Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SWT

Arkadaşlar tabiki süratin sonuçları belli, motor kullanan herkesi şeytan arada bir dürter inkar etmemek lazım
    40 yılın başı böyle bir sürate çıktım yol şartları ve ortam musaitti sınırları zorladım,ama kesinlikle yanlış olduğunu biliyorum Allah hepimizi korusun..

SÜRAT FELAKETTİR
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burgman sürücüleri eğitimde

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    mustafacım, tarıkın bahsettiği yol aydın izmir otoyolu...

inan, orada o hızı yaparken az bile geliyordu, yol kaymak gibiydi..

bence esas hızın tehlikeli olduğu yer yoğun trafik ve mucurlu virajlı yollar..

yazın her gün kumburgaza gidip geliyorum. her akşam ya bir daha 120 yi geçmeyeceğim diyorumm kendi kendime ama yol bomboş gel de basma, ALLAH korusun kumburgaz sapağına kadar hep tam gaz.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafacım, tarıkın bahsettiği yol aydın izmir otoyolu...

inan, orada o hızı yaparken az bile geliyordu, yol kaymak gibiydi..

bence esas hızın tehlikeli olduğu yer yoğun trafik ve mucurlu virajlı yollar..

yazın her gün kumburgaza gidip geliyorum. her akşam ya bir daha 120 yi geçmeyeceğim diyorumm kendi kendime ama yol bomboş gel de basma, ALLAH korusun kumburgaz sapağına kadar hep tam gaz.
    bahsetmıs oldugunuz o yolda bende k7 burgmanla 180 ı gormustum.
    bılırsınız hız konusunda motor kullanırken ne kadar hassas oldugumu..
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    bende şehir içinde elimden geldikce yavaş gitmeye calışıyorum ama işte insan kendine ne kadar cok güvenmeye başlarsa kaza geliyor ben bunu ogrendim ama akıllanmadım hep motorun üstüne binice oglum kendine yine güvenmeye başladın kaza geliyor diye diye kaza yaptım ama birşey varki allah kötü gözden sakınsın ben hiz konusunda merak ettim bazıları 220 km gördüm diyor bende hep acaba benmi kulanamıyorum diye kendimden şüpelenmeye başladım cünkü 190 195 dedimi devir kilidi kitliyor da ondan merak ettim sordum hız delisi olsam gider s s alırdım benim cabuk olmeye niyetim yok yinede allah bilir ama şimdi s s ciler kızcak ama ben kendime hakim olamıyorum o yüzden cok düşük oldu ama idare edin
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    SWT
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şehir içinde elimden geldikce yavaş gitmeye calışıyorum ama işte insan kendine ne kadar cok güvenmeye başlarsa kaza geliyor ben bunu ogrendim ama akıllanmadım hep motorun üstüne binice oglum kendine yine güvenmeye başladın kaza geliyor diye diye kaza yaptım ama birşey varki allah kötü gözden sakınsın ben hiz konusunda merak ettim bazıları 220 km gördüm diyor bende hep acaba benmi kulanamıyorum diye kendimden şüpelenmeye başladım cünkü 190 195 dedimi devir kilidi kitliyor da ondan merak ettim sordum hız delisi olsam gider s s alırdım benim cabuk olmeye niyetim yok yinede allah bilir ama şimdi s s ciler kızcak ama ben kendime hakim olamıyorum o yüzden cok düşük oldu ama idare edin
    Aynen katılıyorum gerçekten sürat isteyen racing alıyor zaten, biz burgmanın bagajına, konforuna, şehir içinde rahatlığına, şehir dışındada idare eder performansına vurulduk.. 650 zaten uzun yoldada yeterli performansı veriyor..
    Kısmet seneye maddi durumlar toparlanırsa ya 650,yada bmw..

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Bende çok yavaş sürmeye özen gösteriyorum hatta dün akşam e-5 te 80'le gidiyorum bir tane 650 aynamda göründü bindirdi kompresyona önümde bir iki artislik yaptı malum hafif trafik var ben bir yapıştırdım sağ sol baktım 650 aynada görünmüyor yavaşladım baktım bu sefer 80'le 650 gelmeye başlamış.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    SWT
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çok yavaş sürmeye özen gösteriyorum hatta dün akşam e-5 te 80'le gidiyorum bir tane 650 aynamda göründü bindirdi kompresyona önümde bir iki artislik yaptı malum hafif trafik var ben bir yapıştırdım sağ sol baktım 650 aynada görünmüyor yavaşladım baktım bu sefer 80'le 650 gelmeye başlamış.
    Burdan ne ders alıyoruz?
    400 deyip geçmemek lazım birde deniz burmanla bütünleşmiş bir arkadaş

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee tabii karşına benim gibi biri çıkmamış senin daha

bulmuşsun altında yeni 650 almış çaylağı geç dalganı..

sor oğuza hayabusa yı trafikte geçtikten sonra nasıl baktı pis pis

tarık, ben cumartesi günü 12.00pm gibi maslak sanayi sitesinde fevzi ustada olacağım. gelirsen birlikte gidelim. hem bakım yaptıracağım hemde egsoz u değiştirecek usta.

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Vedat alırım anahtarını
    Şaka bir yana aman hiç bir şekilde gaza gelmeyelim. Gaz gazı getirir allah korusun sonra gaz sıkışması olur.

Bu gün Vedat'la bir İstinye'ye uzandık. Meşhur İstinye BMW'cisine uğramadan olmaz tabii Vedat gözünü dikti 1200gs'e ben gayet mütevazi şekilde F800ST'ye sarıldım. Sonra dayanamadım gene teste çıktım ya yok böyle bişey makine gidiyor dokunuyorsun gidiyor, sıkıyorsun arkanda Yusuf aynadan el sallıyor.
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    sizi gidi satıclıar sizi.Niye haber vermiyorsunuz.
    Benim yoklugumda 800 st falan ne iş......
    Aman dikkatli olalım...
    gaza gelmemek lazım.
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    SWT
    Ya şu test olayına beraber gidelim Deniz, hep bana hep bana olmaz ama dimi
    Önümüzdeki haftasonu için bir program yapalım hep gezmiş oluruz hemde test yaparız

Motosikleti
    MAJESTY 400
    Tarık'çım valla birden oldu. Organize edip gidelim ama bana bir daha test ettirmezler 2 oldu valla
    2007 MAJESTY 400

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    cumartesi günü başından sonuna güzel bitti benim için..

önce maslağa fevzi ustaya gittim ve motosikletimin bakımını yaptırdım, garantiden eksozunu değiştirdi. gene güzelliğini yaptı fevzi abi. ALLAH onunda işini ras getirsin.

denizcim geldi sonra servise, birlikte bmw ye gittik. o test yaptı ben baktım

oranın hocasıyla konuştum. 5-6 saat te r1200gs i kullanır hale getiririm seni dedi. yani özel ders ile..

üzerine denizle beykoza geçtik balığımızı yedik. koruda çayımızı içtik. birde baktık saat 18.30 olmuş. serkan aradı. yarım saatte fenerbahçe stadında oldum. ve güzel bir final 4-1 galip geldik. e daha ne olsun..

Motosikleti
    SWT
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü başından sonuna güzel bitti benim için..

önce maslağa fevzi ustaya gittim ve motosikletimin bakımını yaptırdım, garantiden eksozunu değiştirdi. gene güzelliğini yaptı fevzi abi. ALLAH onunda işini ras getirsin.

denizcim geldi sonra servise, birlikte bmw ye gittik. o test yaptı ben baktım

oranın hocasıyla konuştum. 5-6 saat te r1200gs i kullanır hale getiririm seni dedi. yani özel ders ile..

üzerine denizle beykoza geçtik balığımızı yedik. koruda çayımızı içtik. birde baktık saat 18.30 olmuş. serkan aradı. yarım saatte fenerbahçe stadında oldum. ve güzel bir final 4-1 galip geldik. e daha ne olsun..

Kardeş servise bende gelicektim ama malum yazlıktaydım..
    Ama test yapmaya gıdıp neden baktın onu anlamadım, atlasaydın gs650'nin üstüne.. Hani 1200 tedirgin ettiyse..
    Ya bizim fatih kafayı yedi bmw diyor başka bişey demiyor.. Burgman aldıracaktık onada, 1200'ün üstüne oturdu o gün bugündür başka bişey konuşmuyor
    En kısa zamanda bizde test yapalım derim ben.. Denizde maske filan takar tanımasınlar
    Ayrıca acaip kıskandım balıkçıya filan gitmişsiniz beraberde yapalım..

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    tarıkçım havalar iyi gitsin. inşallah bol bol gezeriz daha..

gerçekten de atalarımız güzel demiş .. çokluk............muşşşş

Motosikleti
    ulen bende sizi bir daha bmw nın kapısından iceriye sokturursam.

saka bır yana bır program yapalım.sıkıldık vallahi

Motosikleti
    SWT
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen bende sizi bir daha bmw nın kapısından iceriye sokturursam.

saka bır yana bır program yapalım.sıkıldık vallahi
    Kardeş bende sıkıldım hava muhalefeti nedeniyle yapamıyoruz, kac gündür binmiyordum yagmur var diye, bu sabah güneşi görünce atladım benim burgiye işe motorla geldim
    Günün ilerleyen saatlerinde pişman olabilirim o ayrı
    29 Ekimde kısmetse caddede konvoya katılırız..

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar günaydın.. sabah surf yaparken yararlı olabileceğini düşündüğüm bir link buldum. yağmurlu havada trafiğe çıkmak çok doğru değil ama çıkacaksakta bunları bilerek kullanalım.

http://www.uzmantv.com/konu/yagmurlu...klet-kullanmak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler