyorum varsın ingilizce olsun hatta ingilizce olması saçma çeviri hatalarını çözmek gibi bi yükten de kurtarır.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgman 650 motorum var 2 ay evel kaza yaptım hala parca bekliyor motor serviste pas yaptı artık oyle boyle degil bütün markalar aynı şeyi yapıyor yedek parca sıfır stok bizde burda şöyle güzel böyyle iyi diyoruz ama yaz olsaydı ben onlara sorardım ama durum bu yedek parca demek sıfır stok demek türkiyede ama bu sırf bizim bilincsiz tüketici olmamızdan kaynaklanıyor kimse gerekeni yapmıyor gerci son artık bu cumaya kadar alamayayım motoru her yere şikayet edecegim suzuki yi seyretsinler nasıl oluyor muş bunu yazarken sadece sizleri bilgilendirmek amaclı yazdım haberiniz olsun diye
    biz türk tüketicisi olarak haklarımızı ne biliyoruz ne kullanıyoruz. bizim gibi tüketici dostlar başına. tek yaptığımız sanki babamızın fabrikasında üretiliyormuş gibi markalara bağlanmak. tamam iyi güzel kaliteli motorlar ama bu kriterler o markanın eksiklerini yanlışlarını eleştirmemize engel değil.
    keşke bağlandığımız kadar mükemmel olsalar hem makine hem servis hemde yedek parça bakımından ama ne yazık ki değiller.

ya honda 24 saat asist hizmeti veriyor sattığı motorlara. zor mu iş bu yaptıkları koskoca bir dünya markası için. hayır değil. ama adamlar bunları bile düşünmüyorlar.
    o kadar kaza oluyor. insanlar ölüyor neden eğitici kurslar düzenlemiyorsunuz? insanları bilinçlendirmek için bir çaba göstermiyorsunuz? bunu düşünmesi gereken sizlersiniz.
    dünya da en pahalı motosiklete biz bineriz en kötü hizmeti biz alırız. burada bir yanlışlık yok mu acaba..
    hondayla kıyaslama yapmaya kalkarsanız suzuki için söylenecek tek şey türk tüketicisini adam yerine koymuyor olduğudur.
    ben kendi adıma ALLAH nasib eder de motosiklet alacak olursam, ki alacağım.
    sadece bir kritere değil hem motor hem servis hem yedek parça hem örgütlenme vesaire kriterlerini de dikkate alacağım. bedavaya almıyoruz neticede.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok alakası olmayabilir ama Bizim bu yakada Altan Motor var tavsiye ederim.
    Yedek parcayı bilmem ama Servis konusunda arkadaşların memnuniyetini kazanmış bir servistir. Yedek parca konusuna gelince kymcodaykende aynıydı. Benim kullandığım servis budur. Mennunum. Diğer arkadaşların tavsiye edeceği serviste muhakkak vardır.
    Eğer stokta yoksa Siparış en gec 25-30 günde geliyor. 2 ay olmuşsa yetkili bayının bir ihmalı olmasın. Malesef motosiklet firmaları araba firmalarındaki servis ,parca stok seviyesini yakalamamış olabilirler ancak en iyisini bulmak zorundayız. Anladığım kadarıyla size birşey olmamış.
    Gecmiş olsun.

Gerektiğinde toplu olarak mail atılır. Firmayla görüşülür. Honda gibi araba ithalatcısıda oldukları için konuya eğilmek zorundalar. Yurt dışına kadar yazılır.

2007 nin debrijay probleminde 3 lüydü 5 lıydi derken müşterilerini üzdüler. 2-3 kUllanıcıdan duyduğum kadarıyla 5 lı debriyaj takıldıktan sonra problem cözülmüş. 2007 k7 lerde kullanıcılar bu topikte ne diyor.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    sevgili dostlar selam.

Motorunu yenı alanlara hayırlı olsun

Aramıza yeni katılanlar hosgeldi..

Kaza yapmıs olan arkadasımızada gecmıs olsun..
    Kaskon var mı ona gore bır fıkır vermeyı dusunuyordum..
    Cevap yazarsan bence mantıklı bir cozum yolu var (kaskolu degılse)...

Gıdebılecegın pek cok servıs var anadolu ve avrupa yakasında...
    Kesınlıkle suna gıt dıyeymıyorum.Bu konuda senin karlı olacagın bır yerı secmende fayda varr..Kaskolu degılse motorun ıyı arastır ona gore fiyat karsılastırması yapıp servıslere teslım et..

Satıs sonrası hizmetler noktasında yazılanlara katılıyorum.Ama alınıcak daha cok yol var bu konuda ..

Bırakın egıtım vermeyı ınsanlara ılk motor olarak racıng satılıyor bu ulkede.....

hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler