Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı sahiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlayışınıza sevindim ufak bir soru sormuştum 50 mesaj öncede kalmış 131. sayfada ve üstüne hiç bir yazı göremedim 2008 modellerin ne zaman geleceği konusunu sormuşum .Arkadaşlığınız ,dostluğunuz hakkaten çok güzel allah daim etsin inşallah bir gün gelir bizlerde dahil oluruz, mazur görün an400 ün heyecanına verin nasipse sahip olursak diye sitemdi biraz.Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler ..
    Selam arkadaşım eğer yalan değilse ben geldi diye duydum ama, en kesin bilgiyi Korlas'dan alabilirsin. Birde haftaya yapılacak fuarda sergileyeceklerdir. Eğer sıfır almak istiyorsan fuarı beklemeni tavsiye ederim. Fuarda küçük de olsa indirim yapıyorlar.
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Amerika da ki suzuki nin sitesini inceleyin derim neden derseniz Türkiye'de 2006 diye satılan bazı 400 ler gerçekte 2005 model di yani renkler motorların modelleri hakkında bilgi veriyor Oğuz'cum seni de üzecem ama 2006 olarak siyah renk hiç olmadı inanmazsan www.suzuki.com 'a bir bak
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    evet 2008 ler bende geldi diye duymuştum. ama kesin bilgi korlastan alınabilir.

2008 modeller geldi mi? den bence daha önemli olan husus şudur ki, varyatör ve ecm problemi devam ediyor mu? ben alacak olsam, kesinlikle acele etmem.
    k7 alanların sıkıntıları bu sayfalarda yoğun bir şekilde yer aldı. k8 burgman 400 alacakların da bu sıkıntıyı çekmeleri elinle gözünü oymak gibi bir şey olur kanımca. biraz beklemek en az mayıs ayına kadar bence çok daha mantıklı fuarda üç kuruş indirim alacağım diye bu kumara girilmez.

Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika da ki suzuki nin sitesini inceleyin derim neden derseniz Türkiye'de 2006 diye satılan bazı 400 ler gerçekte 2005 model di yani renkler motorların modelleri hakkında bilgi veriyor Oğuz'cum seni de üzecem ama 2006 olarak siyah renk hiç olmadı inanmazsan www.suzuki.com 'a bir bak

deniz nedir bu ozz un senden çektiği abi ya. bir rahat bırak adamı.

ozz cum ben gördüm siyah renk k8 lerde senin ki 2008 modeldir o yüzden.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen biliyom ben sen merak etme, siyah istediğim için bilerek aldım ben.

Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 2008 ler bende geldi diye duymuştum. ama kesin bilgi korlastan alınabilir.

2008 modeller geldi mi? den bence daha önemli olan husus şudur ki, varyatör ve ecm problemi devam ediyor mu? ben alacak olsam, kesinlikle acele etmem.
    k7 alanların sıkıntıları bu sayfalarda yoğun bir şekilde yer aldı. k8 burgman 400 alacakların da bu sıkıntıyı çekmeleri elinle gözünü oymak gibi bir şey olur kanımca. biraz beklemek en az mayıs ayına kadar bence çok daha mantıklı fuarda üç kuruş indirim alacağım diye bu kumara girilmez.

deniz nedir bu ozz un senden çektiği abi ya. bir rahat bırak adamı.

ozz cum ben gördüm siyah renk k8 lerde senin ki 2008 modeldir o yüzden.
    Ya vedat'cım Deniz beni çekemiyo Gemlik yollarında tozumu yutturdum ona biliyon mu ondan olsa gerek... Adam kendisinden daha iyi motor kullanan görünce dayanamıyor Ya şaka bi yana Deniz'in bana bu motosiklet kullanma konusunda çok emeği geçti... Adam koca bir gün boyunca arkamda seğirtti durdu, kilo vermiştir o gün kesin Bu arada sevgili arkadaşım Serhat'ı da anmadan geçemeyeceğim.Onun da çok emeği var. Senin de bana servis konusunda yardımın dokundu... Ama hepsinden önemlisi sizin gibi dostlar kazandırdığı için Burgman'a teşekkür ederim. Bu arada Deniz'e herşey serbest, raporlu o biliyomusun. İnanmazsan Özlem'e sor

Tabii ne sandın benim ki 2005 çıkışlı K8

Ozz

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya vedat'cım Deniz beni çekemiyo Gemlik yollarında tozumu yutturdum ona biliyon mu ondan olsa gerek... Adam kendisinden daha iyi motor kullanan görünce dayanamıyor Ya şaka bi yana Deniz'in bana bu motosiklet kullanma konusunda çok emeği geçti... Adam koca bir gün boyunca arkamda seğirtti durdu, kilo vermiştir o gün kesin Bu arada sevgili arkadaşım Serhat'ı da anmadan geçemeyeceğim.Onun da çok emeği var. Senin de bana servis konusunda yardımın dokundu... Ama hepsinden önemlisi sizin gibi dostlar kazandırdığı için Burgman'a teşekkür ederim. Bu arada Deniz'e herşey serbest, raporlu o biliyomusun. İnanmazsan Özlem'e sor

Ozz
    ya uzzcum bu denizin motoru varya 2003 yılında hurrıyet gaztesının taksıtle sattıgı motorlardan.Suzukinin elinde kaldıgı icin kuponla vermıslerde onları ben hatırlıyorum.ZAten turkıyede burgmanın bu kadar yaygın olmasının sebebıde budur zaten.Cakma burman bunlar anlayacagın..

hehhehehhe
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya uzzcum bu denizin motoru varya 2003 yılında hurrıyet gaztesının taksıtle sattıgı motorlardan.Suzukinin elinde kaldıgı icin kuponla vermıslerde onları ben hatırlıyorum.ZAten turkıyede burgmanın bu kadar yaygın olmasının sebebıde budur zaten.Cakma burman bunlar anlayacagın..

hehhehehhe
    selam herkeze ben şu yukarda yazanlara biraz içkillendimde bu hürriyetin pazarlamanın sattığı motorlarda bi terslik var mı hakkaten
    bi tane 2004 buldum ilk sahibinden o da hürriyetten almış zamanında varmıdır bi tersliği o motorların_?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkeze ben şu yukarda yazanlara biraz içkillendimde bu hürriyetin pazarlamanın sattığı motorlarda bi terslik var mı hakkaten
    bi tane 2004 buldum ilk sahibinden o da hürriyetten almış zamanında varmıdır bi tersliği o motorların_?
    Yok arkadaş ne kuponu..Takma sen... Zamanında taksitle sattılar... Hür-pa sattı.... Ben bile düşünmüştüm.

Suzuki suzukidir... Ha hürriyet satmış ha galeri...Ne farkı var?.... Bilip bilmeyenlerin lafına göre hareket etme....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be sevgili arkadasım.Bizim dufy ı kızdırmak ıcın soyluyorum..
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Buyrun Arkadaşlar güzel bir Burgman videosu

http://www.youtube.com/watch?v=3j-E0sUHcLQ&NR=1

Motosikleti
    arkadaslar pazar gunu saat 14 veya 15 gibi motosiklet fuarında olucam.Gelmek isteyen olursa buraya ekleyin kendinizi...

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    benim bir işim olmazsa kesin gelirim serhat. hem bakarsın ex dostlarımızıda görürüz.

ozzcum dün sana uğradık denizle. işin vardı yukarıda dediler. meşgul etmek istemedik. gidip balık ekmek yedik.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    benim bir işim olmazsa kesin gelirim serhat. hem bakarsın ex dostlarımızıda görürüz.

ozzcum dün sana uğradık denizle. işin vardı yukarıda dediler. meşgul etmek istemedik. gidip balık ekmek yedik.
    Bana sonra söylediler Vedat'cığım üzüldüm çıkmadığınız için... Keşke çıksaydınız iki laf ederdik. Pek fazla bir meşguliyetim yoktu. Özledim sizi...

arkadaslar pazar gunu saat 14 veya 15 gibi motosiklet fuarında olucam.Gelmek isteyen olursa buraya ekleyin kendinizi...
    Serhat'cığım ben gelirim. Anadolu yakasında köprü girişinde buluşup hepberaber gidelim. Yalnız bence öğleden önce gidelim ki rahat gezeriz, fuar çıkışı da birlikte bişeyler yaparız.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    öğleden sonra gidersek dostları göremeyizzzzzz. bir kayboldular pir kayboldular ben 15 te gidecem.

Motosikleti
    SWT
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ozz
    AAAA teessüf ederim oğuzcum senin üzerinde en büyük emek bende var
    Ya senin için yeni motoru rodajlıcam ya hemen de unut bizi

Vedat yağmur yağsada gidiyoruz motorla giyersin su geçirmez pantalonunu

Bende gelicem kısmetse Serhat kardeşim bilet işini organize edelim, elde fazla bilet varmı acaba
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    yağmur bize ne yapar abicim ALLAH ın izniyle en fazla ıslanırız. zaten lastiklerin maşallah ı var sülük gibi yapışıyor yola

Arkadaşlar 2008 mod burgmanlar şubat ayında huzurlarımızda olacakmış..fiyatı16 bin ytl olacakmış.. bilgi; Gebze suzuki A.Ş.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı sahiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2008 mod burgmanlar şubat ayında huzurlarımızda olacakmış..fiyatı16 bin ytl olacakmış.. bilgi; Gebze suzuki A.Ş.

o paraya zor satarlar.. daha önemlisi k7 lerdeki problemler k8 lerde de devam eder mi?

Kolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2008 de bende düşünüyordum bu motordan almayı ama 16bin ytl gerçekten çok olmuş

Edindiğim bilgiye göre k7 lerin son partisi düzeltilmiş olarak gelmiş ve piyasaya sunulmuş problem halledilmiş onların yalancısıyım .Unakıtan ve emsalleri olduğu müddet fiyatlar düşmez bizde bakarız sade resimlerden

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ehliyet kaydım tamamlandı, sınava giriyorum ocak ayında çok heyecanlıyım. Ailem hiçbir sorun çıkartmadı nedense, B ehliyetim var ve A2 alıyorum dedim, ne yapıcan evlat yurtdışına çıkıyorsun dediler, bende orada sürerim diyince iyi hadi al bakalım dediler şimdi ben hızımı alamadım bide kamyonet içinmi alsam diyorum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler