Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu dakika itibariyle ödemesinide yaparak, 24-25 kasım tarihlerindeki honda eğitimine kayıt yaptırdım
    hadi hayırlısı vedatcım.
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ilk yağmayan gün gideceğim, yağmurda zor
    O zaman yaza anca gidersin
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    günaydın arkadaşlar, hayırlı günler,hayırlı işler.

cumartesi lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum buz motorda. var mı başka gelen?

arkadaşlar merhaba ben murat forumda eski yazıları görüyorum sürekli

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Selam arkadaşlar, nasılsınız.Kimseden ses soluk yok hayırdır
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

tarikkaraaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar Arkadaşlar
    Daha sizlerle tanışmadan acil olarak bir sorum olacak. Hafta sonu Suzuki Burgman AN 400 2.el bir motora baktım. Olursa ilk motorum olacak. Ancak motordan anlamadığım için sorularım şöyle;
    1-Yan granajlarda ayağın geldiği yerlerde 1 cm e yakın açıklık var çatlak veya kırık değil ama açıklık var.
    2-Yan granajda yine hafif sıyrık var
    3-eksoz kısmında ise alt bağlantıda pas var kaynak yapılmış gibi ve nikelaj kısmının yan tarafları çizilmeden dolayı ara ara pas var
    4-arka bel dayama yerındeki orjınal demırınde yani boyası hafif kabarmış(kusma yapmıs)onuda rutuj yapmışlar.
    5-koltukda mınıcık bir delik var.
    Sizlerden öğrenmek istediğim bunlar 2.el motor alırken ne kadar önemli.
    ayrıca Suzuki Burgman AN 400 alırken neye dikkat etmeliyim.şanjuman ve motor için usta götüreceğim.onun dışında Motor herşeyi ile orjinal
    sizlerden acil yardım rica ediyorum.

herkese slm ehliyetimi aldım çok şükür.. 2008 mod.burgman 400 geldiği an alayım diyorum,ama k7 nin varyetör problemi k8 dede devam ederse ayvayı yedik her nekadar sorun giderilmiş densede ; ? ti aklımızda var. kasım da,ocak ta gelir diyen var altan motor belki geliş leri hakkında bilgi verirmi saygılar ..

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, burgmanlarınızla çekildiğiniz ve (ya) çektiğiniz resimleri buradan paylaşın lütfen, sabırsızlıkla bekliyorum

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    @Foto-Moto
    Merhaba avatarın altında hem an400 hemde x9 500ün olduğu yazıyor.
    Bende an400 bakıyorumda haftasonu girdiğim bi galeride tesadüfen 2004 model bi x9 500ie deneme fırsatım oldu ama benim pek hoşuma gitmedi. Motorda biraz yorgun gibiydi zaten duruş olarakta. Sürüş ve rahatlık olarak sen hangisini tercih ediyorsun?

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    herkese selamlar. kusura bakmayın işlerden ötürü bir türlü giremedim. anca ekliyorum.
    1-26 ekim cuma akşama starbucks fotoğrafı

2-27 ekim cumartesi öğlen serhat, sinan ve ben güzel bir balık ziyafeti çektik. gece oktayla mehdinin yanına balık tutmaya gittik. oradan şampiyona koko yemeye ve final salacakta sahlep. mehdii yardın gene abi bizi

serhatle oğuzda mehdii yi yalnız bırakmadı hani

3-29 ekim suadiye toplanma, tarık, ebru, erkan, cem,fatih ve ben.

4- yağmur yağınca karşıdan dönüşü önce yemek yedik ardından sahilde nargile içmeye gittik. sohbet çok güzeldi.

5- kuzguncuk parkında havai fişek ve lazer gösterisini izlemeye gittik. orada tuncer de bize katıldı. gerçi yanlış gelmiş ama olsun

ve günün finali caddede akşam yemeği ve herkes evine

çok yorucu fakat bir o kadar da zevkli bir hafta sonu geçirdik. herkes sağolsun. çok güzel bir geçit töreni yapıldı. bu vesileyle şehitlerimize bir kez daha ALLAH tan rahmet diliyorum.

demek ki eğlenmek, güzel vakit geçirmek için, başımıza zabıtaya gerek yokmuş..

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    slm arkadaşlar. slm eyyy burgmanmanya

Motosikleti
    SWT
    Çok güzel bir gün geçirdik, nargilede çok güzeldi.
    En baştaki resimde ben yokum erken gitmek zorunda kaldım, arkadaşlar kusura bakmasın..
    Resimler çok güzel vedat ama bazıları karanlık çıkmış telefonu değiştirmenin vakti gelmiş
    Necmi abi benden sonra gelmiş sürpriz yapmış.. Bir dahaki toplanmamızda görücez artık..

Bu arada kolpa arkadaşım benim burgmandan önceki motorum x8 di.. X9 kullanmadım ama çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum(en azından konfor ve denge olarak)tahminim konfor olarak burgmanın yanına yaklaşamaz.. Burgman scooterların en oturaklısı gibi geliyor bana.. Kasası uzun olduğundan yere yakın, bunun sonucunda eger artçılı kullanıyorsan altını vurmak kaçınılmaz oluyor.. İnsanın sinirini bozan bir durum ama o kadar konforluki hoşgörüyor insan..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Foto-Moto
    Bende an400 bakıyorumda haftasonu girdiğim bi galeride tesadüfen 2004 model bi x9 500ie deneme fırsatım oldu ama benim pek hoşuma gitmedi. Motorda biraz yorgun gibiydi zaten duruş olarakta. Sürüş ve rahatlık olarak sen hangisini tercih ediyorsun?
    ozz versene abi arkadaşa bi cevap. öyle avatara yazmakla olmuyo

kolpa kardeş, tarıkın dediğinin sadece burgman bölümüne bende katılıyorum. çünkü hiç piaggio kullanmadım. ama burgmanla 20000 km devirdim. diyebilirim ki hiç bir problem yaşamadım. çok konforlu ve yormuyor.. uzun yol tecrübem kuvvetlidir.

sadece servis problemi yaşadım onuda maslak sanayideki fevzi usta sayesinde çözdüm. sağolsun.

Motosikleti
    @vedatarpacı
    öncelikle cevap için teşekkürler.
    Bende daha önce burdan yazdığım gibi izmirde burgman 400 bakıyorum. Bunun için birkaç galeriye gittim en son bi tanesi bana çok iyi fiyatla x9 500 teklif etti kullandım ama çok titreşimli geldi hoşuma gitmedi söylediğine göre an400 de faklı değilmiş o bakımdan size sormak istedim. malesef galeride an400 yoktu karşılaştırma forsatım olmadı. ayrıca birde aynı galeride 2006 an650 denedim x9dan önce belkide ondan x9 çok titreşimli geldi bana.
    birde benim izmirde bulabildiğim motorlardan en uygunu 12000kmde 2004 model füme ve fiyatı 7.000ytl istanbul ilanlarında daha iyi fiyata motorlar var ama izmirde bulamadım sizce nasıldır fiyatı?

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    @vedatarpacı
    Bende daha önce burdan yazdığım gibi izmirde burgman 400 bakıyorum. Bunun için birkaç galeriye gittim en son bi tanesi bana çok iyi fiyatla x9 500 teklif etti kullandım ama çok titreşimli geldi hoşuma gitmedi söylediğine göre an400 de faklı değilmiş o bakımdan size sormak istedim. malesef galeride an400 yoktu karşılaştırma forsatım olmadı. ayrıca birde aynı galeride 2006 an650 denedim x9dan önce belkide ondan x9 çok titreşimli geldi bana.
    birde benim izmirde bulabildiğim motorlardan en uygunu 12000kmde 2004 model füme ve fiyatı 7.000ytl istanbul ilanlarında daha iyi fiyata motorlar var ama izmirde bulamadım sizce nasıldır fiyatı?
    İzmir konakta sahibinden com. da bir bayının ilanı vardı. 2005 Burgman 650 siyah . Benim eski motorla xcitingle takas edecektim. Ama uzak olduğu için olmadı. Alırkende saterkende burgman daha rahat gibi.
    İstanbulda suzukinin iyi servisler var. Altan motor varki o servis yüzünden motor alan cok. Alacağın motoru muhakkak yetkili bir servise göstermende fayda var.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    @vedatarpacı
    kardeş, motor kazasız ve sorunsuz ise fiyat normaldir.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    @Foto-Moto
    Selam arkadaşım, ben x9'u ticari niyetle aldım ve motor Antalya'da arkadaşımda olduğu için üstüne oturmadım bile o nedenle bir kıyaslama yapamayacağım. Kusura bakma. Ancak şunu söyleyebilirim Piaggio Burgman'a nazaran daha teknolojik oyuncaklı bir motor gibi görünebilir, bugüne kadar Piaggioile ilgili aldığım bilgi özellikle parçalarının ve servis hizmetinin pahalı olduğu noktasında. Onun dışında Piaggio'nun şasisi Burgman'a göre dahayüksek ve daha kısa ... Burgman'ın ağırlık merkezi daha yere yakın, bu nedenle yol tutuşunun daha iyi olduğu ve virajlara da daha iyi yattığı söylenir. Ben de bu fikre katılıyorum. Ayrıca italyan makinalar genel olarak daha sert, Burgman'ın süspansiyonları ise son derece yumuşak.İstediğin hassasiyette ayarlayabiliyorsun. Bu da sürüş keyfini arttırıyor. Titreşimi süspansiyon önemli ölçüde tolere ediyor. Viraj konusunda da daha rahat olduğunu düşünüyorum. Eğer benim gibi boyun 1.70'in altı ise zaten x9'dan uzak dur. Selesi en alçak maxi-scooter Burgman 400,. Ayrıca Burgman'ı bacaklarını öne doğru uzatıp arkana rahatça yaslanıp Tv seyreder gibi çok rahat bir pozisyonda kullanabiliyorsun X9'un sürüş pozisyonu daha dik. Artçı için en geniş alanı da Burgman sağlıyor ve orjinal sisi-barı üstünde geliyor. Bence Burgman!
    Saygılar...
    Oğuz

Not. Burgman'ın kocaman bagajı da çok işe yarıyor
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    gez gez nereye kadar.
    oturun kardesim biraz.ulen bizide oturtmuyorsunuz hanımla kavga edecem valla..
    ozzzz zaten masallahı var manyak gibi gidiyor.Adam cozdu işi.

Burgman bursa sanada selamlar.
    tamer ne yapıyor haberin var mı.

Bu sıra marka ve model bılgisi veremeyecegım ama tekrar kasım ayı ıcınde motor alıyorum.

herkese selamlar..

PIAGGIO konusuna gelınce benım ust komsumda var arada kaza yapmadan once bende bınıyordum.X9 250 selesı yuksek ama motor olarak bence kotu degıl.oguzun yazdıkları dogru boy onemlı faktor.
    Bır kez x9 500 kullanmıstım 20 km kadar benım oldukca hosuma gıtmıstı serı ve atak bır motor.
    Tek kotu ayanı ıkıncı el para etmıyor ve parcaları allah kaza vermesın ınanılmaz pahalı...
    Ama genel olarak kotu motorlar degıller...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    yorumlarınız için teşekkürler,
    bana oturuşu çok dik ve motoru titreşimli geldi x9un. ben şuan bisanın senatör modelini kullanıyorum o bile çok daha geniş rahat geliyor bana. hiç an400 deneyimim olmadığı için ikisinide kullanan birilerilerinin yorumunu merak ettim. fiyat olarak daha uygun üstüne digital radyo, otomatik sehpa, abs gibi özellikleride olunca biraz düşünür gibi oldum x9u ama sanırım an400 çok daha mantıklı. kendi motorum şuan satılık bekliyor satabildiğim yada en azından üzerine 5000 daha koyup takasa verebilirceğim güzel bir an400 bulduğum an bende burgmancı olucam.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Foto-Moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım, ben x9'u ticari niyetle aldım ve motor Antalya'da arkadaşımda olduğu için üstüne oturmadım bile o nedenle bir kıyaslama yapamayacağım. Kusura bakma. Ancak şunu söyleyebilirim Piaggio Burgman'a nazaran daha teknolojik oyuncaklı bir motor gibi görünebilir, bugüne kadar Piaggioile ilgili aldığım bilgi özellikle parçalarının ve servis hizmetinin pahalı olduğu noktasında. Onun dışında Piaggio'nun şasisi Burgman'a göre dahayüksek ve daha kısa ... Burgman'ın ağırlık merkezi daha yere yakın, bu nedenle yol tutuşunun daha iyi olduğu ve virajlara da daha iyi yattığı söylenir. Ben de bu fikre katılıyorum. Ayrıca italyan makinalar genel olarak daha sert, Burgman'ın süspansiyonları ise son derece yumuşak.İstediğin hassasiyette ayarlayabiliyorsun. Bu da sürüş keyfini arttırıyor. Titreşimi süspansiyon önemli ölçüde tolere ediyor. Viraj konusunda da daha rahat olduğunu düşünüyorum. Eğer benim gibi boyun 1.70'in altı ise zaten x9'dan uzak dur. Selesi en alçak maxi-scooter Burgman 400,. Ayrıca Burgman'ı bacaklarını öne doğru uzatıp arkana rahatça yaslanıp Tv seyreder gibi çok rahat bir pozisyonda kullanabiliyorsun X9'un sürüş pozisyonu daha dik. Artçı için en geniş alanı da Burgman sağlıyor ve orjinal sisi-barı üstünde geliyor. Bence Burgman!
    Saygılar...
    Oğuz

Not. Burgman'ın kocaman bagajı da çok işe yarıyor
    ozzcum, hızını almışken birazda paneuropan hakkında bilgilendirirmisin canım kardeşim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler