Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    hayırlısı olsun. b varsa a2 için sadece motor ve direksiyon sınavı olcak.
    ki çok basit geçiyor ikiside
    çalışmadan motordan 100 almıştım. abartı basit sorular.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı burgman_brs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun. b varsa a2 için sadece motor ve direksiyon sınavı olcak.
    ki çok basit geçiyor ikiside
    çalışmadan motordan 100 almıştım. abartı basit sorular.
    arkadaş türkiyede değil. işi buradaki kadar kolay olmayabilir muhtemelen

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    No nooo.... şuan türkiyedeyim fakat ocağa doğru gitmiş olacağım sanırım önce londra sonra avustralya. Neyse motor kısmında bikaç sayfa gösterdiler bunları ezberle denildi.

Arkadaşlar motora tam anlamıyla hakim olmadığım halde bunu nasıl söyleyebilirler anlayamadım, internet üzerinden eğitim dökümanı bulabilirmiyim? Kendimi geliştirmek istiyorum motor konusunda, yarım yamalak öğrendiğim bilgiyle hatta hiç öğretilmeyen bilgilerle motora binmek istemem.

Motor ve Direksiyon 'dan sınava gireceğim, araç sürüşü olarak trafikte 90km geçtiğim görülmemiştir, konforu seviyorum ve motor üzerinde 'de dikkatli ve konforlu bir seyahat etmek isterim.

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    merhabalar,
    bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. 2004 modellerde bi kısmının sinyalleri şeffaf bir kısmınkiler turuncu. bu iki seri arasında sinyalden başka fark varmıdır?
    haftasonu bi tane seffaf sinyallilerden baktım. hız göstergesinde hem km hem mil olarak hızı gösteriyodu sorduğumda garantiden komple değişti fln dedi biraz kıllandım 6.5 a bırakmasına rağmen içime sinmedi.

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar,
    bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. 2004 modellerde bi kısmının sinyalleri şeffaf bir kısmınkiler turuncu. bu iki seri arasında sinyalden başka fark varmıdır?
    haftasonu bi tane seffaf sinyallilerden baktım. hız göstergesinde hem km hem mil olarak hızı gösteriyodu sorduğumda garantiden komple değişti fln dedi biraz kıllandım 6.5 a bırakmasına rağmen içime sinmedi.
    Dostum 2004 lerde asla beyaz sinyal olmadı. Beyaz sinyalli olan modeller 2005 olup diğer modelle arasındaki fark sinyalin dışında bu araçların immobilizerli olmasıdır ki bu fark sinyalin renginden daha önemlidir. Ayrıca Türkiye'de satılmış olan hiç bir modelde göstergelerinde mil (mph) bulunmaz. (Usa pazarındakilerde mevcut) Garantiden değişmiş bile olsa mil (mph) olarak Suzuki Türkiye'de asla bulamazsın.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    valla sahibinden de de beyaz sinyalli 2004 ilanları var benim baktığımda ruhsatta 2004 model yazıyodu ve beyaz sinyalliydi ayrıca hız olarak hem km hem mil göstermesi ilgimi çekti sordum sudan dolayı değiştiği söyledi göstergelerin. kıllandım değiştme olmasından dolayı fiyatını 6.5 kadar çekmesine rağmen içime sinmedi
    yarında başka bir 2004 bakıcam o da beyaz sinyalli ve söylediğine göre immobilizer lıymış. başka bir fark varmıdır peki yol bilgisayarı yada yakılan litre/100km göstergesi fln gibi?

Motosikleti
    MAJESTY 400
    yol bilgisayarı yeni kasa olan modellerde mevcut K7 ve sonrası
    2007 MAJESTY 400

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burgman 'ların yakıt tasarrufu nasıldır?

100km 'yi 90km hız ile AN-400 nekadar yakabilir?
    100km 'yi 90km hiz ile AN-600 nekadar yakabilir?

Motosikleti
    kawasaki klv1000
    arkadaşlar 2004 model burgman400ümü satmak zorundayım:((( ilgelenenler ms atsın fiyat 7000ytl

Motosikleti
    2004 lacivert 14000 de düzgün bi tane buldum sonunda sözleşmeyi yaptık cumaya alıyorum. bende burgmancı olucam sonunda

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    2004 lacivert 14000 de düzgün bi tane buldum sonunda sözleşmeyi yaptık cumaya alıyorum. bende burgmancı olucam sonunda
    Hayırlı olsun eren...Güle güle bin....

MSN de söylemiştin ama burdanda yazam dedim.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Hayırlısı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Hayırlı olsun almadan önce muhakkak bir servise göstermende fayda var.
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

Motosikleti
    motorumu bugün aldım. herşeyi tamam artık kapımın önünde duruyor. süper bişey ya senatörden sonra bu bambaşka bi boyut oldu benim için.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    motorumu bugün aldım. herşeyi tamam artık kapımın önünde duruyor. süper bişey ya senatörden sonra bu bambaşka bi boyut oldu benim için.
    Hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde binesin

Motosikleti
    @Foto-Moto
    teşekkür ederim bugün 200km ye yakın yol yaptım çok güzel yaaa...inmek istemiyorum üstünden.

bilen arkadaşlara birşey sorucam.
    kavrama ayarının ince ayarı vs fln nerden yapılıyor. 3500-4000 gibi kavrıyo benimki pazartesi komple elden geçicek serviste ama haftasonu için hiç değilse kendim biraz düşüreyim.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    @Foto-Moto
    teşekkür ederim bugün 200km ye yakın yol yaptım çok güzel yaaa...inmek istemiyorum üstünden.

bilen arkadaşlara birşey sorucam.
    kavrama ayarının ince ayarı vs fln nerden yapılıyor. 3500-4000 gibi kavrıyo benimki pazartesi komple elden geçicek serviste ama haftasonu için hiç değilse kendim biraz düşüreyim.
    hayırlı olsun.kazasız belasız kullanırsın inşallah.
    havalar yağışlı lastiklerini kontrol et. eğer değiştirmek gerekirse michelin pilot taktır. çok farkediyor. hem frenlemede hem viraja yatmada..

benim motorda 3000 de kavrıyor.. deniz sana cevap verir sanırım aramızda en bilgilisi o.

fotolarını bekliyoruz

Motosikleti
    @vedatarpacı
    teşekkürler
    lastikler çok yeni değil ama kolay kolayda kaymıyor borcu hafiflesin yaza doğru sıra lastiklerede gelicek.
    Yanında ledli 52lt givi topcase hediye etti arkadaş, onun içinde bağlantı parçası gerekiyor bana onu nerden bulabilirim?

bu arada msn adresim erendizlek@hotmail.com
    çok yeni bir burman kullanıcısıyım deneyimli arkadaşlar listesine beni eklerlerse özellikle bakım vs gibi konularda deneyimlerinden faydalanmak isterim.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    @vedatarpacı
    teşekkürler
    lastikler çok yeni değil ama kolay kolayda kaymıyor borcu hafiflesin yaza doğru sıra lastiklerede gelicek.
    Yanında ledli 52lt givi topcase hediye etti arkadaş, onun içinde bağlantı parçası gerekiyor bana onu nerden bulabilirim?

çok yeni bir burman kullanıcısıyım deneyimli arkadaşlar listesine beni eklerlerse özellikle bakım vs gibi konularda deneyimlerinden faydalanmak isterim.
    lastikler yazın, kışın olduğu kadar mühim değil.. eğer kötülerse ve kışın kullanmayı düşünüyorsan zorla kendini değiştir derim. ama özellikle michelin ile değiştir. bizim burgmanlara en uygun lastik onlar. yumuşak hamuruyla yola sülük gibi yapışıyor

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    @vedatarpacı
    teşekkürler

Givi bağlantı aparatını Samura Motor'da bulursun, sanıyorum 50 € olacak. Montaj için de bir o kadar alıyorlar diye biliyorum. Bu arada 52 lt. Givi topcase fiyatı da 250€ diye biliyorum.

Bizim motorlar normalde 2500-3000 devir arasında kavrıyor. Muhtemelen senin motor da iyi bir bakımdan geçtiğinde bu aralıkda kavrayacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler