Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa bende motorumu satma kararı aldım yaklaşık iki ay önce. ama bir kişi bile bırak alıcı olmayı aramadı bile..

yok pahasına satmaktansa bende satmadan almaya karar verdim. ozzcumun dediği gibi motor almak için güzel ama satmak için kötü günler bu günler..

hatta biraz daha beklersen, yani almak için havalar soğudukça, alım için daha iyi fırsatlar çıkabilir kardeşim.
    s.a.

abim oda arkadaşım samimi dileklerin için sana ve oğuz a teşekkür ederim satmadan almak biraz kasıntı olabilir bende bilemiyorum dediğiniz gibi fuar zamanı düşeş birşey düşürebilirsem :?:?:? ne desem boş

zannedersem 2008/4. aydan sonra satışlarda hızlanma olur diye düşünüyorum

bu arada ne almayı düşünüyorsun vedat abi an650 mi
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a.

abim oda arkadaşım samimi dileklerin için sana ve oğuz a teşekkür ederim satmadan almak biraz kasıntı olabilir bende bilemiyorum dediğiniz gibi fuar zamanı düşeş birşey düşürebilirsem :?:?:? ne desem boş

mustafacım oncelıkle hosgeldın.Buranın eski bir mudavimi olarak

Bana soracak olursan en iyi zaman aralık sonu veya ocak ayı yeni motor icin.
    Satman kesin gerekliysede su anda satmaya bak.
    ikinci elde fiyatlar gercekten cok dusuk su anda.
    Esasında fark eden bir sey yok.
    Satarken ucuza alırkende ucuza alıyorsun
    Bu donguyu tersıne cevırdıgın anda otomatikman karlısın...
    Bizlerinde aklında olsun..

sevgiler
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafacım oncelıkle hosgeldın.Buranın eski bir mudavimi olarak

Bana soracak olursan en iyi zaman aralık sonu veya ocak ayı yeni motor icin.
    Satman kesin gerekliysede su anda satmaya bak.
    ikinci elde fiyatlar gercekten cok dusuk su anda.
    Esasında fark eden bir sey yok.
    Satarken ucuza alırkende ucuza alıyorsun
    Bu donguyu tersıne cevırdıgın anda otomatikman karlısın...
    Bizlerinde aklında olsun..

sevgiler

teşekkür ederim abim bilgilendirmeler için bu arada sen kulağı kesiklerdensin bi müşteri bulda satalım abi be an 650 takası da olur 2006 veya 2007 model 2005 de olur ama az kilometreli ve temiz olmak şartıyla..çok şey istedim galiba ama ....
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gün gelecek 650 benim olacak, inanıyorum... , arkadaşlar avustralya fiyatlarını nasıl bulabilirim? sydney veya melbourne

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gün gelecek 650 benim olacak, inanıyorum... , arkadaşlar avustralya fiyatlarını nasıl bulabilirim? sydney veya melbourne
    Bir avustralyalı olarak senin bulman lazım bence onu

Alıntı burgman_brs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir avustralyalı olarak senin bulman lazım bence onu
    sadece melbourne 'deki Suzuki Hizmet Bölgelerini bulabildim, olmazsa şirketlere mail gönderirim.

Suzuki Avustralya
    http://www.suzuki.com.au/

arkadaşlar 124 sayfayı 17:30 'dan beri okuyorum ve sonunda bitirdim (22:05), öncelikle Çanakkale gezisi çok hoşuma gitti, inşallah bende böyle bir organizasyonda bulunurum ilerleyen günlerde,aylarda,yıllarda.

Burgman olarak forumun ilk mesajından son mesajına kadar çok büyük sıkıntılar duymadım, görmedim ve okumadım. Kişisel istekleri doğrultusunda motora ek aksesuar ve donanım takan arkadaşlar var, mesela gps, xeon far, el ısıtma sistemi, el rüzgarlığı, bir ara büyük cam denemek istediler fakat ALTAN MOTOR 'un açıklaması ile o iştende vazgeçildi.

Gerçekten en güzeli buymuş, baştan sona okuyup bilgi sahibi olmak. Kendimi burgman adayı olarak görüyorum artık

Motosikleti
    S.wing600abs
    sadece melbourne 'deki Suzuki Hizmet Bölgelerini bulabildim, olmazsa şirketlere mail gönderirim.

Suzuki Avustralya
    http://www.suzuki.com.au/

arkadaşlar 124 sayfayı 17:30 'dan beri okuyorum ve sonunda bitirdim (22:05), öncelikle Çanakkale gezisi çok hoşuma gitti, inşallah bende böyle bir organizasyonda bulunurum ilerleyen günlerde,aylarda,yıllarda.

Burgman olarak forumun ilk mesajından son mesajına kadar çok büyük sıkıntılar duymadım, görmedim ve okumadım. Kişisel istekleri doğrultusunda motora ek aksesuar ve donanım takan arkadaşlar var, mesela gps, xeon far, el ısıtma sistemi, el rüzgarlığı, bir ara büyük cam denemek istediler fakat ALTAN MOTOR 'un açıklaması ile o iştende vazgeçildi.

Gerçekten en güzeli buymuş, baştan sona okuyup bilgi sahibi olmak. Kendimi burgman adayı olarak görüyorum artık

selam
    suzuki gönüllüsü arkadaşım

bu forumlar bilgi,deneyim ve birbirinden keyifli gezilerin yayınlanması ile uğrak yeri halinde bende bu forum sayesinde doğru kullanıcıdan bilgiyle almıştın an400 ümü ben bu foruma girdiğimde yanlış hatırlamıyorsam 30 lu sayfalarda idi ben o 30 sayfayı bile 2 saat gibi bir sürede okumuştum sen gene iyisin 124 sayfa 4 buçuk saat işin özü bu ben şimdi an650 forumlarınıda takip edeiyorum sebebi belli değilmi..

teşekkürler..
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

ben teşekkür ederim üstadım, sende forumun başından beri buradasın, gerçekten burgman ile ilgili bilgin benim ve diğer burgman adayları için çok yararlı olacaktır. Burgman sahibi olmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum

Motosikleti
    S.wing600abs
    ben teşekkür ederim üstadım, sende forumun başından beri buradasın, gerçekten burgman ile ilgili bilgin benim ve diğer burgman adayları için çok yararlı olacaktır. Burgman sahibi olmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum

selam

burgman lı olmak burgmanlıya has bir zevk tir inşallah tez zamanda burgmanına kavuşursunda bu dediklerimi daha iyi anlarsın...
    ben motorumu satıyorun an 650 almak için motorumu değerini bilecek burgman sevdalısı arkadaşlara vermek isterim..

iyi geceler.
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

üstadım motorunu keşke ben alabilsem fakat ailemin türkiye sınırları içerisinde; değil burgman, 150zat bile almazlar. Aralık ayında ielts sınavım var ve devamında avustralya 'ya okumaya gidiyorum.

Keşke ben alabilsem :(

Motosikleti
    S.wing600abs
    üstadım motorunu keşke ben alabilsem fakat ailemin türkiye sınırları içerisinde; değil burgman, 150zat bile almazlar. Aralık ayında ielts sınavım var ve devamında avustralya 'ya okumaya gidiyorum.

Keşke ben alabilsem :(

selam

allah hayırlı uğurlu etsin tabiki önce eğitim ama sana bi tavsiyede bulunayım daha önce hiç motor kullanmadıysan ufak CC de bir motorla başlamanı tavsiye ederim sonrası kendiliğinden geliyor zaten

kal sağlıcakla
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    SWT
    selam

burgman lı olmak burgmanlıya has bir zevk tir inşallah tez zamanda burgmanına kavuşursunda bu dediklerimi daha iyi anlarsın...
    ben motorumu satıyorun an 650 almak için motorumu değerini bilecek burgman sevdalısı arkadaşlara vermek isterim..

iyi geceler.
    Mustafa, aklımda bulunsun senin motorda temizdi..
    Bende mart gibi satmayı düşünüyorum ama kesin değil alırsamda ne alıcağım belli değil ama muhtemelen 650 alıcam bende, benim motoru almak isteyen arkadaşa seninkini tavsiye edicem..
    Tarık

Bu arada bizde burgmancılar olarak bolu gezisine katılabiliriz.. Ne dersiniz Oğuz dünden razıydı zaten
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    s.a.

mustafacım, burgmanı satmadan bir scooter daha almak pek mantıklı gelmiyor bana, ALLAH nasib ederse r1200gs almayı düşünüyorum. hatta iki tanesine fiyatta verdim. haber bekliyorum. ama acelem yok.

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN AN400
    İnşallah hepiniz için hayırlı uğurlu olur.Hem de Kadir gecesi herşeyi gönlünüze göre versin Allah.Ama en önemlisi sağlık mutluluk versin.
    Serkan Kural
    A rh +

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar. bu gece bin geceden hayırlı mübarek kadir gecesidir.

bu gecede size edeceğim dua şudur.

ALLAH hayırlı olmayan hiç bir şeyi, ne kadar güzel gözükürse gözüksün; size ve ailenize nasib etmesin.amin

bu vesileyle mübarek kadir geceniz kutlu olsun.

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa, aklımda bulunsun senin motorda temizdi..
    Bende mart gibi satmayı düşünüyorum ama kesin değil alırsamda ne alıcağım belli değil ama muhtemelen 650 alıcam bende, benim motoru almak isteyen arkadaşa seninkini tavsiye edicem..
    Tarık

Bu arada bizde burgmancılar olarak bolu gezisine katılabiliriz.. Ne dersiniz Oğuz dünden razıydı zaten
    selam

teşekkür ederim kardeşim
    tarık sın değilmi yoksa yanlış mı tahmin

Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafacım, burgmanı satmadan bir scooter daha almak pek mantıklı gelmiyor bana, ALLAH nasib ederse r1200gs almayı düşünüyorum. hatta iki tanesine fiyatta verdim. haber bekliyorum. ama acelem yok.
    selam

allah hayırlı uğurlu etsin

selam

mübarek kadir gecesi cümle ümmeti muhammet in üzerine olsun
    kadir geceniz kutlu ve muhabbetli olsun...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    SWT
    [QUOTE=alinazik;831728]selam

teşekkür ederim kardeşim
    tarık sın değilmi yoksa yanlış mı tahmin

Evet kardeş bildiğin Tarık(sonburgman)
    Herkesin kadir gecesini kutlarım..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

bu aletin son hızı ne...???

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Öncelikle bu topikte yazan bütün burgmancılara merhaba,
    Motorsikletle 1 sene önce tesadüfen aldığım bisan senatör model maxi-scooterla tanıştım. İyikide tanışmışım ama artık o senatör beni beni pek kesmiyor. Özellikle forumda çanakkale gezisi fotolarını gördükten sonra ii ce kafama girmeye başladı burgman. Önümden geçen bütün burgmanlara bakar oldum.
    Kısmetse bende hazır 2.el fiyatları düşmeye başlamışken 2004-2005 (ön sinyalleri şeffaf olan kasadan) model füme veya lacivert temiz bir burgman 400 almayı düşünüyorum. İçinizde satmayı düşünenler var ama sanırım hepiniz istanbuldasınız. İzmir veya yakınlarında satmayı düşünen arkadaşlar olursa özelden ulaşabilirsiniz.
    Umarım bende en kısa zamanda istediğim gibi bi burgman alıp sohbetlerinize katılırım.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bu topikte yazan bütün burgmancılara merhaba,
    Motorsikletle 1 sene önce tesadüfen aldığım bisan senatör model maxi-scooterla tanıştım. İyikide tanışmışım ama artık o senatör beni beni pek kesmiyor. Özellikle forumda çanakkale gezisi fotolarını gördükten sonra ii ce kafama girmeye başladı burgman. Önümden geçen bütün burgmanlara bakar oldum.
    Kısmetse bende hazır 2.el fiyatları düşmeye başlamışken 2004-2005 (ön sinyalleri şeffaf olan kasadan) model füme veya lacivert temiz bir burgman 400 almayı düşünüyorum. İçinizde satmayı düşünenler var ama sanırım hepiniz istanbuldasınız. İzmir veya yakınlarında satmayı düşünen arkadaşlar olursa özelden ulaşabilirsiniz.
    Umarım bende en kısa zamanda istediğim gibi bi burgman alıp sohbetlerinize katılırım.
    sevgili arkadasım burda benim tanıdıgım arkadaslarım ıcınde 2 kisi motorunu satabılır.
    bırı alınazık digeri vedatarpacı(vedat kesın degıl) ozellerıne msg atarsan sana cevap vereceklerdır.
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler