Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarıkçım yolum cumartesi günü bostancıya düşünce buzz motora gittim ve michelin pilot ile hem ön hem arka lastiği değiştirdim.

ön ve arka michelin pilot lastik sökme takma balans herşey dahil 190 ytl.

motor maşallah yola yapıştı. herkese tavsiye ediyorum.
    Hayırlı olsun Kardeşim Vedat, iyi yapmışsın. Hesaplıya da almışsın. Allah kaza bela vermesin. Ben dün eve dönerken çok sıkıntı yaşadım yağmurda... Motor yolda gezip durdu.

Alıntı EXSELANS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam arkadaşlar nevar ne yok yav benim emekter burgman nasılda güzel çıkmış öyle burgman ı çok özledim arada erselin motorda alıyoz hevesimizi gerçi ama burgmandan terfi etmenin zamanı geldi diye düşünmekteyim ve belki 5 sene sonra alacağım bi motor ama şimdiden kanıma girmiş bir makineyi almayı planlıyorum(fjr 1300) inşallah halledip alırım en kısa zamanda görüşmek dilğiyle arkadaşlar kendinize çok iyi bakın selamlar
    Allah gönlüne göre versin Tamer'ciğim. Fjr çok güzel motor. Bizi de artçı alırsın artık aldığın zaman
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SWT
    tarıkçım yolum cumartesi günü bostancıya düşünce buzz motora gittim ve michelin pilot ile hem ön hem arka lastiği değiştirdim.

ön ve arka michelin pilot lastik sökme takma balans herşey dahil 190 ytl.

motor maşallah yola yapıştı. herkese tavsiye ediyorum.
    Bende degiştiricem pilot'un yol tutuşu orjinallerden daha iyiymiş,fiyatta iyiymiş..
    Beraber gideriz kardeş

Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bılıyorsunuz haftaya motosıklet fuarı var. fuar ıcın yeterınce bılet elıme ulasacak buhafta beraberce gıderız..
    Serhat kesin gidiyoruz Allah bir sıkıntı mani vermezse..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Tamer'cim allah gönlüne göre versin.

Satılık Burgman ön lastiği var Vedat'ın ön lastik yepyeni adam lastiği orada bırakıyordu ben aldım garajda bilginize fiyatta anlaşırız

Ulan Oğuz ne atıyon kaç km. de motorun daha lastiğin yeni üstündeki lastiklerle ben arka ile 14.000 ön ile 22.000 yaptım sonra michelin aldım.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    SWT
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Satılık Burgman ön lastiği var Vedat'ın ön lastik yepyeni adam lastiği orada bırakıyordu ben aldım garajda bilginize fiyatta anlaşırız

Ulan Oğuz ne atıyon kaç km. de motorun daha lastiğin yeni üstündeki lastiklerle ben arka ile 14.000 ön ile 22.000 yaptım sonra michelin aldım.
    Adam pipirikli 10.000de değişiyor, banada değiştirtmeye çalışıyor ama yemezler
    En son schubert kask aldırdım ona... intikam almaya çalışıyor, bende beklicem lastikleri deşiştirmicem nasılsa vedat 3-5bin km sonra yeni lastik alır bende onun eskilerine konarım..

Deniz sende lastiğin hakkını vermişsin yarılana kadar kullanmışsın Allah korudu ama verilmiş sadakan varmış.

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar lastiklerin normal fiyatları bu.
    yani bir pazarlık falan söz konusu değil.

ön arka michelin pilot lastik sökme takma balans ayarı herşey dahil 190 ytl.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti

Ulen ne atacam deliye bak! Motor yolda gezdi fıldır fıldır benim de yüreğim ağzıma geldi! Hem sen oturunca lastiklerin yeri tutmasını bırak jant bile yapışıyor yola...

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen ne atacam deliye bak! Motor yolda gezdi fıldır fıldır benim de yüreğim ağzıma geldi! Hem sen oturunca lastikler yeri tutmayı bırak yant bile yapışıyor yola...
    doğru diyorsun valla
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar tüm fenerbahçelileri başta kendim olmak üzere kutluyorum

bu sevda bitmeez gönüllerdeee.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    arkadaşlar tüm fenerbahçelileri başta kendim olmak üzere kutluyorum

bu sevda bitmeez gönüllerdeee.
    Ben de bir Galatasaray'lı olarak Fenerbahçe'yi ve tüm fenerbahçelileri kutluyor, sevinçlerine ortak oluyorum.

Motosikleti
    SWT
    Tebrikler fenerbahçe, bu akşam inşallah bizde sevindiririz TÜRK halkını

Bu arada dün akşam maçı dışarda izledik, Fatihle motorlarla çıktık..
    Bizim apartmanın altında bir boşluk var motoru oraya park ediyorum, dün akşamda çıkmadan önce sıkı giyindim eldivenler içlikler tam kadroyum.. Kaskı takmadan önce siyah maskeyi takayım dedim sadece gozleri ve burnu dışarıda bırakan maskelerden..o sırada apartmandan bir komşuda dışarı çıkıyormuş.. Arabasına doğru yürürken beni görmesiyle korkudan 3 metre havalandı ben yok ben motora biniyordum o yüzden kusura bakmayın demek için konuşmaya başlasamda adam korkunun etkisiyle benden kaçmaya başladı..
    3 kere özür dileyip adamcağızı gönderdim ama olayın sonrasında bütün gece hatırladıkça gülmekten karnıma kramplar girdi..
    Akşam evde aynadan kendime baktım ben bile korktum ya

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    bu akşam herkes galatasaraylı.
    içeride farklıda olsa dışarıda ayrım yok. hem galatasaray bizim galatasaray bizden başka kimse yenemez

şaka bir yana beşiktaşla üzüldük umarım galatasarayla seviniriz. dışarıda hepimiz biriz TÜRK üz.

korku olayını ben hergün yaşıyorum. elimde değil adamlar bir anda karşılarında görünce korkudan irkiliyorlar. tabi maskeyle korkuyu konstantre olarak yaşatmışsın adama.

Motosikleti
    SWT
    Ya tam kameralıktı o an..
    Adamcağızın ömründen 1 yıl gitmiştir

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya tam kameralıktı o an..
    Adamcağızın ömründen 1 yıl gitmiştir

tarık adamcağız seni tetikçi sanmıştır.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    K7 lere debriaj sorunu ne durumda . Bir ara caylak motorcu yorumlarda bulunuyordu. Şimdi ortalarda yok. Bildiğim kadarıyla 5 li balatalar takılmaya başlandı. Bu aralar havalar bayağı yağmurlu . Şehitlikte yağmuru yeyince hava bulutlu olsa bile cıkmıyorum.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler fenerbahçe, bu akşam inşallah bizde sevindiririz TÜRK halkını

Bu arada dün akşam maçı dışarda izledik, Fatihle motorlarla çıktık..
    Bizim apartmanın altında bir boşluk var motoru oraya park ediyorum, dün akşamda çıkmadan önce sıkı giyindim eldivenler içlikler tam kadroyum.. Kaskı takmadan önce siyah maskeyi takayım dedim sadece gozleri ve burnu dışarıda bırakan maskelerden..o sırada apartmandan bir komşuda dışarı çıkıyormuş.. Arabasına doğru yürürken beni görmesiyle korkudan 3 metre havalandı ben yok ben motora biniyordum o yüzden kusura bakmayın demek için konuşmaya başlasamda adam korkunun etkisiyle benden kaçmaya başladı..
    3 kere özür dileyip adamcağızı gönderdim ama olayın sonrasında bütün gece hatırladıkça gülmekten karnıma kramplar girdi..
    Akşam evde aynadan kendime baktım ben bile korktum ya

Aynısını hanım yaptı full korumalı bakkalın tekine daldı adam birden görünce nerdeyse bayılıyormuş artık ne sandı soygun falan mı?
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400

Aynısını hanım yaptı full korumalı bakkalın tekine daldı adam birden görünce nerdeyse bayılıyormuş artık ne sandı soygun falan mı?
    bonnie ve clyde türk versiyonu özlem ve deniz

Bu siteye Burgman hakkında bilgi için giriyorum ,ama sohbetten ileri bir yazı göremiyorum acaba yanlış yerdemiyiz.Saygılar ..

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı sahiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu siteye Burgman hakkında bilgi için giriyorum ,ama sohbetten ileri bir yazı göremiyorum acaba yanlış yerdemiyiz.Saygılar ..

saygı bizden arkadaşım. biz burada sadece sanal ortamda değil gerçek hayatta da görüşen kişiler olduğumuz için sohbet ortamıda var burada. burgman hakkında merak ettiğin her hangi bir konu var ise sadece sorman yeter. yeterince bilgi, hatta beklediğinden fazlasını bulacağına eminim.

hem bilgi derken bazı fanatik markacılar gibi sadece körü körüne iyi yanlarını değil her yönüyle sana edindiğimiz tecrübeleri aktarırız büyük bir zevkle

evet sorularını veya sorunlarını bekliyoruz.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı sahiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadasım secım tabiki senin ama vedat arkadasımında dedigi gibi markayı seven o markayıda kullanıyor diye her sekılde destek verenlerden olusmaz..
    Soracagın bırsey varsa cevaplamaya calısırız.Ama burda once dostluk sonra motor gelir...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Anlayışınıza sevindim ufak bir soru sormuştum 50 mesaj öncede kalmış 131. sayfada ve üstüne hiç bir yazı göremedim 2008 modellerin ne zaman geleceği konusunu sormuşum .Arkadaşlığınız ,dostluğunuz hakkaten çok güzel allah daim etsin inşallah bir gün gelir bizlerde dahil oluruz, mazur görün an400 ün heyecanına verin nasipse sahip olursak diye sitemdi biraz.Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler